Грайте в політику сьогодні - вигравайте реальні гроші

З моменту винаходу ставок понад 2000 років тому практика став ширшою, включаючи більше можливостей. Протягом сотень років політика була однією з найважливіших тем, яка хвилювала людей, оскільки вона формує нас, наше майбутнє і наш світ.

Окрім спорту, гравці також можуть передбачати результати популярних політичних подій і вигравати гроші натомість. Отже, що таке політичні ставки? Чи законно грати на політичні події? Якщо так, то як ви до цього ставитеся? Щоб отримати відповіді на ці та багато інших запити, продовжуйте читати.

Грайте в політику сьогодні - вигравайте реальні гроші
Oleksandr Ivanov
WriterOleksandr IvanovWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
Що таке політика?

Що таке політика?

Як випливає з назви, ставки на політику включають прогнозування результатів великих політичних змагань, таких як загальні вибори у Великобританії, вибори президента США тощо.

Але букмекери не просто роблять політичні ставки на первинні вибори. Учасники ставок також можуть отримати ринки, наприклад, хто на яку посаду балотується, учасників дебатів, тривалість дебатів тощо. Коротше кажучи, існує безліч політичних ринків ставок, які можна використовувати.

Між тим, загальноприйнята думка, що політичні ставки є відносно недавнім винаходом. Але правда полягає в тому, що політичні ставки мають багату історію, особливо в західних країнах.

Свої коріння сягає 16-го століття в Італії та 18-го століття у Великобританії. У США політичні ставки були настільки поширеними в період до 1860 року. До 1960 року букмекери в Неваді робили великі ставки на майбутні президентські вибори в США. Бачите, політичні азартні ігри не є новим.

Чи законні ставки на вибори?

Так, ставки на політичні звинувачення на 100% законні. Тим не менш, дуже важливо робити ставки на авторитетних букмекерів, таких як перераховані тут. У США, наприклад, більше 20 штатів легалізували спортивні ставки, що робить політичні ставки абсолютно легальними в цих сферах.

Ще краще в Європі, де більшість країн нещодавно переглянули свої закони про ставки, щоб включити ставки на спорт онлайн. Загалом, ставки на будь-які можливості є законними, залежно від того, звідки приходить гравець.

Але що станеться, якщо ставки в країні заборонені? Не хвилюйтеся; ставки в таких юрисдикціях все ще можуть робити ставки в кращих офшорних букмекерських конторах.

Ці міжнародні букмекерські контори приймають іноземних гравців за умови, що вони проходять процес KYC (Знай свого клієнта). Крім того, найкращі міжнародні букмекерські контори ліцензовані та регулюються поважними органами, такими як Комісія з азартних ігор Великобританії (UKGC), Управління ігор Мальти (MGA), а також Управління з азартних ігор Швеції.

Що таке політика?
Як робити ставку на політику

Як робити ставку на політику

Дочитавши до цього моменту, зрозуміло, що ви хочете зробити ставку на політичні результати, як-от президентські вибори в США 2024 року. На щастя, багато ліцензованих букмекерів пропонують гравцям неймовірні шанси на ставки на вибори. Виборчий реквізит дуже схожий на традиційні шанси, доступні на будь-який сайт ставок.

Нижче наведено кілька стандартних політичних реквізитів, на які варто звернути увагу:

  • Хто переможе на виборах?
  • Хто буде напарником «Х»?
  • Чи буде кандидат «Х» у Клінтонів чи Обами?
  • Скільки триватимуть дебати між X та Y?
  • Яка партія надасть народні голоси?

Тепер, коли ви знаєте деякі звичайні політичні ринки ставок, створіть обліковий запис у легальній букмекерській конторі. Для цього створіть обліковий запис, отримайте бонус і виберіть політичну подію для ставки. Але перш ніж робити ставку, навчіться читати коефіцієнти. На щастя, це те, що на цій сторінці буде обговорюватися далі.

Як читати коефіцієнти ставок на вибори

Читати політичні коефіцієнти ставок досить просто. Коефіцієнти доступні в десятковому, американському або дробовому форматах, залежно від вашої юрисдикції.

Десяткові коефіцієнти ставок поширені в Європі та Азії, тоді як букмекерські ставки в США та Канаді використовують американські коефіцієнти. Нарешті, у Великобританії та Ірландії гравці часто стикаються з дробовими коефіцієнтами ставок.

Наприклад, британський букмекер може запропонувати 2,51 шанс правлячої Консервативної партії на перемогу на парламентських виборах у гострих змаганнях проти ліберальних демократів. Тепер, у цьому випадку, якщо учасник ставок ставить 10 доларів на те, щоб правляча партія зробила необхідне, він отримає 15,1 доларів прибутку, якщо виграє (10x2,51 доларів).

Що стосується американських шансів, то гонщик може запропонувати -150 для Джо Байдена на перемогу на майбутніх президентських виборах. З іншого боку, Каньє Вест має +150 до перемоги.

Якщо це так, гравець повинен зібрати 150 доларів, щоб Байден виграв, щоб отримати 100 доларів прибутку. Між тим, ставка в 100 доларів на Каньє Веста може дати 150 доларів прибутку. Пам’ятайте, що негативні (-) шанси представляють фаворитів, а позитивні (+) – аутсайдерів.

