American Football Odds

Передача м’яча здійснюється несенням його при собі (передача) або кидком і передачею від одного учасника своєї команди до іншого (передача).

Очки можна нараховувати кількома різними способами, включаючи передачу м’яча через лінію воріт, кидок м’яча гравцеві, який перетнув лінію воріт (що в обох випадках є тачдауном), або кидок через стійки воріт (поле мета). Переможцем вважається команда, яка набере найбільшу кількість очок після закінчення часу.

Зазвичай гра триває 60 хвилин, розділених на 4 періоди по 15 хвилин.

Все про коефіцієнти американського футболу, лінії ставок і спреди

Все про коефіцієнти американського футболу, лінії ставок і спреди

Більшість з ставки на американський футбол це фактично ставки на лігу НФЛ. НФЛ складається з 32 команд, розділених на 8 дивізіонів, і кожна команда грає 17 ігор протягом регулярного сезону. Це короткий сезон порівняно з більшістю інших ліг, граючи з початку вересня до початку лютого.

Через коротку тривалість сезону НФЛ може стати проблемою для тих, хто любить робити ставки на лігу, оскільки обмежена кількість ігор і команд-супротивників ускладнює оцінку справжнього потенціалу команд. Але це виклик, з яким стикається кожен і може стати перевагою для тих, хто готовий.

Все про коефіцієнти американського футболу, лінії ставок і спреди
Ставки на американський футбол і як робити ставки на американський футбол

Ставки на американський футбол і як робити ставки на американський футбол

А грошова ставка це той, у якому ви обираєте, хто виграє матч. Вам не потрібно передбачати інші аспекти гри, просто виберіть переможця між командою А та командою Б. Більшість новачків обирають цей тип ставок, тому що вони здаються найпростішими.

Поширення американського футболу

Найпопулярнішою формою ставок на американський футбол є спред, який також називають ставками на гандикап. Найкращий спосіб описати цю форму ставок на прикладі. Отже, якщо ви бачите гру між «Нью-Орлеан Сейнтс» і «Даллас Ковбойз» із розкидом у -3,5 очок на «Нью-Орлеан», що саме це означає?

Це означає, що для того, щоб покрити спред, «Святі» повинні вигравати мінімум з різницею в 4 очки. З іншого боку, якщо ви збираєтеся зробити ставку на Cowboys, ви виграєте, якщо вони виграють або програють максимум з трьома очками.

По суті, таким чином букмекер оцінив маржу, яка робить гру 50-50. У нашому прикладі букмекерська контора з американського футболу встановила спред для Нового Орлеана на -3,5, оскільки він вважає, що існує 50% ймовірність того, що Чикаго виграє принаймні на 4 очки, або 50% ймовірність того, що цього не станеться.

На жаль, якщо ми знаємо, що букмекерські контори не пропонують коефіцієнти на «рівні гроші» 2,00, і зазвичай це коефіцієнти від 1,85 до 1,90 для ставок на спред, це означає, що вам потрібно виграти принаймні 52,5% ваших ставок, щоб отримати беззбитковість. Це важче, ніж здається. У будь-якому випадку, щоб бути успішним у довгостроковій перспективі, золотий перетин становитиме 55,5%.

Ставки на американський футбол і як робити ставки на американський футбол
Пояснення про лінії ставок на американський футбол

Пояснення про лінії ставок на американський футбол

Під час ставок на лінії ставок на американський футбол дуже важливо пам’ятати про ключові числа.

Ключові цифри є найпоширенішими показниками перемоги в Ігри НФЛ. У порядку появи вони 3 бали, 7 балів і 10 балів. За останні 20 сезонів майже третина ігор закінчувалася з одним із цих трьох переваг.

То чому варто пам’ятати про ключові номери? Що ж, якщо ми врахуємо, що за останні 20 сезонів 16% ігор закінчилися з відривом у 3 очки, важливо, щоб якщо ви ставите на спред НФЛ, ви розуміли різницю між лінією 2,5 і лінією 3,5, або 6,5 та 7.5.

Оскільки дуже багато ігор закінчуються на цих полях, це означає, що різниця в 1 бал між спредом 2,5 і 3,5 набагато важливіша, ніж різниця в 1 бал між спредом 4,5 і 5,5 або навіть різниця в 2 бали між спредом від 10,5 до 12,5 балів.

