Коефіцієнти ставок

Залежно від того, як ви їх використовуєте, коефіцієнти ставок можуть бути необхідними, якщо ви любите розумні ставки. Важливо навчитися читати коефіцієнти, а також які хороші та погані шанси. Нижче ми створили вичерпний посібник щодо коефіцієнтів у ставках.

Одна з перших речей, які повинні навчитися новим гравцям, — це зрозуміти коефіцієнти ставок на спорт. Це важливий крок, оскільки він дає змогу гравцям визначити, наскільки ймовірно, що подія станеться, і які можуть бути їхні потенційні винагороди.

American Football Odds

Передача м’яча здійснюється несенням його при собі (передача) або кидком і передачею від одного учасника своєї команди до іншого (передача). 

Показати більше...
Baseball Odds

Для чого специфічно ставки на бейсбол є той факт, що зазвичай рядків не так багато, як для інших видів спорту, таких як футбол чи баскетбол. Більшість онлайн-букмекерських контор, які займаються ставками на бейсбол, пропонують лише лінії грошової лінії, спред і лінії вище/нижче.

Показати більше...
Basketball Odds

Враховуючи це, як читати коефіцієнти ставок на баскетбол є надзвичайно важливим, оскільки вони існують багато різних коефіцієнтів і лінії. Від грошової лінії, розкиду очок і загальної кількості очок більше/менше до ставок на окремі чверті та тайми – усе це лише частина того, що пропонують спортивні букмекерські онлайн-букети.

Показати більше...
Biathlon Odds

Незважаючи на те, що це вид спорту, на який робить ставку лише невелика кількість гравців, біатлон насправді довів свою відмінність на практиці для складання виграшних квитків, маючи безліч різних можливостей для заробітку. Як і в будь-якому окремому виді спорту, ви обираєте спортсмена, на якого робите ставку, і він або вона стає вашим фаворитом до завершення гонки.

Показати більше...
Boxing Odds

Бокс – один із найпривабливіших видів спорту. Цей вид спорту має мільйони шанувальників у всьому світі. Він сповнений драми, емоцій і дії, які можуть запропонувати небагато спортивних подій. На відміну від інших видів спорту, таких як футбол, теніс і баскетбол, бокс не пропонує так багато ліній ставок. Однак, коли відбувається великий боксерський поєдинок, багато любителів спорту з цікавістю стежать за ним, а також є багато людей, які роблять ставки на боксерські поєдинки. 

Показати більше...
Cricket Odds

Чи знаєте ви, що крикет є другим за популярністю видом спорту у світі? Звичайно, лише статистично, адже він популярний в Індії, Пакистані та країнах Співдружності, що не відображає справжньої картини популярності цього виду спорту.

Показати більше...
Football Odds

Футбол, або відомий як футбол у Північній Америці, є найпопулярнішим видом спорту у всьому світі. Враховуючи це, футбол також є найпопулярнішим, коли мова йде про ставки на спорт. Міжнародні турніри, такі як Чемпіонат світу з футболу, Євро, Копа Америка та Ліга чемпіонів УЄФА, є одними з найбільш популярних спортивних подій у світі, що робить їх дуже привабливими для спортивних ставок. 

Показати більше...
Formula 1 Odds

Неважко зрозуміти, чому Формула-1 є такою ж захоплюючою сьогодні, якою вона була в дні її слави, коли такі легенди, як Айртон Сенна та Міхаель Шумахер керували цирком Формули-1. З технічно найдосконалішими автомобілями у світі, які можуть похвалитися абсолютною вершиною інженерної та автомобільної блискучості, не бракує гламуру. 

Показати більше...

Horse Racing Odds

Розуміння початкової ціни ставок на спорт
2022-09-14

Розуміння початкової ціни ставок на спорт

Багато людей люблять ставки на спорт, особливо онлайн-ставки. Це захоплююче, легко та весело. Крім того, ці люди, які є ставки на спорт можуть стати набагато багатшими за одну ніч, якщо вони роблять ставки на прибуткові види спорту з великим прибутком. Перш ніж робити ставки на спорт, варто вивчити деякі поради щодо ставок на спорт. Ця стаття присвячена початковій ціні ставок на спорт. Необхідно розглянути, що це таке, як це вирішується, і коли це приймати, серед інших аспектів.

