Найкращі букмекери, які приймають Payz

EcoPayz — один із найзручніших електронних гаманців для здійснення транзакцій на сайтах для ставок. Заснована в 2000 році, вона приймає понад 45 валют з усього світу. EcoPayz належить і керується PSI-Pay, компанією з обмеженою відповідальністю, зареєстрованою та ліцензованою Управлінням фінансового контролю Великобританії на пропонування послуг онлайн-платежів.

Учасники онлайн-ставки можуть вибрати один з трьох типів облікових записів: ecoCard, ecoAccount та ecoVirtualcard. ecoCard — це передоплачений дебетовий рахунок, як і MasterCard, який сприяє миттєвим онлайн-платежам. ecoAccount — це приватний онлайн-рахунок, який гравці можуть поповнювати в будь-який час або надсилати гроші будь-кому. Нарешті, ecoVirtualcard – це одноразова платіжна картка в Інтернеті. Він стає недійсним після завершення транзакції.

Найкращі букмекери, які приймають Payz
Як зробити депозит за допомогою EcoPayz

Як зробити депозит за допомогою EcoPayz

EcoPayz дозволяє користувачам підключатися до свого банківського рахунку та переказувати кошти. Відкриття рахунку ecoPayz – це швидко та безкоштовно. Клієнти повинні заповнити свої особисті дані, такі як номер телефону, адреса та країна проживання. Новому користувачеві надсилається посилання для активації, після чого власник може використовувати обліковий запис. Існують різні способи завантажити ecoPayz грошима: місцевий банківський переказ, міжнародний банкінг, передоплачена картка, кредитна та дебетова картка.

Здійснення прямого депозиту за допомогою ecoPayz на платформі ставок є безкоштовним і майже миттєвим. Ставки на реальні гроші, які хочуть збільшити свій банкрол, вибирають ecoPayz на сторінці каси та вводять суму для депозиту.

Назва цієї сторінки відрізняється від одного постачальника ставок до іншого. Потім сайт ecoPayz виводить нас, де гравець входить за допомогою імені користувача та пароля. Для транзакції можна використовувати три послуги: ecoAccount, ecoCard та ecoVirtualCard. Як правило, ecoPayz не стягує плату за це види депозитів.

Як зробити депозит за допомогою EcoPayz
Добовий ліміт депозиту для EcoPayz

Добовий ліміт депозиту для EcoPayz

Ліміти залежать від рівня облікового запису користувача ecoPayz та умов сайту ставок. Обліковий запис EcoPayz доступний у VIP, платиновому, золотому, срібному та класичному рівнях.

Реєстрація для цих рівнів безкоштовна, але послуги, доступні на кожному рівні, відрізнятимуться. Чим вище статус, тим вище ліміт депозиту і навпаки. Ліміти рахунку призначені для захисту коштів, що зберігаються на рахунку ecoPayz.

Під час поповнення на сайті ставок максимальний ліміт на всіх рівнях становить 250 євро за транзакцію. Щоденні ліміти коливаються від €1500 до €11,000 для найвищих рівнів рахунку ecoPayz (Gold, Platinum і VIP).

Чи можу я внести депозит з мобільного?

EcoPayz пропонує безпечний і безпечний мобільний додаток, який можна завантажити з App Store і Google Play. Користувачі можуть отримати доступ до своїх облікових записів із пристроїв iOS та Android.

Добовий ліміт депозиту для EcoPayz
Як зробити виведення коштів за допомогою EcoPayz

Як зробити виведення коштів за допомогою EcoPayz

Якщо платформа для азартних ігор підтримує ecoPayz, виведення можливе за допомогою рахунків ecoAccount і ecoCard. Застосовуються такі кроки:

  • Гравець переходить на сторінку каси
  • Вони вибирають ecoPayz зі списку варіантів оплати
  • Вони вводять суму для зняття з рахунку для ставок
  • Вони заповнюють запитану інформацію, щоб сайт схвалив відкликання

Після запиту на зняття транзакція відразу відображається на рахунку ставок, а гроші надходять до гравця через два-три робочі дні.

Постачальники ставок майже не стягують комісію за зняття коштів ecoPayz. Але залежно від рівня облікового запису ecoPayz може стягнути невелику суму.

Добовий ліміт виведення коштів на ecoPayz

Кожен постачальник ставок встановлює ліміт на зняття коштів, тому перед тим, як виводити готівку, варто ознайомитися з умовами. Ліміт зняття коштів, пов’язаний з ecoCard, залежить від статусу або рівня облікового запису.

Максимальна сума, яку може утримувати рахунок ecoPayz на рівні срібла та золота, становить 15 000 євро та 100 000 євро відповідно. Користувач може завантажити свій рахунок за одну транзакцію з €10 - €200 на класичному рівні.

Рахунки зі срібним статусом можуть отримувати що-небудь від 10 до 1000 євро за один раз. Золотий рахунок може отримати від 10 до 1500 євро за одну транзакцію.

Чи можу я вивести на мобільний?

Виведення коштів через мобільний додаток ecoPayz — це простий процес. Гравець входить у свій обліковий запис на смартфоні Android або iOS і виконує описані вище дії.

Як зробити виведення коштів за допомогою EcoPayz