Огляд букмекера William Hill - Bonuses

William HillResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
БонусБезкоштовні ставки для нових учасників
Кращий бренд
Історична спортивна книга
Необмежене зняття коштів
Слот-ігри з джекпотом
Надійний
Перевірений
Безпечний
Кращий бренд
Історична спортивна книга
Необмежене зняття коштів
Слот-ігри з джекпотом
William Hill is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Як і на багатьох сайтах ставок, коли ви реєструєтеся в William Hills, ви можете очікувати великої кількості вступні бонуси та пропозиції.

William Hills добре відомий своїм широким вибором пропозицій і безкоштовних ставок. Під час перегляду сайту ми виявили сторінку, присвячену доступним акціям.

Реєстрація та вітальний бонус

Ми не можемо охопити все, тому ми вибрали кілька спеціальних пропозицій, які, на нашу думку, є типовими для того, що пропонується. Однак майте на увазі, що рекламні акції можуть залежати від часу та часто змінюватися. Як наслідок, рекламні акції, про які ми тут згадуємо, можуть бути недоступні для вас залежно від того, коли ви користуєтеся сайтом.

Крім того, майте на увазі, що не всі положення та умови детально описані тут, але їх можна переглянути повністю на веб-сайті.

William Hills пропонує безризикову ставку в розмірі 500 доларів США в більшості штатів, де вона працює. Однак умови вітального бонусу без ризику можуть відрізнятися залежно від регіону. Не вдаючись у подробиці, кожен штат матиме дещо інший досвід, який найкраще підходить для місцевої аудиторії.

У випадку безризикової ставки в розмірі 500 доларів William Hills надає вам можливість зробити ставку та повернути її, якщо ваш вибір не відповідає очікуванням. Розміщується кваліфікована ставка принаймні 10 доларів США, а потім 100% компенсується до 500 доларів США.

Якщо ваша початкова ставка на депозит не досягне позначки, вам буде повернуто кошти та ви отримаєте ще один шанс. Ця акція поширена в таких місцях, як Нью-Джерсі; однак вважайте, що в Іллінойсі замість цього є безризикова ставка в розмірі 300 доларів США.

Промокод P30 Пропозиція для нових клієнтів

Відкрийте новий рахунок спортивної книги з кодом купона P30, і вони запропонують вам безкоштовну ставку, якщо ви зробите першу ставку в розмірі 10 євро або більше. Кваліфікаційна ставка повинна мати коефіцієнт 1/2 або 1,5 або більше. Відмінно те, що в акції беруть участь як ставки перед матчем, так і ставки під час гри.

Коли ви виконаєте вимоги, William Hills винагородить вас двома безкоштовними ставками по 15 євро. Після цього у вас є загалом 30 днів до їх закінчення. Розіграйте їх повністю, тому що частковий викуп не є можливістю.

Нарешті, ця перевага доступна лише для нових клієнтів у Великобританії та Ірландії. Крім того, лише певні способи оплати будуть відповідати вам, тому обов’язково прочитайте всі умови вітального бонусу.

Bet Boost Acca

Створіть Acca з 3+ вибірками, придатними для використання в будь-якій події, окрім хортів і кінних перегонів, і ви можете отримати надбавку до £20. Boost можна використовувати лише раз на день, він доступний у будь-який час доби та не переноситься на наступний день, якщо ви не використовуєте його в той день. Умови Bet Boost Acca залишаються в силі.

Страхування гри в теніс

Існуючі гравці отримують відшкодування в розмірі 10% від ставок, при цьому максимальна сума безкоштовних ставок становить £25. Ці безкоштовні ставки будуть нараховані по понеділках після закінчення тижня опівдні. Це означає, що 10% чистих програшів повертаються як безкоштовна ставка, що робить ставки ще менш небезпечними.

Безкоштовні ставки доступні лише на тенісних ринках і для одиночних ставок. Множинні ставки не приймаються. Ця пропозиція діє лише у Великій Британії та Ірландії. В якості валюти ставок приймаються лише фунти стерлінгів і євро. Є певні обмеження.

William Hills High 15

Ця пропозиція дійсна на Національних мисливських перегонах Великобританії та Ірландії. Якщо ваш вибір виграє на п’ять чи більше довжин, ви отримаєте бонус 15% від свого виграшу, максимум до 100 фунтів стерлінгів. За винятком Grand National, це стосується всіх перегонів National Hunt, які транслюються по телебаченню. Усі доступні гонки можна знайти на веб-сайті William Hills.

William Hill Incentives Spark Expansion
2022-08-24

William Hill Incentives Spark Expansion

Інноваційна пропозиція безкоштовних ставок від William Hill революціонізує стимули в спортивних азартних іграх. Для майбутніх змагань клієнти букмекерської контори можуть отримати безкоштовну ставку лише за виконання умов бонусу. Безготівкова безкоштовна ставка – це рекламна пропозиція для кваліфікованих власників рахунків, яка не має грошової вартості. Однак грошові виграші від безкоштовної ставки реальні, тому акція привертає велику увагу.