Найкращі букмекери, які приймають MasterCard

Mastercard завжди була популярним вибором, коли справа доходить до фінансування рахунків для ставок. Більшість сайтів ставок мають кілька варіантів депозиту, але дебетові та кредитні картки завжди є найпопулярнішими та часто приймаються, як-от Mastercard. Деякі фінансові установи все ще утримують або забороняють транзакції неправильно, тому резервні варіанти під час використання Mastercard завжди корисно мати на всякий випадок.

Однією з переваг Mastercard при здійсненні депозиту на сайтах ставок є швидкість і безпека. Є також питання глобальної доступності, тому більшість, якщо не всі, ліцензовані сайти ставок дозволяють Mastercard як варіант оплати.

Найкращі букмекери, які приймають MasterCard
Як зробити депозит за допомогою Mastercard

Як зробити депозит за допомогою Mastercard

Зробити депозит за допомогою Mastercard дуже просто. Насправді, коли сайт для ставок вибрано, це досить просто. З цього моменту учасники ставки повинні:

Створіть обліковий запис на сайті ставок. Учасникам ставок може знадобитися надати необхідну інформацію. Також може бути запитана інша інформація – ідентифікатори, місцезнаходження та інші стандартні вимоги KYC.

  1. Знайдіть опцію «Каса». Виберіть Mastercard серед варіанти депозиту надано.
  2. Введіть свої дані Mastercard, такі як номер рахунку, термін дії та CVC.
  3. Введіть суму, яку вони хочуть внести на сайт ставок, а потім авторизуйте переказ. Трансакції зазвичай відображаються в хвилинах.

Слід пам’ятати, що, хоча багато банків регулярно приймають депозити в азартні ігри на кредитних картках, інші автоматично відмовляють у них.

Деякі закони, як-от Закон про незаконні азартні ігри в Інтернеті 2006 року, забороняють фінансовим установам свідомо здійснювати операції з іншою особою у зв’язку з незаконними азартними іграми в Інтернеті.

Хоча ставки в Інтернеті більше не є незаконними в багатьох юрисдикціях, заборона залишається в книгах, і деякі банки відмовляються обробляти будь-які трансакції з азартними онлайн-іграми. Сайти ставок не винні в цьому, тому краще попередньо провести невелике дослідження.

Ліміти депозиту можуть відрізнятися для сайтів ставок, але зазвичай вони становлять максимум 5000 доларів США і мінімум 10-50 доларів.

Що стосується комісій, то деякі банки в мережі Mastercard можуть стягувати низькі або зовсім без комісії. Дещо онлайн букмекерські ставки розглядати депозит як аванс готівкою і вимагати в результаті більшої комісії. Сайти ставок також можуть стягувати комісію зі свого боку.

Як зробити депозит за допомогою Mastercard
Як вивести гроші за допомогою Mastercard

Як вивести гроші за допомогою Mastercard

Хоча більшість сайтів ставок дозволяють учасникам вносити кошти за допомогою Mastercard, деякі можуть не дозволяти їм знімати за допомогою того ж методу (або будь-якої іншої дебетової чи кредитної картки). Це означає, що гравцям, як правило, доведеться шукати альтернативи, коли вони хочуть вивести гроші. Найпростіший варіант – використовувати електронні гаманці, наприклад, Skrill або Neteller.

Учасники ставок також можуть вивести свої кошти за допомогою банківських переказів. Однак зняття коштів за допомогою банківських переказів зазвичай займає від двох до п’яти робочих днів, які можуть бути довшими, якщо в дорозі є державні свята, вихідні або технічне обслуговування. Зняття коштів за допомогою електронних гаманців може відбуватися швидше, але це не завжди так.

Просто перейдіть на бажаний сайт ставок і пройдіть стандартну процедуру виведення. Після цього виберіть потрібний спосіб оплати. Це спрямує учасників на наступний етап, де учасники вказують суму, яку вони хочуть зняти. Залишилося лише підтвердити та авторизувати транзакцію після надання всієї необхідної інформації.

