Найкращі букмекери, які приймають QIWI

QIWI – популярний спосіб онлайн-платежів серед російських букмекерів. Він був заснований в Москві в 2008 році і створений переважно для носіїв російської мови. Він завоював значні позиції в Росії, Україні, Казахстані і зріс популярність у країнах СНД, Азії та США.

Цей спосіб оплати має понад 41 мільйон власників рахунків із розгалуженою мережею банкоматів у Росії. Qiwi нещодавно співпрацював з Mitsui & Co., зробивши його доступним в Японії. Деякі помітні особливості, які зробили Qiwi кращим вибором для гравців, - це швидке зняття коштів, невідомі дії, низькі комісії та право на отримання бонусів у кількох букмекерських конторах.

Найкращі букмекери, які приймають QIWI
Як почати робити ставки з QIWIВиведення виграшів за допомогою QIWI
Як почати робити ставки з QIWI

Як почати робити ставки з QIWI

Першим кроком у ставках за допомогою QIWI є створення облікового запису. Цей процес досить інтуїтивно зрозумілий і простий.

  1. Відвідати https://qiwi.com/transfer
  2. Виберіть мову, а потім виберіть «Створити гаманець»
  3. Введіть свій номер телефону
  4. Введіть код, який ви отримали через SMS
  5. Заповніть необхідну інформацію

Ця процедура не тільки створює ваш обліковий запис, але й перевіряє ваш електронний гаманець. З цього моменту ви можете вносити кошти на свій гаманець QIWI, який можна використовувати для поповнення рахунку сайти ставок.

Просто увійдіть в букмекерську контору Qiwi і виберіть QIWI як спосіб оплати. Учасники пари також можуть використовувати пластикову чи віртуальну картку QIWI payWave або payWave+. Віртуальна картка QIWI безкоштовна, але картки payWave та payWave+ обійдуться вам у 299 ₽ та 349 ₽ відповідно. Якщо ви користуєтеся одним із них, виберіть VISA або кредитну картку як спосіб оплати.

Після того, як ви введете суму, ви будете переведені на ваш QIWI гаманець. Повторно введіть суму та перейдіть до депозиту. На зареєстрований номер буде надіслано OTP (одноразовий пароль), який можна використовувати для авторизації транзакції. Кошти повинні негайно відобразитися на вашому рахунку.

Велика перевага, яку бачать ставки в Qiwi, полягає в тому, що наразі немає комісій за депозити в букмекерських конторах Qiwi. Також немає комісії, якщо рахунок поповнюється через кіоск Qiwi або банкомат. Однак за депозити, здійснені за допомогою банківського переказу або кредитної картки, комісія за депозити становить 3,5%.

Як почати робити ставки з QIWI
Виведення виграшів за допомогою QIWI

Виведення виграшів за допомогою QIWI

Більшість сайтів для ставок QIWI дозволяють виводити прибутки через QIWI, оскільки це те саме метод депозиту використаний. Ось як ви оплачуєте за допомогою QIWI:

  1. Увійдіть в обліковий запис букмекерської контори
  2. Виберіть опцію виведення, а потім введіть потрібну суму виведення
  3. У способі виведення оберіть QIWI. Якщо учасники ставки хочуть вивести кошти на свою картку payWave або payWave+, їм, можливо, доведеться вибрати варіант VISA або кредитної картки.
  4. Підтвердьте транзакцію.

Більшість букмекерських контор QIWI допускають прямий виведення коштів на рахунки QIWI. Однак букмекерські контори не надають зняття коштів, тому учасники ставок повинні використовувати інші методи.

Одним із надійних варіантів є виведення коштів через електронні гаманці, такі як Skrill. Є також варіант банківського переказу, хоча кошти можуть постраждати від більших комісій порівняно з електронними гаманцями – точніше 5% комісії.

Крім того, комісія може становити від 1,5% до 2,5% залежно від карти QIWI, яка використовується для виведення. Хоча це правда, що послуга картки безкоштовна, при зняття коштів через банкомати стягується комісія 2% + ₽50 (еквівалент).

Що стосується лімітів транзакцій, QIWI дозволяє транзакції, навіть якщо процедура KYC (Знай свого клієнта) не завершена. Процедура KYC полягає в тому, що гравці, які реєструються, повинні надати документи або посвідчення особи для перевірки.

Учасники ставки, які закінчили KYC, мають ліміт транзакції в 15 000 ₽ (або еквівалент). Нижчі ліміти транзакцій накладаються на гравців, які не закінчили з KYC. Більше того, деякі ліміти транзакцій можуть залежати від регіону учасника ставки.

Виведення виграшів за допомогою QIWI