Найкращі букмекери, які приймають FastPay

FastPay — це зручне, просте та швидке рішення для оплати, що належить компанії Next-Generation Communications, що знаходиться в Іраку. З моменту запуску в 2017 році FastPay завоював популярність серед гравців на спортивні ставки з Іраку через свої численні переваги. Користувачам потрібен номер мобільного телефону в Іраку, щоб зареєструватися в цій службі, тому вона обмежена цією країною.

Однак компанія шукає вирішення цієї проблеми, щоб отримати міжнародне визнання. Найкращі сайти ставок на спорт в Іраку приймають депозити та зняття коштів FastPay. Ці сайти також підтримують курдську та арабську мови, пропонуючи десятки можливостей для ставок на спорт.

Найкращі букмекери, які приймають FastPay
Про FastPay

Про FastPay

Учасники ставок, які зареєструються на веб-сайті для ставок FastPay, повинні очікувати високоякісних коефіцієнтів з широкого кола ринків, які також включають віртуальні види спорту. Охоплені всі місцеві спортивні команди, чемпіонати та турніри. Гравці також будуть раді вітанню бонуси та численні акції. Оскільки FastPay є передоплаченим платіжним шлюзом, відповідальний гравець навряд чи перевищить свій бюджет.

Крім того, букмекери FastPay застосовують заходи високого рівня безпеки, щоб забезпечити захист даних клієнтів і фінансової інформації. У цій статті пояснюється, як зробити депозит за допомогою FastPay і вивести одним способом. Читачі також дізнаються, наскільки безпечна ця техніка та способи звернення до служби підтримки клієнтів за допомогою.

Про FastPay
Як зробити депозит за допомогою FastPay

Як зробити депозит за допомогою FastPay

Щоб зробити депозит через FastPay, любителі ставок на спорт повинні спочатку підтвердити, що сайт підтримує цей варіант оплати. Наразі лише кілька букмекерів приймають його, але галузь переживає швидку еволюцію, тому в майбутньому FastPay підтримуватимуть більше веб-сайтів із азартними іграми. Також добре уточнити у представників замовника, чи працює метод.

Обліковий запис FastPay доступний через веб-сайт гаманця або за допомогою мобільного додатка, який працює як на пристроях Android, так і на iOS. Власник рахунку може поповнити свій баланс через банкомат або найближчий банкомат. Вони повинні переконатися, що у вас достатньо коштів, перш ніж робити наступний крок, щоб робити ставки з реальними грошима.

Як заповнити депозит FastPay

Процес депозиту відбувається за тими ж кроками, що й при використанні електронного гаманця на сайті електронної комерції. Все, що гравцям потрібно зробити, це зробити наступне.

 1. Відвідайте сайт ставок на спорт і увійдіть в обліковий запис
 2. Відкрийте сторінку каси та натисніть на опцію депозиту
 3. У списку варіантів оплати виберіть FastPay
 4. Увійдіть на спливаючу сторінку з номером мобільного телефону та паролем
 5. Введіть суму депозиту
 6. Підтвердити оплату

Веб-сайти для ставок на спорт FastPay мають гнучкі ліміти депозитів, і для початку гравці можуть заплатити всього 10 доларів. Хайроліки можуть внести до 5000 доларів США за транзакцію. Більше того, нові гравці мають право на великі бонуси, коли вони роблять свій перший депозит.

FastPay стягує фіксовану ставку в розмірі 1% за будь-яку зняту суму, тому кожен депозит містить 1% від суми депозиту. Деякі букмекерські контори можуть стягувати комісію за депозит залежно від їх політики оплати. Гравцям необхідно перевірити відповідні збори, перш ніж почати робити ставки на свої улюблені види спорту.

Як зробити депозит за допомогою FastPay
Як зробити виведення коштів за допомогою FastPay

Як зробити виведення коштів за допомогою FastPay

Кожна букмекерська контора має особливий спосіб обробки вилучення. Але основний процес однаковий для всіх букмекерів FastPay.

 1. Гравець повинен увійти до свого облікового запису для ставок на спорт і натиснути опцію «Каса» або «Гаманець».
 2. Сайт вимагає від гравця вибрати спосіб оплати. У цьому випадку вони повинні вибрати FastPay для зняття коштів
 3. Гравцеві необхідно ввести свій номер мобільного телефону, який прив’язаний до FastPay
 4. Потім вони вказують, яку суму вивести
 5. Спортивна букмекерська контора попросить перевірити наведені вище дані
 6. Сайт підтверджує деталі та ініціює транзакцію

Хоча швидкість транзакції миттєва онлайн букмекерів мають власні терміни вилучення. Це визначається сумою виведення та політикою оплати сайту.

