Найкращі букмекери, які приймають Skrill

Skrill – це спосіб оплати, який дуже популярний як серед гравців, так і серед сайтів ставок. Skrill була заснована в 2001 році і з тих пір набирає популярності. Сьогодні багато сайтів для ставок в Інтернеті приймають Skrill, оскільки це одне з найкращих платіжних рішень для ставок. Вибираючи сайт, на якому робити ставки, учасникам ставок важливо вибрати букмекерську контору, яка приймає бажаний варіант оплати.

Найкращі букмекери, які приймають Skrill
Найпопулярніші сайти ставок із Skrill

Найпопулярніші сайти ставок із Skrill

Skrill (спочатку Moneybookers) – це метод грошових переказів в Інтернеті, створений у 2001 році. У 2021 році компанія зуміла розширитися до більш ніж 120 країн, підтримуючи до 40 валют.

Наразі Skrill є опорою найкращі сайти ставок, що пропонує послуги місцевим та міжнародним сайтам ставок. Отже, хочете почати робити ставки за допомогою Skrill? Ось вся важлива інформація про ставки Skrill і те, де можна грати, використовуючи цей банківський варіант.

Найпопулярніші сайти ставок із Skrill
Як зробити депозит за допомогою Skrill

Як зробити депозит за допомогою Skrill

Спершу гравцям потрібно створити гаманець, щоб почати робити ставки за допомогою Skrill на найкращих сайтах азартних ігор. На щастя, процес створення гаманця Skrill досить простий. Почніть з відвідування посадовця Веб-сайт Skrill а потім торкніться «Зареєструватися». Далі заповніть запитану інформацію в електронній реєстраційній формі. Після того, як все буде зроблено, Skrill надішле вам електронний лист із підтвердженням того, що обліковий запис успішно налаштовано.

Після цього настав час фінансувати електронний гаманець. Гравці можуть зробити це за допомогою прямих банківських переказів та інших рахунків Skrill. Як і очікувалося, гравці також можуть зв’язувати картки, такі як кредитні/дебетові картки та передплачені картки. Щоб переказати гроші на рахунок, натисніть «Завантажити кошти», а потім дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб додати гроші. Тепер перейдіть до свого букмекера, який підтримує Skrill, і переведіть гроші.

Досить сказати, що сервіси Skrill доступні через веб-версію або спеціальні мобільні додатки. Мобільний додаток Skrill є елегантним, простим і доступним для завантаження в Play Store та App Store. Додаток дозволяє користувачам вносити кошти на свої букмекерські рахунки, а також знімати кошти. Коротше кажучи, він робить практично все, що може зробити веб-версія.

Комісії та ліміти транзакцій Skrill

Створення та обслуговування гаманця Skrill зазвичай безкоштовне. Простіше кажучи, Skrill не стягує щомісячну комісію або комісію за неактивність облікового запису. Крім того, цей варіант електронного гаманця не стягує з гравців нічого за надсилання грошей на їхні рахунки для ставок. Однак зняття коштів залучає певний відсоток від суми транзакції. Це може становити лише 1%.

Тим часом неперевірені користувачі Skrill мають щоденний ліміт переказу в 2500 доларів США і можуть надсилати або отримувати максимум 1000 доларів за сеанс. Крім того, щотижневі та місячні ліміти переказів становлять 3 500 і 4 500 доларів США відповідно. Однак ви можете збільшити суму, підтвердивши свою особу.

Примітка: очевидним недоліком депозиту через Skrill є те, що більшість букмекерів не пропонують бонуси. Але це не завжди так. Тому прочитайте бонус дрібним шрифтом, щоб дізнатися, чи відповідають депозити Skrill на винагороду.

