Biathlon cтавки

Іноді доцільно відійти від основних видів спорту і зробити ставки на види спорту, з якими мало знайомі. Логіка цього полягає не в тому, щоб робити ставки наосліп, ні. Швидше навпаки. Роблячи ставки на вид спорту, про який ви знаєте лише достатньо, ви уникнете упереджень, які приходять зі знайомими видами спорту, наприклад, ставки на команду, за яку ви вболівуєте.

Biathlon cтавки
Основи ставок на біатлон

Основи ставок на біатлон

Коли справа доходить до ставок на спорт, дотримання основних видів спорту може стати для вас великим промахом. Ось чому багато гравців ризикують в іншому місці і роблять ставки на менш популярні види спорту. Але те, що це менш відомий вид спорту, не означає, що вони роблять ставки наосліп. Насправді це повна протилежність.

Як ставки на менш відомий вид спорту допомагають гравцям? Що ж, вони не уникають дотримуватись упереджень. Учасники ставок можуть по-справжньому пізнати тонкощі спорту і мати ще більше шансів на великий виграш.

Незалежно від того, чоловічий це чи жіночий біатлон, норвежці, як правило, виходять фаворитом кожного сезону.

Основи ставок на біатлон
Що таке ставки на біатлон?

Що таке ставки на біатлон?

Можливо, ви чули про нього, а може і не чули, але біатлон – це вид спорту скандинавського походження, який набув популярності в усьому світі, особливо в Німеччині та Австрії. У ньому поєднуються два спортивні змагання: бігові лижі та стрільба з гвинтівки, тому без несподіванки це зимовий вид спорту.

Як це грається? Ну, гравці зупиняються на своїй лижній трасі, щоб постріляти. Підрахунок балів залежить від точності, швидкості та часу, необхідного для завершення гонки.

Хоча сам вид спорту може бути унікальним, стиль ставок дуже схожий на стиль ставок на інші спортивні ігри. Учасники пари можуть вибирати переможців подій, а також робити інші ставки в кожній грі. Оскільки він не дотримується суворо, важливо знати, коли і де робити ставки.

Що таке ставки на біатлон?
Чи відбуваються великі змагання з біатлону?

Чи відбуваються великі змагання з біатлону?

так! Головною подією для біатлону є насправді Зимові Олімпійські ігри. Сайти ставок на спорт зазвичай додають гру до своїх списків для гравців. В іншому випадку в Північній Європі в зимовий час проводяться заходи, зокрема Кубок світу з біатлону та чемпіонати.

У минулому сезоні (з листопада 2021 року по березень 2022 року) для змагань з біатлону було проведено 10 різних локацій із 28 змаганнями. Кубок світу з біатлону включає в себе 4 змагання: індивідуальний, весняний, переслідуваний і масовий старт. Також проводяться естафетні змагання.

Чи відбуваються великі змагання з біатлону?
Як робити ставки на біатлон

Як робити ставки на біатлон

Оскільки біатлон – це незвичайний вид спорту, який можна проводити лише в зимовий сезон, перший крок до ставок – стежити за тим, коли відбувається подія. Перевірте Союз біатлоністів веб-сайт, щоб перевірити дати, коли і де проводяться ігри. Потім вам потрібно вибрати веб-сайт для ставок, де доступні ринки біатлону.

Один із перших кроків, який також дуже важливий, — це дослідження учасників і того, як вони можуть виступати. Однак це відносно просто, тому що це невеликий вид спорту, який мало висвітлюється в новинах.

