Greyhounds cтавки

Гонки на хортах, практика, яка існує вже близько півтора століття, все ще є широко популярним видом спорту для глядачів. Спорт, який розпочався з катання (налаштування хортів для переслідування зайців), тепер в основному виконується на овальних трасах, подібно до скачок (без жокея, звичайно).

Одна річ, яка приваблює багатьох людей у гонках хортів, - це можливість зробити на них ставку. Це захоплююче спостерігати, як собаки, які можуть розвивати швидкість до 72 км/год, переслідують приманку до фінішу. Трепет стає ще кращим, коли глядач зробив ставку і має шанс на виграш.

Greyhounds cтавки
Вивчіть основи ставок Greyhound

Вивчіть основи ставок Greyhound

Гонки з хортами - це a спортивна подія який почався близько півтора століття тому і досі є популярним видом спорту для глядачів. Спорт розпочався з курсингу (розміщення хортів для погоні за зайцями) і зараз переважно бігає на подібній овальній трасі скачки (без жокея, звичайно).

Щось, що приваблює багатьох людей у перегонах з хортами, – це можливість зробити ставку на них та їхні результати. Захоплююче спостерігати за собаками, які мчать повз трасу та женуться за приманкою до фінішу. Ажіотаж стає ще сильнішим, коли глядач зробив ставку і має шанс принести додому додаткові гроші.

Вивчіть основи ставок Greyhound
Що таке ставки Greyhound?

Що таке ставки Greyhound?

Перегони з хортами - це переважно нерегульоване дозвілля. Тим не менш, у сучасних країнах, таких як Великобританія, США, Австралія та Ірландія, спорт відіграє значну частину індустрії ставок. У цих країнах навіть є особи, які зобов’язуються надавати інформацію про ставки на хортів онлайн.

Розвиток ставок на спорт в Інтернеті робить можливість робити ставки на хортаві перегони набагато більш поширеними. Спостерігачі цінують цей вид спорту через його швидкість і ефективність собак. На початку гонки не проходить багато часу, перш ніж оголошується результат ставки.

Багато спостерігачів все ще фізично відвідують і дивляться перегони хортів, навіть із зростанням онлайн ставки на спорт. Багато відомих іподромів Грейхаунд включають Ромфорд, Ноттінгем, Сандаун Парк, Шелборн Парк і Вентворт Парк. Ці треки завжди приймають нетерплячих гравців і глядачів. Деякі букмекери навіть знають, наскільки людям подобається робити ставки на хортів, тому що вони транслюють подію в прямому ефірі.

Що таке ставки Greyhound?
Як робити ставки на Greyhound Racing

Як робити ставки на Greyhound Racing

Щоб зробити ставку на хортаві перегони, гравцеві достатньо знати загальні правила ставок на спорт. Стандартні методи поводження з ризиками та проведення ваших досліджень застосовуються до цього виду спорту, як і до інших. Ось найпростіша розбивка: найкращі собаки – найбезпечніші ставки.

Це стосується деякі види спорту, як футбольні команди, які, здається, перемагають кожного разу, коли виходять на поле. Наприклад, між 1983 і 1993 роками всі гравці ставили свої гроші на Баллірегана Боба, хорта, який здобув 32 перемоги поспіль.

Щоб зробити ставки на хортів більш захоплюючими, перевірте букмекерські контори на такі турніри Англійська хорт Дербі, яке є одним із найпрестижніших грейхаундських дербі у світі.

Через те, наскільки швидко ці гонки проходять від початку до фінішу, у грі насправді немає доступних ставок. Отже, це означає, що більшість гравців зазвичай дотримуються ставки на переможця. Проте учасники ставок також можуть поставити, скільки, на їхню думку, триватимуть перегони, яку позицію займе конкретна собака та чи може хтось із хортів спіткнутися.

Щоб зробити ставку, гравцеві потрібно лише знайти сайт онлайн-ставок, який пропонує перегони з хортами на своєму ринку. Потім гравці можуть відкрити та завантажити обліковий запис для ставок і одразу почати робити ставки.

Ось розбивка ставок:

  1. Зареєструйтеся на сайті ставок, який пропонує ставки на хортів і зробити депозит.
  2. Виберіть перегони хортів, на які ви хочете зробити ставку.
  3. Виберіть хорта, на якого ви хочете зробити ставку.
  4. Виберіть суму ставки.
  5. Зробіть ставку.
Як робити ставки на Greyhound Racing
Як розрахувати коефіцієнти ставок Greyhound

Як розрахувати коефіцієнти ставок Greyhound

Перегони на тваринах, зокрема перегони на конях і хортах, — це не лише сила та точність тварини. Наприклад, дресирувальник хортів також відіграє важливу роль у перегонах. Хорти, навчені досвідченими дресирувальниками, завжди мають більші шанси на перемогу. Крім того, учасники ставок також повинні враховувати родовід собаки та те, як це може вплинути на її результати.

Вік і фізична підготовленість собаки-конкурента також впливають на шанси, як і люди. Наприклад, додавання нових собак до лінійки, які є молодими та у розквіті сил, часто відсуває фаворитів у низку категорій. Позитивною стороною собак у перегонах є те, що їм не потрібна надто довга перерва між перегонами, що дозволяє їм брати участь у більшій кількості. Це означає, що учасники парі можуть робити кілька ставок на певних хортів, перебуваючи в стабільній формі.

