Eurovision cтавки

Пісенний конкурс Євробачення вперше був проведений у 1956 році. Відтоді він став глобальним явищем, яке щороку дивляться мільйони. Оскільки так багато людей по всьому світу налаштовуються на це, не дивно, що спільнота азартних ігор також звернула на це увагу. Численні основні букмекерські контори дозволяють користувачам робити ставки на цю подію.

Зазвичай гравці намагаються передбачити пісню-переможець і країну. Це важче, ніж може здатися. Конкурс відомий тим, що він мав несподівані результати. Улюблений вчинок може закінчитися погано. А аутсайдер може зайняти перше місце. Це може зробити ставки в Інтернеті досить складними.

Eurovision cтавки
Прогноз на Євробачення 2022

Прогноз на Євробачення 2022

66-е видання пісенного конкурсу Євробачення відбудеться в Турині, Італія, у 2022 році. Знову ж таки, конкурс є сферою інтересу для гравців у Європі та за її межами. Видання 2021 року виграли італійці Maneskin, які знову будуть сильними суперниками, якщо виграють музичний фестиваль у Сан-Ремо в лютому 2022 року.

Прогнози переможців конкурсу

Багато людей висловлюють різні думки щодо того, хто міг би взяти участь у майбутньому Євробаченні. Прогнози ґрунтуються на смаку музики, країні походження, виконанні пісні та багато іншого.

Хоча важливо вислухати всі прогнози, завжди пам’ятайте, що не всі з них підходять для ставок. Учасникам ставок варто звернути увагу на більш глибокі фактори, які навряд чи визнає світ розваг.

Прогнозуючи переможців з метою зробити ставку, гравець повинен враховувати:

Політичне середовище; Організатори намагаються відокремити конкурс від політики, але учасники ставки знають, що політика формує світ. Якщо країна отримала негативну пресу, то шанси на перемогу в конкурсі низькі. Хтось сказав Ізраїль?

Попередні записи; будь-який гравець знає важливість попередніх виступів для прогнозування майбутнього.

Інші провідні фактори включають населення країни, її загальний виступ на музичній сцені та континентальний вплив її ЗМІ.

Прогноз на Євробачення 2022
Ставки на найкращий пісенний конкурс Євробачення

Ставки на найкращий пісенний конкурс Євробачення

Через дивовижний характер змагань гравцеві важливо провести якомога більше досліджень. Перше, що потрібно зробити, це прослухати всі пісні. Це буде хорошим показником того, які треки популярні. Однак музичний смак суб’єктивний. Інсценізація пісні, мабуть, більш значуща. Перегляд кадрів репетицій і минулих живих виступів дуже корисний.

Поки Євробачення прагне бути неполітичним шоу, світові події можуть вплинути на рейтинг країн. Якщо нація отримує негативну пресу безпосередньо перед конкурсом, це може змусити громадськість проголосувати проти неї. Останніми роками мелодії-переможці отримали значний радіоефір перед Євробаченням. Тому варто перевірити, які пісні добре йдуть у світових чартах.

Ставки на найкращий пісенний конкурс Євробачення
Найпопулярніші сайти ставок на Євробачення

Найпопулярніші сайти ставок на Євробачення

 • Betfair: Іноді гравці не хочуть чекати, щоб зробити ставку. Betfair дає шанси на Євробачення ще до того, як багато країн навіть випустили свої треки. Це робить його одним із найкращих сайтів ставок на Євробачення.
 • Bet365: Ця букмекерська контора має високі рейтинги в багатьох важливих категоріях. Нові учасники можуть скористатися пропозиціями реєстрації для ставок на Євробачення онлайн. Вони також високо цінуються за якість обслуговування клієнтів. Мінімальні ставки досить низькі.
 • Paddy Power: Якщо користувачеві вдасться передбачити правильного переможця Євробачення, він може отримати дострокову виплату за допомогою цього сайту. Іноді для великих щорічних подій, як-от цей пісенний конкурс, проводяться привабливі акції. Вони пропонують клуб винагород для всіх, хто хоче використовувати сайт на довгостроковій основі.
 • Вільям Хілл: Ця букмекерська контора буде ідеальною для гравців, які хочуть мати сайт, якому можна довіряти на 100%. Їхній сервіс прямих трансляцій дуже корисний. Як і інші в цьому списку, у них часто є рекламні ролики Євробачення.
 • Париматч: Parimatch виділяє себе як один із найкращих сайтів ставок завдяки своїй корисній статистиці та аналізу. Це допомагає гравцям отримати уявлення, перш ніж передбачити виграшну пісню. Їхні ставки в реальному часі доступні 24/7.

