Biathlon Odds

Незважаючи на те, що це вид спорту, на який робить ставку лише невелика кількість гравців, біатлон насправді довів свою відмінність на практиці для складання виграшних квитків, маючи безліч різних можливостей для заробітку. Як і в будь-якому окремому виді спорту, ви обираєте спортсмена, на якого робите ставку, і він або вона стає вашим фаворитом до завершення гонки.

Саме тому ми пропонуємо детальний аналіз усього, що стосується ставок на одну з найбільш привабливі конкурси кожних зимових Олімпійських ігор, щоб гравцям було легше зібрати перспективну путівку.

Все про коефіцієнти біатлону, лінії ставок і спреди

Все про коефіцієнти біатлону, лінії ставок і спреди

Незважаючи на те, що біатлон був відомий широкому загалу лише недавно, він з’явився в Норвегії ще в 18 столітті, а в північних частинах Європи він був важливою частиною підготовки солдатів протягом століть. Від учасників змагань вимагається двох речей: якнайшвидшого освоєння лижної траси та влучної стрільби на стрільбищі.

Є п'ять типів гонок. У класичній індивідуальній гонці чоловіки біжать 20 кілометрів, жінки – 15 кілометрів. Також є біг, спринт, мас-старт і естафета.

Індивідуальна відрізняється від інших тим, що за кожен промах до кінцевого результату додається ціла хвилина часу, тоді як в інших гонках біатлоністи розплачуються за провал на стрільбищі штрафними раундами, які їм доводиться пробігати.

В особистих і масових змаганнях стріляють чотири рази, двічі стоячи, двічі лежачи, а в інших – по одній стрільбі в кожному положенні. Мішень знаходиться на відстані 50 метрів, а в положенні лежачи — вдвічі більше.

Все про коефіцієнти біатлону, лінії ставок і спреди
Ставки на біатлон і як робити ставки на біатлон

Ставки на біатлон і як робити ставки на біатлон

Як і в будь-якому іншому виді перегонів, основний ставка в біатлоні онлайн — це вгадати, хто досягне найкращого часу в гонці, тобто першим перетне фінішну лінію. У біатлоні можна отримати дійсно величезні коефіцієнти на окремих конкурентів, особливо якщо вони не є першим чи другим фаворитом гонки.

Це непевний вид спорту, де все змінюється за секунду, оскільки можливі навіть падіння в сніг і різноманітні проблеми на стрільбищі, тому рекомендується грати більше ніж на одного потенційного переможця, щоб максимізувати шанси на перемогу. .

Коефіцієнт біатлонної естафети

У біатлоні спортсмени змагаються не тільки індивідуально, а й командно. Є чоловічі та жіночі естафети, а також змішані естафети. Це дуже популярний вид змагань серед букмекерів, оскільки зрозуміліше, хто є фаворитами, а хто аутсайдерами, враховуючи те, що супердержави, такі як Норвегія, Німеччина, Росія та Франція, мають більший штат і легше досягти високих рейтингів.

Тому багато хто вважає за краще вгадувати місця естафети, а також поєдинки окремих національних збірних, виходячи з поточної форми найбільших зірок кожної з команд.

Ставки на біатлон і як робити ставки на біатлон
Пояснення про лінії ставок на біатлон

Пояснення про лінії ставок на біатлон

Крім того основна грошова лінія, є багато інших варіантів, на які ви можете робити ставки.

Біатлон двобій

У більшості випадків це найкраща ставка, яку ви можете поставити на свій квиток. Йдеться про вгадування, хто з двох запропонованих конкурентів досягне кращого місця в гонці. Навіть якщо ваш фаворит фінішує 15-м, якщо інший фінішує позаду нього, ваша ставка виграє.

Букмекери намагаються запропонувати рівних біатлоністів, але вони часто помиляються, тому найпростіший спосіб перемогти в біатлоні полягає саме в підстереженні таких неправильно розставлених поєдинків, в яких коефіцієнти на одного суперника набагато вищі, ніж повинні бути.

Місце серед трійки кращих

Біатлон - це вид спорту, в якому багато хто може досягти високих місць в залежності від поточної форми, характеристик траси і стрільбища, погодних умов.

