Найкращі букмекери, які приймають Maestro

Сьогодні існує дуже багато сайтів для ставок, які приймають Maestro як банківський метод. Популярність сайтів ставок Maestro можна пояснити зручністю способу оплати. Це швидко та доступно. Що ще? Maestro — це авторитетний бренд, який високо захищений за допомогою найновішого шифрування військового рівня.

Заснована в 1991 році, бренд передоплачених і дебетових карток належить Mastercard і доступний у багатьох країнах американського регіону, Азії та Європи. Як онлайн-дебетовий бренд на основі PIN-коду, Maestro дозволяє користувачам купувати онлайн та отримувати доступ до своєї готівки в банкоматах по всьому світу.

Найкращі букмекери, які приймають Maestro
Як зробити депозит через MaestroЯк зробити виведення коштів за допомогою Maestro?
Як зробити депозит через Maestro

Як зробити депозит через Maestro

Внести гроші на сайт ставок за допомогою Maestro досить легко. Для гравців важлива реєстрація на сайті ставок, який приймає Maestro як метод депозиту.

Підключіть Maestro до банківського рахунку

Є два типи карток Maestro; дебетові та передплачені картки. Дебетові картки повинні бути прив’язані до банківського рахунку власника картки, будь то ощадний або поточний рахунок. Однак для використання передоплачених карток Maestro учасникам не потрібен обліковий запис.

Внесення прямого депозиту в Maestro

Після того, як гравець зареєструється на сайті ставок, який приймає депозити Maestro, наступним кроком є перехід до банківського розділу букмекерської контори та вибір варіанту депозиту. На останньому кроці виберіть Maestro зі списку варіантів депозиту, введіть суму депозиту та всі необхідні дані, включаючи номер картки, код CVV2 та термін дії картки.

Ліміти депозиту Maestro

Що стосується лімітів депозиту, у Maestro немає фіксованих цифр. Натомість ліміти встановлюють сайти ставок. На більшості сайтів ставок Maestro мінімальний ліміт депозиту встановлюється на рівні 10 доларів США, тоді як максимальний ліміт депозиту сильно різниться.

З точки зору обороту, депозити Maestro миттєві, але на деяких це може зайняти трохи більше часу онлайн-сайти ставок через процеси перевірки.

Депозит з мобільного

Maestro дозволяє гравцям робити депозити на своїх мобільних телефонах, щоб задовольнити зростаючу кількість гравців у дорозі. Гравцям радимо зареєструватися на сайтах мобільних ставок для безперебійних транзакцій, оскільки вони оптимізовані для мобільних пристроїв.

Як зробити депозит через Maestro
Як зробити виведення коштів за допомогою Maestro?

Як зробити виведення коштів за допомогою Maestro?

Окрім депозитів, Maestro дозволяє любителям спортивних ставок виводити свої виграші через Maestro.

  • Свердло таке ж, як і внесення відкладень. По-перше, гравці повинні переконатися, що сайт ставок приймає Maestro як варіант виведення.
  • Наступним кроком буде перехід до банківського розділу та вибір Maestro як бажаного методу виведення. На останньому кроці гравці повинні ввести суму, яку вони хочуть зняти, і почати виведення.
  • Для запису гравці повинні спочатку виконати вимоги щодо ставок, щоб виведення було успішно проведено.

Ліміти на виведення коштів Maestro

Ще один важливий аспект щодо зняття коштів Maestro – це ліміти. У Maestro немає фіксованих щоденних лімітів на виведення коштів. Ліміти встановлюють сайти ставок.

Більшість сайтів ставок Maestro не мають щоденних обмежень на виведення коштів, тому гравці можуть отримати всі свої виграші без будь-яких проблем. Однак існує мінімальний ліміт зняття коштів, який відрізняється від одного сайту до іншого.

Оборот виведення

Незважаючи на те, що немає строгих обмежень на зняття коштів, зняття коштів Maestro займає досить багато часу, перш ніж кошти надходять. І тут оборот залежить від сайту ставок. Усі сайти азартних ігор мають період очікування. Більшість сайтів ставок Maestro мають період очікування від 2 до 4 днів, тому щасливим гравцям доводиться чекати, перш ніж їхні виграші потраплять на їхні акаунти Maestro.

Чи можуть гравці знімати гроші на мобільному?

Так. Так само, як і в депозитах, щасливі переможці можуть вивести свої гроші на сайтах мобільних ставок Maestro. Процес простий, оскільки мобільні сайти ставок були оптимізовані під мобільні пристрої.

Як зробити виведення коштів за допомогою Maestro?