Найкращі букмекери, які приймають Neteller

Neteller – це спосіб оплати, який дуже популярний у всьому світі. Цей спосіб оплати користується високою довірою як серед продавців, так і серед учасників ставок, і він сумісний з більшістю сайтів ставок у всьому світі. Neteller користується великою популярністю серед онлайн-казино та сайтів спортивних ставок як метод безпечного депозиту, і багато гравців використовують цю послугу для внесення та зняття своїх грошей.

Neteller приймає понад 26 валют з усього світу, а також доступний як додаток. Цей спосіб оплати простий у використанні та ідеальне рішення для платежів за кордоном, оскільки він приймає понад 200 країн.

Найкращі букмекери, які приймають Neteller
Найпопулярніші сайти ставок з Neteller

Найпопулярніші сайти ставок з Neteller

Neteller – це служба грошових переказів онлайн, запущена в 1999 році. Але ще в 2000 році Neteller вже розпочав обробку платежі на провідних сайтах ставок. Тоді компанія обслуговувала до 85% світових продавців азартних ігор.

Уже один цей факт доводить, що Neteller є одним з найнадійніших платіжних рішень на найкращих букмекерських майданчиках. Тож продовжуйте читати, щоб дізнатися щось про ставки з Neteller.

Найпопулярніші сайти ставок з Neteller
Як зробити депозит в Neteller

Як зробити депозит в Neteller

Почати роботу з Neteller у букмекерській конторі досить просто. Гравцям спочатку потрібно відкрити рахунок Neteller на своєму мобільному телефоні або комп’ютері, щоб зробити депозит. Просто відвідайте Neteller.com, натисніть Увійти, а потім зареєструйте обліковий запис.

Гравці повинні надати такі відомості, як імена, електронна адреса, країна походження та валюта, яку вони мають намір використовувати. Завжди надавайте правильну інформацію, щоб уникнути будь-яких ускладнень під час процесу перевірки.

Говорячи про перевірку облікового запису, Neteller вимагає від користувачів підтвердити свою особу, перш ніж здійснювати будь-яку операцію. По-перше, користувачі повинні пов’язати свій банківський рахунок, надавши свій BIC або SWIFT-код. Потім ви надасте кольорову копію національного посвідчення особи, паспорта або водійських прав. І нарешті, ви завантажите копію останнього рахунку за комунальні послуги, щоб активувати свій обліковий запис Neteller.

Тим часом, учасники ставки можуть фінансувати свої гаманці Neteller кількома способами. Наприклад, ви можете використовувати інший затверджений обліковий запис Neteller для переказу коштів на свій новий рахунок.

Крім того, Neteller приймає депозити через кредитні/дебетові картки, Skrill, банківський переказ або криптовалюти. Користувачі можуть купувати та продавати понад 28 цифрових монет на Neteller. Тому уважно прочитайте умови та положення Neteller, перш ніж поповнювати рахунок.

Комісії та ліміти Neteller

Хочете знати, чому Neteller виділяється серед інших? Цей варіант грошових переказів пропонує низьку комісію за депозит і вищий ліміт на транзакцію. Вони часто стягують комісію в розмірі 2,9% за внесення депозитів менше ніж 20 000 доларів США і нульові витрати понад 20 000 доларів.

Крім того, отримання коштів на ваш рахунок Neteller є безкоштовним. Таким чином, будь-яку суму, яку гравці знімають з букмекера, після того, як будь-які витрати будуть виплачені під час обробки. Що стосується лімітів переказів, то перевірені користувачі Neteller без VIP-аккаунтів можуть надсилати такі суми:

  • 5000 доларів США/транзакція
  • 10 000 доларів США/24 години
  • 20 000 доларів США/7 днів
  • 50 000 доларів США/30 днів Примітка: знайте, що більшість букмекерів не пропонують бонуси після депозитів Neteller, хоча це не завжди так. Отже, читайте огляди ставок тут BettingRanker щоб дізнатися про букмекерів, які пропонують бонуси на депозит Neteller.
Як зробити депозит в Neteller
Як зробити виведення коштів за допомогою Neteller

Як зробити виведення коштів за допомогою Neteller

Учасникам ставок, які хочуть насолоджуватися швидкими та зручними виплатами, слід дивитися не далі, ніж Neteller. Просто увійдіть в обліковий запис букмекера, перейдіть до каси або банківського відділу, торкніться зняття, виберіть Neteller.

Тепер завершіть його, ввівши суму, яку ви хочете зняти. Зняття коштів Neteller зазвичай відбувається миттєво, обробка займає всього кілька хвилин.

