Bandy cтавки

Бенді є одним з найбільших нішевих видів спорту в світі, на нього щороку роблять ставки легіонів ентузіастів. Його часто порівнюють як кросовер між футболом і хокеєм. Популярний у скандинавських країнах цей вид спорту має дивовижне походження в історії Англії

Цікаво те, що назва «бенді», яка має валлійське походження, відноситься до «вигнутої палиці». Спочатку грали в бенди на замерзлих ставках без реальних правил. Незабаром після цього англійці популяризували гру по всій континентальній Європі. Чоловік королеви Вікторії, принц Альберт, не втримався зіграти воротарем у пам'ятному виставковому матчі у Віндзорському замку в 1853 році.

Bandy cтавки
Все, що вам потрібно знати про ставки на бенді

Все, що вам потрібно знати про ставки на бенді

Бенді зовні схожий на хокей – у нього грають на льоду ключками – але на цьому схожість закінчується. Гра більше схожа на футбол; грається на майданчику розміром з футбольне поле з 11 гравцями на команду, два тайми по 45 хвилин, таке ж правило поза грою, як і в хокеї, і, на відміну від хокею, тут немає шайб; натомість гравці в хоккей використовують маленький пластиковий помаранчевий м’яч.

Однією з головних причин популярності ставок на хоккей з мячом є його схожість інші відомі види спорту як хокей, футбол і, особливо, футбол. Гра, як і футбол, поділена на два тайми по 45 хвилин.

Хокей з мячом не такий суворий, як хокей, оскільки між учасниками менше зіткнень і немає перешкод для боротьби з суперниками. Гравці пасують, ведуть і кидають, як у футболі, при цьому гра припиняється лише тоді, коли м’яч відправляється для кидка з воріт, кутового удару, удару з пенальті, удару всередину або суддею.

Система червоних і синіх карток підтримує дисципліну - червона означає, що ви не можете грати до кінця гри, а синя - це 10-хвилинний штраф (три синіх в одній грі призводять до червоного).

З огляду на такі очевидні паралелі між цими двома іграми, гравці, які знайомі з футболом чи хокеєм, можуть перекласти свій талант до ставок на хоккей. Незважаючи на ранню любов до гри, з часом вона втратила більшу частину своєї привабливості за рахунок хокею та футболу. Бенді був надто громіздкою грою, щоб наслідувати її, коли хокей перемістився в приміщення.

Все, що вам потрібно знати про ставки на бенді
Чому популярні ставки на хоккей з мячом?

Чому популярні ставки на хоккей з мячом?

Проте цей вид спорту все ще практикується приблизно в двадцяти п’яти країнах. Вважається, що 7 мільйонів людей професійно грають у банді по всьому світу. Бенді залишається популярним у Швеції, Норвегії, Росії, Фінляндії та Казахстані, а останнім часом його активно використовують в Угорщині, Італії, Індії, Монголії та Сполучених Штатах.

У Швеції, наприклад, хоккей з мячом є національним видом спорту, і щорічний чемпіонат збирає 30 000 і більше вболівальників. Шведська Elitserien є найвідомішою лігою у світі. Elitserien вважається вершиною вітчизняного бенді з моменту його заснування в сезоні 2007-2008. Сьогодні найбільшою загрозою для хоккея з мячом є глобальне потепління. Ігри на свіжому повітрі стає все важче організувати в Швеції, але рідше в Росії. У зв’язку з цим виникла нагальна потреба у будівництві критих майданчиків для гри в хоккей.

Чому популярні ставки на хоккей з мячом?
Як робити ставки на хоккей з мячом

Як робити ставки на хоккей з мячом

Якщо ви були ентузіастом бенді все своє життя, ви можете не погоджуватися, що цей вид спорту є нішевим або малим видом спорту. Незважаючи на те, що багато гравців ніколи не чули про хоккей з мячом, букмекери часто відчувають себе зобов’язаними пропонувати ринки хоккея з мячом у країнах, де цей вид спорту невідомий.

Якщо ви зараз перебуваєте на веб-сайті, який надає ставки на хоккей з мячом, усе, що вам потрібно, це ігровий обліковий запис на вибраному веб-сайті. Ви повинні спочатку знайти сторінку Bandy, потім вибрати подію, на яку хочете зробити ставку, а потім sвиберіть свій ринок і робіть ставки.

Як робити ставки на хоккей з мячом
Чи законні онлайн-ставки на бенді?

Чи законні онлайн-ставки на бенді?

Люди можуть робити ставки на хоккей з мячом у будь-якому місці, де дозволено ставки на спорт онлайн. Бенді, як суміш двох найпопулярніших видів спорту у світі, користується великим попитом серед гравців, які захоплюються як футболом, так і зимовими видами спорту, такими як хокей.

Однак, якщо ви граєте безпечно, рекомендуємо використовувати перевірені ліцензії на сайти ставок на хоккей, усі права на які захищено. Національна асоціація хоккея з мячом, розташована у Великобританії, є глобальною керівною організацією цього командного виду спорту. Існує також Британська федерація, яка керує змаганнями з хоккея з мячом в регіоні Туманного Альбіону.

Чи законні онлайн-ставки на бенді?
Найкращі коефіцієнти ставок на хоккей з мячом

Найкращі коефіцієнти ставок на хоккей з мячом

Можливість виставляти позиції на нішевих видах спорту, як-от хоккей з мячом, робить або прориває найкращу онлайн-букмекерську контору.

