Найкращі букмекери, які приймають Money Transfer

З моменту появи проспектів iGaming гравці отримали можливість переказувати гроші на ці сайти за допомогою прямих банківських трансакцій. Цей спосіб оплати, здається, є улюбленим серед хайроллерів, які бажають робити значні ставки на реальні гроші. Його також віддають перевагу гравці, які цінують безпеку онлайн-транзакцій.

Гравці можуть швидко переказувати гроші зі своїх поточних рахунків на улюблену платформу для ставок на спорт. Так само, як і при оплаті рахунків, кошти надходять відразу на сайт ставок без необхідності використання кредитної/дебетової картки. Незважаючи на те, що винахід онлайн-банкінгу відкрив вікна можливостей для гравців на кіберспорт, він також супроводжується деякими недоліками, такими як комісія та довгий час для виведення коштів.

Як зробити депозитЯк зробити виведенняБезпека та безпекаВаріанти підтримки клієнтів
Як зробити депозит

Як зробити депозит

Оскільки кошти надходять з поточного банківського рахунку, банк-емітент повинен дозволити переказ. Жодні треті сторони не можуть отримати доступ до цієї інформації. Щоб переказати гроші безпосередньо на сайт ставок, користувач повинен мати такі передумови:

 • Назва банку та адреса відділення
 • номер рахунку в банку
 • IBAN/BIC/Swift-код для міжнародних переказів
 • Облікові дані електронного банкінгу

Якщо платформа для ставок використовує рахунок в іноземному банку, гравцеві може знадобитися допомога, щоб завершити переказ. Однак, якщо гравець зіткнеться з будь-якою проблемою, завжди доступна підтримка клієнтів від банку та постачальника азартних ігор.

Крім того, завдяки мобільному банкінгу гравці можуть вносити кошти через свої смартфони під час ставок на мобільній платформі. Основні кроки для внесення коштів через банківський переказ наведено нижче.

 1. Перейдіть на сторінку каси сайту ставок і виберіть «Депозит»
 2. Натисніть «Банківський переказ» або «Бейнтовий переказ»
 3. Заповніть суму для переказу на рахунок ставок, враховуючи мінімальний депозит
 4. Додайте банківські реквізити відповідно до запиту на сайті
 5. Завершіть перевірки безпеки відповідно до вимог банку, наприклад, SMS-код або QR-код
 6. Насолоджуйтесь спортивними ставками, коли гроші надійдуть на рахунок азартних ігор

Зазвичай прямі банківські депозити займають від двох до п’яти робочих днів. Це просто електронний переказ грошей з одного банківського рахунку на інший. Це може залучати місцеві або міжнародні банки. Поки у користувача є обліковий запис електронного банкінгу, його фінансовий постачальник подбає про інше після запиту. Мінімальні та максимальні депозити відрізняються залежно від умов ігор сайту.

Як зробити депозит
Як зробити виведення

Як зробити виведення

Існує безліч варіантів оплати для онлайн-ставок, але лише деякі сприяють як депозитам, так і зняттям коштів. Багато гравців розчаровуються, коли дізнаються, що їхній бажаний банківський метод не вказано для виведення виграшів.

Прямі банківські перекази унікальні, оскільки вони універсальні і можуть обробляти зняття коштів з рахунків для ставок без географічних обмежень.

Щоб отримати готівку цим методом, потрібно мати онлайн-банкінг. Важливо перевіряти ліміти зняття коштів при запиті на виплати. Також може стягуватися плата, але вона відрізняється на різних сайтах. Ось кроки, які гравці повинні зробити, щоб викупити свої виграші.

 1. Перейдіть на сторінку каси та натисніть «Вивести»
 2. Виберіть банківський переказ і суму для виведення
 3. Заповніть банківські реквізити та підтвердьте реквізити
 4. Натисніть «Надіслати» та зачекайте, поки сайт ставок схвалить переказ
 5. Гроші надходять на банківський рахунок через три-сім робочих днів

Прямі банківські зняття захищені високоякісними системами безпеки. Процес зазвичай відбувається за 2- або 3-факторною аутентифікацією. Під час обміну банківськими реквізитами з платформою для ставок гравець спрямовується на захищену веб-сторінку. Під час переміщення коштів через цю сторінку інформація користувача шифрується наскрізь.

Таким чином, ймовірність викрадення даних значно зменшується. Однак гравці з країн, де азартні ігри заборонені, повинні бути обережними з банківськими переказами, оскільки органи влади можуть простежити їх діяльність у ставках за допомогою банківських виписок.

Як зробити виведення
Безпека та безпека

Безпека та безпека

Банки існують століттями, тому ставки їм довіряють. Однак нормативні акти в банківському секторі постійно змінюються, і всі фінансові установи несуть відповідальність за збереження даних клієнтів. Отже, як вони цього досягають?

Аутентифікація

Кожен депозит або зняття коштів підтверджується особою, яка його ініціює. Тому учасники ставок повинні надати свої секретні PIN-коди та паролі для електронного банкінгу. Крім того, деякі банки використовують методи біометричної верифікації та IVR.

Аудиторські сліди

Кожен банківський рахунок має історію трансакцій, також відому як виписка. Крім того, банківські системи відстежують аудиторські сліди для кожної події, включаючи вхід у банківські системи по телефону та точний час взаємодії з банківською системою.

Знай свого клієнта (KYC)

KYC пом’якшує шахрайство та захищає конфіденційну інформацію, з’ясовуючи особу користувача. Крім того, він обмежує грошові перекази, які можуть бути результатом приховування особи.

Захищена база даних і сервери

Банки використовують захищені сервери та системи баз даних, щоб запобігти втраті даних через злом. Необхідні деталі, такі як ім’я клієнта, номер рахунку та адреса, приховані. Будь-який доступ до виробничої системи суворо охороняється. Навіть працівникам банку потрібні спеціалізовані інструменти для доступу до даних клієнтів.

Регулярні оновлення та спілкування

Нарешті, банки регулярно оновлюють клієнтів найновішими системами перевірки та додатками для електронного банкінгу. Вони також інформують власників банківських рахунків у разі підозрілої діяльності.

Безпека та безпека
Варіанти підтримки клієнтів

Варіанти підтримки клієнтів

Банки прискіпливо ставляться до спілкування з клієнтами. Вони дотримуються обережності, вводячи нові канали, щоб забезпечити їх узгодженість. Найпопулярнішими способами зв’язку з банком є:

 • Електронна пошта
 • Телефонні дзвінки
 • Віртуальні помічники
 • Оптимізовані однорангові мобільні додатки

Віртуальні помічники були прийняті на багатьох платформах онлайн-банкінгу, щоб допомагати клієнтам у повсякденних питаннях. ШІ дозволяє цим фінансовим додаткам створити пряму лінію зв’язку. Вони можуть дати маршрут до найближчого відділення банку, здійснити пошук в історії транзакцій, знайти номер маршруту та повідомити залишок рахунку.

У однорангових мобільних додатках користувачі можуть легко спілкуватися під час здійснення платежів. Це усуває перешкоди, пов’язані з одноразовими операціями.

Електронна пошта є одним із провідних каналів комунікації між банками та клієнтами. Це може бути не так швидко, як телефонні дзвінки, але клієнти можуть очікувати відповіді протягом 24 годин. Клієнти, які мають запити в екстрених випадках, вважають за краще використовувати номер телефону, щоб безпосередньо спілкуватися з представником служби підтримки клієнтів зі свого відділення банку.

Варіанти підтримки клієнтів