Посібник зі ставок для новачків у 2022 році
2022-08-03

Посібник зі ставок для новачків у 2022 році

Узгоджені ставки, також відомі як «полювання на бонуси», є унікальною формою азартних ігор для гравців, які бажають отримати безризиковий прибуток, використовуючи пропозиції своїх букмекерів. Як і інші азартні ігри, такі як спортивні ставки та ігри в онлайн-казино, це тягне за собою використання кращі сайти для ставок доступний. Однак, на відміну від звичайних ставок, гравці не спираються на удачу чи досвід. Натомість їм потрібно лише наступне, щоб отримати прибуток:

Найпопулярніші ринки ставок Webbyslot у 2022 році
2022-06-15

Найпопулярніші ринки ставок Webbyslot у 2022 році

Останні новини в колах ставок свідчать про те, що Webbyslot пропонує вражаючу кількість ринків ставок. Webbyslot належить SG International LP і зареєстрований у Шотландії, Великобританія. Сайт ставок був запущений у 2018 році, і за кілька років його роботи він уже зробив собі ім’я серед висококонкурентних ставки на спорт промисловість. Асортимент ринку ставок Webbyslot залишається ключовою привабливістю серед гравців. У цій статті розглядаються деякі з провідних ринків ставок Webbyslot.

Які коефіцієнти ставок на спорт?

Які коефіцієнти ставок на спорт?

Спочатку це може здатися загадковим, але цей посібник із коефіцієнтами ставок має допомогти гравцям зрозуміти. З роками метод спортивних букмекерів генерує коефіцієнти та лінії ставок різко змінився.

Раніше на ринку спортивних ставок домінували старовинні виробники ставок у Вегасі, але багато чого змінилося після появи інтернет-букмекерів і вдосконалення програмного забезпечення та алгоритмів ставок на спорт.

Що не змінилося, так це головна мета, яку ставили спортивні букмекери з перших днів ставок на спорт: збалансувати дію обох сторін ставки. Однак коефіцієнти не призначені для відображення справжньої й точної ймовірності будь-якої події.

Зрештою, робити ставку, коли ви вважаєте, що існує розбіжність між реальною ймовірністю події та неявною ймовірністю, отриманою з лінії ставок, є однією з найкращих тактик для отримання переваги над вашими онлайн-букмекерами.

Важливо визнати, що головна мета розробників шансів – зменшити ризики вашої спортивної книги, а не представити точне (або вірогідне) зображення реальності. - як ризик-менеджери та експертні спортивні прогнози.

Мета коефіцієнтів полягає в тому, щоб заохочувати однакові дії з обох боків спортивної лінії. В ідеалі букмекерський букмекер отримував би однакові обсяги ставок з обох сторін ставки та отримував 5-10 відсотків прибутку від джусу (або «віга») незалежно від того, виграв він чи програв.

Які коефіцієнти ставок на спорт?
Пояснення коефіцієнтів ставок на спорт

Пояснення коефіцієнтів ставок на спорт

Розуміння того, як працюють коефіцієнти ставок, може допомогти гравцям робити розумніші ставки, збільшити їхні шанси на виграш і, таким чином, збільшити задоволення від гри.

Коефіцієнти також важливі для сайти ставок оскільки це врівноважує обидві сторони ставки, тобто будинок все ще отримує належне.

Щоб отримати прибуток від ставок на спорт, ви повинні розуміти різницю між шансами та ймовірністю. Коефіцієнти не завжди є прямим відображенням шансів того, що щось станеться або не станеться, навіть якщо ці два принципово пов’язані.

Простіше кажучи, ймовірність ставок на спорт суб’єктивна. Коли справа доходить до прогнозування ймовірного результату гри, як гравці, так і онлайн-букмекери матимуть протилежні точки зору.