Не обмежуйтесь одним сайтом для ставок, шукаючи найкращий хокей коефіцієнти ставок. Перегляньте ринки, щоб дізнатися, хто з великих букмекерів змінює коефіцієнти в реальному часі. Рекомендується зареєструватися на багатьох сайтах ставок на спорт і відстежувати, які букмекерські букмекерські заклади дають найкращі коефіцієнти для кожної події.

Ігри в хоккей з мячом часто бувають напруженими та захоплюючими, додаючи тепла ковзанці. Однак лише зацікавлення цією арктичною розвагою недостатньо, щоб досягти успіху в парі. Зробіть онлайн-ставки на хоккей на вашому полі та дізнайтеся про основи багатьох типів ставок.

  • Ставки Moneyline: Гравці повинні передбачити переможця гри та зробити на нього ставку. Однак майте на увазі, що гра може завершитися внічию. Не хвилюйтеся, букмекерські контори часто пропонують рівний результат і на який гравці можуть робити ставки.
  • Ставки на точний рахунок: Ця ставка більш ризикована, ніж вгадування переможця, оскільки гравці повинні передбачити, скільки очок кожна сторона отримає до кінця бою на ковзанці.
  • Загальні ставки: Ці ставки подібні до ставок на правильний рахунок, за винятком того, що букмекерська контора прогнозує остаточний рахунок, і учасники повинні вгадати, чи буде фактичний підсумковий рахунок вищим або нижчим за прогноз букмекера. Вона також відома як ставка більше/менше.
  • Ставки з гандикапом: Ця ставка спрямована на збалансування шансів на перемогу двох команд, одна з яких є беззаперечним фаворитом, а інша – аутсайдером або можливим програшем. Як наслідок, суперникам надається «фора» в 1 або 2 голи (+) аутсайдеру та (-) фавориту залежно від фактичного результату матчу.

Ставки під час гри

Ставки під час гри популярні серед досвідчених гравців, оскільки вони дозволяють робити ставки на гру, поки вона ще триває. Ставки LIVE продемонстрували переваги, оскільки вам не потрібно мати справу з віщунами, а замість цього ви можете спостерігати за подією з перших вуст і робити ставки в режимі реального часу.

Ставки під час гри, з іншого боку, можуть бути важкими для початківців, оскільки вони вимагають швидкої реакції та спокою. Якщо ви вірите, що емоції від захоплюючої гри заволодіють вами і змусять вас зробити бездумну ставку, вам варто почати з ф’ючерсів, перш ніж переходити до азартних ігор.

Найкращі коефіцієнти ставок на хоккей з мячом
Поради щодо ставок на бенді

Поради щодо ставок на бенді

Незважаючи на те, що багато гравців ніколи не чули про хоккей з мячом, букмекери часто будуть змушені надавати спортивні ринки в країнах, де цей вид спорту маловідомий.

Як наслідок, хоккей з мячом надає шанси кмітливому гравцеві. Якщо ви попросите будь-якого звичайного гравця вибрати найкращого футболіста світу, він, швидше за все, дасть вам короткий список. З іншого боку, суперзірки хоккея з мячом майже невідомі. Гравці, з якими ви змагатиметеся на ринках хоккея з мячом, будуть недосвідченими, тоді як букмекери в більшості країн не будуть витрачати багато зусиль чи ресурсів на точне налаштування цін на хоккей.

Вам також може знадобитися покращити розуміння цього виду спорту, перш ніж робити ставки, але дивитися гру досить просто, і як тільки ви зрозумієте основи, ви можете продовжити опанування стратегії ставок та оцінка якостей різних команд. Ви також можете перевірити рейтинг команди з хоккеем, щоб отримати додаткову перевагу.

Досліджуючи переваги команд з хокку з мячом, краще зосередитися на одній лізі чи турнірі, особливо якщо ви новачок у цьому виді спорту. Будь то шведська Elitserien чи російська Yvsshaya Liga, концентрація ваших зусиль може допомогти вам отримати глибше розуміння.

Поради щодо ставок на бенді
Відповідальна азартна гра

Відповідальна азартна гра

Ви повинні ретельно розпоряджатися своїми коштами, щоб несподівано не втратити велику суму грошей. Завжди пам’ятайте, що ви ніколи не повинні ризикувати більше грошей, ніж ви готові втратити на парі. Ви повинні розділити свої фінанси, щоб не витрачати всі свої гроші одночасно. Якщо у вас невдача, не намагайтеся компенсувати це, підвищуючи ліміт ставок. Встановіть ліміт на суму, яку ви можете внести щомісяця, або ліміт на суму, яку ви можете програти в одній грі.

Ви повинні вміти контролювати свої емоції та знати, коли здатися. Ви більш схильні приймати імпульсивні рішення, коли ви нещасливі, що погано, коли справа доходить до азартних ігор. Завжди майте чисту голову і повністю продумайте свій наступний варіант.

Спробуйте самовиключення, якщо ситуація почне погіршуватися і ви починаєте відчувати, що розвиваєте залежність. Самоізоляція допомагає людям, які борються з проблемами азартних ігор, відпочити від них і зосередити своє життя та гроші на чомусь іншому.

Це може дозволити вам підключитися до додаткових програм спільноти, щоб допомогти вам впоратися з проблемою азартних ігор, а також надати вам необхідну допомогу, якщо ви не впевнені, як керувати наступними кроками у своєму одужанні.

Відповідальна азартна гра