Найкращі букмекери, які приймають MuchBetter

Відзначений нагородами електронний гаманець MuchBetter — це міжнародна послуга, але більш популярна в Європі. Зараз він доступний у більш ніж 180 країнах і територіях і використовується на десятках сайтів спортивних ставок. Останнім часом він привернув величезну увагу після інтеграції динамічних CVV-кодів на всі карткові платежі. Електронний гаманець працює як окремий цифровий спосіб оплати, або його можна включити в інший електронний гаманець, кредитну чи дебетову картку.

Однією з переваг його використання є можливість контролювати, скільки ви витрачаєте на спортивні ставки. Він дає звіт про джерело коштів та їх щоденне використання. Трансакції за допомогою цього методу електронних платежів є безпечними та надійними. Вони підкріплені сучасним шифруванням і надійними заходами безпеки в Інтернеті.

Як зробити депозит через MuchBetter

Як зробити депозит через MuchBetter

Зробити депозит MuchBetter можна лише кількома кліками. У майбутньому процес стає простіше, оскільки букмекерська контора запам’ятовує дані власника рахунку. На відміну від інших електронних гаманців, які перенаправляють користувачів на сторінку входу, MuchBetter просто потрібен додаток для смартфона для завершення транзакції. Ось як виглядає процес депозиту:

 1. Створіть обліковий запис на сайті ставок на спорт, який приймає MuchBetter
 2. Увійдіть в обліковий запис за допомогою електронної пошти та пароля
 3. На домашній сторінці є вкладка депозиту, на яку переходять гравці, щоб поповнити свої рахунки
 4. Виберіть гаманець MuchBetter та дотримуйтесь підказок на екрані
 5. Введіть суму депозиту та підтвердьте транзакцію через мобільний додаток

Депозит у MuchBetter є миттєвим і безкоштовним. Важливо відзначити бонуси, доступні в букмекерській конторі перед внесенням першого депозиту. Гравці часто отримують вітальний бонус, який може вимагати введення промо-коду для його активації.

Кожен веб-сайт для ставок в Інтернеті має ліміт депозиту, тому гравці повинні звернути увагу на мінімальні та максимальні прийнятні суми перед поповненням своїх рахунків. Загалом, найменша сума коливається від 10 до 30 доларів.

Як зробити депозит через MuchBetter
Онлайн ставки з MuchBetter

Онлайн ставки з MuchBetter

MuchBetter пропонує швидку процедуру перевірки. Онлайн азартним гравцям не потрібно проходити виснажливий процес KYC, тому що все, що їм потрібно, це пароль і номер телефону для аутентифікації депозиту MuchBetter.

Щоб відкрити обліковий запис MuchBetter, користувачі повинні ввести свою особисту інформацію, зокрема повне ім’я, електронну адресу, дату народження, країну проживання та фізичну адресу. Важливо вказати бажану валюту та створити надійний пароль. Після надання цих даних MuchBetter надішле код підтвердження на номер мобільного телефону власника облікового запису. Після підтвердження власник може поповнити електронний гаманець грошима свого банківського рахунку або кредитною та дебетовою карткою.

Користувачі можуть здійснювати депозити в MuchBetter безпосередньо зі своїх банківських рахунків. Під час використання мобільного телефону або настільного комп’ютера процесор платежів не запитує ні реквізити банківського рахунку, ні довгі паролі. Крім того, онлайн ставки на спорт гравці можуть інтегрувати MuchBetter у свої онлайн-банківські програми. Деякі електронні гаманці ідеально працюють із MuchBetter, наприклад Pay by Bank. У будь-якому випадку транзакція відбувається в режимі реального часу без затримок.

Онлайн ставки з MuchBetter
Як зробити виведення коштів за допомогою MuchBetter

Як зробити виведення коштів за допомогою MuchBetter

Виводити гроші за допомогою MuchBetter, ймовірно, легше, ніж депозит. Це справедливо для більшості електронних гаманців, оскільки вони мають чудову швидкість обробки при отриманні грошей. Зняття коштів у системі MuchBetter зазвичай відбувається миттєво. Але переміщення цих коштів на банківський рахунок може зайняти від одного до п’яти робочих днів, залежно від банківської установи. Процес можна звести до семи простих етапів.

 1. Увійдіть до онлайн-букмекера
 2. Зробіть запит на зняття коштів у касі на вкладці «Зняття» або «Викуп виграшів»
 3. Виберіть MuchBetter як бажаний варіант оплати
 4. Укажіть номер мобільного телефону, пов’язаний з обліковим записом MuchBetter, включаючи код країни без пробілу між ними
 5. Сайт ставок на спорт підтверджує особу гравця та авторизує запит
 6. Деталі транзакції будуть надіслані через SMS
 7. Кошти миттєво додаються на рахунок гравця MuchBetter

Якщо виведення залишається в очікуванні більше 48 годин, бажано звернутися в службу підтримки букмекерської контори. Вони уточнять, схвалено запит чи ні.

