Найкращі букмекери, які приймають Bank transfer

Сьогодні багато хто розглядає банківські перекази як застарілий спосіб здійснення платежів. Проте більшість банків досягли величезних успіхів у модернізації своїх послуг. Швидкість транзакцій, наприклад, у багатьох випадках майже миттєва. Платежі також безпечні, приватні та безпечні. З цих причин банківські перекази все ще є популярними способами оплати на сайтах ставок. Старші гравці віддають перевагу їм, тому що вони також більш звикли до них. Легкість угоди також подобається.

Найкращі букмекери, які приймають Bank transfer

Якщо ви маєте намір використовувати банківський переказ як спосіб запуску рахунку для ставок, ви не повинні відчувати себе недостатньо обслугованим. Ви отримаєте більшість переваг, які отримують користувачі цифрових платежів, і, ймовірно, ще кілька, наприклад низький ризик скомпрометації ваших даних.

Section icon
Як внести депозит за допомогою банківського переказу

Як внести депозит за допомогою банківського переказу

Ви можете підключити свій рахунок для ставок безпосередньо з банком. Обов’язково пам’ятайте, що якщо ви вносите депозит за допомогою банківського переказу, ви повинні вказати всі реквізити, необхідні для правильного здійснення транзакції.

Це включає ваше ім’я, номер рахунку та код сортування банківського рахунку, на який ви хочете внести кошти. Щоб здійснити трансакцію за допомогою банківського переказу, виконайте наведені нижче дії.

  1. Увійдіть у свій обліковий запис для ставок
  2. Натисніть на кнопку «Депозит» у верхньому правому куті екрана платформи
  3. Введіть свої платіжні дані та перевірте їх на правильність
  4. Натисніть «Зробити депозит.
  5. Перейдіть до підтвердження транзакції
  6. Ваш депозит було здійснено на ваш рахунок для ставок

Здійснюючи транзакцію через банк, не забудьте вказати всі важливі деталі. Це включає вашу адресу електронної пошти, ім’я, номер рахунку та код сортування. Деякі банки мають динамічні комісії за міжнародні транзакції, які змінюються залежно від того, куди або з чого ви переказуєте гроші. Ви можете уникнути цього, скориставшись банком, розташованим у вашій країні проживання.

Добовий ліміт депозиту на більшості сайтів ставок становить до 2000 доларів США. Однак це можна збільшити після кількох успішних транзакцій.

Банківський переказ або банківський переказ – це a безпечний спосіб оплати. Це також можна робити як вдома, так і в дорозі за допомогою смартфона, планшета або ноутбука. Для депозитів цей метод майже такий же швидкий, як і цифрові перекази.

Як внести депозит за допомогою банківського переказу
Як здійснити виведення коштів за допомогою банківського переказу

Як здійснити виведення коштів за допомогою банківського переказу

Букмекерська контора не може просто зарахувати на ваш рахунок суму, яку ви хочете зняти миттєво. Після того, як ви ініціюєте зняття коштів, вони повинні дочекатися підтвердження платежу банком. Використовуючи цей метод для виведення коштів, знову переконайтеся, що ваші дані правильні, перш ніж натиснути «Підтвердити зняття». Це допоможе уникнути затримок або помилок під час обробки.

Процедура така ж, як і внесення депозиту. Єдина відмінність полягає в тому, що в цьому випадку потрібно натиснути «Зняти» замість «Депозит». Крім того, введіть реквізити свого банківського рахунку та дотримуйтесь інструкцій, щоб завершити виведення.

Зазвичай для отримання підтвердження від вашого банку про те, що кошти внесено, потрібно від двох до трьох робочих днів. Добовий ліміт виведення варіюється від одного сайт ставок до іншої та від країни до країни. Ліміт також залежить від правил вашого банку.

Дійсними є лише банківські перекази з того самого імені, що й ваш рахунок, і не повинно викликати затримок чи проблем. Хоча ви можете залишатися анонімним під час реєстрації на своєму веб-сайті, це може викликати проблеми під час транзакцій.

Як згадувалося раніше, ви можете використовувати свій мобільний телефон для здійснення депозитів і зняття коштів за допомогою банківського переказу. Багато банків дозволяють здійснювати транзакції через браузер, тоді як інші мають спеціальні додатки, які роблять платежі ще простішими.

Як здійснити виведення коштів за допомогою банківського переказу