Як зробити ставку на пісенний конкурс Євробачення

Після того, як сайт опублікує всі шанси на змагання, гравець може зробити ставку. Найпопулярніший варіант – передбачити остаточного переможця. Якщо у людини є хороші відчуття щодо певної країни, вона може проголосувати достроково, щоб отримати кращі шанси.

Іноді сайт дозволяє користувачам робити ставки на те, які дві конкретні країни будуть кращими. Зазвичай це нації, які мають історичне суперництво.

Перед головною подією два півфінали. Гравець може також забажати зробити ставки на них. Крім того, вони можуть використовувати їх як спосіб краще зрозуміти, які країни мають найсильніші результати.

Найпопулярніші сайти ставок на Євробачення
Найкращі ставки на Євробачення

Найкращі ставки на Євробачення

Коефіцієнти для різних країн для ставок на Євробачення онлайн можуть сильно відрізнятися. Букмекери Євробачення вміли робити досить достовірні прогнози виконавців, які фінішують у п'ятірці найкращих. Однак переможця номер один важко точно визначити. Вони, як правило, мають сильні шанси з самого початку.

Більшість букмекерів чекають, поки кожна країна випустить свою пісню, перш ніж давати коефіцієнти. Щороку перед фіналом Євробачення проходить два півфінали. Виступ артиста та його прийом з натовпу можуть значно вплинути на їхні шанси на майбутнє. Цікаво відзначити, що артисти, які повертаються, часто мають вигідні шанси через посилення ажіотажу.

Найкращі ставки на Євробачення
Історія ставок на Євробачення

Історія ставок на Євробачення

До появи інтернету ставки на Євробачення були набагато більш нішевими. Гравцям буде важко знайти букмекерів, які обслуговували б цю подію. Однак тепер це інша історія завдяки сайтам ставок в Інтернеті. Протягом останніх років Євробачення відчуло велику кількість світових ставок. Букмекери стали краще давати можливим переможцям хороші коефіцієнти. Проте були роки, коли цього не було.

Наприклад, у 2016 році Україна не займала перше місце в більшості прогнозів букмекерів. Вони продовжували перемагати. 2014 був ще одним роком з несподіваним переможцем. Щоб бути точнішим, букмекери почали уважніше дивитися на виступи на репетиціях і півфіналах.

У 2016 році була запроваджена нова система голосування, яка також впливає на те, як люди грають на цьому заході. Тепер гравці повинні враховувати думку професійного журі.

Історія ставок на Євробачення
Переможці Євробачення з 2000 року

Переможці Євробачення з 2000 року

При аналізі переможців з самого початку Євробачення Ірландія виходить на перше місце з 7 перемогами. За ними йде Швеція з 6. Великобританія, Франція, Люксембург та Нідерланди перемогли по 5 разів. Однак ключ до ставок на Євробачення – розуміння поточних смаків публіки, яка голосує.

Незважаючи на хороші результати в минулому, Велика Британія відома поганими результатами змагань в останні роки. Тому корисно базувати коефіцієнти ставок лише на нещодавніх переможців. Ось пісні та країни, які потрапили на перше місце з 2000 року:

 • 2000 рік: Fly On The Wings Of Love - Данія
 • 2001 рік: Усі – Естонія
 • 2002 рік: Я хочу - Латвія
 • 2003 рік: Every Way That I Can - Туреччина
 • 2004 рік: Дикі танці - Україна
 • 2005 рік: Мій номер один - Греція
 • 2006 рік: Hard Rock Allelujah - Фінляндія
 • 2007 рік: Молитва - Сербія
 • 2008 рік: Вірю - Росія
 • 2009 рік: Казка - Норвегія
 • 2010 рік: Супутник - Німеччина
 • 2011 рік: Running Scared - Азербайджан
 • 2012 рік: Euphoria - Швеція
 • 2013 рік: Only Teardrops - Данія
 • 2014 рік: Rise Like A Phoenix - Австрія
 • 2015 рік: Герої - Швеція
 • 2016 рік: 1994 - Україна
 • 2017 рік: Amar Pelos Dois - Португалія
 • 2018 рік: Іграшка - Ізраїль
 • 2019 рік: Arcade - Нідерланди
 • 2021 рік: Zitti E Buoni - Італія

Зазначимо, що конкурс 2020 року скасовано через пандемію коронавірусу.

Переможці Євробачення з 2000 року