Одна з головних причин, на яку популярно робити ставки на бенди, полягає в тому, що він має схожість інші відомі види спорту як хокей, футбол і особливо футбол. Гра, як і футбол, розділена на два тайми по 45 хвилин. Бенді не такий жорсткий, як хокей, оскільки між учасниками менше зіткнень і немає перешкод, щоб бити суперників. Гравці передають, ведуть і стріляють, як у футболі, при цьому гра припиняється лише тоді, коли м’яч відправляється на кидок воріт, кутовий удар, пенальті, удар або за рішенням арбітра.
Система червоно-синіх карт підтримує дисципліну - червоний означає, що ви не можете грати до кінця гри, а синій - це 10-хвилинний штраф (три синіх в одній грі призводять до червоного).
З такими очевидними паралелями між цими двома іграми гравці, які знайомі з футболом або хокеєм, можуть перевести свої таланти в ставки на хокей. Незважаючи на ранню любов до гри, вона зрештою втратила більшу частину своєї привабливості за рахунок хокею та футболу. Бенді був занадто громіздкою грою, щоб слідувати, коли хокей перемістився в приміщення.
Однак цей вид спорту досі виконується приблизно в двадцяти п’яти країнах. Вважається, що 7 мільйонів людей по всьому світу професійно грають в бенди. Бенді залишився популярним у Швеції, Норвегії, Росії, Фінляндії та Казахстану, а останнім часом був ефективно прийнятий в Угорщині, Італії, Індії, Монголії та Сполучених Штатах.
У Швеції, наприклад, бенді є національним видом спорту, і щорічна гра чемпіонату збирає 30 000 або більше вболівальників. Шведська Елітсерія – найвідоміша ліга світу. Elitserien вважався піком вітчизняного бенді з моменту його заснування в сезоні 2007-2008 років. Сьогодні найбільшою загрозою для бенди, здається, є глобальне потепління. Ігри на свіжому повітрі все важче організовувати в Швеції, але все менше в Росії. У зв’язку з цим виникає нагальна потреба у будівництві закритих бейсбольних майданчиків.