Найкращі букмекери, які приймають Ethereum

Ethereum — це децентралізована криптовалюта з відкритим вихідним кодом, яка використовується в різних транзакціях, включаючи ставки на спорт. Це друга за величиною криптовалюта в світі, поступаючись лише біткойну. Більшість провідних веб-сайтів для ставок в Інтернеті зараз приймають платежі Ethereum через його зростаючу популярність. Ethereum — це безпечний і простий спосіб надсилання грошей, зберігаючи конфіденційність користувачів.

Цю валюту можна зберігати в гаманці, купувати та продавати в різних фінансових установах. Криптовалюти є потенційною альтернативою фіатним готівкою для онлайн-платежів ставок. Зараз багато ігрових сайтів приймають онлайн-ставки за допомогою Ethereum для депозитів і зняття коштів. У цій статті є відповіді на деякі популярні запитання щодо ставок з ETH.

Найкращі букмекери, які приймають Ethereum
Про Ethereum

Про Ethereum

Спочатку криптовалюта була представлена на ринку в 2015 році. Вона функціонує як відкритий вихідний код, використовуючи публічний ринок блокчейнів. Ethereum працює на основі віртуальної машини, яка дозволяє передавати транзакції між обліковими записами. Процедура відрізняється від багатьох інших способів використання криптовалют.

Однією з популярних переваг Ethereum є те, що він відрізняється від інших видів криптовалюти, таких як біткойн. Гравцям може знадобитися трохи, щоб звикнути до цих відмінностей. Але коли користувачеві зручно користуватися Ethereum, його легко використовувати як варіант депозиту на сайтах для ставок в Інтернеті.

Про Ethereum
Як зробити депозит за допомогою Ethereum

Як зробити депозит за допомогою Ethereum

Здійснення депозиту за допомогою Ethereum дещо відрізняється від депозиту за допомогою інших способів оплати. Перший крок - знайти сайт ставок, який приймає Ethereum. Наступним кроком буде реєстрація на сайті та вступ. Останнім кроком буде перехід в зону депозиту та вибір Ethereum як варіант оплати. Зазвичай веб-сайт надає користувачам інструкції щодо здійснення депозиту.

Реєстрація в Ethereum дає гравцям гаманець, у якому можна зберігати весь ETH. На ринку є кілька надійних гаманців. Серед найпопулярніших — Coinbase, Bittrex, Karaken, CoinMama і Gemini. Гравці можуть відвідати будь-який із цих веб-сайтів, заповнити форму та створити обліковий запис.

Після створення облікового запису наступним кроком є додавання звичайної валюти в гаманець. Користувачі Ethereum можуть це зробити, використовуючи свою банківську, кредитну або дебетову картку. Вибір фінансування, який вибирають гравці, може бути обмежений. Після створення облікового запису користувачам буде запропоновано надати свою банківську інформацію.

Як зробити прямий депозит

Потім гравці перейдуть до розділу каси, коли вони виявлять і зареєструються на обраній ставці Ethereum. Тут буде перераховано варіанти оплати сайту, які включатимуть ETH. Тепер користувачі можуть надсилати та отримувати Ефір з криптовалютного гаманця. Депозити здійснюються практично миттєво, а кошти на рахунок поповнюються лише кількома кліками.

Ліміт депозиту Ethereum

З огляду на те, що сучасні технології змінюють ситуацію для здійснення грошових трансакцій, сайти для ставок в Інтернеті повинні бути чутливими до цього. Багато з них зараз беруть різні типи криптовалют, які також стрімко розвиваються. Зараз багато людей використовують Ethereum, криптовалюту, яка створюється за допомогою валютного контракту.

Хоча це відносно нова концепція, вона здобула прихильність до онлайн-платежів, оскільки надає більше переваг клієнтам, включаючи постачальників ставок і гравців, які хочуть грати на реальні гроші. Оскільки його популярність зростає, все більше сайтів починають приймати його.

Оскільки кілька сайтів для ставок в Інтернеті наразі не приймають криптовалюту, не всі з них приймають Ethereum як варіант депозиту. Ті, хто все ж таки, роблять це найзручнішим способом поповнення рахунку гравців з додатковими перевагами.

Як зробити депозит за допомогою Ethereum
Як зробити виведення коштів за допомогою Ethereum

Як зробити виведення коштів за допомогою Ethereum

Вивести ETH досить просто, але процедура залежить від сайту. Гравцям необхідно підтвердити, що вони можуть знімати кошти з балансу свого рахунку. Навіть якщо гравці вимагали бонус або надали букмекеру додаткову інформацію, вони все одно можуть вимагати виконання певних умов, як-от бонусне проходження.

