Найкращі букмекери, які приймають American Express

American Express, який іноді називають Amex, є одним із найкращих варіантів для букмекерів, коли вони шукають способи поповнити свої рахунки на веб-сайтах для ставок. Amex — це міжнародно визнаний платіжний сервіс, який дозволяє ставкам і гравцям швидко, безпечно та без зайвих клопотів поповнити свої рахунки. Вона найбільш відома як перша компанія, яка використовує «дорожні чеки», послугу, яка була введена більше століття тому.

Сьогодні American Express є однією з 30 компаній, що входять до складу Dow Jones Industrial Average, що обробляє чверть загальної суми операцій з кредитними картками в США щороку.

Найкращі букмекери, які приймають American Express
Як зробити депозит за допомогою American Express

Як зробити депозит за допомогою American Express

Більшість букмекерських веб-сайтів із логотипом Amex мають повну ліцензію на діяльність у сфері онлайн-ігор. Такі сайти, швидше за все, належать відомим материнським компаніям і контролюються сторожовими онлайн-ставками.

American Express не хоче вплутуватися в транзакції з недобросовісними компаніями, що також захищає гравців.

Процес депозиту для неамериканських гравців Amex є досить простим, оскільки він відповідає звичайному процесу депозиту для більшості сайтів ставок.

Можливі збори та обмеження залежно від фінансової установи або сайту ставок, тому потенційним гравцям краще зробити домашнє завдання, перш ніж вносити депозит у Amex. Сайти ставок зазвичай пропонують бонуси на перший депозит, тому комісія буде схожою на компенсацію витрат.

Деякі закони можуть ускладнювати для американців внесення коштів на сайти ставок через American Express. Щоб обійти це, учасники ставок, які використовують American Express, повинні знайти, так би мовити, «посередника», як-от електронні гаманці, такі як Neteller або MyPaylinQ. Картку Amex можна використовувати для фінансування цих електронних гаманців, які, у свою чергу, можна використовувати для фінансування гаманців для ставок в Інтернеті.

Хоча використання посередника може здатися клопоту, насправді воно може бути корисним для гравців, оскільки може бути додатковим рівнем безпеки.

Як зробити депозит за допомогою American Express
Як вивести гроші за допомогою American Express

Як вивести гроші за допомогою American Express

Дуже малоймовірно, що учасники ставок знайдуть сайти азартних ігор, які дозволяють їм виводити гроші назад на Amex, навіть якщо це дозволено як метод депозиту. З огляду на це, учасникам ставок, можливо, знадобиться знайти альтернативні методи виведення своїх коштів або виграшів назад у свою кишеню:

  • Одним із способів виведення коштів із сайтів ставок є використання електронних гаманців, таких як Skrill або Neteller. Ці варіанти є найшвидшими та найзручнішими на сьогоднішній день.

  • Помічник може бути навіть кращим для гравця, оскільки він може забезпечити ще один рівень безпеки на додаток до заходів безпеки Amex і сайту ставок.

  • Крім того, учасники ставки також можуть вибрати зняття коштів за допомогою банківських переказів. Зняття коштів за допомогою цього методу зазвичай займає від двох до п’яти днів. Це може зайняти ще більше часу через вихідні, які не враховуються фінансовою установою як банківські дні або обслуговування, або у разі державних свят.

Що стосується комісій, то технічно немає комісій за зняття коштів за допомогою American Express, оскільки учасники взагалі не можуть знімати кошти за допомогою Amex. Однак електронні гаманці або банки можуть мати комісію, яку вони стягують зі свого боку. Навіть сайти ставок можуть мати на своєму боці комісію, яку вони застосовуватимуть при виведенні коштів.

Ліміт на зняття коштів, ймовірно, буде відрізнятися на різних сайтах для ставок, тому учасники ставки повинні зробити свою домашню роботу і з’ясувати це перед тим, як знімати гроші, щоб уникнути плутанини або запитань. Фінансові установи та електронні гаманці також можуть застосовувати ліміти, тому не забудьте перевірити дрібний шрифт.

Як вивести гроші за допомогою American Express
Безпека та безпека в American Express

Безпека та безпека в American Express

Картка American Express закодована з особистою інформацією користувача, яка була використана для реєстрації картки.

Це означає, що ваша фізична картка має кілька функцій безпеки, як-от технологію чіпів та ідентифікаційний номер картки.

Технологія чіпів – це покращена версія магнітної смуги вашої картки. Цей невеликий чіп, вбудований у фізичну пластикову картку, створює одноразовий зашифрований код, який миттєво перевіряє всі необхідні та конфіденційні дані, що ускладнює клонування картки для злочинців.

З іншого боку, ідентифікаційний номер картки (CID) — це 4-значний код, який дозволяє здійснювати онлайн-транзакції та інші транзакції, які не потребують фізичної картки. Це ще більше ускладнює доступ шахраїв до вашого облікового запису, навіть якщо вони отримають номер вашої кредитної картки або особисту інформацію.

American Express також використовує модель виявлення шахрайства з підтримкою машинного навчання, яка може відстежувати понад трильйони транзакцій в режимі реального часу та виявляти шахрайство протягом мілісекунд, коли картка Amex використовується в будь-якій точці світу.

Ця технологія боротьби з шахрайством, яка перевіряє кожну окрему транзакцію з тисячами точок даних. SafeKey від Amex перевіряє кожну транзакцію, яку здійснюють ставки, і надішле електронний лист, SMS або push-сповіщення, щоб перевірити вашу особу.

Безпека та безпека в American Express
Варіанти підтримки клієнтів American Express

Варіанти підтримки клієнтів American Express

З такими універсальними та авторитетними компаніями, як American Express, завжди виникатимуть деякі проблеми чи занепокоєння. Коли це станеться, користувачі захочуть попросити роз’яснень або допомоги. На щастя, American Express більш ніж обладнаний для вирішення будь-яких ситуацій, з якими можуть зіткнутися клієнти.

Якщо у користувачів виникають проблеми, вони можуть перейти на глобальний веб-сайт American Express. У верхньому правому куті є кнопка довідки. Це приведе їх до служби підтримки клієнтів, де їх зустріне дуже організована та вичерпна сторінка з поширеними запитаннями.

На цих організованих вкладках можна знайти відповіді на різноманітні запитання: від забутих паролів до заміни картки й відкриття суперечки до безкоштовних кредитних рейтингів та звітів. Якщо користувачі не можуть знайти свою проблему на вкладках, вони можуть ввести її у вікно пошуку.

Якщо у них справді виникнуть проблеми, Amex пропонує клієнтам можливість спільного перегляду, де навченому й надійному агенту буде надано дозвіл на перегляд і доступ до їх поточної веб-активності. Це дозволяє агентам Amex керувати клієнтами більш ретельно і правильно.

American Express також має гарячу лінію Global Assist, Hotline Global Assist Premium та Emergency Assistance, які надають клієнтам доступ до найсучаснішої підтримки клієнтів 24/7, у будь-якій точці світу.

Варіанти підтримки клієнтів American Express