NBA

October 31, 2023

SKIMS: офіційний партнер нижньої білизни NBA, WNBA та баскетболу США

Ethan Moore
WriterEthan MooreWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
LocaliserOleksandr IvanovLocaliser

Бренд SKIMS Кім Кардашьян уклав багаторічне партнерство з NBA, WNBA та баскетболом США, що зробило SKIMS офіційним партнером нижньої білизни цих організацій. Угода передбачає збільшення медіа-охоплення на платформах ліги та віртуальну рекламу на майданчику під час національних трансляцій.

SKIMS: офіційний партнер нижньої білизни NBA, WNBA та баскетболу США

Чоловіча колекція та співпраця SKIMS

SKIMS, нещодавно оцінений у 4 мільярди доларів, розширив свої пропозиції, включивши чоловічу колекцію. Колекція була представлена ​​за участю зірок НБА Шая Гілгеуса-Александра. У рамках партнерства SKIMS і НБА планують співпрацювати на знакових подіях, таких як вихідні зірок НБА та перший міжсезонний турнір у грудні.

Зростання та фінансування SKIMS

З моменту свого запуску в 2019 році SKIMS виріс від пропозиції одягу для коректування до одягу для відпочинку, включаючи піжами та спортивні штани. У липні SKIMS завершив раунд фінансування на суму 270 мільйонів доларів під керівництвом Wellington Management.

Підсумовуючи, партнерство між SKIMS і NBA, WNBA та баскетбольним клубом США зміцнює позиції SKIMS як провідного бренду нижньої білизни. Зі збільшенням медіа-охоплення та співпраці на ключових подіях SKIMS має намір ще більше розширити свій охоплення та вплив у галузі.

About the author
Matteo Bianchi
Matteo Bianchi

Маттео «Тео» Б’янкі, якого називають «Динамо даних» BettingRanker, є квінтесенцією поєднання спортивного ентузіаста та фаната чисел. Його ретельне дослідження гарантує, що гравці завжди на крок попереду, що робить його наріжним каменем платформи.

Send email
More posts by Matteo Bianchi

Останні новини

Як боротися з поганими пробіжками у ставках
2023-11-20

Як боротися з поганими пробіжками у ставках

Новини