Вірогідність зазвичай коливається від 5% до 10%, при цьому в деяких випадках менша, а в інших більша. Правильна оцінка ймовірності результату, а потім оцінка того, чи шанси на цей результат пропонують цінність ставок, є ключовими для успішних спортивних ставок.

Пояснення коефіцієнтів ставок на спорт
Як працюють коефіцієнти ставок на спорт?

Як працюють коефіцієнти ставок на спорт?

Отже, як працюють коефіцієнти ставок? Сума, виплачена за виграшними ставками, визначається коефіцієнтами спортивних ставок. Ось чому їх зазвичай називають «ціною» ставки

Ставка може мати або коефіцієнти, або шанси проти ціни. Коефіцієнти «включено» означають, що потенційні виграші менші, ніж були виставлені, а «коефіцієнти проти» означають, що сума, яку можуть виграти учасники ставок, буде більшою, ніж вони заробили.

Ви все одно будете заробляти гроші, якщо виграєте за ставкою, оскільки ваш початковий депозит повертається, але вам доведеться ризикувати більше, ніж ви можете, щоб виграти. Оскільки у них більше шансів на перемогу, великі фаворити часто мають шанси. Коли гра має більший шанс програшу, ніж виграшу, це називається шансом проти.

Можливі рівні грошові коефіцієнти. Виграшна ставка на рівні гроші виплатить точну суму ставки плюс початкову ставку. У результаті ви фактично подвоїли свої гроші. Пам’ятайте, що чим вищі шанси, тим менша ймовірність виграшу гри, але тим більша виплата.

Як працюють коефіцієнти ставок на спорт?
Розуміння видів ставок на спорт

Розуміння видів ставок на спорт

Формат коефіцієнтів за умовчанням може відрізнятися залежно від регіону. З іншого боку, сайти азартних ігор полегшують це, охоче приймаючи гравців, які хочуть іншу структуру коефіцієнтів, дозволяючи їм налаштувати формат коефіцієнтів відповідно до формату, до якого вони звикли. Деякі з найкращих сайтів для ставок навіть пропонують різні типи коефіцієнтів.

Формати ставок на спорт, які ми розглянемо, є найпоширенішими у Сполучених Штатах, Великій Британії та Європі – коефіцієнти Moneyline, Decimal і Fractional.

  • Шанси Moneyline є найбільш популярними в Америці та працюють по-різному для фаворитів натовпу та аутсайдерів.
  • Дробові коефіцієнти також часто відомі як британські шанси, коефіцієнти Великобританії або традиційні шанси.
  • Десяткові коефіцієнти вважаються найпростішим для розуміння форматом ставок. Він найпопулярніший у Європі, Канаді та Австралії, але більшість букмекерських контор надають можливість відображати коефіцієнти в десятковому форматі коефіцієнтів.
Розуміння видів ставок на спорт
Як читати коефіцієнти ставок?

Як читати коефіцієнти ставок?

Якщо ви не впевнені в тому, що бачите, дивлячись на коефіцієнти ставок, то ви не можете точно визначити значення на ринках ставок, що є ключем до успіху в ставках на спорт.

Американські шанси

Американські коефіцієнти значно відрізняються від інших форматів ставок, оскільки зазвичай виділяють фаворита та аутсайдера.

Коефіцієнти на перемогу улюбленої сторони зазвичай відображаються зі знаком «-». Число поруч із ним показує, скільки гравцеві потрібно буде поставити, щоб виграти 100 доларів.

Фігура аутсайдера буде вказана зі знаком «+», що вказує на те, скільки гравець виграє, якщо поставить 100 доларів.

Наприклад, команда А є фаворитом на перемогу в недільній грі з коефіцієнтом -110. Якщо гравці роблять ставку в розмірі 110 доларів на команду А, вони отримають 100 доларів і повернуть свою ставку в 110 доларів, а загальна сума виплат становить 210 доларів.

