UFC cтавки

UFC або "Ultimate Fighting Championship" - це найвідоміший і найконкурентніший у світі промоушн змішаних бойових мистецтв. Компанія була заснована в 1993 році і має штаб-квартиру в Лас-Вегасі, штат Невада, хоча вона проводить заходи в країнах по всьому світу. За свою майже 30-річну історію UFC провів понад 500 подій, більшість з яких можна дивитися лише на каналах Pay Per View.

Оскільки ставки на спорт у Сполучених Штатах зросли, популярність ставок на матчі UFC також зросла. UFC має кількох офіційних партнерів у ставках, включаючи DraftKings у Сполучених Штатах, Neds в Австралії та Stake.com у Латинській Америці.

UFC cтавки
Що таке ставки на UFC?Коефіцієнти ставок на UFC
Що таке ставки на UFC?

Що таке ставки на UFC?

Незважаючи на те, що UFC існує з 1993 року, ставки на цей вид спорту дійсно не потрапили в мейнстрім до середини 2000-х років. Звичайно, ви могли робити ставки, перебуваючи в Лас-Вегасі, де базується рекламна акція, але широке поширення ставок на UFC не сталося, поки ставки на спорт стали більш прийнятними в Сполучених Штатах.

Сьогодні будь-яка легальна букмекерська контора пропонує можливість робити ставки на матчі UFC, і цей вид спорту швидко стає одним з найпопулярніших варіантів на карті ставок. Він навіть перевершив бокс, спорт, який колись вважався спортом найпопулярніший вид спорту, на який можна робити ставки у світі.

Як робити ставки на UFC

Ставки на UFC можуть бути досить простими з точки зору типів ставок. Найпоширеніший спосіб зробити ставку на UFC – це вибрати переможця матчу, який зазвичай називають просто ставкою «виграти бій».

Якщо ви зануритеся трохи глибше в ставки на UFC, ви зможете зробити ставку на те, як буде вирішений матч. Наприклад, вибір зазвичай здійснюється за рішенням або нокаутом, технічним нокаутом, дискваліфікацією або подання.

Ви навіть можете отримати більш детальну інформацію і зробити ставку, у якому раунді буде вирішено матч, або в рідкісних випадках, якщо матч закінчиться внічию. Нарешті, ви можете зробити ставку на більшу кількість раундів у матчі або просто зробити ставку на те, чи завершиться бій.

Деякі букмекери навіть пропонують ставки для бійців, які можуть включати кількість тейкдаунів або навіть загальний час бою. Оскільки ставки на спорт стають все більш популярними, сайти ставок на спорт онлайн стають більш креативними з типами ставок, які вони можуть запропонувати.

Що таке ставки на UFC?
Коефіцієнти ставок на UFC

Коефіцієнти ставок на UFC

Оскільки ставки на UFC базуються лише на двох бійцях, шанси в основному засновані на минулих виступах. Якщо два бійці зустрічалися один з одним раніше, то це враховується при складанні коефіцієнтів. Якщо це їхній перший поєдинок, то букмекерські букмекери враховуватимуть останні результати, а також стиль бою кожного бійця.

Як ви можете собі уявити, спортивному букмекеру часто важко знайти правильні коефіцієнти на матч, тому, якщо ви дослідите кожного бійця, ви, безсумнівно, зможете скористатися перевагами невдалих поєдинків.

Роблячи ставки на UFC, ви також помітите, що ставки на кількість раундів у бою можуть бути розміщені з досить високими коефіцієнтами. Не помиляйтеся, за останні п’ять років середній відсоток боїв за проходження дистанції становив 51%.

Таким чином, існує невелика перевага для бійок, які проходять відстань, а потім, крім цього, вам потрібно вибрати конкретний раунд, яким він закінчиться. Шанси тут складені проти вас, але якщо ви виявите, що певний боєць прагне приземлитися більше ударів нокаутом, то може виникнути стимул зробити ставку на фініш раннього раунду.

Коефіцієнти ставок на UFC