Задоволені цим, вони повертаються до каси та вибирають Ethereum як метод виведення. Вони переконаються, що сума для виведення знаходиться в межах мінімального та максимального ліміту виведення на сайті азартних ігор. Потім дайте час, щоб кошти були повернуті на гаманець Ethereum.

Ліміти на виведення Ethereum

Оскільки Ethereum є децентралізованим, жоден банк чи банківська система не санкціонують транзакції, що здійснюються на платформі. Це означає, що користувачам не доведеться сплачувати будь-які збори, як це було б за інших традиційних варіантів депозиту, оскільки роботу виконує автоматизована система, а не люди, які потребують компенсації.

Нарахування та час обробки

Виплати ETH можуть тривати до 48 годин або всього 2 години, залежно від букмекерської контори. Користувачі можуть конвертувати ефір назад у традиційні гроші FIAT, як-от долар США або євро, якщо захочуть. Єдина вартість, яку гравці мають заплатити, — це та, яка йде на підтримку роботи блокчейну. Ця плата, яку зазвичай називають газом, забезпечує живлення блокчейну Ethereum.

Користувачі стягуватимуть цю вартість за транзакцію на основі часу, даних та зусиль, необхідних для її виконання. Здебільшого ці витрати незначні, що є однією з значущих переваг використання ETH для азартних ігор в Інтернеті. Однак хайроллери можуть зіткнутися з більш значними зборами. З точки зору букмекерів, депозити та зняття Ethereum зазвичай безкоштовні. Однак це різниться від сайту до сайту. Гравцям слід завжди перевіряти умови та правила сайту ставок ETH.

Як зробити виведення коштів за допомогою Ethereum
Безпека та безпека в Ethereum

Безпека та безпека в Ethereum

Сайти Ethereum зазвичай мають найвищі заходи безпеки. Було кілька випадків злому та крадіжки криптовалюти. Проте жодного випадку з букмекерською конторою не було. Натомість метою були криптобіржі. Платежі Ethereum у букмекера неймовірно безпечні завдяки різним рівням шифрування та перевірки, які відбуваються під час процесу.

Ethereum став вибором грошей для багатьох гравців, оскільки він не регулюється централізовано, швидко та безпечно. Гравці можуть надсилати будь-яку суму грошей будь-кому в будь-якому місці світу, використовуючи цей метод замість традиційних банківських установ. Однак потрібно бути обережним, щоб гарантувати, що їхня криптовалюта буде доставлена в правильне місце.

Безпека онлайн-сайту ставок Ethereum визначається ліцензією, яку він має. Шахрайських офшорних сайтів так само багато, як і справжніх, і єдиний спосіб визначити різницю – ретельно перевірити статус ліцензування. Звичайно, більшість сайтів Ethereum мають юридичну ліцензію. Гравцям слід уникати гри в букмекерській конторі, яка не має законної ліцензії на азартні ігри від авторитетної фірми.

Зручність і безпека є важливими факторами, які слід враховувати при виборі спосіб оплати онлайн. Хоча доступні кілька варіантів оплати, не всі з них ідеально підходять для індивідуальних потреб азартних ігор.

Безпека та безпека в Ethereum
Варіанти підтримки клієнтів Ethereum

Варіанти підтримки клієнтів Ethereum

Сайти ставок Ethereum завжди намагалися наймати лише найдосвідченіший персонал служби підтримки, і це видно. Цей надзвичайно обізнаний допоміжний персонал, який важко знайти, веселий і професійно вирішує проблеми гравців. Обслуговування клієнтів надає високий пріоритет швидкій відповіді, оптимізму та справедливості, і вони часто дають гравцям перевагу сумніву.

Є кілька проблем, які час від часу потребують вирішення онлайн-сайти ставок. У гравців можуть виникнути проблеми з невдачею депозитів або інші проблеми зі своїми рахунками. Таким чином, гравці звертаються до служби підтримки клієнтів, щоб дізнатися та вирішити ці проблеми. Ефективне обслуговування клієнтів Ethereum реагує швидко та з винятковим професіоналізмом. Таким чином, сайти Ethereum завоювали репутацію легітимних і турботливих про своїх користувачів.

Контакти служби підтримки клієнтів Ethereum

Клієнти можуть легко спілкуватися з онлайн-сайтами Ethereum за допомогою:

  • Коллцентр
  • Живий чат
  • факс
  • Електронна пошта

На більшості сайтів чат є найефективнішим способом запиту. Крім того, гравці можуть відвідати розділ FAQ на будь-якому сайті Ethereum, щоб самостійно вирішити незначні проблеми.

Через свою віртуальну природу сам Ethereum не має фізичного офісу, з яким гравці можуть зв’язатися. Однак букмекери завжди готові допомогти гравцям у вирішенні будь-яких проблем, що виникають.

Варіанти підтримки клієнтів Ethereum