Ліміти зняття коштів та комісії, пов’язані з MuchBetter

Максимальна сума виведення залежить від одного букмекера до іншого. Кожен гравець зобов’язаний прочитати та зрозуміти умови, перш ніж подавати запит на виплату. Зазвичай мінімальна сума для виведення становить 30 доларів. На більшості веб-сайтів спортивних ставок гравці майже не отримують комісій за виведення. Якщо будуть стягнення плати, вони відображатимуться під час процесу виведення.

Pay by Bank — це зручне рішення, яке захочуть використовувати ставки на спорт. Його можна інтегрувати в обліковий запис MuchBetter за допомогою розумного додатка. Через цю програму можна переміщувати кошти зі свого рахунку MuchBetter на банківський рахунок без додавання номера кредитної/дебетової картки.

Як зробити виведення коштів за допомогою MuchBetter
Безпека та безпека MuchBetter

Безпека та безпека MuchBetter

Неважливо спосіб оплати, кожен гравець хоче отримати приємні враження та почуватися в безпеці під час здійснення транзакцій на рахунку для ставок на спорт онлайн. Ніхто не хоче турбуватися про втрату свого депозиту або виграшу під час обміну їх на готівку. Що стосується ставок в Інтернеті, MuchBetter присвячений тому, щоб пропонувати цінність і підтримувати переможців.

Компанія з Великобританії впровадила найкращі технології для забезпечення високоякісної безпеки даних клієнтів. Однією з них є динамічна функція CVV, необхідна для обробки платежів, коли клієнти використовують банківські картки. Ця унікальна функція захищає власника картки від несанкціонованого доступу, тому що навіть у разі крадіжки картки шахрай не зможе використати наявні кошти, оскільки під час наступної транзакції у нього буде запропоновано новий CVV.

Оскільки трансакції MuchBetter мають бути авторизовані з мобільного додатка, для неавторизованих користувачів майже неможливо завершити оплату без згоди власника мобільного телефону. Це дає користувачам спокій, який їм просто необхідний під час взаємодії з веб-сайтом для ставок в Інтернеті. Електронний гаманець також використовує надійне шифрування, яке гарантує, що будь-яка конфіденційна інформація ніколи не буде розкрита третім особам. Навіть персонал MuchBetter або сам букмекер не можуть побачити фінансові дані гравців.

Безпека та безпека MuchBetter
Варіанти підтримки клієнтів у MuchBetter

Варіанти підтримки клієнтів у MuchBetter

MuchBetter прислухається до клієнтів і цінує їхні відгуки. Тому компанія зосереджується на покращенні взаємодії з користувачами за допомогою швидкого реагування, коли виникає проблема. Вони створили велику команду підтримки клієнтів, пропонуючи неперевершену цілодобову допомогу. Представники клієнтів можуть спілкуватися кількома мовами, щоб задовольнити різні етнічні групи з різних націй. При цьому клієнти можуть зв’язатися за допомогою:

 • Розділ FAQ: на сторінці є кнопка пошуку, де користувачі вводять свої поточні проблеми. У довідковому центрі є відповіді, пов’язані з реєстрацією, поповненням рахунку MuchBetter, відправленням платежів, зняттям коштів, P2P-переказами, картками та безконтактними методами, безпекою, перевіркою, інформацією облікового запису та рекламними акціями. Якщо заздалегідь визначені запитання та відповіді не є задовільними, користувач може перейти до інших форм спілкування.
 • Набагато кращий бот: це кнопка автоматичного чату в реальному часі, встановлена в нижньому правому куті домашньої сторінки. Бот миттєво відповідає на запитання, щоб клієнт не чекав занадто довго. Відповіді з цієї функції безпечні та надійні.
 • Електронна пошта: клієнти можуть звернутися до служби підтримки електронною поштою support@muchbetter.com. Служба підтримки відповість протягом 24 годин.
 • Соц.медіа: MuchBetter є на всіх платформах соціальних мереж, тому користувачі можуть надсилати прямі повідомлення через Facebook Messenger, Twitter та Instagram.

Щороку учасники спортивних ставок фінансують свої ставки за допомогою MuchBetter, а також отримують виграші за допомогою того самого методу. MuchBetter доступний не у всіх букмекерських конторах, але деякі сайти призначені виключно для отримання депозитів і обробки зняття коштів за допомогою цієї опції. Бажаючі можуть створити обліковий запис MuchBetter за кілька хвилин і негайно почати робити ставки на спорт.

Варіанти підтримки клієнтів у MuchBetter