Щоб спростити речі: скажімо, Baltimore Ravens отримали спред +3,5 бали. Оскільки запас у 3 бали є настільки усталеним і поширеним, що 0,5 більше, що Ravens перевищили, є набагато ціннішим, ніж приблизно 0,5 бала у випадку з 5 або 8 балами, оскільки вони трапляються набагато рідше.

Пояснення про лінії ставок на американський футбол
Як знайти найкращі коефіцієнти ставок на американський футбол

Як знайти найкращі коефіцієнти ставок на американський футбол

Враховуючи той факт, що НФЛ є найпопулярнішою лігою в США, кожна спортивна книга про американський футбол пропонує різноманітні лінії на ігри НФЛ та студентського футболу. Знаючи, що ставки на спред є найпоширенішою лінією в американському футболі, букмекери докладають додаткових зусиль, щоб зробити їх якомога кращими.

Однак це не означає, що немає жодних відмінностей щодо шансів і ліній між ними онлайн спортивні букмекерські книги. Американський футбол — це вид спорту, у якому зміна одного очка в розповсюдженні дає найбільшу різницю серед усіх видів спорту.

Зазвичай між двома іграми, які грає команда, проходить щонайменше тиждень. У цей час може статися багато подій, які вплинуть на шанси та лінії. Це період, коли має відбутися порівняння коефіцієнтів. Будь-яку значну зміну можна використати для того, щоб зробити ставку на коефіцієнти, які принесуть хороший прибуток.

Як знайти найкращі коефіцієнти ставок на американський футбол
Найкращі онлайн-сайти для ставок на американський футбол

Найкращі онлайн-сайти для ставок на американський футбол

Сезон американського футболу пропонує не так багато ігор, як бейсбол і баскетбол. Цей факт робить пошук правильної онлайн-букмекерської контори з американського футболу ще більш важливим, оскільки ви хочете її мати найкращі можливі коефіцієнти ставок і лінії готові до початку сезону.

10bet, BetVictor, Gunsbet і Melbet пропонують усе, що знадобиться будь-якому гравцеві на американський футбол.

Американський футбол, як один із найдинамічніших видів спорту, можна описати як гру в шахи між двома командами. Кожна команда має десятки і навіть сотні дій у своєму зошиті, які вони мають у своєму розпорядженні та які вони старанно практикували.

Деякі дії дуже безпечні, тоді як інші ризиковані, але якщо вони виконані добре, вони можуть отримати багато місця.

Так само має бути і з вашими діями при укладенні ставки. Переконайтеся, що ви зробили домашнє завдання та знайшли найкращу букмекерську контору, до якої б ви дотримувалися протягом сезону, і, сподіваюся, виграєте від цього.

Ви не можете вплинути на результат гри, але точно можете поставити себе в найкращу можливу ситуацію, щоб отримати найбільшу вигоду, якщо ваша ставка перетвориться на виграшну.

Найкращі онлайн-сайти для ставок на американський футбол
Поради та підказки щодо ставок на американський футбол

Поради та підказки щодо ставок на американський футбол

Наполеглива робота та дослідження є двома незамінними онлайн-стратегіями ставок на американський футбол. Вам потрібно отримати якомога більше інформації про команду, на яку ви робите ставку, а також про її суперника. Американський футбол – це агресивний вид спорту, який часто призводить до травм гравців.

Щоб дізнатися, чи будуть відсутні ключові гравці на майбутній події, перегляньте звіти про травми команди. Відсутність ключового гравця може призвести до різкого зниження продуктивності всієї команди.

Крім того, слід досліджувати статистику кожного окремого гравця, виступи команди в попередньому сезоні, бачити важливість матчів та інші фактори, які можуть вплинути на кінцевий результат.

Також перевага домашнього поля важлива в іграх американського футболу. Проведіть дослідження, порівнявши успіхи вашої команди вдома та на виїзді. За загальною статистикою команди, які грають вдома, перемагають у 60% випадків. Команди, які грають на виїзді, можуть опинитися в невигідному становищі через ефект натовпу, втому від поїздок, різницю в часових поясах тощо.

Насамкінець хочеться зазначити, що тренери та їх тактика відіграють важливу роль у підсумковому результаті кожної гри. Тренери використовують повторювані стратегії, які можуть бути дуже хорошими проти одних опонентів і невдалими проти інших.

Поради та підказки щодо ставок на американський футбол