Найкращі букмекери, які приймають Google Pay

Сьогодні платіжні системи в Інтернеті як ніколи процвітають, і це, більшою мірою, через азартні онлайн-ігри. І хоча деякі з цих систем викликають підозру, коли мова йде про безпеку та безпеку, є ті, які дуже захищені, і Google Pay, також відомий як GPay, є однією з них.

Завдяки Google, одній з найбільших компаній у світі, що стоїть за цим способом оплати, учасники спортивних ставок можуть бути впевнені, що їхні гроші, мабуть, у найбезпечніших руках. Але які нюанси пов’язані з поповненням і виведенням через Google Pay? Яка їхня служба підтримки клієнтів і які функції безпеки цього методу? Що ж, це питання, на які прагне відповісти ця публікація.

Найкращі букмекери, які приймають Google Pay
Як зробити депозит за допомогою Google Pay

Як зробити депозит за допомогою Google Pay

Перш за все, важливо зазначити, що користувач повинен завантажити та встановити програму Google Pay на свій пристрій (на щастя, деякі пристрої постачаються з уже встановленим додатком). Після цього внесення за допомогою цього методу стає простим. Щоб зробити депозит, учасники мають;

 1. Увійдіть в їхній обліковий запис для ставок
 2. Перейдіть на сторінку оплати сайту та виберіть GPay
 3. Введіть суму грошей, яку вони хочуть внести
 4. Виберіть автомобіль, яким вони хочуть користуватися (картка повинна бути прив’язана до GPay користувача)
 5. Перевірте їх ідентичність, тобто надайте біометричні дані або пароль.

Гроші будуть доступні на рахунку гравця для ставок після виконання вищезазначених кроків.
GPay працює миттєво, тому гравцям слід очікувати, що гроші відобразяться на їхніх рахунках за секунди, і немає обмеження на депозит. Великим бонусом є те, що метод спеціально розроблений для мобільних пристроїв, включаючи Android та iOS. Таким чином, гравці можуть робити депозит на ходу.

Чи можна підключити провайдера до банківського рахунку?

Єдина річ, яку не можна підкреслити, це те, що Google Pay є надійною платіжною системою, особливо якщо користувачі можуть скористатися всіма функціями, які вона має. Можливість додати свій банківський рахунок є однією з відмінних можливостей цієї системи. Це не тільки спрощує банківську діяльність, але й дає змогу гравцям відстежувати свої витрати.

Концепція тут така ж, як і в Simplifi і Mint, і це лише кілька. Таким чином, для гравців, які використовують GPay як свою бажаний спосіб оплати, має сенс підключити послугу до свого банківського рахунку або кредитної картки.

Як зробити депозит за допомогою Google Pay
Як зробити виведення за допомогою Google Pay

Як зробити виведення за допомогою Google Pay

Google Pay насправді погана новина для гравців, коли справа доходить до зняття коштів. Хоча метод чудово працює для депозитів, він не має можливості зняти гроші. Це означає, що гравці повинні додати інший банківський метод до своїх рахунків для зняття коштів. Це те, що всі гравці, які хочуть використовувати GPay, повинні знати заздалегідь.

Але з доступними десятками безпечних і надійних платіжних систем пошук підходящого методу не повинен становити клопоту. Крім того, гравці повинні тримати кулачки, щоб компанія, яка стоїть за платіжною системою, дозволила їм використовувати її для виведення грошей. Зрештою, це Google, а Google є Google.

Відповідні методи виведення для гравців

Як пояснювалося, існує широкий спектр банківських методів, які можуть використовувати гравці зняти свій виграш. Це можуть бути банківські перекази, VISA та електронні гаманці.

Від PayPal і ecoPayz до Neteller і Skrill, любителі ставок на спорт мають широкий вибір варіантів. Єдине, що має значення, - це їх доступність на сайті ставок, про яку йдеться, і в країні, з якої ви робите ставки. Також гравці повинні вибрати те, що їм зручно.

Хоча кожен із перерахованих вище методів має свою власну процедуру вилучення, основи для більшості з них залишаються незмінними. Наприклад, гравці, які хочуть вивести, повинні перейти до розділу каси сайту ставок, вибрати Вивести, ввести суму та підтвердити свою особу.

Як зробити виведення за допомогою Google Pay
Безпека в Google Pay

Безпека в Google Pay

Не так багато систем онлайн-платежів є такими безпечними та безпечними, як GPay. Перш за все, хакерам або шахраям дуже важко отримати доступ до інформації користувача; не вимагає надання інформації про свою кредитну картку. Щоб забезпечити максимальну фінансову безпеку, Google Pay має такі шари:

 • Код електронної пошти
 • KYC
 • SMS код безпеки
 • Двофакторна аутентифікація Duo

На додаток до перерахованих вище заходів безпеки, власники Google Pay не просто співпрацюють з будь-яким сайтом ставок. Вони досить живі до того факту, що деякі букмекерські контори прагнуть викачувати гроші з гравців. Таким чином, не всі сайти ставок мають те, що потрібно для партнерства з GPay. Компанія встановила настільки високі стандарти для будь-якої букмекерської контори, яка хоче з нею співпрацювати.

Таким чином, відомо, що будь-який сайт ставок з цим способом оплати є безпечним і надійним. Наприклад, більшість із них ліцензовані Управлінням з азартних ігор Мальти або Комісіями з азартних ігор Великобританії, двома найбільш авторитетними органами ліцензування у світі азартних ігор.

На що звернути увагу на сайтах ставок Google Pay

Хоча наявність Google Pay як способу оплати є вказівником того, наскільки надійним є сайт ставок, це не єдине, на що слід звернути увагу. Наприклад, а чудовий сайт для ставок повинні мати широкий спектр видів спорту, на які можна робити ставки, включаючи футбол, скачки, теніс, хокей, ралі та багато іншого.

Крім того, його підтримка клієнтів має бути першокласною, а також пропонувати інші способи оплати. Оскільки GPay не підтримує зняття коштів, принаймні наразі, гравцям знадобляться види спорту з широким спектром надійних методів виведення.

Безпека в Google Pay
Варіанти підтримки клієнтів Google Pay

Варіанти підтримки клієнтів Google Pay

Перш за все, шанси виникнути серйозні проблеми з GPay дуже мінімальні. Це тому, що система належить нікому іншому, як гіганту Google.

 • Розділ поширених запитань: У більшості випадків користувачі мають проблеми з відсутністю інформації. Наче компанія побачила це заздалегідь, у них є сторінка підтримки з одним із найповніших довідкових центрів із десятками поширених запитань. Від країн, де доступний GPay, до того, як відкрити рахунок і як внести гроші на рахунок для ставок, у цьому розділі розглядається багато загальних питань, на які будь-якому гравцеві знадобляться відповіді.

 • Контактний формуляр: Користувачі, чиї проблеми (а їх майже немає) не вирішено в розділі FAQ, вони мають можливість зв’язатися з командою GPay за допомогою контактної форми, наведеної на сторінці контактів. Хоча живого чату немає, наданий канал підтримки був надійним. Хто знає? Можливо, багато гравців користуються системою і створять затор у чаті.

Варіанти підтримки клієнтів Google Pay