Все про ставки Handball

Гандбол подібний до футзалу, і мета двох команд із семи учасників у цій грі — перемогти, забивши більше м’ячів. При тривалості матчу в одну годину він подовжується на п’ять хвилин двічі, якщо є нічия, з подальшою серією, доки не буде визначено переможець.

Гравці можуть використовувати своє тіло вище колін, але їх руки можуть вільно обробляти м’яч лише протягом трьох секунд. Ведення м'яча дозволяється не більше трьох кроків. Ставки на гандбол – це форма ставок на спорт, яка передбачає ставки на результат гри.

Все про ставки Handball
Основи ставок на гандбол

Основи ставок на гандбол

Гандбол можна порівняти з футзалом: дві команди з семи гравців прагнуть перемогти, забивши найбільшу кількість голів. Кожен матч триває одну годину, і гра подовжується на п’ять хвилин двічі, якщо є нічия, після чого проводиться перестрілка, доки не буде визначено переможця.

Гравці використовують свої тіла вище колін, але їхні руки можуть вільно тримати м’яч лише протягом трьох секунд. Гравець може вести м'яч максимум на три кроки. Основна спортивна ставка ставок на гандбол передбачає розміщення ставок на результат гри.

Ставки на гандбол можуть бути дуже вигідними в грошовому відношенні, навіть якщо це одна з найменш популярних спортивних ставок. Тверде знання гри та a надійна стратегія ставок це лише два елементи, які можуть допомогти підвищити рівень вашого успіху, коли справа доходить до отримання виплат.

Успіх у довгостроковій перспективі непростий, але, безсумнівно, досяжний, якщо ви правильно застосовуєте себе. У цьому посібнику ми розповімо, що означають ставки на гандбол. Він також запропонує поради та стратегії, які допоможуть сформувати вашу гру для ставок.

The найкращі сайти ставок онлайн допоможе вам надати найкращі шанси, стратегії та запропонує вам високоякісні акції та бонуси.

Основи ставок на гандбол
Все, що вам потрібно знати про ставки на гандбол

Все, що вам потрібно знати про ставки на гандбол

Гандбол набув популярності у Східній Європі та по всій Європі після Другої світової війни. Ставки на гандбол у Сполучених Штатах можна простежити до 1900-х років, коли спочатку грали матч із двох ігор, відомий як гандбол в одну стінку. У цьому змаганні гравці по черзі били м’яч об стіну.

Гандбол надзвичайно швидкий і містить кілька елементів з різних ігор, таких як баскетбол, хокей і футбол. Оскільки це гра з високим рахунком, вона поширена в онлайн-ставках.

Онлайн-ставки на гандбол останнім часом набувають популярності, що відзначається кількістю міжнародних турнірів і зростанням ставок. Зараз це an надзвичайно популярний вид спорту у всьому світі, із збільшенням кількості веб-сайтів для ставок на гандбол, доступних для людей.

Люди також краще знайомі з грою, що призвело до того, що вони частіше грають у неї. Популярність букмекерських контор з гандболом зростає завдяки наявності більшої кількості онлайн-казино, телевізійним трансляціям та іншим висвітленню спорту в ЗМІ.

У товариських матчах зазвичай більше голів, ймовірно, через те, що вони менш критичні. Таким чином, команди можуть грати більш незалежно. Під час вирішальних матчів ліги та кубка гравці, швидше за все, будуть дотримуватися тактики та виконувати інструкції. Однак багато гравців можуть вільно грати в товариських матчах, як їм заманеться. Це часто означає, що справжньою метою є підготовка до матчу, а не перемога.

Все, що вам потрібно знати про ставки на гандбол
Як робити ставки на гандбол

Як робити ставки на гандбол

Що таке спортивні ставки на гандбол? Існує багато різних ставок тож давайте розберемо це.

Переможець матчу

Найпростіший тип ставок – це те, що учасник робить ставку на те, яка команда виграє. Вони також можуть робити ставки на те, яка команда, на їхню думку, виграє кожну половину матчу.

Ставки на спред

Існує також тип ставок під назвою спред-беттинг. Це коли гравець робить ставку на перемогу команди, але він виграє ставку лише тоді, коли його команда заб’є більше, ніж вибрана кількість голів, більше ніж команда суперника. Так, наприклад, якщо гравець робить ставку на команду А -9,5, йому потрібно буде виграти з різницею в 9,5 гола над іншою командою.

Загальна кількість голів

Гравець також може зробити ставку на загальну суму всіх голів, забитих під час матчу. Наприклад, якщо букмекерська контора пропонує лінію 34,5, гравець виграє, якщо забито 35 або більше голів, і програє, якщо буде 34 або менше. Скажімо, команда забиває парну або непарну кількість голів; тоді на це теж є ставка. Цікаво, що гравець також може робити ставки на коефіцієнти або парні пари для кожного тайму матчу.

Ставки на подвійний шанс

Гравець також може зробити ставку на два результати. Це називається ставкою подвійного шансу, коли гравець може зробити ставку на перемогу двох команд і нічию. Якщо вони вважають, що команда переможе з певною кількістю голів, вони можуть зробити ставку на виграш. Це інший тип ставок, які застосовуються до окремих таймів гри.

Гравець також може зробити ставку на команду, яка, на його думку, виграє тайм з більшим результатом і ту половину матчу, яка, на його думку, матиме більший результат. Якщо команда забиває певну кількість голів раніше іншої, робиться ставка на те, яка команда заб’є першою та останньою.