Тому набагато краще робити ставку на місце спортсмена на п’єдесталі пошани, а не на чисту перемогу, адже при оплаті місця серед перших 3 коефіцієнт все одно високий, від 2,50 і більше, а шанси що ви успішно передбачите таку ставку, значно вищі.

Пояснення про лінії ставок на біатлон
Як знайти найкращі коефіцієнти ставок на біатлон

Як знайти найкращі коефіцієнти ставок на біатлон

Що стосується ставок онлайн на біатлон, то варіанти більш обмежені інші види спорту. Біатлон все ще шукає своє місце серед найкращих видів спорту та постійно створює свою репутацію.

Бажання взяти участь у ставках на біатлон вимагатиме від вас пошуку найкращих можливих варіантів і відстеження вдосконалень, які робить кожна букмекерська контора біатлону онлайн.

Навіть незважаючи на обмежені можливості для ставок на цей вид спорту, проведення досліджень і порівняння шансів все ще є обов’язковим, якщо ви справді серйозно намагаєтесь зробити виграшну ставку. Оскільки біатлон обмежений на букмекерських конторах, різниця між наведеними коефіцієнтами більш ймовірна.

Ставки на індивідуальну продуктивність спортсменів, які одночасно змагаються у двох навичках, потребують великої удачі, але коли ви робите правильний вибір, це матиме велике значення, якщо ви раніше вибрали найвищі можливі коефіцієнти для конкретної ставки.

У будь-якому випадку, у міру розвитку спорту зростатимуть лінії ставок і букмекерські контори, які пропонують лінії біатлону.

Як знайти найкращі коефіцієнти ставок на біатлон
Найкращі онлайн-сайти для ставок на біатлон

Найкращі онлайн-сайти для ставок на біатлон

Як ми вже зазначали, біатлон — це динамічний вид спорту, в якому все змінюється за секунду, що робить його ідеальним для ставок live, оскільки це означає, що коефіцієнти збільшуються на того, хто зазнав невдачі після першого стрільби, і має дуже хороші шанси досягнення високого рейтингу до кінця заходу.

Біатлон – це більше марафон, ніж гонка, тому що раннє лідерство чи повільний старт не обов’язково нічого означають. Є дві окремі складові, які однаково важливі для остаточного рейтингу.

На жаль, ставки live на цей захоплюючий зимовий вид спорту дуже рідко зустрічаються в онлайн-букмекерських конторах, а коли вони з’являються, варіанти для внесення квитків на депозит досить бідні. Тільки на Зимові Олімпійські ігри Ви отримаєте більше можливостей для ставок live, але це далеко не багато інших видів спорту, де майже вся увага організаторів азартних ігор зосереджена на ставках live.

На щастя, деякі з найкращі онлайн букмекери такі як Melbet, 10bet і 22bet, які регулярно пропонують біатлон, тому гравці, яким цей вид спорту цікавий, можуть спробувати удачу.

Найкращі онлайн-сайти для ставок на біатлон
Поради та підказки для ставок на біатлон

Поради та підказки для ставок на біатлон

У тих, хто займається біатлоном, дійсно є можливість перетворити свої спортивні знання на прибуток, адже букмекери недооцінюють цей зимовий вид спорту і часом дають відмінні коефіцієнти на ставки, результат яких цілком імовірний.

Кожен, хто хоче отримати прибуток, ставлячи на біатлон, повинен, звичайно, стежити за формою учасників, але також бути знайомим з характеристиками окремих гірськолижних курортів і результатами минулого. Чудово, що в один уїк-енд проходить кілька гонок на одній трасі, що дає можливість пізнати розстановку сил біатлоністів.

Незалежно від того, користуєтеся ви додатками для ставок на біатлон або граєте на комп’ютері, ми однозначно рекомендуємо робити ставки на поєдинок двох суперників, як найпростіший спосіб перемогти. Ви можете зіграти дві або навіть три такі дуелі за одним квитком із загальним коефіцієнтом від 2 до 3.

Додайте до цього випадкові ставки на переможця гонки або місце в трійці кращих, якщо ви вважаєте, що хтось у фантастичній формі. Ставки на переможця загального заліку Кубка світу також мають сенс, адже його легше вгадати, ніж одну гонку.

Поради та підказки для ставок на біатлон