Bandy cтавки

Бенді є одним з найбільших нішевих видів спорту в світі, на нього щороку роблять ставки легіонів ентузіастів. Його часто порівнюють як кросовер між футболом і хокеєм. Популярний у скандинавських країнах цей вид спорту має дивовижне походження в історії Англії

Цікаво те, що назва «бенді», яка має валлійське походження, відноситься до «вигнутої палиці». Спочатку грали в бенди на замерзлих ставках без реальних правил. Незабаром після цього англійці популяризували гру по всій континентальній Європі. Чоловік королеви Вікторії, принц Альберт, не втримався зіграти воротарем у пам'ятному виставковому матчі у Віндзорському замку в 1853 році.

Bandy cтавки

За зовнішнім виглядом бенді схожий на хокей – у нього грають ключками – але на цьому схожість закінчується. Гра більше схожа на футбол; грається на ковзанці розміром з футбольне поле з 11 гравцями в команді, два тайми по 45 хвилин, таке ж правило офсайду, що й у хокею, і на відміну від хокею, тут немає шайби; замість цього гравці в бенди використовують маленький пластиковий помаранчевий м'яч.

Section icon
Чому бенди популярно робити ставки?

Чому бенди популярно робити ставки?

Одна з головних причин, на яку популярно робити ставки на бенди, полягає в тому, що він має схожість інші відомі види спорту як хокей, футбол і особливо футбол. Гра, як і футбол, розділена на два тайми по 45 хвилин. Бенді не такий жорсткий, як хокей, оскільки між учасниками менше зіткнень і немає перешкод, щоб бити суперників. Гравці передають, ведуть і стріляють, як у футболі, при цьому гра припиняється лише тоді, коли м’яч відправляється на кидок воріт, кутовий удар, пенальті, удар або за рішенням арбітра.

Система червоно-синіх карт підтримує дисципліну - червоний означає, що ви не можете грати до кінця гри, а синій - це 10-хвилинний штраф (три синіх в одній грі призводять до червоного).

З такими очевидними паралелями між цими двома іграми гравці, які знайомі з футболом або хокеєм, можуть перевести свої таланти в ставки на хокей. Незважаючи на ранню любов до гри, вона зрештою втратила більшу частину своєї привабливості за рахунок хокею та футболу. Бенді був занадто громіздкою грою, щоб слідувати, коли хокей перемістився в приміщення.

Однак цей вид спорту досі виконується приблизно в двадцяти п’яти країнах. Вважається, що 7 мільйонів людей по всьому світу професійно грають в бенди. Бенді залишився популярним у Швеції, Норвегії, Росії, Фінляндії та Казахстану, а останнім часом був ефективно прийнятий в Угорщині, Італії, Індії, Монголії та Сполучених Штатах.

У Швеції, наприклад, бенді є національним видом спорту, і щорічна гра чемпіонату збирає 30 000 або більше вболівальників. Шведська Елітсерія – найвідоміша ліга світу. Elitserien вважався піком вітчизняного бенді з моменту його заснування в сезоні 2007-2008 років. Сьогодні найбільшою загрозою для бенди, здається, є глобальне потепління. Ігри на свіжому повітрі все важче організовувати в Швеції, але все менше в Росії. У зв’язку з цим виникає нагальна потреба у будівництві закритих бейсбольних майданчиків.

Чому бенди популярно робити ставки?
Як зробити ставку на бенди

Як зробити ставку на бенди

Якщо ви все життя були ентузіастами бенди, ви можете не погодитися з тим, що бенди — це ніша або невеликий вид спорту. Незважаючи на те, що багато гравців ніколи не чули про бенди, букмекери часто відчувають, що зобов’язані пропонувати ринки з хребтом у країнах, де цей вид спорту невідомий.

Якщо ви зараз перебуваєте на веб-сайті, який надає лінії для ставок на беді, все, що вам потрібно, це ігровий обліковий запис на вибраному веб-сайті. Спочатку ви повинні знайти сторінку Bandy, потім вибрати подію, на яку ви хочете зробити ставку, а потім sобирайте свій ринок і робіть ставки.

Як зробити ставку на бенди
Чи законні онлайн-ставки на бенди?

Чи законні онлайн-ставки на бенди?

Люди можуть робити ставки на змагання з хребтом у будь-якому місці, де дозволені ставки на спорт онлайн. Бенді, як суміш двох найпопулярніших видів спорту у світі, користується великим попитом серед гравців, які люблять як футбол, так і зимові види спорту, такі як хокей.

Однак, якщо ви граєте безпечно, рекомендується використовувати перевірені ліцензії сайти ставок на беді з усіма правами захищено. Національна асоціація бенди, що базується у Сполученому Королівстві, є глобальною організацією, яка керує цим командним видом спорту. Існує також Британська федерація, яка керує змаганнями з бенди в регіоні Туманний Альбіон.

Чи законні онлайн-ставки на бенди?
Найкращі коефіцієнти ставок на беді

Найкращі коефіцієнти ставок на беді

Здатність викладати рядки в важливих видах спорту, як-от бенди, робить або ламає найкращу онлайн-букмекерську контору.