Хто найкращі гравці? Ось список:

 1. Лоуелл Бейлі (США)
 2. Ондржей Моравец (Чехія)
 3. Мартен Фуркад (Франція)
 4. Арнд Пайффер (Німеччина)
 5. Йоханнес Тінгнес Бьо (Норвегія)
 6. Володимир Ілієв (Болгарія)
 7. Арнд Пайффер (Німеччина)
 8. Стурла Холм Легрейд (Норвегія)

Коли сезон почнеться, букмекери нададуть гравцям шанси робити ставки. Вам може бути цікаво, але на що вони можуть поставити? Гравці можуть робити ставки на загальних переможців, переможців серії, найточніших стрільців, швидших стрільців тощо. Вибирайте букмекерські ставки навіть без ставок в реальному часі, щоб гравці могли робити ставки в режимі реального часу.

Як робити ставки на біатлон
Коефіцієнти ставок на біатлон

Коефіцієнти ставок на біатлон

Букмекери вказуватимуть коефіцієнти кожного біатлону та розглядатимуть таку інформацію, як форма, минулі результати, якість протистояння тощо. Вся ця інформація буде доступна на сайті ставок перед подією. Коефіцієнти також можуть змінитися в останню хвилину, якщо трапиться непередбачена подія, наприклад, якщо сильний гравець вибув зі своєї команди або якщо повідомили про травму.

Хоча шанси залишаються приблизно однаковими, різні формати можна використовувати в усьому світі. Наприклад, американські коефіцієнти розміщуються в грошовій лінії, тоді як європейські коефіцієнти відображаються у вигляді десяткових чи дробів. В Америці негативні ознаки означають, що гравець сильніший за іншого гравця, проти якого вони протистоять. Отже, у фаворита може бути коефіцієнт -50, а у аутсайдера - +25.

Якщо гравець ставить 1 долар і коефіцієнт 10/1, він отримає 10 доларів за перемогу. Крім того, 2,5 означає, що також після виграшу гравець отримає у два з половиною рази більшу суму, яку він зробив. Отже, якщо хтось поставить 10 доларів, він виграє 25 доларів.

Коефіцієнти ставок на біатлон
Що слід вважати ставкою

Що слід вважати ставкою

Що стосується біатлону, то підготовка спортсмена проходить у двох формах протягом сезону: 1. Гравці, які мають один пік форми, і 2. Гравці, які мають два піки форми. Коли справа доходить до спорту, потрібно багато зважати на результати. Як виглядає погода? Як досягається успіх кожного гравця?

Слід враховувати погоду, тому що біатлоністи використовують 22 Long Rifle і стріляють по мішенях на відстані 50 метрів. Якщо погода погана або гравець погано виступав протягом поточного сезону, денна продуктивність може бути меншою, ніж виняткова.

Можливості ставок на біатлон

Як і в багатьох інших видах спорту, у ставках на біатлон є унікальні можливості.

 • Високі шанси: Хоча майже всі шанси в біатлоні мають запаси вище середнього, кваліфіковані гравці зможуть визначити та використовувати певні валуни, зокрема «хто вищий?» і "хто більше сумуватиме?" Втім, аналітичні центри зазвичай не приділяють біатлону особливої уваги і залишають на розсуд букмекерів дуже завищені шанси. Ці коефіцієнти можуть добре використовуватися досвідченими гравцями.
 • Розділ по ранній лінії: Багато факторів сприяють тому, що навіть в умовах високої маржі можна встановити форки, коли мова йде про шанси деяких пар на графіку «хто вищий». Це безризикова ставка за рахунок ставок з різними коефіцієнтами в різних офісах. Швидко призначаються коефіцієнти; проте найшвидші гравці матимуть можливість зловити вилку своїх бажань.
Що слід вважати ставкою
Недоліки ставок на біатлон

Недоліки ставок на біатлон

Висока маржа

Оскільки біатлон все ще не дуже популярний, не дивно, що букмекери встановлюють високу маржу, коли мова йде про ставки на біатлон. І все-таки рішучі шанувальники цих ставок повинні боротися з несправедливістю, тому що альтернативи не видно.

