Огляд букмекера ComeOn - Account

ComeOnResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
Бонус100% до $500
Швидке зняття коштів
Широкий вибір ігор
Ретробет у пропозиції
Надійний
Перевірений
Безпечний
Швидке зняття коштів
Широкий вибір ігор
Ретробет у пропозиції
ComeOn is not available in your country. Please try:
Account

Account

Процес реєстрації на ComeOn! відносно легко. Процес детально для користувачів сайту. На головній сторінці є кнопка з написом «Відкрити обліковий запис», і все, що користувач повинен зробити, — це виконати інструкції. Бажано переконатися, що умови та положення були уважно прочитані, і все, що потрібно, це надати запитувану інформацію.

Як відкрити/зареєструвати обліковий запис

Прості кроки на сайті для відкриття рахунку є цілком стандартними для онлайн-букмекерів. Потрібна невелика кількість персональних даних, і може знадобитися надати документи на сайт для підтвердження ідентифікації. Це тому, що для компанії важливо бути впевненим, що користувач саме той, за кого себе видає, і що він відповідного віку для того, щоб робити ставки в Інтернеті. Щоб зареєструвати обліковий запис, виконайте такі дії:

 1. Натисніть кнопку «Відкрити обліковий запис» на головній сторінці сайту
 2. Виберіть ім’я користувача
 3. Введіть адресу електронної пошти
 4. Виберіть пароль
 5. Натисніть продовжити
 6. Додайте запитані персональні дані. Це включає ім’я, адресу, валюту та відповідну контактну інформацію
 7. Тепер обліковий запис створено, і користувач може додати бонусний код, щоб отримати будь-який бонус за реєстрацію

Перевірка облікового запису

Після того, як користувач налаштує свій обліковий запис, йому потрібно буде підтвердити свої контактні дані. Це можна зробити через спадне меню на вкладці «Обліковий запис». Користувачів можуть попросити підтвердити свій номер мобільного телефону або адресу електронної пошти. Це так, що ComeOn! можуть бути впевнені, що вони спілкуються з правильною особою щодо спеціальних пропозицій, депозитів та зняття коштів.

На додачу. Підтвердження особи може знадобитися за допомогою документів, які користувачі можуть надати для підтвердження адреси. Документи, які можуть бути запитані, включають копії:

 • паспорт
 • Водійські права
 • Рахунок за комунальні послуги
 • Телефонний рахунок
 • банківська виписка

Як увійти

Процес входу на ComeOn! надзвичайно легко. Після налаштування облікового запису користувач має своє ім’я користувача та пароль, і це все, що потрібно. Процес входу означає, що дані облікового запису завантажуються автоматично, і користувач миттєво отримає доступ до історії свого облікового запису.

 1. Натисніть на кнопку «Увійти» на головній сторінці.
 2. Введіть ім'я користувача в перше поле.
 3. Введіть пароль у друге поле.
 4. Натисніть Enter, і обліковий запис завантажиться.
 5. Якщо виникла проблема з паролем, виберіть опцію «забули пароль».

Як розблокувати обліковий запис

Існує безліч причин, чому обліковий запис може бути заблоковано. Можливо, користувач занадто багато разів намагався ввійти в систему з неправильним паролем, або проблема з місцем, з якого він грає. Якщо це так, буде потрібна допомога, щоб розблокувати обліковий запис.

 1. Як тільки користувач отримає сповіщення про те, що обліковий запис заблоковано, він повинен зв’язатися зі службою підтримки клієнтів електронною поштою або в чаті.
 2. Поясніть проблему з процесом входу.
 3. Служба підтримки клієнтів проведе розслідування та надасть рішення. Якщо проблема пов’язана з місцем розташування, можливо, користувач не зможе продовжувати робити ставки онлайн через ComeOn! відповідно до місцевого законодавства про ставки.
 4. Оперативник розблокує обліковий запис, якщо зможе це зробити, і надасть поради щодо уникнення подібної проблеми в майбутньому.

Як закрити рахунок

Закриття облікового запису в ComeOn! відносно легко. Є можливість просто зробити перерву в обліковому записі або повністю закрити його. Користувач має можливість попросити службу підтримки клієнтів закрити для нього обліковий запис або зробити це самостійно на вкладці облікового запису. Кожен, хто закриває свій обліковий запис, щоб контролювати свої ставки в Інтернеті:

 1. Перейдіть до «Налаштування облікового запису» та виберіть опцію «Закрити обліковий запис».
 2. Виберіть причину закриття.
 3. Виберіть час, на який рахунок потрібно закрити.
 4. Обліковий запис можна відновити в будь-який час, якщо причина не пов’язана з контролем азартної діяльності. Кожен, хто хоче закрити свій обліковий запис, щоб вирішити проблему онлайн-ставок, повинен дозволити ComeOn! знати, щоб можна було надати відповідну пораду та підтримку.
Чемпіонат світу з футболу 2022 - Мексика – Аргентина
2022-11-26

Чемпіонат світу з футболу 2022 - Мексика – Аргентина

У турнірі, який приніс багато сюрпризів і розладів, не було жодного більшого, ніж поразка Аргентини в стартовому матчі групи С від сенсаційної Саудівської Аравії.