Все про ставки UFC

UFC або "Ultimate Fighting Championship" - це найвідоміший і найконкурентніший у світі промоушн змішаних бойових мистецтв. Компанія була заснована в 1993 році і має штаб-квартиру в Лас-Вегасі, штат Невада, хоча вона проводить заходи в країнах по всьому світу. За свою майже 30-річну історію UFC провів понад 500 подій, більшість з яких можна дивитися лише на каналах Pay Per View.

Оскільки ставки на спорт у Сполучених Штатах зросли, популярність ставок на матчі UFC також зросла. UFC має кількох офіційних партнерів у ставках, включаючи DraftKings у Сполучених Штатах, Neds в Австралії та Stake.com у Латинській Америці.

Все про ставки UFC
Все, що вам потрібно знати про ставки UFC

Все, що вам потрібно знати про ставки UFC

Незважаючи на те, що UFC існує з 1993 року, ставки на цей вид спорту стали популярними лише в середині 2000-х років. Звичайно, ви могли робити ставки, перебуваючи в Лас-Вегасі, де базується акція, але широке впровадження ставок UFC не набуло чинності, доки спортивні ставки не стали більш прийнятними в Сполучених Штатах.

Сьогодні будь-яка законна спортивна книга UFC запропонує можливість робити ставки на матчі UFC, і цей вид спорту швидко стає одним із найпопулярніших варіантів для ставок. Він навіть перевершив бокс, вид спорту, який колись вважався найпопулярніший вид спорту для ставок в світі.

Все, що вам потрібно знати про ставки UFC
Як робити ставки на UFC

Як робити ставки на UFC

Ставки на UFC можуть бути досить простими з точки зору типів ставок. Найпоширеніший спосіб зробити ставку на UFC – це вибрати абсолютного переможця поєдинку, який зазвичай називають просто ставкою «на перемогу в бою».

Якщо ви зануритеся трохи глибше в ставки UFC, ви зможете зробити ставку на те, як буде вирішено матч. Наприклад, вибір зазвичай здійснюється рішенням суддів, або нокаутом, технічним нокаутом, дискваліфікацією або подання.

Ви навіть можете бути більш конкретними і зробити ставку на те, в якому раунді буде вирішено матч, або в окремих випадках, якщо матч закінчиться внічию. Нарешті, ви можете зробити ставку на більшу кількість раундів у матчі або просто зробити пряму ставку на те, чи завершиться бій.

Деякі букмекерські букмекерські заклади навіть пропонують ставки на бійців, які можуть включати кількість тейкдаунів або навіть загальний час бою. Оскільки ставки на спорт стають все більш популярними, сайти ставок на спорт в Інтернеті стають більш креативними щодо типів ставок, які вони пропонують.

Як робити ставки на UFC
Розуміння коефіцієнтів ставок UFC

Розуміння коефіцієнтів ставок UFC

Оскільки ставки UFC базуються лише на двох бійцях, коефіцієнти в основному базуються на минулих виступах. Якщо два бійці зустрічалися один з одним раніше, то це враховується при складанні коефіцієнтів. Якщо це їхній перший поєдинок, тоді букмекерські букмекерські букмекерські товариства враховуватимуть останні результати, а також стиль бою кожного бійця.

Як ви можете собі уявити, спортивному букмекеру часто важко підібрати правильні коефіцієнти для матчу, тому, якщо ви дослідите кожного бійця, ви, безсумнівно, зможете скористатися перевагами неправильно проведених боїв.

Роблячи ставки на UFC, ви також помітите, що ставки на кількість раундів у бою можна робити з досить високими коефіцієнтами. Не помиляйтесь, за останні п’ять років середній відсоток боїв, які вийшли на дистанцію, становив 51%.

Отже, є невелика перевага в бійках, що проходять на дистанції, а потім, крім того, вам потрібно вибрати конкретний раунд, яким він завершиться. Тут шанси складаються проти вас, але якщо ви виявите, що певний боєць прагне приземлитися більше нокаутуючих ударів, тоді може виникнути стимул зробити ставку на раннє завершення раунду.

Розуміння коефіцієнтів ставок UFC