Handball cтавки

Гандбол подібний до футзалу, і мета двох команд із семи учасників у цій грі — перемогти, забивши більше м’ячів. При тривалості матчу в одну годину він подовжується на п’ять хвилин двічі, якщо є нічия, з подальшою серією, доки не буде визначено переможець.

Гравці можуть використовувати своє тіло вище колін, але їх руки можуть вільно обробляти м’яч лише протягом трьох секунд. Ведення м'яча дозволяється не більше трьох кроків. Ставки на гандбол – це форма ставок на спорт, яка передбачає ставки на результат гри.

Handball cтавки
Історія гри в гандбол

Історія гри в гандбол

Після Другої світової війни гандбол швидко зріс у Східній Європі та у всій Європі. Історію ставок на гандбол у Сполучених Штатах можна простежити з 1900-х років, коли вперше було проведено змагання з двох ігор, відоме як гандбол на одній стіні. У цій грі гравці по черзі б’ють м’яч об стіну.

Гандбол розвивається дуже швидко і має кілька елементів із різних ігор, таких як баскетбол, хокей та футбол. Оскільки гра з високими результатами, вона дуже популярна в онлайн-ставках.

Ставки на гандбол останнім часом стали популярнішими, про що свідчить кількість міжнародних турнірів і зростання ставок. Зараз це надзвичайно популярний вид спорту у всьому світі зі збільшенням кількості веб-сайтів для ставок на гандбол, доступних для використання.

Люди також більше освічені про гру, що призвело до того, що вони частіше грають у неї. Популярність ставок на гандбол зростає завдяки наявності все більшої кількості онлайн-казино, телевізійних трансляцій та інших засобів масової інформації про цей вид спорту.

Історія гри в гандбол
Як робити ставки на гандбол

Як робити ставки на гандбол

Отже, що таке гандбольні ставки на спорт? Найпростіший тип ставки тут потрібно зробити ставку на те, яка команда переможе. Ви також можете зробити ставку на перемогу команди в кожній половині матчу.

Ставки на спред – це коли ви робите ставку на перемогу команди, але ви виграєте ставку лише тоді, коли вона забиває більше заданої кількості голів над командою суперника. Наприклад, якщо ви робите ставку на команду B -8,5, то їй потрібно буде виграти з 8,5 гола над іншою командою.

Ви також можете зробити ставку на загальну суму всіх голів, забитих під час матчу. Якщо букмекерська контора пропонує рядок 33,5, ви виграєте, якщо забиті м’ячі 34 або більше, і програєте, якщо буде 33 або менше голів. Якщо команда забиває парну чи непарну кількість м’ячів, на неї теж є ставка. Цікаво те, що ви також можете робити ставки на коефіцієнти чи пари на кожну половину матчу.

Як робити ставки на гандбол
Інші види ставок

Інші види ставок

Ставка на два результати називається ставкою на подвійний шанс, де можна зробити ставку на перемогу двох команд і нічию. Якщо ви думаєте, що команда виграє з певною кількістю голів, ви можете зробити ставку на виграш. Це ще один тип ставок, який застосовується до окремих таймів гри.

Ви також можете зробити ставку на команду, яка виграє більшу кількість очків, а також на ту половину матчу, яка матиме більший рахунок. Якщо команда першою заб’є певну кількість м’ячів, існує ставка на те, яка команда заб’є першою і останньою відповідно.

І останнє, але не менш важливе: прямі ставки для всіх турнір, наприклад, чемпіонат світу.

Інші види ставок
Коефіцієнти ставок на гандбол

Коефіцієнти ставок на гандбол

Якщо ви знаєте, як робити ставки на спорт, ви будете знайомі з десятковим форматом, який використовується для розрахунок шансів. Ви можете розрахувати очікувану виплату, використовуючи коефіцієнти, щоб помножити їх на суму вашої ставки. Сподіваємося, ці поради щодо ставок на гандбол допоможуть вам робити ставки.

Коефіцієнти ставок на гандбол