Переможець ліги

Гравець також може зробити ставку на те, хто, на його думку, переможе всі інші команди під час турнірів ліги. У тому числі й Чемпіонат світу.

Гандикапи

Ставка на гандикап у гандболі означає, що гравець ставить гроші на команду, яка, на його думку, виграє або програє гру з певною сумою. Це буде позначено знаком + або -. Якщо команда має знак + після свого імені на дошці, їй дозволяється програти за числом, що стоїть після символу.

З іншого боку, якщо команда має - після назви, вона повинна виграти гру з більшою перевагою, ніж число, що стоїть після символу.

Маржа виграшу

Гравець може поставити, скільки виграє команда в гандболі. Це майже завжди відбувається у формі ставки більше/менше. Якщо число більше або менше вибраної суми, ви виграєте ставку.

Ось розбивка ставок:

  1. Зареєструйтеся на сайті ставок, який пропонує ставки на гандбол, і внесіть депозит.
  2. Виберіть гандбольну подію, на яку ви хочете зробити ставку.
  3. Виберіть команду, на яку хочете зробити ставку.
  4. Виберіть суму ставки.
  5. Зробіть ставку.
Як робити ставки на гандбол
Розрахунок ставок на гандбол

Розрахунок ставок на гандбол

Якщо ви розумієте як робити ставки на спорт, ви знатимете десятковий формат, який використовується для розрахунку коефіцієнтів. Ви можете розрахувати очікувану виплату, використовуючи коефіцієнти, щоб помножити її на кількість вашої ставки. Сподіваємось, ці потенційні клієнти щодо спортивних ставок на гандбол допоможуть вам під час встановлення ставок.

Оскільки в гандбол грають переважно в Європі, ставки на гандбол насправді пропонуються лише на європейських сайтах ставок. Тому вам слід ознайомитися з десятковими коефіцієнтами, представленими у вигляді десяткових чисел.

Хороша новина для вас полягає в тому, що десяткові коефіцієнти, мабуть, найлегші для розуміння. Все, що вам потрібно зробити, щоб визначити свою потенційну виплату, це помножити вашу ставку на вибрані вами коефіцієнти.

Наприклад, якщо коефіцієнт 5,0 і ви поставили 10 доларів США з коефіцієнтом 5,0, ви отримаєте виплату 50 доларів. Зрештою це означає, що ви заробили 40 доларів.

Розрахунок ставок на гандбол
Гандбольні турніри, на які варто робити ставки

Гандбольні турніри, на які варто робити ставки

Останніми роками гандбол набув популярності, і любителів спорту він приваблює через спритність, яку він вимагає, і характер гри з високим рахунком. Найбільшу популярність цей вид спорту має в Угорщині, Франції, Німеччині та скандинавських країнах.

Кубок Партиля є однією з найпрестижніших гандбольних спортивних подій, на які можна робити ставки. Це завжди чудова можливість знайти свій найкращий сайт ставок онлайн або стежити за ставками в реальному часі.

Нещодавній чемпіонат світу 2021 року набув масової популярності, і мільйони спортивних уболівальників стежили за ним по телебаченню. Переможцем цього турніру стала Данія, а Швеція посіла друге місце.

Ось список деяких найвідоміших гандболів змагань у світі:

Ліга чемпіонів EHF

Ліга чемпіонів EHF є всесвітньо відомою організацією змагань з гандболу в Європі. Участь беруть найкращі команди з провідних країн Європи. Конкурсом керує EHF щорічно. EHF також керує матчами для жінок, які дотримуються подібного формату.

Ліга чемпіонів EHF зазвичай ділиться на п'ять основних етапів. Команди можуть брати участь у змаганнях у груповому або кваліфікаційному етапі на основі списку критеріїв і рейтингу національної федерації.

Чемпіонат світу з гандболу IHF

The Міжнародна федерація гандболу організовує Чемпіонат світу з гандболу серед чоловіків та Чемпіонат світу з гандболу серед жінок.

На 27 Чемпіонаті світу з гандболу серед чоловіків одинадцять країн виграли титул. Франція досягла найбільшого успіху, забезпечивши собі шість титулів.

Що стосується Чемпіонату світу з гандболу серед жінок, Росія забезпечила собі більшість титулів, слідом за Нідерландами.

Олімпійський гандбол

Гандбол відбувається на ст Літні Олімпійські ігри, де 12 жіночих і чоловічих команд борються за омріяну золоту медаль.

Олімпійські гандбольні турніри спочатку мали відбутися в 2020 році в Токіо, Японія, але були перенесені через пандемію. Отже, цьогоріч вони проходитимуть, починаючи з 24 липня.

Команди розпочнуть груповий етап. Тоді вісім кращих країн вийдуть до плей-офф турніру. Зокрема, Данія виграла важкий матч у 2019 році, обігравши Норвегію з рахунком 31-22.

Гандбольні турніри, на які варто робити ставки
Не робіть ставку на рекламу

Не робіть ставку на рекламу

Оскільки гандбол не є найпопулярнішим видом спорту для ставок, гравцеві легко виграти ставку на іншого кращого, вважаючи, що вони повинні знати всі тонкощі, якщо вони роблять ставки на цей вид спорту. Однак це не завжди так.

Для учасників ставок важливо отримати власні знання про гру та поточний матч, а не стежити за припущеннями натовпу. Те, що натовп може аплодувати одному імені, не означає, що саме він виграє матч.

Ключові висновки

  • Розгляньте тип ставок, який вам найкраще підходить
  • Оновіть десяткові коефіцієнти ставок
Не робіть ставку на рекламу