Усе про Boxing Odds

Бокс – один із найпривабливіших видів спорту. Цей вид спорту має мільйони шанувальників у всьому світі. Він сповнений драми, емоцій і дії, які можуть запропонувати небагато спортивних подій. На відміну від інших видів спорту, таких як футбол, теніс і баскетбол, бокс не пропонує так багато ліній ставок.

Однак, коли відбувається великий боксерський поєдинок, багато любителів спорту з цікавістю стежать за ним, а також є багато людей, які роблять ставки на боксерські поєдинки.

Багато гравців часто роблять ставки на види спорту, з якими вони не дуже знайомі. Це одна з найбільших помилок, яку може зробити новачок. Завжди корисно знати правила певного виду спорту, щоб ви могли бути більш обізнаними, вибираючи ставку.

Як читати коефіцієнти ставок на бокс?

Як читати коефіцієнти ставок на бокс?

Зрозуміло, що боксерські поєдинки відбуваються між двома боксерами, які протистоять один одному протягом кількох раундів. Від типу боксерського поєдинку і категорії учасників залежить питання про те, на скільки раундів призначений бій.

У боксі є різні категорії, починаючи від дуже легкої до дуже важкої, залежно від ваги учасника. Звичайно, найбільший інтерес викликає найважча категорія, але й інші категорії не відстають.

Як читати коефіцієнти ставок на бокс?
Все про коефіцієнти боксу, лінії ставок і спреди

Все про коефіцієнти боксу, лінії ставок і спреди

Бокс - це бойове мистецтво який високо цінувався протягом всієї історії, і його популярність постійно зростає, починаючи з початку 20 століття і до сьогодні. За всю історію бокс дав нам деяких найбільших спортивних легенд, таких як Мухаммед Алі, Роккі Марчіано, Майк Тайсон, Евандер Холіфілд, Флойд Мейвезер-молодший і Менні Пак’яо, а також численні пам’ятні змагання.

Хто кого переможе у фізичній сутичці – це класичне парі, яке з’явилося задовго до перших легальних букмекерських контор, а з розвитком боксу як визнаного виду спорту воно отримало свій благородний варіант, яким сьогодні гравці можуть насолоджуватися, роблячи ставки на бокс онлайн.

Хоча ставки на бокс здаються простими, оскільки, здається, вам потрібно лише передбачити, хто виграє та, можливо, як скоро та яким чином відбудеться результат, правда полягає в тому, що вам потрібні величезні спортивні знання та багато розуміння, якщо ви дійсно хочете бути успішним у ставках на бокс.

Все про коефіцієнти боксу, лінії ставок і спреди
Як робити ставки на бокс

Як робити ставки на бокс

Переможець бою

Хто закінчить бій з піднятими руками, а хто буде стояти на колінах - це основна ставка, яка існує в боксі, і найбільша кількість гравців роблять ставки, прогнозуючи переможця бою. Нижчі коефіцієнти, як правило, на боксера, зазначеного першим, який є фаворитом.

Однак не забувайте про третій варіант – нічию. Такий результат не є таким незвичайним у боксі, тому що достатньо, щоб один суддя не визначився, а двоє мають різні думки, і бій завершиться нічиєю, з коефіцієнтом зазвичай близько 25.

Прогнозування переможця турніру

Бокс – це часто 12-раундовий бій, а іноді й довготривала війна, де переможець є лише одним. У боксі існують турніри, з олімпіада одна – найвідоміша, за якою можна передбачити майбутнього чемпіона, навіть якщо на шляху до фіналу на нього чекає ще багато матчів.

Такі ставки зазвичай йдуть з високими коефіцієнтами, але слід враховувати багато факторів, включаючи форму та потенційних суперників на шляху до титулу.

Чим закінчиться бій

Ставка на те, чим закінчиться бій - у боксі справа не тільки в перемозі, особливо цінується, якщо ви робите це вражаючим способом. Тому ставки на те, як закінчиться бій, надзвичайно популярні. Бій може завершитися нокаутом або остаточний переможець буде визначений суддями.

Як робити ставки на бокс
Пояснено лінії ставок на бокс

Пояснено лінії ставок на бокс

Бокс – це вид спорту, який розглядається з різних аспектів, і кожен з них може бути окремою ставкою, запропонованою найкращі онлайн букмекерські контори. Особливо це стосується великих професійних матчів за титул чемпіона світу.

Ставки менше/більше раундів

Як і кількість забитих кошиків, забитих голів або зіграних ігор, онлайн-букмекерська контора боксу пропонує ставку на загальну кількість завершених раундів. Боротьба може тривати понад заданий запас або закінчитися раніше. Лінії, які зазвичай пропонують букмекери, це 6,5 і 7,5 в залежності від сили опонентів.

Деякі онлайн-букмекерські букмекерські бокси пропонують більше чотирьох ліній, що збільшує шанси вибрати правильну. Чи буде боротьба безкомпромісною чи тактичною – судити вам і виходячи з цього грати «над» чи «під».

