Tennis cтавки

Теніс був популярним видом спорту для гравців, глядачів і любителів спортивних ставок у всьому світі з кінця 1800-х років. Швидко розвивається екшн-гра підходить для кардіо-тренування, цікавого перегляду та захоплюючого виду спорту, щоб робити ставки як наживо, так і перед грою. Це популярна гра як серед гравців, так і серед букмекерів. Є так багато тенісних турнірів, на які можна робити ставки, що робить його ще кращим.

У цій статті міститься деяка глибока інформація про ставки на теніс як для новачків, так і для досвідчених гравців.

Tennis cтавки
Найкращі ставки на тенісЯк робити ставки на тенісКоефіцієнти ставок на теніс
Найкращі ставки на теніс

Найкращі ставки на теніс

Теніс існує вже багато років, а сучасна форма з’явилася приблизно в 1859 році. З тих пір існували неформальні ставки на результати ігор. Коли офіційні ставки на спорт стали масовою діяльністю, теніс був одним із перших видів спорту, які почали використовувати букмекери на додаток до тодішніх ставок на скачки.

Популярність ставок на теніс неухильно зростала з самого початку. Сьогодні існують великі турніри та зіркові гравці, які масово приваблюють гравців, щоб робити ставки на результати гри. Такі імена, як Марія Шарапова, Роджер Федерер та Серена Вільямс, часто є «впевненими ставками» для багатьох гравців. Великі турніри, такі як Opens (Вімблдонавстралійські та французькі) та Олімпійські ігри завжди популярні серед гравців.

сьогодні онлайн ставки на спорт зробив ставки на теніс ще більш популярними. Люди можуть робити ставки в закордонних букмекерських компаніях і миттєво отримувати свої виграші. Букмекерські компанії також розширили ринки, запровадивши прямі ставки в грі, виплати готівки та віртуальні тенісні ігри та ліги.

Найкращі ставки на теніс
Як робити ставки на теніс

Як робити ставки на теніс

Ігри в теніс проводяться як одиночні або парні матчі. Першим кроком є вибір сайту для ставок, який пропонує великі ринки (багато речей для ставок), зручний для користувачів, має гарну підтримку та ефективний у платежах. Коли це буде зроблено, будь-хто може легко робити ставки на теніс. Популярні ставки включають:

  • Грошова лінія: абсолютний переможець тенісного матчу.
  • Ігровий розклад: ставка на гравця/команду, яка виграє більше матчів за певний період, наприклад, у турнірі чи серії.
  • Спред сетів: ставки на те, як будуть виграні сети в матчі. Наприклад, чи виграє гравець два сети поспіль, виграє перший і програє два інших і так далі.
  • Інші ставки включають більше/менше, ф'ючерси та реквізит.

Щоб зробити ці ставки, гравець повинен внести ставку на свій рахунок для ставок. На сайті ставок наводяться коефіцієнти на кожен результат. (Шанси обговорюються в наступному розділі цієї статті).

Гравець перевіряє свій прогнозований результат, вводить суму ставки, а потім натискає «Підтвердити». Потім ставка знімається з рахунку гравця, який очікує результатів. Виграшні ставки зазвичай виплачуються миттєво за допомогою методу на вибір гравця.

Як робити ставки на теніс
Коефіцієнти ставок на теніс

Коефіцієнти ставок на теніс

Коефіцієнти — це розмір виклику, який гравець повинен подолати, щоб виграти гру. Якщо у гравця є коефіцієнт одиниці (улюблений), гра легша для нього, ніж для гравця з коефіцієнтом 10.

Таким чином, для гравців більші коефіцієнти означають, що вони виграють більше, тобто ставка на аутсайдера є ставкою з високим ризиком, але вона має кращу віддачу. Це часто пояснюється в загальних статтях про те, як робити ставки на спорт, і в тих, що пропонують поради щодо ставок на спорт.

Ставки на теніс подібні до інших видів спорту. Однак одні й ті ж ставки в різних частинах світу виражаються по-різному. Існують коефіцієнти дробові/британські, європейські/десяткові коефіцієнти та американські/грошові коефіцієнти.

У дробових коефіцієнтах перше число — це виграш, який можна отримати від ставки, позначеної другим числом. Коефіцієнти 5/1 означають, що за один поставлений долар виграють п’ять доларів. Десяткові коефіцієнти позначають число, на яке потрібно помножити ставку, щоб отримати остаточний виграш. Коефіцієнт 2,5 означає, що людина, яка поставила 10 доларів, отримає 25 доларів у разі перемоги, включаючи її ставку.

Коефіцієнти грошової лінії мають знак + або - перед числами. Фаворити мають -ve шанси, а аутсайдери мають +ve шанси. Переможець отримує свою ставку плюс суму, зазначену на грошовій лінії.

Коефіцієнти ставок на теніс