Betsafe Огляд букмекера 2024 - Responsible Gaming

BetsafeResponsible Gambling
CASINORANK
8.6/10
БонусБонус $200 + 100 безкоштовних обертань
Ставки Live
Найкраще програмне забезпечення на вибір
Велика різноманітність методів депозиту
Надійний
Перевірений
Безпечний
Ставки Live
Найкраще програмне забезпечення на вибір
Велика різноманітність методів депозиту
Betsafe is not available in your country. Please try:
Responsible Gaming

Responsible Gaming

Професійні гравці заробляють на життя, але їх небагато. Це не слід розглядати як джерело доходу для багатьох людей. Єдиний ризик з грошима полягає в тому, що ви можете дозволити собі програти. Ніколи не грайте в азартні ігри з грошима, які вам потрібні на житло, рахунки, їжу чи інші необхідні речі.

Проблеми з азартними іграми часто виникають через людей, які очікують або вимагають виграшу. Вони можуть розчаруватися або занепокоїтися, коли програють, і ризикують отримати ще більше грошей, щоб відшкодувати свої втрати. Це може викликати жахливу ланцюгову реакцію, яка швидко вийде з-під контролю.

Грайте відповідально

У вас значно менше шансів потрапити в ту саму пастку, якщо ви очікуєте програшу. Азартні ігри можуть приносити задоволення, навіть якщо ви програєте, якщо ви повністю готові до своїх програшів і не проти витратити гроші, щоб розважитися. Коли ви очікуєте програшу, виграти набагато приємніше.

Встановлення меж для себе – перший крок до цього відповідально ставитися до азартних ігор. Перш ніж грати, вирішіть, скільки ви можете дозволити собі програти. Все закінчилося, коли його не стало! Якщо ви виграєте, вітаємо; тим не менш, не засмучуйтеся, якщо ваша удача не продовжиться.

Коли ви граєте в азартні ігри, також легко втратити відчуття часу. Встановіть таймер або будильник, а коли таймер спрацює, вийдіть. Чим довше ви граєте, тим більше грошей ви втратите. Ніколи не пропускайте роботу, щоб грати в азартні ігри, і ніколи не дозволяйте азартним іграм впливати на ваші зв’язки чи сімейне життя.

Роблячи парі, не пийте та не приймайте наркотики. Ці хімічні речовини погіршують здатність розуміти, а розсудливість є вашим найкращим захистом від залежності від азартних ігор.

Де шукати допомоги

Якщо ви коли-небудь відчуваєте, що втрачаєте контроль і/або не можете робити ставки відповідально, вам слід негайно кинути азартні ігри. Якщо вам важко зупинитися або ви вважаєте, що можете стати залежними, настав час отримати допомогу.

Не бійся підходити до когось якщо ви знаєте або вважаєте, що азартні ігри стають для вас проблемою. Немає чого соромитися, і намагатися впоратися з проблемою самостійно марно. Якщо вам незручно вирішувати свої труднощі з друзями чи родиною, консультації та окремі групи, наприклад BeGambleAware, може допомогти.