Коефіцієнти того, як можуть розгортатися перегони, пропонуються в букмекерській книзі greyhound до початку перегонів. Гравці можуть вибрати бажані коефіцієнти та зробити на них ставку. Слід зазначити, що немає різниці між коефіцієнтами, які виглядають по-різному (американські, британські та європейські).

Диференціація грошової лінії, десяткової коми чи дробу не обов’язково означає, що переможці отримають різні суми. З іншого боку, деякі коефіцієнти відображають суму, яку гравець може виграти як частину своєї ставки, тоді як інші не відображають свою ставку.

однак, Коефіцієнти можуть відрізнятися між сайтами ставок, тому гравцеві важливо провести дослідження. Зрештою, різниця рідко буває суттєвою, якщо не поставити цілу долю.

Як розрахувати коефіцієнти ставок Greyhound
Фактори шансів у перегонах з хортами

Фактори шансів у перегонах з хортами

Є багато факторів, які впливають на шанси хортів. По-перше, погода може бути величезним визначальним фактором для проведення перегонів, якщо вони проводяться просто неба. Якщо день дощовий, це може вплинути на тягу ніг собак, що потім вплине на те, як вони можуть рухатися та як швидко вони можуть проходити повороти. Це також може відігравати величезну роль у тому, чи собака впаде чи тримається на ногах.

Також слід враховувати довжину ланцюга. Що стосується ставок на хортів, уболівальники також повинні мати на увазі, що хортаві перегони зазвичай проводяться на трасах довжиною кілька кілометрів. Це може вплинути на те, як собака може взяти участь у перегонах, тобто чи вона відступить і піде на перемогу в кінці, чи спробує утримати перше місце з самого початку. Отже, багато факторів можуть вплинути на плани.

Гравці також повинні враховувати попередні результати собак. Любителі ставок Greyhound можуть переглянути статистику онлайн, щоб визначити, чи можуть вони бути успішними. Чи була у собаки останнім часом смуга програшів? Як вони відповідають конкурентам? Як вони виступають особливо останнім часом?

Якщо гравець хоче зробити ставку трохи глибше, він повинен подивитися на форму борзих. Деякі з інструментів, які використовуються для вибору прогнозів хортів, включають віртуальний предиктор, форму бігуна та вказівники для вивчення, щоб визначити правильні коефіцієнти.

Фактори шансів у перегонах з хортами
Ви аналізуєте ставки на хортів? Ти повинен!

Ви аналізуєте ставки на хортів? Ти повинен!

Аналіз форми бігуна має важливе значення, і особливу увагу слід приділяти часу, який показують собаки на подібних дистанціях. Слід також звернути увагу на їхні підсумкові місця в аналізованих гонках.

Коли мова заходить про онлайн-букмекерські контори, колонка «Pos» також може бути неймовірно корисною. Він записує, яку позицію займає бігун на повороті забігу, і дає зрозуміти, чи хорт сідає на кролика раніше чи залишається пізно в забігу.

Вкладка покажчиків також чудова, коли гравець шукає широкий спектр інформації, включаючи рекорд хорта на трасі та те, як він справляється з шістьма пастками на трасі.

Головною серед усієї інформації є сторінка результатів хортів за день. Це повідомляє гравцям про те, як поводяться собаки того конкретного дня, дозволяючи гравцям робити найактуальніші варіанти ставок. Це також важлива інформація про те, де знаходяться гарячі пастки певного сліду, вказуючи, де може бути намальований хорт. Це дозволяє звузити поле для легшого вибору переможця.

Врахування цих факторів значною мірою допомагає учасникам ставок на хортах перегонах приймати обґрунтовані рішення щодо розміщення ставок.

Ви аналізуєте ставки на хортів? Ти повинен!
Все про ставки на Tricast Greyhound

Все про ставки на Tricast Greyhound

Окрім прямого переможця, існують ще складніші ставки, включаючи прямий прогноз, зворотний прогноз, прямий трикаст або комбінований трикаст.

Прямий прогноз або прямий трикаст — це типи коефіцієнтів ставок із хортами, де гравець вибирає перших двох або трьох за стійку в тому порядку, у якому вони перетинають лінію. Однак важливо пам’ятати, що це більш складні поради, ніж визначити переможця на основі результатів хортів. Але великий ризик приносить велику винагороду, тому, хоча це може бути складніше, виплата буде більшою.

Трохи простіше, але вимагає багато ставок замість однієї, це зворотні прогнози (дві ставки) і комбіновані трикасти (шість ставок). Зворотні прогнози дозволяють гравцям вибирати перших двох учасників у будь-якому порядку. Комбіновані трикасти вимагають від учасника ставки передбачити перші три пастки, щоб пройти фінішну пряму в будь-якому порядку.

Все про ставки на Tricast Greyhound
Не робіть ставку на рекламу

Не робіть ставку на рекламу

Оскільки хортаві перегони є популярним видом спорту для ставок, гравцеві легко зробити ставку на іншого кращого, вважаючи, що вони повинні знати всі тонкощі, якщо вони роблять ставки на цей вид спорту. Однак це не завжди так.

Для учасників ставок важливо отримати власні знання про гру та поточний матч, а не стежити за припущеннями натовпу. Те, що натовп може аплодувати одному імені, не означає, що саме він виграє матч.

Ключові висновки

  • Знаючи, що прямий переможець є одним із єдиних стилів ставок, проведіть своє дослідження
  • Не робіть ставку на аутсайдера; дотримуватися чемпіонів
  • Якщо перегони проходять на відкритому повітрі, подумайте, як погода може вплинути на продуктивність собаки
Не робіть ставку на рекламу