У випадку аутсайдерів, скажімо, гравець поклав 100 доларів на команду Б із коефіцієнтом +240. Якщо команда B виграє гру, вона отримає $240 плюс $100 початкової ставки. Це дає загальну виплату 340 доларів США.

Дробові коефіцієнти

Ці коефіцієнти являють собою чисту суму, яку отримає гравець, якщо виграє після врахування своєї ставки.

Для ілюстрації, скажімо, гра в п’ятницю ввечері між командою A та командою B має 5/1 та 1/5 відповідно. Якщо гравець отримує 5 доларів у команді А і вони виходять переможцями, ми беремо 5 доларів і множимо на п’ять, що є чисельником коефіцієнтів.

Таким чином, їхня ставка для команди A принесе вам 25 доларів плюс ваша початкова ставка 5 доларів — загальна виплата 30 доларів.

З іншого боку, ставка на команду Б із коефіцієнтом 1/5 повертатиме лише 1 долар за кожні поставлені 5 доларів. Це відповідає загальній оплаті 6 доларів США за ставку 5 доларів США.

Дробові коефіцієнти найчастіше використовуються в скачках. Отже, якщо учасник ставив 50 доларів на Noble Feet із співвідношенням 20/1 і Noble Feet виграв, він отримає вашу початкову ставку, помножену на коефіцієнт, який дорівнює 50 помножити на 20. Таким чином, він виграє 1000 доларів за вашою ставкою плюс ставка в 50 доларів. на загальну виплату 1150 доларів США.

Десяткові коефіцієнти

Десяткові коефіцієнти є більш простими коефіцієнтами ставок, ніж два інших. Цифра, зазначена для десяткових коефіцієнтів, є точною сумою, яка буде виплачена, якщо ставка виявиться виграшною. Припустимо, що бій у суботу ввечері має шанси 2,0 на бійця А та 5,5 на бійця Б.

Якщо гравець ставить 100 доларів на бійця А і виграє, 100 доларів буде помножено на коефіцієнт, у цьому випадку 2,0. Таким чином, їх загальний виграш і виплата становитимуть 200 доларів США. Якщо вони роблять ставку на Fighter B з такою ж сумою, вони виграють загальну виплату в 550 доларів.

Як читати коефіцієнти ставок?
Різні спортивні коефіцієнти

Різні спортивні коефіцієнти

Теоретично коефіцієнти можуть відображатися в будь-якому форматі, незалежно від гри. Однак насправді розташування цільової аудиторії матиме вплив.

Оскільки більшість глядачів проживає в Сполучених Штатах, коефіцієнти НФЛ майже завжди відображатимуться (принаймні спочатку) в американському форматі.

Різні спортивні коефіцієнти
Як читати футбольні коефіцієнти

Як читати футбольні коефіцієнти

Футбол – один із найпопулярніших видів спорту робити ставки у Сполученому Королівстві, де гравці витрачають 40% усіх грошей, розміщених на прекрасній грі.

Велика кількість матчів сприяла зростанню галузі, дозволяючи гравцям грати на широкому спектрі ринків, причому багато сайтів ставок пропонують унікальні акції та конкурентоспроможні коефіцієнти.

Перше, що потрібно зрозуміти, це те, що у футболі немає гарантованих ставок. Гравці можуть проводити скільки завгодно досліджень і знати все, що потрібно знати про гру, але несподіваний результат все одно можливий.

Ось чому гравцям слід використовувати свої знання про футбольні ставки, щоб вибрати гру та ставку, на яку вони хочуть зробити ставку. Більш прості ставки, такі як ставки на матч або ринки бомбардирів, і ставки з меншим ризиком, такі як нічия без ставки, краще підійдуть менш досвідченим гравцям.

Гравці повинні грати лише на ліги та команди, з якими вони знайомі, інакше вони ризикують втратити гроші, оскільки вони не можуть бути впевнені, що ставка має значення.

Наприклад, футбольному вболівальнику, який уважно стежить за Прем’єр-лігою, було б краще зробити ставку на ту лігу, з якою він знайомий, а не на лігу, з якою він не знайомий в іншому місці світу.

