Все про ставки Biathlon

Іноді доцільно відійти від основних видів спорту і зробити ставки на види спорту, з якими мало знайомі. Логіка цього полягає не в тому, щоб робити ставки наосліп, ні. Швидше навпаки. Роблячи ставки на вид спорту, про який ви знаєте лише достатньо, ви уникнете упереджень, які приходять зі знайомими видами спорту, наприклад, ставки на команду, за яку ви вболівуєте.

Все про ставки Biathlon
Основи ставок на біатлон

Основи ставок на біатлон

Коли справа доходить до спортивних ставок, вам може бути неприємно дотримуватися традиційних видів спорту. Саме тому багато гравців ризикують деінде та роблять ставки на менш популярні види спорту. Але те, що це менш відомий вид спорту, не означає, що вони роблять ставки наосліп. Насправді це повна протилежність.

Як ставки на маловідомі види спорту допомагають гравцям? Що ж, вони не уникають упереджень. Гравці можуть по-справжньому пізнати тонкощі спорту та мати ще більше шансів на великий виграш.

Незалежно від того, чоловічий чи жіночий біатлон, норвежці зазвичай виявляються фаворитами кожного сезону.

Основи ставок на біатлон
Що таке ставки на біатлон?

Що таке ставки на біатлон?

Можливо, ви чули про це чи ні, але біатлон — це вид спорту скандинавського походження, який набув популярності у всьому світі, особливо в Німеччині та Австрії. Він поєднує в собі дві спортивні події: лижні гонки та стрільбу з рушниці, тож, як не дивно, це зимова спортивна подія.

Як це грається? Що ж, гравці зупиняються на своїй лижній трасі, щоб постріляти. Нарахування очок базується на точності, швидкості та часу, витраченому на завершення гонки.

Хоча сам вид спорту може бути унікальним, стиль ставок дуже схожий на стиль ставок на інші спортивні ігри. Гравці можуть обирати переможців подій, а також робити інші ставки в кожній грі. Оскільки за ним не стежать, важливо знати, коли і де робити ставки.

Що таке ставки на біатлон?
Ставки на спортивні змагання з біатлону

Ставки на спортивні змагання з біатлону

Так! Головною подією для біатлону є власне Зимова Олімпіада. Сайти ставок на спорт зазвичай додають гру до своїх списків для учасників ставок. В іншому випадку заходи проводяться в Північній Європі взимку, включно з Кубок світу з біатлону IBU і Чемпіонати.

Минулого сезону (з листопада 2021 року по березень 2022 року) для змагань з біатлону було 10 різних місць із 28 подіями. Кубок світу з біатлону включає 4 змагання: індивідуальну, весняну, гонку переслідування та мас-старт. Є й естафети.

Ставки на спортивні змагання з біатлону
Як зробити ставку на біатлон?

Як зробити ставку на біатлон?

Оскільки біатлон є незвичайним видом спорту, який можна проводити лише взимку, першим кроком до ставок є стежити за подіями. Перевірте Союз біатлоністів веб-сайт, щоб перевірити дати, коли і де проводяться ігри. Потім вам потрібно вибрати сайт ставок онлайн, де доступні ринки біатлону.

Одним із перших кроків, який також є дуже важливим, є дослідження учасників і того, як вони можуть працювати. Однак це відносно просто, тому що це невеликий вид спорту, який не отримує багато висвітлення в новинах.

Хто найкращі гравці? Ось список:

 1. Лоуелл Бейлі (Сполучені Штати)
 2. Ондржей Моравец (Чехія)
 3. Мартен Фуркад (Франція)
 4. Арнд Пайффер (Німеччина)
 5. Йоханнес Тінгнес Бьо (Норвегія)
 6. Володимир Ілієв (Болгарія)
 7. Арнд Пайффер (Німеччина)
 8. Sturla Holm Lægreid (Норвегія)

З початком сезону букмекерські контори нададуть гравцям шанси робити ставки. Вам може бути цікаво, а на що вони можуть зробити ставку? Гравці можуть робити ставки на загальних переможців, переможців серії, найвлучніших стрільців, швидших стрільців тощо. Вибирайте букмекерські букмекерські букмекерські букмекерські контори навіть із ставками на біатлон у прямому ефірі, щоб гравці могли робити ставки в реальному часі.