Як зробити депозит за допомогою Skrill
Як зробити виведення за допомогою Skrill

Як зробити виведення за допомогою Skrill

У більшості букмекерів обробка виплат через Skrill абсолютно безкоштовна. Однак це може відрізнятися в залежності від оператора. Крім того, за пряме зняття коштів Skrill у пов’язаний банк стягується фіксована комісія в розмірі 5,50 євро, тоді як ставка 7,5% застосовується до зняття коштів у VISA. Коли справа доходить до конвертації валюти, стягується комісія 3,99%. Крім того, плата за обслуговування в розмірі 5,00 євро стягується щомісяця з рахунків, які неактивні більше року. Сумно, га?

Як було сказано раніше, гравці можуть збільшити ліміти транзакцій, підтвердивши свої облікові записи Skrill. Це також стандартна процедура перед зняттям коштів. Щоб підтвердити обліковий запис, потрібно завантажити фотографію водійських прав або посвідчення особи державного зразка.

Потім гравці повинні підтвердити своє місце проживання, надавши копію недавнього рахунку за комунальні послуги або виписку з банку. Після надання цих документів перевірка може зайняти кілька годин або навіть днів.

Тривалість виведення Skrill

Виведення коштів Skrill може бути миттєвим або тривати до 2 робочих днів, залежно від букмекерської контори. Зауважте, що зазвичай це стандартний термін для виведення грошей з будь-якого азартного сайту на електронні гаманці. Після успішного виведення коштів знадобиться ще 2–5 робочих днів, перш ніж кошти з’являться на вашому зв’язаному банківському рахунку. Отже, можна з упевненістю зробити висновок, що існують інші швидші варіанти оплати.

Як зробити виведення за допомогою Skrill
Безпека та безпека в Skrill

Безпека та безпека в Skrill

Skrill має кілька ліцензій, що дозволяє їй надавати свої послуги по всьому світу. Наприклад, материнська компанія Skrill, Paysafe Group, має ліцензію Центрального банку Ірландії. Це дозволяє компанії пропонувати банківські послуги в Європі. У США Skrill регулюється FCA (Financial Conduct Authority). Ці ліцензії та багато інших у його списку роблять Skrill одним із найбезпечніших варіантів.

Ще однією причиною безпеки для використання Skrill є те, що всі дані транзакцій зашифровані SSL. Хоча ви розкриваєте дані для входу, технологія SSL гарантує, що хакери не зможуть отримати доступ до вашого пароля та імені користувача.

Для додаткової безпеки Skrill використовує двофакторну аутентифікацію (2FA) для підтвердження особи. Ця технологія додає додатковий рівень безпеки, коли користувачі повинні ввести код перед входом. Код зазвичай надсилається на вказаний номер мобільного телефону або електронну пошту.

Безпека та безпека в Skrill
Варіанти підтримки клієнтів Skrill

Варіанти підтримки клієнтів Skrill

Підтримка та обслуговування клієнтів є вирішальним фактором, який слід враховувати при виборі способу оплати. Дуже часто у гравців можуть виникати такі проблеми, як затримка внесення/виведення коштів, перевірка рахунку, запити про обмінний курс тощо. На щастя, Skrill пропонує ефективну систему підтримки через різні канали.

По-перше, є вичерпний розділ із відповідями на всі основні запитання. Якщо ви не знайдете відповідей, які шукаєте, у розділі FAQ, зв’яжіться зі службою підтримки безпосередньо через чат. Однак консультація в чаті доступна лише для VIP-клієнтів. Неперевірені користувачі отримають підтримку в чаті, керовану віртуальним помічником.

Якщо нічого не допомагає, гравці можуть надіслати електронний лист або зателефонувати до служби підтримки Skrill. Хоча відповіді електронною поштою можуть тривати до 24 годин, підтримка по телефону надається миттєво. Компанія пропонує кілька гарячих ліній з понеділка по п’ятницю (з 8:00 до 17:00 за місцевим часом). Крім того, геймери можуть безпосередньо надсилати повідомлення підтримки за допомогою електронної форми.

Нижче наведено контакти служби підтримки Skrill:

  • Телефон: 44-203-308-2520 (міжнародний), 44-203-308-2519 (Великобританія)
  • Електронна пошта: support@skrill.com, help@skrill.com
Варіанти підтримки клієнтів Skrill