Огляд букмекера Betsson - Mobile

BetssonResponsible Gambling
CASINORANK
7.92/10
БонусДо 125 євро
Надійний
Перевірений
Безпечний
Betsson is not available in your country. Please try:
Mobile

Mobile

Ставки Betsson на мобільних пристроях можна порівняти з настільними комп’ютерами. У мобільній версії все бездоганне: чуйне та зручне. Під час відвідування мобільного сайту Betsson у верхньому лівому куті ви побачите трирядкове меню. Це меню надає гравцям доступ до всіх сторінок цих сайтів. Щоб отримати доступ до всіх спортивних ліг і популярних подій, просто торкніться кнопки «AZ» у верхньому лівому куті екрана.

Ставки на Betsson мобільний сайт ставок є прямим. Коли ви знайдете свою спортивну подію, унизу екрана з’явиться вкладка купона. Щоб прочитати весь купон, просто натисніть на цю вкладку. Цей досвід дуже схожий на те, що надає сайт для настільних комп’ютерів, і деяким людям працювати легше, оскільки все в їхніх руках.

З точки зору мобільних додатків, усе просто у використанні та забезпечує чудовий досвід ставок. Завантаживши програму для мобільних пристроїв, ви можете відчути неймовірні візуальні ефекти та складну функціональність. Наприклад, ви можете зберегти деякі види спорту чи події у своєму списку «Вибране».

Мобільний додаток Betsson доступний на

  • iOS через App Store
  • Android, через веб-сайт Betsson
Betsafe співпрацює з ігровими інноваціями
2022-12-14

Betsafe співпрацює з ігровими інноваціями

Щоб продовжити надання платформних і керованих послуг, Gaming Innovation Group Inc. і Група Betsson домовилися про продовження довгострокового партнерства. Партнерство складається з цілого бізнесу на кількох територіях та обслуговування клієнтів. Контракт триватиме до 2025 року завдяки продовженню на три роки.

Короткий погляд у насичений 2022 рік Betsson
2022-09-21

Короткий погляд у насичений 2022 рік Betsson

Компанія Betsson, заснована в 1963 році, є однією з найбільших імен в індустрії азартних онлайн-ігор. Його існування в центрі розваг протягом понад п'яти десятиліть є свідченням того, що ця букмекерська контора постійно працює на найвищому рівні.