Що стосується комісій за зняття коштів, деякі банки, афілійовані з Mastercard, можуть стягувати мінімальні комісії або взагалі не встановлювати їх. Сайти ставок можуть стягувати комісію зі свого боку, а також комісію за електронні гаманці. Однак, як правило, це лише копійки до долара, тож це не так сильно зашкодить фінансам, як хтось думає.

Якщо учасники ставок все ще хвилюються про комісію, Mastercard все ще може зробити ставку правом Бонуси за перші ставки на сайтах ставок, тому вважайте це компенсацією ваших коштів.

Як вивести гроші за допомогою Mastercard
Безпека та безпека в Mastercard

Безпека та безпека в Mastercard

Mastercard є одним із найбільших і найнадійніших платіжних сервісів на ринку, тому транзакції та особиста інформація гравця є безпечними. 


У порівнянні зі своїми конкурентами Mastercard працює в тому, що компанія стверджує, що її системи безпечніші, ніж будь-які інші платіжні послуги. Вони використовують однорангову мережу, яка направляє трафік до кількох кінцевих точок.

Існує також безпечний код Mastercard, який є додатковим рівнем безпеки. Він допомагає підтвердити особу учасника ставки за допомогою одноразового пароля (OTP), надісланого через SMS на зареєстрований номер телефону на сайті ставок.

Ще одна чудова річ полягає в тому, що фінансова установа, яка видає Mastercard для гравців, не притягуватиме їх до відповідальності за будь-які несанкціоновані транзакції. Mastercard пропонує захист від відповідальності за трансакції, здійснені в будь-якому місці.

Учасники ставок повинні внести свою лепту в забезпечення безпеки та безпеки своєї картки Mastercard. Для цього вони повинні:

  • Вживайте розумних запобіжних заходів, щоб запобігти втраті або крадіжці вашої картки.
  • Якщо вашу картку було втрачено, вкрадено або використано без вашого дозволу, негайно повідомте свій банк.
  • Підтримуйте хорошу репутацію за допомогою свого облікового запису Mastercard.
  • Дізнайтеся, які інші заходи безпеки має ваш банк, щоб захистити вас від шахрайських трансакцій, поговоривши з ними.
Безпека та безпека в Mastercard
Варіанти підтримки клієнтів Mastercard

Варіанти підтримки клієнтів Mastercard

Mastercard є одним з провідних платіжних сервісів у світі. Ті, у кого він є, використовують його для багатьох своїх щоденних потреб, як-от комунальні послуги, предмети першої необхідності, покупки та багато іншого. Коли ви користуєтеся чимось так часто, зазвичай виникають певні проблеми чи проблеми.

Якщо у гравців виникнуть проблеми чи запитання, вони можуть зв’язатися з Mastercard багатьма способами. Однак майте на увазі, що Mastercard насправді не випускає дебетові чи кредитні картки, а фінансові установи. Учасникам ставок може знадобитися спочатку зв’язатися зі своїм банком.

  • Для першого маршруту учасники можуть перейти на офіційний сайт Mastercard за адресою mastercard.com. Знайдіть сторінку підтримки та знайдіть поширені запитання. Ці списки, як правило, є вичерпними і можуть містити рішення проблеми гравця.
  • По-друге, ви можете завантажити PDF-файл глобальних контактів Mastercard, який містить список контактних номерів для кожної гарячої лінії Mastercard. Кожна країна чи область має свої власні, тому не завадить перевірити цей основний список.

Учасники ставок також можуть використовувати соціальні мережі, щоб зв’язатися з Mastercard, як-от Facebook і Twitter. Компанії визнають силу цих двох сайтів у спілкуванні зі своєю клієнтською базою і часто відповідають на чати, згадки чи коментарі там.

Варіанти підтримки клієнтів Mastercard

Останні новини

Топ-3 вітальних бонусів для ставок на спорт для платежів Visa/Mastercard
2023-08-02

Топ-3 вітальних бонусів для ставок на спорт для платежів Visa/Mastercard

Шукаючи спортивну букмекерську компанію, важливо розглянути варіанти оплати та доступні вітальні пропозиції. На щастя, більшість букмекерських контор пропонують оплату дебетовою/кредитною карткою через Mastercard або Visa. Ще краще, ви отримаєте бонус на спортивну букмекерську контору після внесення коштів і, у деяких випадках, після першої реальної грошової ставки.