Найкращі букмекери, які приймають Paysafe Card

Paysafecard завжди асоціювалися з онлайн-ставками, і це відбувається досі. Учасники ставки, які коли-небудь робили ставку в Інтернеті, ймовірно, вже стикалися з Paysafecard або використовували її один раз. Усі учасники ставок, незалежно від досвіду чи ігрових уподобань, користувалися анонімністю, наданою передоплаченими ваучерами.

Системи передоплати, такі як Paysafecard, стали популярнішими як спосіб оплати товарів і послуг онлайн за допомогою реальних грошей, а не банківського рахунку чи кредитної картки. Звичайно, ви можете робити покупки за допомогою своєї банківської картки, що багато людей роблять, оскільки вона приховує остаточну транзакцію на вашому рахунку.

Найкращі букмекери, які приймають Paysafe Card
Як зробити депозит за допомогою Paysafecard

Як зробити депозит за допомогою Paysafecard

Щоб внести кошти на рахунок paysafecard, учасники ставок спочатку повинні створити у них обліковий запис. Їм просто потрібно перейти на офіційний веб-сайт Paysafecard за адресою www.paysafecard.com.

Після цього гравці можуть вносити кошти на свої рахунки. Все, що потрібно від гравців, це придбати PIN-код paysafecard, який вони можуть отримати у більш ніж 600 000 магазинах по всьому світу. Учасникам ставок потрібно буде просто ввести 16-значний PIN-код, який вони отримали, коли вони хочуть поповнити свій баланс у букмекерських виданнях.

Якщо гравці не впевнені, де можна отримати ваучер paysafecard, вони можуть перейти на офіційний веб-сайт компанії. На веб-сайті є локатор магазинів, який показує всі магазини, які продають PIN-коди paysafecard у вашому регіоні.

Поповнення рахунку для ставок за допомогою paysafecard – це простий процес:

  1. Учасникам ставок потрібно зайти в касу своєї улюбленої букмекерської контори і вибрати варіант депозиту, і їм буде представлено всі доступні способи оплати. Веб-сайт перенесе гравців у нове вікно, коли вони виберуть paysafecard як бажаний спосіб оплати.

  2. Буде посилання, яке покаже їм усі магазини у вашому районі, які продають ваучери paysafecard. Ви можете перейти до наступного кроку, якщо ви вже придбали ваучери.

  3. Учасники ставок помітять частину, де їм потрібно буде ввести свій 16-значний PIN-код. Пам’ятайте, що PIN-коди paysafecard можна комбінувати, щоб ви могли внести більшу суму. Після того, як учасники внесуть усі потрібні PIN-коди, залишається лише підтвердити депозит.

Як зробити депозит за допомогою Paysafecard
Як здійснити виведення коштів за допомогою Paysafecard

Як здійснити виведення коштів за допомогою Paysafecard

На жаль, Paysafecard не можна використовувати для зняття коштів. У результаті, якщо гравець хоче шукати виграш у улюбленій букмекерській конторі, йому потрібно буде знайти інший спосіб.

  • Спосіб виведення коштів, якщо учасники ставки не можуть використовувати свою paysafecard, — це використовувати електронні гаманці, такі як Neteller або Skrill, оскільки ці варіанти є найзручнішими та найшвидшими на момент написання.

  • Посередник може надати інший рівень безпеки та конфіденційності, що добре, оскільки ті, хто використовує paysafecard, роблять це через захист конфіденційності платіжної служби

  • Інший спосіб зняття коштів - вивести готівку за допомогою прямих банківських переказів. Однак важливо пам’ятати, що зняття коштів через ці канали займає більше часу — приблизно від двох до п’яти днів.

Ці тривалі очікування можуть бути навіть довшими через вихідні, святкові дні або якщо система фінансової установи зараз проходить технічне обслуговування.

