Betwinner Огляд букмекера 2024 - Affiliate Program

BetwinnerResponsible Gambling
CASINORANK
8.91/10
БонусБонус $1500 + 150 безкоштовних обертань
Величезна різноманітність ігор
Щедрі бонуси
Хороша підтримка клієнтів
Великий вибір оплати
Надійний
Перевірений
Безпечний
Величезна різноманітність ігор
Щедрі бонуси
Хороша підтримка клієнтів
Великий вибір оплати
Betwinner is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Програма BetWinnerAffiliates була розроблена з використанням десятиліть колективних знань грального бізнесу в усьому світі. Вони застосовують індивідуальний підхід до кожного зі своїх ділових партнерів, надаючи їм широкий вибір маркетингових інструментів, які можна адаптувати для просування їх бренду в усіх наших пропозиціях.

Навіщо приєднуватися до програми BetWinnerAffiliates?

Щохвилини дані в режимі реального часу оновлюються, а миттєві платежі можна здійснити за допомогою одного з чотирьох методів (рахунки WebMoney, Neteller, Skrill і BetWinner Player).

Незалежно від того, чи ви тільки починаєте працювати як філія, чи маєте багаторічний досвід, їхні співробітники мають ідеальне становище, щоб допомогти вам орієнтуватися в галузі та оптимізувати грошові кошти, які генерує ваш трафік.

Є багато причин, чому варто розглянути можливість приєднатися до BetWinnerAffiliates.

  • Програма може похвалитися здоровою схемою розподілу доходу понад 25% і доступними опціями CPA та гібридними варіантами.
  • Відсутність негативних перенесень для щомісячних платежів.
  • У разі схвалення їх команда зв’яжеться з вами протягом 24 годин.
  • У них є персонал із забезпечення якості, який переглядає всі рекламні оголошення та видаляє ті, що містять невідповідний матеріал, шкідливе програмне забезпечення, незаконний вміст або переспрямування, перш ніж затвердити їх. Крім того, вони сумісні з усіма поширеними форматами відображення.

Бренди партнерської програми Betwinner

На момент написання, єдиним брендом у цій партнерській програмі є його материнський бренд, Betwinner,

Як приєднатися до партнерської програми Betwinner

Ви повинні зареєструватися на веб-сайті, перш ніж почати. Після того, як вас приймуть, Betwinner Affiliates надасть вам інформаційну панель для вашого облікового запису, яка містить інформацію про ваші продажі та рефералів. Після завершення реєстрації ви зможете отримувати платежі за допомогою кредитної картки електронною поштою.

Після прийняття ви захочете негайно розпочати рекламу BetWinner. На відміну від інших, ця партнерська програма має досить швидкий графік виплат. Ваші комісії будуть надіслані вам протягом наступного дня, і відвідувачі вашого сайту зможуть почати грати на реальні гроші прямо зараз.

Зареєструйтеся на BetWinner і виграйте бонус 20 євро, якщо ваша перша ставка програє
2023-05-16

Зареєструйтеся на BetWinner і виграйте бонус 20 євро, якщо ваша перша ставка програє

Запущений у 2018 році компанією Harbesina Limited, BetWinner є одним із найбільш надійних сайтів ставок у всьому світі. Цей веб-сайт відомий своїми конкурентоспроможними ставками на спорт і численними ринками ставок.