Однак у деяких випадках букмекер обробляє ваші виграші через Neteller через 24-48 годин після подання запиту на зняття коштів. Що ще гірше, деяким може знадобитися від 7 до 10 робочих днів. Тому прочитайте сторінку умов і положень букмекерів, щоб дізнатися про період обробки транзакції.

Ще один привід прочитати букмекерську контору Сторінка з умовами та умовами містить інформацію про витрати на зняття коштів. Часто під час зняття коштів Neteller стягується стандартна плата за електронний гаманець. Але, як правило, вартість не повинна перевищувати 50 доларів. Але все залежить від того, наскільки швидко ви хочете отримати гроші і скільки ви хочете зняти.

Як зробити виведення коштів за допомогою Neteller
Безпека та безпека в Neteller

Безпека та безпека в Neteller

Чи безпечно працювати з Neteller на провідних сайтах ставок? Так, компанія з грошових переказів з багатою ігровою історією, як-от Neteller, безсумнівно безпечна та безпечна. По-перше, FCA (Financial Conduct Authority) регулює Neteller.

Це регулюючий орган фінансових послуг у Великобританії. Цей сторожовий механізм створює окремий фонд для компенсації клієнтам своїх зареєстрованих послуг грошових переказів, таких як Neteller. Простіше кажучи, ваші гроші не змиються, якщо Neteller раптово закриє магазин.

На додаток до регулювання FCA, Neteller проводить двоетапну аутентифікацію, що є мінімальною вимогою в наші дні. Тут користувачі повинні ввести код, надісланий на їхню електронну пошту або додаток для повідомлень, перш ніж увійти в обліковий запис.

Код підтвердження залишається активним приблизно 30 секунд, після чого користувачі повинні подати запит на новий. Це виключає будь-який несанкціонований доступ до коштів або фінансової інформації на Neteller.

Нарешті, що не менш важливо, Neteller використовує найсучасніше шифрування SSL для захисту даних користувачів. Як ви, можливо, вже знаєте, технологія SSL дозволяє веб-сайтам захищати інформацію, що надсилається на платформу та з неї, від хакерів.

І, звичайно, програми Neteller для Android та iOS на 100% безпечні. Користувачі можуть завантажувати ці програми безпосередньо в Play Store та App Store відповідно. Додаток може виконувати масу функцій, включаючи надсилання та зняття грошей.

Безпека та безпека в Neteller
Варіанти підтримки клієнтів Neteller

Варіанти підтримки клієнтів Neteller

Дивно, але служба підтримки клієнтів Neteller погано працює на таких веб-сайтах, як Trustpilot. Наприклад, користувачі часто скаржаться на затримку відповідей.

Деякі рецензенти також стверджують, що розділ FAQ мінімальний і не відповідає на всі життєво важливі питання. Коротше кажучи, систему підтримки Neteller потрібно терміново оновити.

Але на свій захист більшість варіантів електронних гаманців не пропонують миттєвих відповідей на технічні запити користувачів. Зазвичай служба підтримки розглядає запити електронною поштою протягом 24 годин. Якщо вони незадоволені, клієнти можуть звернутися безпосередньо до служби підтримки за безкоштовним номером. Тільки не забудьте опанувати робочий час.

Крім того, Neteller пропонує підтримку в чаті для базових запитів через систему, керовану ботом. Однак ви можете насолоджуватися цілодобовою підтримкою в чаті від Neteller після отримання VIP-членства.

Нижче наведено контакти служби підтримки Neteller:

  • Телефон: +442033089525, +49 21599 279504 (понеділок – п’ятниця)
  • Електронна пошта: help@neteller.com, скарги@neteller.com
  • Повідомлення
  • Цілодобовий чат для VIP-клієнтів
  • Соціальні мережі: Instagram, Facebook та Twitter
Варіанти підтримки клієнтів Neteller
Neteller в США

Neteller в США

Neteller відчула свою частку скандалів у США. У січні 2007 року власників Neteller було заарештовано та звинувачено в пропаганді незаконних азартних ігор і неліцензованих послуг грошових переказів.

Влада США стверджувала, що Neteller сприяє транзакціям між американськими гравцями та офшорними сайтами ставок. В результаті Neteller вийшла з ринку США.

Через сім років Neteller тріумфально повернулася до США. Цього разу вони були схвалені для здійснення платежів BetAmerica.com, сайту кінних перегонів. Сьогодні компанія пропонує послуги в Нью-Джерсі, Делавері та інших штатах. Але одне можна сказати точно; З моменту скандалу 2007 року все не було таким, як раніше.

Neteller в США