Низькі ліміти ставок

Часто низькі ліміти ставок супроводжують високу маржу. Біатлон, у цьому випадку, не бачить винятку. Ви, швидше за все, не знайдете букмекерської контори, яка дозволяла б покласти тисячі доларів на результати біатлонної гонки. В середньому максимальна ставка становить 150-300 доларів. Крім того, багато букмекерів взагалі не пропонують ставки на біатлон, тому ви повинні провести дослідження та знайти ту, яка буде робити ставки, якщо ви вирішите робити ставки. Незважаючи на те, що ви можете дивитися трансляції біатлону на кількох американських каналах, багато букмекерів досі взагалі не підтримують біатлон.

Рідкісна жива присутність

Одиночні букмекерські контори пропонують ставки лише на біатлон. Через складнощі щодо ставок на ці перегони, що змінюються, а також через те, що біатлон все ще не набуває популярності, існують обмеження. Букмекери представляють надмірно скорочену, обрізану форму з регулярними паузами, змінами та призупиненнями коефіцієнтів. Таким чином, ви не можете назвати процес «живим».

Фактори нещасних випадків

Хоча результати всіх спортивних ігор відносно випадкові, у біатлоні удача залишається на першому плані. Чому? Усю подію може вирішити легкий вітерець або погана погода, яка одна хвилина буде спокійною, а наступної — божевільною. Непередбачуваність гонки робить ставки на біатлон лотерею.

Сезонні обмеження

На відміну від багато інших видів спорту які можуть проходити цілий рік, основні змагання з біатлону проводяться лише з листопада по березень. Тому вболівальникам доведеться терпляче чекати більше півроку, поки біатлон повернеться. Також після початку нового сезону під час значної перерви можуть відбутися серйозні зміни. Це робить початкові етапи Кубка світу для більшості непередбачуваними.

Недоліки ставок на біатлон
Види ставок на біатлон

Види ставок на біатлон

Переможець гонки: Цей стиль ставок не повинен дивувати. Це також досить просто: ви ставите, хто фінішує першим. Оскільки універсальних фаворитів для цього виду спорту немає, шанси на фаворита нижчі. І оскільки кандидатів багато, переваги залишаються стабільними.

Три найкращі фініші: За допомогою цього стилю ставок ви можете визначити, хто потрапить не лише на перше, а й на друге та третє. Ви робите ставку на те, хто встане на подіум після завершення гонок. Коефіцієнти на фаворитів часто падають нижче позначки 1,4.

Вищий фініш: Як правило, найбільш популярні серед любителів ставок на біатлон, ті, хто фінішує, бере пиріг. Не всі букмекери пропонують це; однак, онлайн спортивні букмекерські контори які зазвичай охоплюють зимові види спорту, запропонують ці лінії. На гонках чемпіонату світу можна знайти до 30 порівнянь. Для кожного з них ви можете передбачити, який гравець об’єднає пару вище, ніж інший.

Найбільше помилок: Ця позиція зустрічається рідше, коли мова йде про рядки в букмекерських виданнях. Тому він користується більшим попитом. Найчастіше ліміти ставок на цей стиль ставок обмежені. Отже, великі гравці, які роблять ставку на кількість промахів, не найцікавіше. Для всіх інших це хороший шанс отримати трохи адреналіну та зробити гру цікавішою.

Інші варіанти: Крім того, букмекери, які фактично пропонують ставки на біатлон, також пропонують ставки на кількість промахів з гандикапом, індивідуальні загальні промахи, подвійні загальні промахи, перші шість місць, які країна похвалитися переможцем і багато іншого. Номери та інші типи пропозицій обмежуються лише тим, що придумав творець букмекерів у своїй уяві.

Ключові речі на винос

 • Біатлон проводяться тільки взимку
 • Знайте спортивні тонкощі, щоб отримати найкращі шанси
 • Ставки можна робити на катання на лижах і стрільбу
 • Дізнайтеся статистику кожного учасника перед тим, як робити ставки
 • Враховуйте погоду
Види ставок на біатлон