Пам’ятайте, що комісія за конвертацію стягуватиметься, якщо учасники внесуть депозити в букмекерські ставки у валюті, відмінній від валюти на ваучері paysafecard. На офіційному веб-сайті paysafecard є конвертер валют, який дозволяє користувачам побачити, які комісії вони можуть стягувати при внесенні депозиту в різних валютах.

Оскільки комісія може відрізнятися залежно від того, де проживає гравець, гравці повинні зайти на офіційний веб-сайт paysafecard, вибрати свій регіон і перевірити відповідні збори, які можуть застосовуватися до них.

Що стосується лімітів, то вони можуть відрізнятися на різних сайтах для ставок, тому учасники ставок повинні спочатку зробити домашнє завдання.

Як здійснити виведення коштів за допомогою Paysafecard
Безпека та безпека в Paysafecard

Безпека та безпека в Paysafecard

Високий рівень безпеки Paysafecard є однією з найпривабливіших функцій Paysafecard. Це основна причина, чому так багато гравців вирішили використовувати цей спосіб оплати під час здійснення депозитів у віртуальних букмекерських конторах. Paysafecard не вимагає жодної інформації щодо кредитних/дебетових карток чи банківських рахунків протягом усього процесу оплати. Це дозволяє уникнути ризику потрапляння конфіденційних даних на веб-сайт, на якому ви робите ставку.

Хоча гравці повинні бути обережними, щоб не ділитися своїми PIN-кодами з іншими, щоб уникнути фінансового шахрайства, paysafecard вжила заходів для покращення безпеки механізму платежів. Ви можете заблокувати свої PIN-коди, якщо помітите якісь шахрайські дії.

Ніхто не зможе отримати до них доступ або вкрасти гроші таким чином. Варто зазначити, що після того, як PIN-коди заблоковані, їх не можна буде використовувати знову. Однак у них є можливість вимагати відшкодування залишку на рахунку paysafecard.

Ще один крок, зроблений Paysafecard, щоб підвищити свою безпеку, — захистити PIN-коди від злому. Генератор не зламає PIN-коди, а сума, що стягується з ваших купонів paysafecard, не зміниться.

Paysafecard також попереджає своїх клієнтів про інші поширені шахрайства. Таким чином, гравці не будуть обмануті, розкривши інформацію про ваш обліковий запис або PIN-коди.

Безпека та безпека в Paysafecard
Варіанти підтримки клієнтів Paysafecard

Варіанти підтримки клієнтів Paysafecard

Оскільки paysafecard є одним із верхній спосіб оплати варіанти не тільки серед гравців, але й на сайтах ставок, деякі проблеми чи запитання завжди будуть присутні.

Коли учасники ставок стикаються з одним із них, звичайно, цілком природно попросити про допомогу. Добре, що paysafecard має можливість вирішувати питання та проблеми клієнтів.

Учасники ставок, які мають запитання чи сумніви, можуть перейти на офіційний веб-сайт paysafecard. У меню гамбургера у верхньому лівому куті є опція «Підтримка», яка спрямовує користувачів на організовану і легко читану сторінку «Часті запитання».

Сторінка поширених запитань може допомогти у вирішенні проблем щодо таких тем, як підозра у шахрайстві, відшкодування, проблеми з оплатою та багато іншого. Якщо учасники ставок не можуть знайти своє запитання на вкладках, вони можуть ввести свою проблему на вкладці пошуку.

Якщо це все одно не спрацює, учасники ставки можуть перейти до кнопки «Зв’язатися з нами» внизу веб-сайту. Тут вони можуть знайти контактну форму, за допомогою якої вони можуть подати заявки в службу підтримки, і свою гарячу лінію обслуговування клієнтів. Зауважте, що під час дзвінка їхній команді CS може стягуватися місцева плата.

Лара, їхній чат-бот, також доступна для запитань гравця і стосується 24 години на добу, сім днів на тиждень.

Варіанти підтримки клієнтів Paysafecard