Огляд букмекера William Hill - FAQ

William HillResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
БонусБезкоштовні ставки для нових учасників
Кращий бренд
Історична спортивна книга
Необмежене зняття коштів
Слот-ігри з джекпотом
Надійний
Перевірений
Безпечний
Кращий бренд
Історична спортивна книга
Необмежене зняття коштів
Слот-ігри з джекпотом
William Hill is not available in your country. Please try:
FAQ

FAQ

Клієнти William Hills часто задають ці запитання до, під час і після розміщення ставки.

Чому моя ставка не була розрахована?

Розрахунок зазвичай займає не більше 30 хвилин. Однак у рідкісних випадках це може зайняти трохи більше часу. Це пов’язано з неможливістю отримати офіційний результат, втратою каналу з нашого джерела або технічною проблемою.

Ваші ставки повинні бути прийняті якомога швидше. William Hills намагається розрахувати ставки під час гри негайно, коли відомий ринковий результат, а всі інші ставки – після підтвердження офіційного результату.

Чому я не завжди можу вирішити, як зняти свої гроші?

Ви повинні зняти, використовуючи той самий платіжний метод, яким ви внесли депозит. Якщо ваш метод депозиту не дозволяє зняття коштів, ви повинні використовувати банківський переказ. Якщо ви внесли кошти кількома методами, ви повинні вивести кошти тим методом, який використовували найчастіше.

Що таке функція «Мої ставки»?

Мої ставки розширюють попередню опцію «Відкриті ставки».

Він все ще показує відкриті ставки, але також має додаткову сторінку «Розраховані», на якій можна легко переглянути свої розрахункові ставки за попередні 48 годин, а потім натиснути «Переглянути повну історію ставок», щоб перейти до області свого облікового запису та знайти повну історії.

Як я можу оновити дебетову чи кредитну картку свого облікового запису, якщо термін її дії закінчився?

Видалення старої картки непотрібне, якщо вона була перевипущена з новим терміном дії. Потрібно лише змінити термін придатності:

 1. Виберіть опцію «Депозит».
 2. Виберіть «Редагувати» поруч із номером кредитної картки (див. перше зображення нижче)
 3. Ви перейдете до спливаючого вікна, де ви зможете змінити термін придатності (див. друге зображення нижче)
 4. Натисніть кнопку «Зберегти зміни».
 5. Цю картку тепер можна використовувати для внесення та зняття коштів.

Як я можу зробити свій обліковий запис більш безпечним?

Несанкціонований доступ до вашого облікового запису запобігає ваше ім'я користувача та пароль. Встановіть унікальний пароль або парольну фразу, яку ви зможете легко запам’ятати, але ніколи не записуйте її та не повідомляйте нікому, навіть William Hills. Використовуйте суміш цифр і літер, а не слова зі словника.

Ваші відповіді на таємне запитання, серед інших даних облікового запису, використовуються для підтвердження вашої особи під час звернення до служби підтримки клієнтів. Як наслідок, відповідь на ваше секретне запитання має бути важко передбачуваною, а не тією, яку можна знайти на сайтах соціальних мереж, таких як Facebook. Чому б не встановити секретне запитання на дівоче прізвище матері вашого партнера чи найближчого друга? Навіть найвідданішій людині буде важко вгадати відповідь.

Де я можу знайти інструменти для безпечних азартних ігор на новому сайті William Hills Sportsbook?

 1. Увійдіть і перейдіть у верхню частину екрана до вікна балансу.
 2. У спадному меню виберіть «Безпечніші азартні ігри».

Вас буде перенаправлено до «Безпечніших інструментів азартних ігор». Наведені нижче інструменти — це те, що ви можете використовувати для забезпечення безпечнішої практики азартних ігор.

 • Ліміти депозитів можна встановлювати та оновлювати (максимальна щоденна, щотижнева або місячна сума грошей, яку ви можете внести на свій рахунок).
 • У розділі «Нагадування про час гри» ви можете встановити період для нагадувань під час ігрової діяльності, щоб допомогти вам відстежувати, як довго ви граєте.
 • Візьміть тайм-аут, щоб запобігти несанкціонованому доступу до вашого облікового запису.
 • Якщо вам потрібна триваліша перерва, ви можете обрати повний період самовідсторонення від 6 місяців до 5 років.
 • У розділі «Закриття облікового запису» ви також можете закрити свій обліковий запис на невизначений термін.
William Hill Incentives Spark Expansion
2022-08-24

William Hill Incentives Spark Expansion

Інноваційна пропозиція безкоштовних ставок від William Hill революціонізує стимули в спортивних азартних іграх. Для майбутніх змагань клієнти букмекерської контори можуть отримати безкоштовну ставку лише за виконання умов бонусу. Безготівкова безкоштовна ставка – це рекламна пропозиція для кваліфікованих власників рахунків, яка не має грошової вартості. Однак грошові виграші від безкоштовної ставки реальні, тому акція привертає велику увагу.