Не обмежуйтеся одним сайтом для ставок, шукаючи найкращого бенди коефіцієнти ставок. Переглядайте ринки, щоб побачити, яка з великих букмекерських контор змінює коефіцієнти в режимі реального часу. Рекомендується зареєструватися на багатьох сайтах спортивних ставок і відстежувати, які букмекерські ставки дають найкращі коефіцієнти для кожної події. Ігри з бенди часто бувають насиченими та захоплюючими, додають тепла ковзанку. Однак лише бути зацікавленим у цій арктичній розваги недостатньо, щоб досягти успіху у ставках з хребтом. Зробіть ставки на беді на вашому полі та відкрийте для себе основи багатьох типів ставок.

  • Ставки на грошову лінію: Гравці повинні передбачити переможця гри і зробити на них ставку. Однак пам’ятайте, що гра може закінчитися внічию. Не хвилюйтеся, букмекерські контори часто надають ставку на нічийний результат і на що гравці можуть робити ставки.
  • Ставки на правильний рахунок: Ця ставка більш ризикована, ніж вгадати переможця, оскільки гравці повинні передбачити, скільки очок отримає кожна сторона до кінця бою на ковзанці.
  • Загальні ставки: Ці ставки подібні до ставок на правильний рахунок, за винятком того, що букмекерська контора прогнозує остаточний рахунок, а гравці повинні вгадати, чи буде фактичний остаточний рахунок вищим чи нижчим за прогноз букмекера. Вона також відома як ставка більше/менше.
  • Ставки на гандикап: Ця ставка полягає в тому, щоб збалансувати шанси на виграш двох команд, одна з яких є бездоганним фаворитом, а інша — аутсайдером або ймовірною поразкою. Як наслідок, суперники отримують «фору» в 1 або 2 голи (+) аутсайдеру і (-) фавориту на основі фактичного результату матчу.

Ставки в грі

Ставки в грі популярні серед досвідчених гравців, оскільки вони дозволяють робити ставки на гру, поки вона ще триває. LIVE ставки продемонстрували переваги, оскільки вам не доведеться мати справу з віщунами, а замість цього можете спостерігати за подією з перших рук і робити ставки в режимі реального часу.

З іншого боку, ставки в грі можуть бути складними для новачків, оскільки потрібні швидка реакція та спокій. Якщо ви вірите, що емоції від захоплюючої гри опанують вами і змусять зробити бездумну ставку, вам слід почати з ф’ючерсу, перш ніж переходити до азартних ігор у грі.

Найкращі коефіцієнти ставок на беді
Поради щодо ставок на бенди

Поради щодо ставок на бенди

Незважаючи на те, що багато гравців ніколи не чули про бенді, букмекери часто відчувають, що змушені створювати ринки з хребтом у країнах, де цей вид спорту невідомий.

В результаті бенди дає шанси кмітливому гравцеві. Якщо ви попросите будь-якого середнього гравця вибрати найкращого футболіста світу, він, швидше за все, дасть вам короткий список. Суперзірки бенди, з іншого боку, майже невідомі. Учасники ставки, з якими ви будете змагатися на ринках з хребтом, будуть недосвідченими, в той час як букмекери в більшості країн не приділятимуть багато зусиль або ресурсів для точного налаштування ціни на хоккей з хребтом.

Можливо, вам також знадобиться розширити своє розуміння спорту, перш ніж робити ставки, але дивитися гру досить просто, і коли ви зрозумієте основи, ви можете продовжити освоєння стратегій ставок і оцінка якостей різних команд. Ви також можете перевірити рейтинг команди з хоккею з хребтом, щоб отримати додаткову перевагу.

Досліджуючи переваги команд з бенді, краще зосередитися на одній лізі або турнірі, особливо якщо ви новачок у цьому виді спорту. Незалежно від того, чи це шведська Елітсерія чи російська Івсшая Ліга, зосередження ваших зусиль допоможе вам глибше зрозуміти.

Поради щодо ставок на бенди
Відповідальна гра

Відповідальна гра

Ви повинні обережно розпоряджатися своїми коштами, щоб уникнути несподіваної втрати великої суми грошей. Завжди пам’ятайте, що ви ніколи не повинні ризикувати більше грошей, ніж ви готові втратити на парі. Ви повинні розділити свої фінанси, щоб не витрачати всі гроші відразу. Якщо вам не пощастило, не намагайтеся компенсувати це, підвищуючи ліміт ставок. Або встановіть обмеження на суму, яку ви можете вносити щомісяця, або обмеження на суму, яку ви можете втратити в одній грі.

Ви повинні вміти контролювати свої емоції і знати, коли здаватися. Ви більше схильні приймати імпульсивні рішення, коли ви незадоволені, що погано, коли справа доходить до азартних ігор. Завжди майте чисту голову і повністю продумайте свій наступний варіант.

Спробуйте самовиключення, якщо ситуація починає погіршуватися, і ви починаєте відчувати, що створюєте залежність. Самовиключення допомагає людям, які борються з проблемами азартних ігор, відпочити від них і зосередити своє життя та гроші на чомусь іншому. Це може дозволити вам підключитися до додаткових програм спільноти, щоб допомогти вам упоратися з проблемою азартних ігор, а також надати вам необхідну допомогу, якщо ви не знаєте, як керувати наступними кроками у вашому одужанні.

Відповідальна гра