Зараз на безкоштовних сайтах є багато статистичних даних, на які будь-який гравець може подивитися, що може допомогти йому зрозуміти деякі з більш точних ринків реквізиту, які зараз доступні в багатьох букмекерських конторах.

Як читати футбольні коефіцієнти
Як працюють шанси на крикет

Як працюють шанси на крикет

Коефіцієнти ставок на крикет лежать в основі всього, що стосується ставки на крикет, і неможливо досягти успіху в ставках, не розуміючи, які коефіцієнти ставок працюють.

Матчі з обмеженим овер – це звичайні ігри один до одного, тоді як тестові матчі мають потенціал для нічиєї. Коефіцієнти — це, по суті, числове відображення ймовірності певної події на основі попередніх ставок.

Якщо гравці грають проти загальної думки, їхні шанси невеликі, але вони виграють багато грошей, якщо будуть правильні,

Основним правилом є те, що гравці повинні робити ставки лише на команди, з якими вони знайомі; інакше вони ризикують втратити гроші, оскільки не знають, чи варта ставка.

Як працюють шанси на крикет
Розуміння шансів на скачки

Розуміння шансів на скачки

Пам’ятайте, що шанси коня на перемогу, а також сума грошей, яку слід виплатити, якщо і коли він виграє, визначаються ймовірністю.

Традиційні коефіцієнти дають гравцям можливість побачити, який відсоток шансів компанія, що займається ставками в Інтернеті, або галузь загалом надає коню, на відміну від системи pari-mutel, де виграші в основному визначаються самими гравцями в цілому на основі того, як скільки грошей у пулі та скільки ставок на кожного коня зроблено.

Наприклад, на перший погляд кінь 5-1 може здатися невеликим шансом, але помножте це на стандартну ставку в 1 долар і розділіть 100 на це число. У результаті ділення 100 на 6 дає цьому коню показник успіху менше 17%.

На скачках, 17-відсотковий шанс виграти не є жахливим; Давайте подивимося правді в очі, у полі може бути 20 учасників, і кожен із них мав би лише 5% шансів на перемогу, якби всі були рівні.

Однак майте на увазі, що якщо шанси коня вказують на те, що він має 17-відсотковий шанс виграти, він також має 83-відсоткову ймовірність програшу, тому учасники парі повинні тримати розумні ставки та цифри на своєму боці.

Розуміння шансів на скачки
Як працюють коефіцієнти UFC

Як працюють коефіцієнти UFC

Коефіцієнти більшості спортивних ставок відображаються таким же чином. Знак мінус (-) вказує на фаворита, тоді як знак плюс (+) означає аутсайдера. Гравці також помітять, що більшість коефіцієнтів розраховуються на основі ставок у 100 доларів.

Якщо гравці бачать +110 або -110, це означає, що vig - сума, зібрана букмекером - становить 10 доларів. Букмекери повинні приносити прибуток, щоб залишатися в бізнесі, тому сік зазвичай становить від 5 до 10 доларів.

Наприклад, Гравці UFC може побачити коефіцієнти на бій між Конором МакГрегором і Хабібом Нурмагомедовим із коефіцієнтами +125 і -155 відповідно.

Якби вони зробили ставку на фаворита, їм довелося б поставити 155 доларів, щоб виграти 100 доларів. І навпаки, якщо гравці роблять ставку на аутсайдера (МакГрегора), їм потрібно покласти лише 100 доларів, щоб виграти 125 доларів.

Найкращі бійці UFC різноманітні, але незалежно від того, наскільки чудовим є боєць, усі вони мають сильні сторони та недоліки. Це видно в стилі бою бійця. Гравці повинні виділити час, щоб вивчити різні підходи кожного бійця та те, як вони взаємодіють один з одним.

Хоча боєць зазвичай може контролювати темп поєдинку, демонстрація вразливого недоліку проти невідповідного суперника може призвести до нищівної поразки для фаворита та окупити гарну гру аутсайдера.

Як працюють коефіцієнти UFC