Tennis cтавки

Теніс був популярним видом спорту для гравців, глядачів і любителів спортивних ставок у всьому світі з кінця 1800-х років. Швидко розвивається екшн-гра підходить для кардіо-тренування, цікавого перегляду та захоплюючого виду спорту, щоб робити ставки як наживо, так і перед грою. Це популярна гра як серед гравців, так і серед букмекерів. Є так багато тенісних турнірів, на які можна робити ставки, що робить його ще кращим.

У цій статті міститься деяка глибока інформація про ставки на теніс як для новачків, так і для досвідчених гравців.

Tennis cтавки
Основи ставок на теніс

Основи ставок на теніс

Теніс популярний у всьому світі серед гравців, глядачів і учасників спортивних ставок з 1800-х років. Швидка гра підходить для кардіотренувань, цікаво спостерігати, і є захоплюючим видом спорту, в який можна грати наживо та перед грою.

Це улюблена гра серед гравців і букмекерів, і є значні тенісні матчі, на які можна робити ставки.

Ставки на теніс можуть бути дуже вигідними в грошовому відношенні, оскільки це одна з найпопулярніші спортивні ставки. Тверде знання гри та надійна стратегія ставок – це лише два елементи, які можуть допомогти підвищити рівень вашого успіху, коли справа доходить до отримання виплат.

Успіх у довгостроковій перспективі непростий, але, безсумнівно, досяжний, якщо ви правильно застосовуєте себе.

У цьому посібнику ми розповімо, що передбачають ставки на теніс. Це також буде пропонувати поради та стратегії, що має допомогти сформувати вашу гру ставок.

Основи ставок на теніс
Що таке ставки на теніс?

Що таке ставки на теніс?

Теніс існує вже давно, його нинішня структура починається приблизно з 1859 року. Зараз існують неофіційні ставки на результати матчів. Коли офіційні спортивні ставки стали масовими, теніс був одним із основних видів спорту, які прийняли букмекери.

Теніс надзвичайно швидкий і містить деякі з найбільші зірки світового спорту. Оскільки це гра з високим рахунком, вона поширена в онлайн-ставках.

Ставки на теніс продовжують зростати в популярності, що відзначається кількістю міжнародних турнірів і зростанням ставок. Зараз це надзвичайно популярний вид спорту в усьому світі, де люди можуть робити ставки на тенісних ставках.

Люди також краще знайомі з грою, що призвело до того, що вони частіше грають у неї. Популярність ставок на теніс зростає завдяки доступності більшої кількості онлайн-казино, телевізійним трансляціям та іншим висвітленню спорту в ЗМІ.

Що таке ставки на теніс?
Найкращі тенісні турніри та найкращі гравці

Найкращі тенісні турніри та найкращі гравці

Лют на ставки на теніс постійно зростає з самого початку. Сьогодні великі турніри та зіркові гравці масово приваблюють гравців, які грають на результати матчів. Для багатьох учасників ставок такі імена, як Марія Шарапова, Роджер Федерер, Вінус Вільямс і Серена Вільямс, часто є безпомилковими.

Такі великі турніри, як Opens (Вімблдон, Австралія та Франція) та інші Олімпійські ігри завжди переважають серед гравців.

Деякі інші вірусні тенісні змагання включають Кубок Девіса і тур ATP.

В даний час онлайн-ставки на спорт зробили азартні ігри на теніс ще більш поширеними. Фізичні особи можуть ризикувати в закордонних букмекерських компаніях і негайно отримати свої виграші. Букмекерські компанії також розширили ринки, пропонуючи ставки в реальному часі, кеш-аути та віртуальні тенісні ігри та ліги.

Найкращі тенісні турніри та найкращі гравці
Як робити ставки на теніс

Як робити ставки на теніс

Тенісні матчі проводяться в одиночному або парному розряді. Першочерговим кроком є вибір сайту ставок, який дозволяє гравцям брати участь у великих ринках (тобто багато ігор, на які можна робити ставки), є зручним для користувача, має прийнятну підтримку та швидкий у виплатах.

Як тільки це буде зроблено, будь-хто зможе швидко і, сподіваюся, успішно зіграти в теніс. До популярних ставок належать грошова лінія, спред у іграх, спред по сету, більше/менше, ф’ючерси та реквізити.

Ось розбивка:

Грошова лінія

Найпростіший тип ставок – це те, що учасник робить ставку на те, яка команда виграє. Вони також можуть робити ставки на те, яка команда, на їхню думку, виграє кожну половину матчу.

Розповсюдження гри

Це коли гравець може зробити ставку на гравця/команду, які виграють більше матчів за певний період (наприклад, турнір або серія).

Встановити Спред

Це коли гравець робить ставку на те, скільки сетів буде виграно в одному матчі. Чи виграє гравець два сети поспіль? Чи виграють вони перший, а програють другий?

Більше/менше ставки

Ставка на овер означає, що гравець вважає, що команда/гравець заб’є більше голів, очок або ранів, ніж зазначена загальна кількість. Навпаки, занижена ставка – це коли учасник парі вважає, що команда/гравець заб’є менше, ніж зазначена загальна сума.

Ф'ючерси

Ф'ючерсна ставка дуже проста: це коли гравець хоче зробити ставку на щось, що станеться в майбутньому. Вони можуть посперечатися, що Серена переможе Вімблдон або що Марія виграє Opens.

Ставки на тенісний реквізит

Цей варіант трохи менш простий, оскільки є багато ставок, на які гравець може робити ставки!