Переможець раунду

Так само, як ви можете зробити ставку на переможця матчу, ви також можете зробити ставку на те, хто буде кращим у певному раунді, виходячи з офіційних карток арбітра. Це тип ставок, який з'являється лише на найпривабливіші матчі, а не в усіх онлайн-букмекерських конторах.

Пояснено лінії ставок на бокс
Як знайти найкращі коефіцієнти ставок на бокс

Як знайти найкращі коефіцієнти ставок на бокс

Найкращі сайти ставок пропонують боксерські бої майже щодня. Найбільші бійки викликають найбільше подій і привертають увагу більшості любителів спорту загалом.

Лінії боксу та можливість порівняти коефіцієнти в основному залежать від рівня бою, а точніше, від того, чи доступний бій для ставок у багатьох онлайн-букмекерських конторах.

Якщо говорити про рівень поєдинку, то відомо, що WBA представляє найбільшу світову боксерську організацію, адже організовує найбільшу кількість матчів по всьому світу. У рамках WBC найкращі боксери світу борються за титул чемпіона світу у своїй категорії.

Елітний чемпіонат з боксу (EBC) виділяється тим, що в ньому є турнір на вибування. Кожен матч однаково важливий, і ця конкретна ліга чудово підходить для користувачів, які хочуть робити ставки. Зелений пояс WBC відомий багатьма боями, тому що тут боксери борються за пояс.

Як знайти найкращі коефіцієнти ставок на бокс
Найкращі онлайн-сайти для ставок на бокс

Найкращі онлайн-сайти для ставок на бокс

Щоб вибрати найкращу онлайн-букмекерську контору з боксу, вам потрібно взяти до уваги ліміти ставок задані коефіцієнти ставок і запропоновані лінії.

William Hill ідеально підходить для любителів боксу. Вони пропонують широкий вибір боїв IBF, WBA, WBC, і те, що робить їх видатними, це те, що ви можете зробити ставку на бій з моменту його запланування, незважаючи на те, що до фактичного бою можуть минути місяці.

Unibet і Malbet також є букмекерськими конторами, які пропонують широкий вибір ставок, наприклад, на раунди або те, як закінчиться битва.

Ставки на бокс live - ще один спосіб, виділяються найкращі букмекерські контори. При ставках live найвигідніше робити ставку на боксера, який почав стримано, і ви знаєте, що він володіє якостями, які згодом вийдуть на перший план, тому що саме там іноді ховаються високі коефіцієнти.

Іноді варто спробувати зробити ставку на аутсайдера, якщо в стартових раундах він втягне фаворита в халепу дивовижною тактикою або несподіваними якостями.

Найкращі онлайн-сайти для ставок на бокс
Поради та підказки щодо коефіцієнтів ставок на бокс

Поради та підказки щодо коефіцієнтів ставок на бокс

Як і для будь-якого іншого виду спорту, для ставок на бокс ви повинні підготуватися та приділити час, щоб дізнатися якомога більше про обраних спортсменів та їхні результати, вивчити статистику, попередні зустрічі, і, перш за все, ретельно дослідити їхні сильні та слабкі сторони.

Стиль боксу - це одна з основних речей, на яку варто звернути увагу. Боксер правша чи лівша, який у нього темп, яка у нього витривалість? Все це фактори, які формують стиль боксу кожного конкретного спортсмена. Як би смішно вам це не звучало, слідкуйте за заявами боксерів у випусках новин і на прес-конференціях безпосередньо перед поєдинком.

Дуже часто ці висловлювання здаються самовдоволеними і самовпевненими, але якщо їх добре вивчити, сама мова тіла може багато розповісти про психологічну підготовку боксера до поєдинку. Як і в будь-якому іншому виді спорту та ставках загалом, статистика важлива для ставок на бокс, тому регулярно відстежуйте її, оскільки вона може значно допомогти вам у виборі правильної ставки.

Звичайно, букмекери краще підготовлені до великих матчів, ніж до менш відомих суперників, тому іноді правильний спосіб виграти - це робити ставки на бої, про які йдеться у титулах ЗМІ.

Поради та підказки щодо коефіцієнтів ставок на бокс

Останні новини

Як правильно вибрати боксера для ставки
2023-04-19

Як правильно вибрати боксера для ставки

Чемпіони з боксу поділилися кількома спільними рисами, які допомогли їм піднятися з невідомості на вершину. Ви повинні бути міцними, як цвяхи, щоб стати професійним боксером. Без перебільшення можна сказати, що бокс є одним із найжорстокіших видів спорту у світі. Величезні та відомі бійці часто витрачають багато часу на тренування.

Кращий посібник зі ставок на спорт на бокс
2023-02-08

Кращий посібник зі ставок на спорт на бокс

Існує і завжди буде віддана база шанувальників ставок на бокс. Останніми роками все більше фанатів бійки почали активно шукати можливості робити ставки на важливі події. Хороша новина полягає в тому, що тепер це простіше, ніж будь-коли.