Як зробити ставку на біатлон?
Розуміння шансів ставок на біатлон

Розуміння шансів ставок на біатлон

Букмекери вказуватимуть коефіцієнти кожного біатлону та переглядатимуть таку інформацію, як форма, попередні результати, якість опонента тощо. Уся ця інформація буде доступна на сайті ставок на біатлон перед подією. Ставки на біатлон також може змінитися в останню хвилину, якщо станеться непередбачена подія, наприклад, якщо сильний гравець виходить зі своєї команди або якщо повідомляється про травму.

Хоча коефіцієнти залишаються приблизно такими ж, у всьому світі можна використовувати різні формати. Наприклад, американські коефіцієнти розміщуються в грошовій лінії, тоді як європейські коефіцієнти відображаються в десяткових комах або дробах. В Америці негативні знаки означають, що гравець сильніший за іншого гравця, проти якого він протистоїть. Таким чином, фаворит може мати коефіцієнт -50, а аутсайдер може мати коефіцієнт +25.

Якщо гравець ставить 1 долар і коефіцієнт 10/1, він отримає 10 доларів за перемогу. Крім того, 2,5 означає, що також у разі виграшу гравець отримає в два з половиною рази суму, яку він зробив. Отже, якщо хтось поставить 10 доларів, він виграє 25 доларів.

Розуміння шансів ставок на біатлон
Що вважати вейджером

Що вважати вейджером

Що стосується біатлону, то підготовка спортсмена протягом сезону проходить у двох формах: 1. Гравці, які мають один пік форми, 2. Гравці, які мають два піки форми. Коли мова заходить про спорт, потрібно багато чого враховувати, коли справа стосується продуктивності. Як виглядає погода? Як оцінюється успіх кожного гравця в кидку?

Слід враховувати погоду, тому що біатлоністи використовують гвинтівку 22 Long Rifle і стріляють по мішенях з дистанції 50 метрів. Якщо погода погана або гравець не показав належних результатів протягом поточного сезону, результативність цього дня може бути менш ніж винятковою.

Можливості ставок на біатлон

Як і в багатьох видах спорту, біатлон має унікальні можливості для ставок.

 • Високі коефіцієнти: Незважаючи на те, що майже всі коефіцієнти в біатлоні мають вищі за середні показники, досвідчені гравці зможуть визначити та використати певні валуни, зокрема «хто вище?» і "хто більше сумуватиме?" Однак аналітичні центри зазвичай не приділяють біатлону особливої уваги і залишають це букмекерам сильно завищені коефіцієнти. Ці коефіцієнти можуть добре використовувати досвідчені гравці.
 • Розгалуження вздовж ранньої лінії: Багато факторів сприяють тому, що навіть в умовах великої маржі можна встановити форки, коли йдеться про шанси деяких пар на графіку «хто вище». Це безризикова ставка з різними коефіцієнтами в різних офісах. Коефіцієнти швидко призначаються; однак найшвидші гравці отримають можливість зловити вилку своїх бажань.
Що вважати вейджером
Недоліки ставок на біатлон

Недоліки ставок на біатлон

Висока маржа

Оскільки біатлон все ще не дуже популярний, не дивно, що букмекерські контори встановлюють високі націнки, коли йдеться про ставки на біатлон онлайн. Тим не менш, рішучі шанувальники цих ставок повинні впоратися з несправедливістю, тому що альтернативи немає.

Низькі ліміти ставок

Часто низькі ліміти ставок супроводжують високу маржу. Біатлони в даному випадку не бачать винятку. Ви, ймовірно, не знайдете спортивну букмекерську картку, яка б дозволяла розміщувати тисячі доларів на результат біатлонної гонки. В середньому максимальна ставка становить 150-300 доларів.