Ось деякі з найбільш популярних варіантів:

 1. Переможець першого сету: це саме те, що це звучить, і це легка ставка для тих, хто просто мочить пальці на ногах у світі ставок.
 2. Ставки на сет: коли гравець робить ставку на сет, він робить ставку на точну кількість сетів, які кожен гравець/команда виграє або програє під час матчу.
 3. Загальна сума тузів: більш помітна в чоловічому тенісі порівняно з жіночою, загальна кількість тузів – це коли гравець робить ставку на те, чи буде загальна кількість тузів більшою або меншою від суми, надісланої букмекерською конторою.

Встановлення цих ставок вимагає від гравця внесення ставки на свій рахунок для ставок. Потім сайт ставок надає коефіцієнти для кожного результату.

Ось розбивка ставок:

 1. Зареєструйтеся на сайті ставок, який пропонує ставки на теніс, і зробіть депозит.
 2. Виберіть тенісну подію, на яку ви хочете зробити ставку.
 3. Виберіть команду, на яку хочете зробити ставку.
 4. Виберіть суму ставки.
 5. Зробіть ставку.
Як робити ставки на теніс
Розрахунок ставок на теніс

Розрахунок ставок на теніс

Для простої поломки, коефіцієнти ставок на теніс це числа відсотка претендента. Наприклад, якщо гравець має шанс один (фаворит), гра легша для нього, ніж для гравця з шансом 10.

Це означає, що для учасників ставок чим більші коефіцієнти, тим більше вони виграють. Отже, робити ставки на аутсайдера – це високий ризик; отже, віддача краща.

Ставки на теніс еквівалентні інші види спорту, але ставки позначаються по-різному в різних частинах світу. Існують британські/дробові коефіцієнти, європейські/десяткові коефіцієнти та американські/коефіцієнти грошової лінії.

Для дробових коефіцієнтів перше число — це виграш, який учасник парі отримує від ставок, позначене другим числом. Наприклад, коефіцієнт 7/1 означає, що гравець виграє сім доларів за кожен поставлений долар.

Десяткові коефіцієнти позначають число, на яке потрібно помножити ставку, щоб отримати остаточний виграш. Наприклад, коефіцієнт 3,0 означає, що особа, яка робить ставку на 10 доларів, отримає 30 доларів, якщо виграє, включаючи свою ставку.

Шанси Moneyline мають знак «+» або «-» перед числами. Фаворити мають шанси "-", тоді як аутсайдери мають коефіцієнти "+". Переможець отримує свою ставку плюс кількість, зазначену на грошова лінія.

Розрахунок ставок на теніс
Не робіть ставку на рекламу

Не робіть ставку на рекламу

Оскільки теніс є дуже популярним видом спорту для ставок, гравцеві легко обійти ставку на іншого кращого, вважаючи, що вони повинні знати всі тонкощі, якщо вони роблять ставки на цей вид спорту. Однак це не завжди так.

Для учасників ставок важливо отримати власні знання про гру та поточний матч, а не стежити за припущеннями натовпу. Те, що натовп може аплодувати одному імені, не означає, що саме він виграє матч.

Важливо також визнати, що хоча статистика та стиль гри важливі, у кожного гравця є свої сильні та слабкі сторони. Це означає, що хоча один гравець може виграти свої останні 10 матчів, якщо він протистоїть іншому гравцеві, який має інший стиль гри, ніж він, він може програти.

Коли гравці дивляться на свої шанси, вони повинні враховувати різні стилі гри та те, чи два гравці йшли один до одного в минулому.

Не робіть ставку на рекламу
Тенісна статистика для розгляду

Тенісна статистика для розгляду

Коли справа доходить до ставок на теніс, слід враховувати чотири конкретні фактори.

Розмова точки зупинки

Теніс значною мірою покладається на важливі моменти; Теоретично кожне очко зараховується однаково, але деякі можуть суттєво вплинути на матч, тоді як деякі є переважно неважливими.

Найважливішим показником великої проблеми є контрольні точки, коли сервери знаходяться на межі програшу в грі, яку майже завжди очікують виграти.

Весь цей аспект залежить від контексту гри та того, який гравець там є, але визнання гравців, які добре виконують ці моменти, може скерувати до більш значних здобутків. Наприклад, гравець може запитати, чому один тенісист має рекорди виграшів проти іншого.

Важливим елементом є переважання більшої кількості брейкпойнтів, збереження їх під час власної подачі та конвертація під час повернення.

Втома/Подорож

Матчі проводяться по всьому світу, а значить, злітають кращі з кращих країна в країну. Хоча побачити американського фаворита в Англії може бути дуже цікаво, гравець повинен враховувати різницю в часових поясах і те, як вони можуть вплинути на результативність гравця.

Крім того, якщо гравець виступає в матчах один за одним тижнями поспіль, він зрештою згорить. Вони можуть працювати неймовірно на першому тижні, а потім на другому тижні вони можуть бути на вершині своєї гри. Але коли вони досягнуть четвертого тижня, вони почнуть сповільнюватися фізично та розумово.

Поверхня

Небагато нових гравців розуміють те, що деякі гравці на одних поверхнях виступають краще, ніж на інших. Наприклад, деякі гравці найкраще виступають на траві, як на Вімблдоні, але вони можуть не так добре виступати на Ролан-Гаррос, де є грунтове покриття. Кожна поверхня має різні зчеплення, вплив, плюси та мінуси.

Ключові висновки

 • Розгляньте тип ставок, який вам найкраще підходить
 • Переконайтеся, що подорожі, продуктивність і покриття відіграють важливу роль у ваших ставках
 • Перегляньте різні ставки на реквізит для кожного матчу
Тенісна статистика для розгляду