Water Polo cтавки

У водне поло вперше грали в країни Центральної Європи на рубежі століть, і вона була включена в програму Олімпійських ігор у 1900 році. Європейські чоловічі команди Угорщини, Іспанії, Росії, Італії та колишньої Югославії зазвичай були сильними в чоловічих жеребкуваннях чемпіонатів світу та Олімпійських ігор. Ігри, тоді як жіноча команда США є найбільшою.

Всього в Олімпіаді 2016 взяли участь 260 спортсменів з 20 країн. Сербія здобула золоту медаль у чоловічому турнірі, перемігши у фіналі Хорватію. Водне поло, як і багато інших недооцінених видів спорту, пропонує фантастичні можливості для ставок для досвідчених гравців.

Water Polo cтавки
Чому водне поло популярно робити ставки?

Чому водне поло популярно робити ставки?

Незважаючи на те, що водне поло є досить розвиненим видом спорту, воно цікавить лише невелику групу людей. Професійні ставки, з іншого боку, вважають слабке освітлення цього виду спорту привабливим, оскільки набагато простіше грати проти букмекерської контори, коли мало експертів у цій конкретній області спорту.

Водне поло, можливо, не має найбільшої міжнародної аудиторії, але у нього достатньо багато читачів, що доступне на більшості великих сайтів ставок. Це особливо вірно кожні чотири роки, коли проводяться Олімпійські ігри і цей вид спорту знову представляється світовій аудиторії. Букмекери з водного поло висвітлюють інші ключові події, такі як значущі матчі NCAA, основні європейські ліги та Всесвітня ліга FINA по водному поло між олімпійськими турнірами.

Однак ми повинні мати на увазі, що ставки на водне поло не мають такого рівня присутності в Інтернеті, як інші основні види спорту. Щоб знайти вдале місце для ставок на водне поло онлайн, потрібні певні зусилля. Під час Олімпіади легко знайти місця для ставок на водне поло, але в міжсезоння це справжнє полювання.

Ще одна причина популярності ставок на водне поло в Інтернеті полягає в тому, що вони порівняні з іншими видами спорту, завдяки чому їх легко зрозуміти. У баскетболі, наприклад, усі грають у захисті та в нападі. Тут є центральний, охоронець, розігравач і сторонні стрільці, усі вони постійно рухають м’ячем – як у водному поло.

Щоб встановити кути для ударів, ви повинні бути постійно в русі, як у хокеї на траві. Єдиний спосіб забити - це перемогти воротаря, як у футболі. З іншого боку, у водне поло грають повністю у воді, не торкаючись дна басейну – протягом 32 хвилин за раз.

Чому водне поло популярно робити ставки?
Як робити ставки на водне поло

Як робити ставки на водне поло

Підтримуйте рахунки принаймні в двох різних букмекерських конторах з водного поло, щоб залишати свій вибір відкритим. Це дозволить вам легко отримати коефіцієнти на будь-який конкретний матч, який вас цікавить. Навіть на найкраща онлайн букмекерська контора, водне поло — це хороша ідея.

Ця порада заснована на тому факті, що жодна букмекерська контора не пропонує постійних повних, комплексних ставок на водне поло. Щоб відкрити активні ринки ставок, вам потрібно буде відвідати кілька різних сайтів ставок.

Чи законні онлайн-ставки на водне поло?

Будь-хто може робити ставки на водне поло на будь-яких ліцензованих онлайн-турнірах та подіях зі спортивних букмекерів. Однак діють певні обмеження в окремих країнах, тому вам слід уникати ставок у країнах, де заборонені онлайн-ставки на спорт – якщо щось піде не так, ваша країна не зможе вам допомогти.

Найкращі ставки на водне поло

Найбільший поширені види ставок на ринках ставок на водне поло визначають, хто виграє матч, який буде загальний рахунок і відрив команди-переможця. Коли справа доходить до водного поло, букмекерські контори залишаються простими, тому що це не найпопулярніший вид спорту з точки зору загальної обробки ставок.

Як робити ставки на водне поло
Коефіцієнти ставок на водне поло

Коефіцієнти ставок на водне поло

Коефіцієнти грошової лінії

У водному поло ваша мета — вибрати команду-переможця.

Тут коефіцієнти, що відображаються поруч із кожною командою, вказують на те, скільки вам потрібно буде ризикувати по відношенню до того, скільки ви можете виграти. Коефіцієнти коригуються букмекерами, щоб відображати різницю талантів між командами.

Коефіцієнти встановлені таким чином, щоб гравці були зацікавлені в обох сторонах ставки. Слабша команда отримує кращі шанси, тоді як сильніша команда отримує нижчі шанси. Букмекерська контора сподівається таким чином залучити гроші з обох сторін ставки, щоб програли могли використовуватися для розплати переможцям, а букмекерська контора зберігає невеликий прибуток.

