Еволюція ставок на баскетбол

Ігри

2022-12-28

Мільйони вболівальників баскетболу в усьому світі слідкують за Національною баскетбольною асоціацією, відомою як НБА. З сотнями матчів, що граються на рік, ця баскетбольна ліга пропонує широкі можливості для любителів спортивних ставок. Однак букмекерська контора, яка пропонувала ринки ставок на НБА, не була поширеною в минулому. Поряд з іншими основними американськими видами спорту, НБА зайняла жорстку позицію щодо спортивних ставок.

Еволюція ставок на баскетбол

Разом з НФЛ, NHL і NCAA, ці спортивні організації оприлюднили свою позицію проти онлайн-ставок. Ця позиція проти ставок була викликана страхом, що ставки на спорт можуть безпосередньо вплинути на ці види спорту.

Однак більшість штатів США почали відкривати свої двері для онлайн-азартних ігор після знакового рішення верховного суду. Цей крок не тільки дозволив онлайн-букмекерам охопити онлайн-ставки, але також означав, що громадяни США тепер можуть робити ставки на цей національний вид спорту.

Ставки на НБА неймовірно дивляться та роблять ставки. Однак через популярність ліги ставки на НБА значно розвинулися.

Як НБА стала популярним ринком ставок

Як згадувалося раніше, американські ліги, такі як NBA, не були популярними в минулому. Однак у 2018 році ситуація різко змінилася після того, як Верховний суд скасував федеральну заборону на спортивні ставки в країні. І майже «миттєво» онлайн-ставки на спорт у країні набули популярності.

У минулому гравці мали обмежені можливості. Проте рішення суду вітало спокійну ігрову атмосферу. Таким чином, широкий спектр ринків ставок став стандартом для ставок на баскетбол. Оскільки онлайн-букмекери доступні майже в кожному штаті, найкращі спортивні букмекерські контори США обіцяють захоплюючий досвід і можливості виграти.

Один раз Ставки НБА став мейнстрімом у американських штатах, кількість людей, які роблять ставки на ігри НБА, почала збільшуватися. На це надихнув той факт, що люди могли залишатися вдома та стежити за подіями, роблячи ставки, поки гра затягувалася.

Ставки на НБА Live

Незважаючи на те, що все почалося зі зручності ставок в Інтернеті, підвищення рівня live ставки на баскетбол приніс значні зміни в ставках НБА. Однак такий розвиток подій супроводжувався деякими проблемами, яких букмекери не передбачали. 

Телебачення чи супутники мали величезну затримку в часі, що означало, що ті, хто спостерігає за грою в основних ЗМІ, не можуть робити справедливі ставки. Таким чином, live-ставки були дозволені лише під час рекламних пауз. Однак це обмеження було усунено завдяки технологічному прогресу, і учасники ставок могли робити ставки на живі баскетбольні матчі.

Ставки в реальному часі стали вигідними для любителів баскетболу через відносну легкість їх розміщення. Більшість гравців вважають привабливою пряму трансляцію гри під час розміщення ставок, оскільки це часто дає їм можливість зробити обґрунтований вибір. Аспект ставок у реальному часі також змушує гравців робити більше ставок, ніж вони зробили б із звичайними онлайн-ставками. Крім того, зміни в останню хвилину і можливість масштабних шанси на баскетбол зміни під час останніх хвилин гри роблять ставки live захоплюючими.

Широкий вибір варіантів ставок

У перші дні ставки НБА в основному обмежувалися тоталами, грошовими лініями та гандикапами. Однак за останні кілька років кількість варіантів ставок зросла в геометричній прогресії. Це означає, що сьогодні любителі баскетболу не мають обмежень щодо асортименту ринків.

НБА – це загальний вид спорту, який обертається навколо гравців і команди. Таким чином, ринки ставок, пропоновані спортивними онлайн-букмекерами, як правило, відображають це. Деякі варіанти ставок, доступні сьогодні любителям баскетболу, включають:

  • Ставки на гравця/реквізит команди НБА: гравці роблять ставки на настання чи ненастання певних подій, які здебільшого пов’язані з очками, передачами, підбираннями або часом.
  • Експрес-ставки: одна ставка НБА з кількома варіантами, де кожен вибір має виграти.
  • Майбутні ставки: як випливає з назви, цей тип ставок дозволяє гравцям робити ставки на результат майбутньої події

Зміна Правил

Після масового поширення ставок на НБА, незважаючи на початковий негатив з боку НБА, відбулися деякі нові події. НБА запровадила ціноутворення за квартал, що прагнуло запровадити варіанти ціноутворення для ігор у прямому ефірі та на вимогу.

Ще одне правило, навіяне онлайн-ставками, - це звітність про склад. Це правило вимагало, щоб усі команди подали свої склади за 30 хвилин до офіційного початку матчу. Це правило дозволяло гравцям аналізувати команди та робити обґрунтований вибір. До цього нового правила більшість команд могли подавати свої офіційні склади за 10 хвилин до гри.

НБА за останні 90 років. Це, по суті, нова гра для ставок, розроблена НБА. У цій новій грі використовуються кадри з минулих ігор, зібрані воєдино, що дозволяє гравцям робити ставки протягом 90 секунд імітації кадрів.

Заключні думки

Ставки на НБА ще ніколи не були такими прибутковими. Онлайн-букмекери почали рости у більшості штатів після масової легалізації в США. НБА є одним із багатьох видів спорту, у яких онлайн-ставки зробили революцію. Гравці в штатах, де ставки на спорт легальні, мають довгий список варіантів від провідних букмекерів. Онлайн-сайти огляду букмекерів, наприклад BettingRanker, завжди є чудовим місцем для гравців, які шукають найкращі сайти для ставок НБА.

Останні новини

Як використовувати статистику як перевагу ставок на спорт
2023-02-01

Як використовувати статистику як перевагу ставок на спорт

Новини