Greyhounds cтавки

Гонки на хортах, практика, яка існує вже близько півтора століття, все ще є широко популярним видом спорту для глядачів. Спорт, який розпочався з катання (налаштування хортів для переслідування зайців), тепер в основному виконується на овальних трасах, подібно до скачок (без жокея, звичайно).

Одна річ, яка приваблює багатьох людей у гонках хортів, - це можливість зробити на них ставку. Це захоплююче спостерігати, як собаки, які можуть розвивати швидкість до 72 км/год, переслідують приманку до фінішу. Трепет стає ще кращим, коли глядач зробив ставку і має шанс на виграш.

Greyhounds cтавки
Найкращі ставки на хортів

Найкращі ставки на хортів

Гонки на борзих були і залишалися в основному нерегульованою формою дозвілля. Проте сьогодні в країни Як і у Великобританії, США, Австралії та Ірландії, цей вид спорту є значною частиною індустрії ставок. У цих країнах навіть є люди, які пропонують поради щодо ставок на спорт на хортів.

Зростання онлайн-ставок на спорт зробив цю практику ще популярнішою. Люди люблять цей вид спорту за те, наскільки він швидкий. Після початку гонки зроблена ставка триває недовго до того, як стане відомий результат.

Навіть з урахуванням популярності с онлайн ставки на спорт, багато людей все ще дивляться за бігами хортів фізично. Гоночні траси для хортів, як-от Ромфорд, Ноттінгем, Сандаун-парк, Шелбурн-парк і Вентворт-парк, завжди приймають ентузіастів і глядачів. Деякі букмекери, які знають, як люди люблять робити ставки на ці спортивні події, навіть транслюють їх у прямому ефірі.

Найкращі ставки на хортів
Як зробити ставку на перегони хортів

Як зробити ставку на перегони хортів

Потрібно лише знати, що таке ставки на спорт, щоб розуміти ставки на хортів. The звичайні стратегії управління ризиками та виконання достатньої кількості домашнього завдання застосовні й у цьому. Найкращі собаки — це найбезпечніші ставки, як і деякі футбольні команди, ймовірно, виграють кожен раз, коли вони йдуть. Протягом десятиліття між 1983 і 1983 роками всі робили ставку на Баллірегана Боба, собаку, яка здобула рекордні 32 перемоги поспіль.

Через швидкість гонок у грі нема чого робити ставки. Крім беззаперечного переможця, інші поширені ставки – це те, скільки часу знадобиться для завершення гонки, позиція певної собаки та те, чи впаде будь-який конкурент.

Щоб зробити ставки, потрібно лише знайти онлайн-сайт ставок, який пропонує ринки собачих перегонів, відкрити та завантажити рахунок для ставок, а потім зробити ставки.

Як зробити ставку на перегони хортів
Коефіцієнти ставок на гонки хортів

Коефіцієнти ставок на гонки хортів

Перегони тварин (переважно скачки коней і хортів) виходять за межі лише тварин. Коефіцієнти також визначаються кінологом. Собаки, яких дресирували досвідчені дресирувальники, завжди мали кращі шанси на перемогу. Сімейний рід собаки також є визначальним фактором.

Як і люди, вік і рівень фізичної підготовки собаки-конкурента також впливають на шанси. Поява нових собак, які наближаються до свого піку, часто штовхає досі фаворитів вниз. Перевагою собак є те, що вони можуть брати участь у багатьох гонках за короткий час. Це означає, що гравці можуть робити багато ставок на певних собак, поки вони перебувають у стабільній формі.

Коефіцієнти пропонуються на сайті ставок за кілька хвилин до початку гонки. Учасники ставки вибирають бажані коефіцієнти та роблять на них ставку. Немає різниці між шансами, навіть якщо вони виглядають по-різному (американські, британські та європейські). Різний вираз грошової лінії, десяткового чи дробу не означає, що переможці отримають різні суми. Деякі коефіцієнти показують суму, яку може виграти гравець, включаючи свою ставку, а інші не включають ставку.

Однак коефіцієнти можуть відрізнятися від одного сайту до іншого. Але різниця рідко буває суттєвою, якщо тільки хтось не ставить цілий статок.

Коефіцієнти ставок на гонки хортів