Нарешті, букмекер може запропонувати рядки з дробовими коефіцієнтами, або британськими, або британськими. Дотримуючись першого прикладу вище, припустимо, що шанси ліберальних демократів витримають 6/1. Якщо так, це означає, що успішна ставка в 10 доларів гарантує прибуток у 60 доларів США, включаючи ставку в 10 доларів. Просто помножте ставку на чисельник, а потім розділіть на знаменник. Потім додайте загальну ставку, щоб дізнатися свій виграшний потенціал.

Як робити ставку на політику
Сайти ставок на політику

Сайти ставок на політику

Що робить ідеальним сайтом політичних ставок? Існує певний критерій для пошуку та вибору найкращих сайтів для політичних ставок. Ось найпоширеніші з них:

  • Ліцензування та регулювання: Так само, як і при виборі традиційного сайту для азартних ігор, ліцензування має бути головним пріоритетом при виборі сайту для політичних ставок. Перш ніж робити передвиборну ставку в будь-якій букмекерській конторі, переконайтеся, що сайт має репутацію, як ті, які рекламуються на цій сторінці.
  • Протоколи безпеки: Це ще один фактор, який підвищує довіру до сайтів азартних ігор. Крім наявності дійсної ліцензії, безпечний сайт ставок має бути зашифрований SSL, щоб забезпечити максимальну безпеку даних. Знову ж таки, більшість рекомендованих сайтів тут установлюють цей прапорець.
  • Ринки ставок і коефіцієнти: Політичні ринки – це не просто інші ринки ставок. Тому найкращі букмекери повинні докладати максимум зусиль, щоб забезпечити якомога більше ринків. Крім того, коефіцієнти повинні бути зручними для гравців. Щоб переконатися в цьому, подивіться та порівняйте шанси, перш ніж приєднатися до букмекерської контори.
  • Бонуси та акції: Маючи широкий вибір варіантів, не варто приєднуватися до букмекера, який не пропонує заохочення. Найкращі сайти політичних ставок повинні пропонують новим гравцям безкоштовні ставки та бонуси на депозит. Крім того, лояльні гравці повинні користуватися такими стимулами, як часті знижки та бонуси за депозит.
  • Обслуговування клієнтів: Переконайтеся, що букмекерська контора пропонує найсучасніший механізм підтримки. Служба підтримки має бути доступна по телефону, електронній пошті, у чаті або в соціальних мережах. Крім того, вони повинні бути доступні цілодобово, без вихідних і на кількох мовах. Крім того, спробуйте їх із запитом або двома, щоб побачити, як швидко вони відповідають.
Сайти ставок на політику
Поради щодо ставок на політику

Поради щодо ставок на політику

Цікаво, що в політичних ставках немає хорошої чи поганої стратегії ставок. Однак деякі системи з часом виявилися більш ефективними, ніж інші. Спочатку копайте глибоко, щоб розгадати реальну ситуацію на землі. Наприклад, політичні новини на CNN можуть відрізнятися від тих, що доступні на BBC. Відомо, що міжнародні новинні канали мають політичні нахили. Отже, глибоко досліджуйте декілька джерел.

По-друге, обережно використовуйте політичні опитувальники. Це тому, що ці опитування можуть бути викривлені залежно від джерела. Пам’ятайте, що найнадійніші опитування описують точну ситуацію, як вона відбувається. Якщо можливо, використовуйте місцеві опитувальники, якщо вони, як правило, точніші. Загалом важливо, хто брав інтерв’ю та хто проводив опитування.

Перш за все, створіть бюджет азартних ігор і завжди поважайте його. Ось така річ; обмеження суми ставки протягом дня, тижня чи місяця робить втрати менш болючими, а виграші ще солодшими. Справа в тому, щоб приєднатися до політичного захоплення ставками, знаючи, що програші переважають більше, ніж виграші. І, звісно, не гнатися за втратами, оскільки кінцевий результат передбачуваний.

Поради щодо ставок на політику
Відповідальна гра

Відповідальна гра

Незалежно від того, чи робите ви ставки на політику чи будь-яку іншу подію, відповідальна гра є обов’язковою. Отже, окрім відкладення ліміту витрат, які ще прийоми застосовуються? Для початку встановіть обмеження в часі, оскільки азартні ігри можуть зайняти багато часу. Можна годинами проводити букмекерські ставки, поки ваш банкрол не розпадеться. У цьому випадку учасники ставок ризикують не тільки стати залежними від ставок, але й збанкрутувати.

Також уникайте азартних ігор під впливом наркотиків або депресії. Депресивні гравці відомі тим, що приймають нераціональні та нерозумні рішення щодо ставок. Крім того, ставки під впливом алкоголю або наркотиків можуть погіршити судження. Таким чином, грайте лише тоді, коли голова очищена від будь-яких стресових думок чи впливу.

Нарешті, не робіть ставку, щоб заробити цим на життя. Відомо, що політичні змагання дають непередбачувані результати, як і інші форми азартних ігор. Таким чином, інвестування статків у ринок ставок, швидше за все, наприкінці цього призведе до того, що ви будете розбиті та в стресі. Тож, робіть ставку на малу та насолоджуйтесь шоу, коли воно прийде.

Відповідальна гра
About the author
Oleksandr Ivanov
Oleksandr Ivanov
About

Олександр Іванов, енергійний 26-річний українець, вправно поєднує свою любов до онлайн-казино з вмінням української локалізації, створюючи спеціалізовані казино-посібники для геймерів України.

Send email
More posts by Oleksandr Ivanov