Огляд букмекера William Hill - Security

William HillResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
БонусБезкоштовні ставки для нових учасників
Кращий бренд
Історична спортивна книга
Необмежене зняття коштів
Слот-ігри з джекпотом
Надійний
Перевірений
Безпечний
Кращий бренд
Історична спортивна книга
Необмежене зняття коштів
Слот-ігри з джекпотом
William Hill is not available in your country. Please try:
Security

Security

Оскільки William Hills є настільки відомим веб-сайтом, не повинно бути дивно дізнатися, що він використовує найсучасніші заходи безпеки.

  • Гібралтарська комісія з азартних ігор є регулюючим органом William Hills, а Комісія з азартних ігор Великобританії є організацією, яка видала ліцензію компанії. Це означає, що ігрове програмне забезпечення William Hills підлягає довільному тестуванню, і компанія зобов’язана дотримуватися всіх етичних вимог, встановлених цими органами.
  • Крім того, William Hills є членом Незалежної служби розгляду ставок (IBAS), що означає, що її клієнти можуть отримати доступ до служби вирішення суперечок IBAS, якщо вони не погоджуються з компанією.
  • Робота William Hills із сотнями традиційних букмекерських контор у Сполученому Королівстві та Ірландії є ще одним фактором, який сприяє репутації компанії щодо надійності та задоволеності клієнтів.
  • Інформація на веб-сайті William Hills зашифрована за допомогою 128-бітної технології SSL для максимальної безпеки.
  • Крім того, William Hills використовує визнані, відомі онлайн-компанії, що здійснюють операції з фінансовими операціями, що додає додатковий ступінь захисту фінансовим операціям клієнтів в Інтернеті.
William Hill Incentives Spark Expansion
2022-08-24

William Hill Incentives Spark Expansion

Інноваційна пропозиція безкоштовних ставок від William Hill революціонізує стимули в спортивних азартних іграх. Для майбутніх змагань клієнти букмекерської контори можуть отримати безкоштовну ставку лише за виконання умов бонусу. Безготівкова безкоштовна ставка – це рекламна пропозиція для кваліфікованих власників рахунків, яка не має грошової вартості. Однак грошові виграші від безкоштовної ставки реальні, тому акція привертає велику увагу.