Найкращі букмекери, які приймають Payz

Payz — один із найзручніших електронних гаманців для здійснення операцій на сайтах ставок онлайн. Заснований у 2000 році, він приймає понад 45 валют з усього світу. Payz належить і управляється PSI-Pay, компанією з обмеженою відповідальністю, зареєстрованою та ліцензованою Управлінням фінансової поведінки Великобританії на надання послуг онлайн-платежів.

Учасники онлайн-ставок можуть вибрати один із трьох типів облікових записів: ecoCard, ecoAccount і ecoVirtualcard. ecoCard — це передплачений дебетовий рахунок, подібний до MasterCard, який полегшує миттєві онлайн-платежі. ecoAccount — це приватний онлайн-рахунок, який гравці можуть поповнювати будь-коли або надсилати гроші будь-кому. Нарешті, ecoVirtualcard — це одноразова онлайн-платіжна картка. Він стає недійсним після завершення транзакції.

Найкращі букмекери, які приймають Payz
Mikael Virtanen
ExpertMikael VirtanenExpert
Fact CheckerIliana PetkovaFact Checker
LocaliserOleksandr IvanovLocaliser
Як зробити депозит за допомогою Payz

Як зробити депозит за допомогою Payz

Payz дозволяє користувачам підключатися до свого банківського рахунку та переказувати кошти. Відкрити рахунок Payz можна швидко та безкоштовно. Клієнти повинні заповнити свої особисті дані, такі як номер телефону, адреса та країна проживання. Новому користувачеві надсилається посилання для активації, після чого власник може користуватися обліковим записом. Існують різні способи поповнення Payz грошима: місцевий банківський переказ, міжнародний банкінг, передплачена картка, кредитна та дебетова картка.

Внесення прямого депозиту за допомогою Payz на платформу для ставок є безкоштовним і майже миттєвим. Гравці реальних грошей, які хочуть збільшити свій банкрол, обирають Payz на сторінці каси та вводять суму для депозиту.

Назва цієї сторінки відрізняється від одного постачальника ставок до іншого. Потім сайт Payz показує нам, де гравець входить у систему за допомогою імені користувача та пароля. Для транзакції можна використовувати три послуги: ecoAccount, ecoCard і ecoVirtualCard. Зазвичай Payz не стягує за це комісію види депозитів.

Як зробити депозит за допомогою Payz
Денний ліміт депозиту для Payz

Денний ліміт депозиту для Payz

Ліміти залежать від рівня облікового запису користувача Payz та умов букмекерського сайту. Обліковий запис Payz доступний на VIP, платиновому, золотому, срібному та класичному рівнях.

Реєстрація на цих рівнях безкоштовна, але послуги, доступні на кожному рівні, відрізнятимуться. Чим вищий статус, тим вищий ліміт депозиту, і навпаки. Ліміти облікового запису призначені для захисту коштів, які зберігаються на рахунку Payz.

При поповненні на сайті ставок максимальний ліміт на всіх рівнях становить 250 євро за транзакцію. Щоденні ліміти коливаються від 1500 євро до 11 000 євро для найвищих рівнів облікового запису Payz (золотий, платиновий і VIP).

Чи можу я внести депозит за допомогою мобільного?

Payz пропонує безпечний мобільний додаток, який можна завантажити з App Store і Google Play. Користувачі можуть отримати доступ до своїх облікових записів із пристроїв iOS та Android.

Денний ліміт депозиту для Payz
Як зняти гроші за допомогою Payz

Як зняти гроші за допомогою Payz

Якщо ігрова платформа підтримує Payz, зняття коштів можливе за допомогою облікових записів ecoAccount і ecoCard. Задіяні кроки такі:

  • Гравець переходить на сторінку касира
  • Вони вибирають Payz зі списку варіантів оплати
  • Вони вводять суму для зняття з рахунку ставок
  • Вони заповнюють необхідну інформацію для сайту, щоб схвалити відкликання

Після запиту на зняття транзакція відразу відображається на рахунку ставок, а гроші надходять до гравця протягом двох-трьох робочих днів.

Постачальники ставок майже не стягують комісію за зняття коштів Payz. Але залежно від рівня рахунку Payz може стягувати невелику суму.

Добовий ліміт зняття в Payz

Кожна букмекерська компанія встановлює ліміт на зняття коштів, тому перед тим, як виводити гроші, варто ознайомитися з умовами. Ліміт зняття, пов’язаний з ecoCard, залежить від статусу або рівня рахунку.

Максимальна сума, яку може зберігати обліковий запис Payz на срібному та золотому рівнях, становить 15 000 євро та 100 000 євро відповідно. Користувач може поповнити свій рахунок однією транзакцією від 10 до 200 євро на класичному рівні.

Облікові записи зі срібним статусом можуть одноразово отримати будь-що від 10 до 1000 євро. Золотий рахунок може отримати від 10 до 1500 євро за одну транзакцію.

Чи можу я зняти на мобільний?

Виведення через мобільний додаток ePayz є простим процесом. Гравець входить у свій обліковий запис на смартфоні Android або iOS і виконує описані вище дії.

Як зняти гроші за допомогою Payz
About the author
Mikael Virtanen
Mikael Virtanen

Мікаель «Мікко» Віртанен, якого BettingRanker називає «фінським провісником удачі», ідеально поєднує математичну майстерність із глибоким розумінням психології ставок, що заслужило його повагу в усій Європі.

Send email
More posts by Mikael Virtanen