Шанси на гандикап

Фора для ставок на водне поло діє так само, як і ставка на грошову лінію, щоб правильно передбачити переможну сторону. Різниця полягає в тому, що ставки на гандикап створюють штучний недолік очок для однієї або іншої команди, щоб пояснити перевагу однієї сторони.

Ось приклад: Сербія: -6,5 (2,10) проти Словаччини: +6,5 (1,76).

Цей сценарій демонструє, що Сербія має фору в 6,5 очок і має значну перевагу, щоб виграти матч. Якщо ви робите ставку на Сербія, вони повинні виграти щонайменше на сім очок, щоб вважатися переможцем. Наприклад, ваша ставка втрачена, якщо Сербія програє або виграє лише з 5 очками.

Якщо замість цього зробити ставку на Словаччину, ви отримаєте фору в 6,5 очок на свою користь. Це означає, що Словаччина може програти до 6 очок і все одно виграти вашу ставку. Коефіцієнти, наведені в дужках, також вказують, скільки ви можете виграти, зробивши ставку на кожну команду.

Ставки на підсумки

Метою ставки на загальні очки не є те, хто виграє гру. Мета полягає в тому, щоб вгадати, чи буде загальна кількість очок, набраних у матчі, вищою чи нижчою від числа, встановленого букмекером.

Нижче наведено приклад ставки на загальну суму балів:

  • Понад 18,5: 1,90
  • До 18,5: 1,90

У цьому випадку букмекерська контора встановила тотал на рівні 18,5 балів. Наприкінці гри це загальний загальний рахунок обох команд. Ви б вибрали овер з коефіцієнтом 1,90, якщо вважаєте, що обидві команди отримають 19 або більше очок. Ви повинні вибрати менше, якщо ви вважаєте, що загальна оцінка складе 18 або менше балів.

Коефіцієнти ставок на водне поло
Поради щодо ставок на водне поло

Поради щодо ставок на водне поло

Водне поло — це гра, в якій фаворити можуть виграти 20-30 ігор поспіль, навіть у міжнародних матчах, що ускладнює точне визначення форми команди, особливо коли якість конкурентів для гравців у водне поло постійно різниться. Слідкуйте за тим, як швидко команди переходять від захисту до нападу. Якщо порівнювати з командою з поганою лінією захисту, команда, яка добре виконує це, матиме перевагу в грі.

У водному поло воротар відіграє важливу роль. Коли воротар отримує травму, шанси команди на перемогу значно зменшуються, на що реагують букмекери, хоча іноді вони запізнюються з коригуванням котирувань. Кожна команда з водного поло має додаткових гравців, чия травма може призвести до порушення гри команди.

В окремих командах є гравці, яких тримають у грі лише для того, щоб не допустити кращих гравців суперника (на основі прототипів хокеїстів у хокеї). Якщо в команді є ключовий гравець, його відсутність матиме значний вплив на гру. Вам слід уникати ставок на товариські ігри, оскільки команди можуть легко визначити експериментальний склад і грати заради оволодіння новими прийомами, а не заради перемоги.

Поради щодо ставок на водне поло
Відповідальна гра

Відповідальна гра

Ви повинні обережно розпоряджатися своїми коштами, щоб уникнути несподіваної втрати великої суми грошей. Завжди пам’ятайте, що ви ніколи не повинні ризикувати більше грошей, ніж ви готові втратити на парі. Ви повинні розділити свої фінанси, щоб не витрачати всі гроші відразу. Якщо у вас є негативна смуга удачі, не намагайтеся компенсувати це збільшенням розміру ставки. Або встановіть обмеження на суму, яку ви можете вносити щомісяця, або обмеження на суму, яку ви можете втратити в одній грі.

Ви повинні вміти контролювати свої емоції і знати, коли здаватися. Ви більше схильні приймати імпульсивні рішення, коли ви схвильовані, що погано, коли справа доходить до азартних ігор. Завжди майте чисту голову і повністю продумайте свій наступний варіант.

Спробуйте самовиключення, якщо ситуація погіршується, і ви починаєте відчувати, що у вас розвивається залежність. Самовиключення допомагає людям, які борються з залежністю від азартних ігор, відпочити від неї і зосередити своє життя та гроші на чомусь іншому. Це може допомогти вам підключитися до додаткових програм спільноти, щоб допомогти вам упоратися з проблемою азартних ігор, а також надати вам необхідну підтримку, якщо ви не знаєте, як керувати наступними кроками у вашому одужанні.

Відповідальна гра