Крім того, багато спортивних онлайн-букмекерів взагалі не пропонують ставки на біатлон, тому ви повинні провести дослідження та знайти ту, яка пропонує, якщо ви вирішите робити ставки. Незважаючи на те, що трансляції біатлону можна дивитися на кількох американських каналах, багато букмекерських букмекерів взагалі не підтримують біатлон.

Рідкісна жива присутність

Одиночні букмекери пропонують тільки live-ставки на біатлон. Через проблеми з наданням ставок на ці мінливі гонки та через те, що біатлон все ще не набуває популярності, існують обмеження. Букмекери представляють надмірно скорочену, урізану форму з регулярними паузами, змінами та призупиненнями коефіцієнтів. Таким чином, процес не можна назвати «живим».

Фактори нещасного випадку

Хоча результати всіх спортивних ігор є відносно випадковими, у біатлоні удача залишається на першому місці. чому Всю подію може вирішити легкий вітерець або погана погода, яка в одну хвилину буде тихою, а в наступну — божевільною. Непередбачуваність гонки робить ставки на біатлон лотереєю.

Сезонне обмеження

На відміну від багато інших видів спорту які можуть проводитися цілий рік, великі змагання з біатлону проводяться лише з листопада по березень. Тож вболівальникам доводиться терпляче чекати більше півроку, поки біатлон не повернеться. Крім того, після початку нового сезону під час значної перерви можуть відбутися серйозні зміни. Це робить початок чемпіонату світу непередбачуваним для більшості.

Недоліки ставок на біатлон
Види ставок на біатлон

Види ставок на біатлон

Переможець гонки: Такий стиль ставок не повинен дивувати. Це також досить просто: ви ставите, хто фінішує першим. Оскільки для цього виду спорту немає універсальних фаворитів, шанси на фаворита нижчі. А оскільки кандидатів багато, маржа залишається стабільною.

Три найкращих фінішера: За допомогою цього стилю ставок ви можете визначити, хто потрапить не лише на перше, а й на друге та третє місце. Ви робите ставку на те, хто буде стояти на подіумі після завершення гонок. Коефіцієнти на фаворитів часто падають нижче позначки 1,4.

Вищий фінішер: Як правило, найпопулярніший серед ентузіастів ставок на біатлон, гравець, який фінішує вище, отримує пиріг. Не всі спортивні букмекерські заклади пропонують це; однак, онлайн спортивні букмекерські контори які зазвичай охоплюють зимові види спорту, запропонують ці лінії. Ви можете знайти до 30 порівнянь у гонках чемпіонату світу. Для кожного ви можете передбачити, який гравець складе пару вище, ніж інший.

Найбільше помилок: Ця позиція більш рідкісна, коли мова йде про лінії в букмекерських конторах. Тому він користується підвищеним попитом. Найчастіше ліміти ставок на цей стиль ставок обмежені. Отже, великі гравці, які роблять ставку на кількість промахів, не найцікавіші. Для всіх інших це хороший шанс отримати адреналін і зробити гру цікавішою.

Інші варіанти: Крім того, букмекерські букмекерські заклади, які фактично пропонують ставки на біатлон, також пропонують ставки на кількість промахів із гандикапом, індивідуальний загальний промах, подвійний загальний промах, перші шість місць, які країна похвалиться переможцем і багато іншого. Кількість та інші типи пропозицій обмежуються лише тим, що створив у своїй уяві творець спортивної книги.

Ключові висновки

 • Біатлони проводяться тільки взимку
 • Дізнайтеся про спортивні тонкощі, щоб отримати найкращі шанси
 • Ставки можна робити на лижі та стрільбу
 • Дізнайтеся статистику кожного учасника перед тим, як робити ставки
 • Враховуйте погоду
Види ставок на біатлон