Умови виведення

Онлайн-ставки з FastPay мають певні умови, щоб забезпечити плавне виведення виграшів. Більшість букмекерів мають мінімальний ліміт зняття коштів. Існує також обмеження на кількість виплат, які можна отримати протягом дня або тижня. Наприклад, сайт може встановити мінімум 50 доларів США і максимум 10 000 доларів США за транзакцію, яка дозволена чотири рази на тиждень.

Це означає, що гравець повинен отримати приз у розмірі 50 доларів США або більше, щоб у будь-який момент викупити баланс свого рахунку на готівку. Деякі з найкращих веб-сайтів для ставок FastPay пропонують безкоштовний запит на зняття коштів. Пізніше вони можуть стягувати більше, якщо хтось вимагає виплати, що перевищує максимально допустиму суму.

Варто зазначити, що всі надійні букмекерські контори застосовують протоколи KYC, перш ніж видавати виграші на те ж саме спосіб оплати яку гравець використовує для депозиту. Наприклад, ті, хто користується Visa Iraq, оплачують так само, як і гравці FastPay. Якщо гравець спробує використати FastPay для виведення, запит може не бути оброблений, якщо він не використав його під час останнього депозиту.

Як зробити виведення коштів за допомогою FastPay
Безпека в FastPay

Безпека в FastPay

Як цифровий гаманець FastPay використовує авангардні механізми онлайн-захисту. Найпомітніша функція - це рівень безпечних сокетів на офіційному веб-сайті (HTTPS). Технологія підтримує безпечні з’єднання для захисту конфіденційної фінансової інформації, яка передається між двома платформами. Це запобігає будь-якому кіберзлочинцю копіювати або змінювати передані дані, включаючи імена гравців, номери карток або банківські рахунки. Це можливо завдяки алгоритмам шифрування, які скрембують інформацію під час передачі, що робить її практично неможливою налаштувати.

FastPay є компанією, що сумісна з PA-DSS, яка відповідає вимогам індустрії платіжних карток (PCI). Це означає, що він не зберігає конфіденційні дані клієнтів, такі як код CVV2, PIN-код безпеки та дані магнітної смуги. Сертифікація PA-DSS також гарантує захист інформації про клієнтів від сторонніх сайтів, які можуть бути залучені під час процесу оплати.

Під час внесення або зняття коштів у FastPay брандмауер бере участь у запобіганні потенційного злому даних. Облікові записи FastPay підкріплені не тільки паролями, а й відбитками пальців і розпізнаванням обличчя. Інші вимоги PA-DSS, які роблять FastPay більш безпечним:

 • Реалізація безпечної мережі
 • Безпечні оновлення програмного забезпечення
 • Шифрування конфіденційного трафіку в публічних мережах
 • Регулярний моніторинг уразливостей в Інтернеті
Безпека в FastPay
Варіанти підтримки клієнтів FastPay

Варіанти підтримки клієнтів FastPay

Хороше обслуговування клієнтів не може бути достатньо підкресленим. Тим не менш, FastPay найняла ввічливих представників з обслуговування клієнтів, які зрештою є обличчям компанії. Їх бездоганні навички є однією з причин, чому багато клієнтів залишаються лояльними, що дозволяє компанії розвиватися. Вони відмінно вміють вирішувати проблеми, особливо під час навігації в складних питаннях.

Крім дружнього ставлення, вони чітко спілкуються, ставлячи себе на місце своїх клієнтів. Ефективне листування дозволяє їм отримати найбільш прийнятні рішення проблеми. Часто представники служби підтримки клієнтів FastPay відмовляються від технічної мови та жаргону на користь мови клієнта. Їх надійне обслуговування клієнтів доступне 24/7. До служби підтримки можна зв’язатися за допомогою наведених нижче засобів.

 • Електронна пошта- info@fast-pay.cash або @gofastpay.com
 • Телефон гарячої лінії - 066 231 0000
 • Спеціальний розділ із поширеними запитаннями
 • Онлайн-форма для контакту

Розділ FAQ містить поширені запити та загальні відповіді. Клієнти повинні скористатися посібником, який містить інструкції щодо усунення несправностей. Це допомагає клієнтам знаходити швидкі рішення, перш ніж звертатися до агентів підтримки. Ті, хто бажає зв’язатися з представниками клієнтів безпосередньо, можуть набрати номер телефону на сторінці контактів.

Більшість гравців вважають за краще надсилати свої повідомлення електронною поштою. Крім того, вони заповнюють контактну форму своїми особистими даними та примітками; контактна форма ідеально підходить для вирішення питань, пов’язаних із платежами, мережею та загальними запитами.

Варіанти підтримки клієнтів FastPay