Усе про Cricket Odds

Чи знаєте ви, що крикет є другим за популярністю видом спорту у світі? Звичайно, лише статистично, адже він популярний в Індії, Пакистані та країнах Співдружності, що не відображає справжньої картини популярності цього виду спорту.

Крикет — це в основному британський вид спорту, який поширився переважно в колишніх британських колоніях і є попередником бейсболу, з яким він має певну схожість. У крикет грають на овальному полі, а в командах по 11 гравців. Мета гри - набрати більше очок, ніж суперник, а очки набираються бігом, який в народі називається бігом.

Як читати коефіцієнти ставок на крикет?

Як читати коефіцієнти ставок на крикет?

Після того, як гравець вдарив м'яч і відправив його на ділянку поля, де немає захисників суперника, він може бігти до певної бази, яка принесе йому очко. Якщо б’є по м’ячу так, що він виходить за межі поля, він отримує чотири очки, а удар по м’ячу в повітрі, який виходить за межі поля, отримує шість очок.

Матчі в найпопулярніших варіантах тривають досить довго, а результат вимірюється кількома сотнями очок.

Як читати коефіцієнти ставок на крикет?
Все про шанси на крикет, лінії ставок і спреди

Все про шанси на крикет, лінії ставок і спреди

Якщо ви відвідали будь-який ставки на крикет форум, тоді ви знаєте, що гравці в боулер і гравці з битою є найбільшими зірками будь-якої команди з крикету. Саме ці дві позиції несуть найбільшу відповідальність і приносять перевагу своїй команді, тому форма головних зірок - це те, на що ви повинні звернути увагу, коли справа доходить до ставок на крикет.

Окрім спостереження за формою гравців, перегляд матчів є ключовою частиною стратегії, особливо коли йдеться про ставки на крикет live. Пряма трансляція ставок матчів з крикету допоможе вам краще зрозуміти командні стратегії та робити ставки на основі змін подій на полі.

Світ ставок на крикет часто може бути складним для новачків. А саме, існує три офіційних види крикету та нескінченна кількість неофіційних.

Тестовий крикет

Матчі тривають п'ять днів і вважаються найважливішим форматом гри в крикет. Цей формат є найвищим викликом для фізичних і розумових здібностей гравців. Якщо вас зацікавив цей форум про ставки на крикет з інформацією про статус гравця, вам доведеться відвідувати його частіше.

Одноденний крикет

Грається як окремий матч або частина серії. Одноденний крикет має інші правила гри порівняно з тестовим крикетом, а матч триває «лише» сім годин. Найкраща ставка на одноденний крикет — це ставка на команду, яка має чудового гравця з битою.

Крикет Twenty20

Найшвидша з усіх форм, гра триває три години. Кожна команда має один іннінг, а максимальна кількість оверів становить 20. У цьому типі крикету швидкість зарахування очок має першорядне значення, і гравці, що відбивають, ризикують більше. Що стосується ставок на крикет, прогнози на матчі T20 досить погані, але цей формат чудово підходить для ставок на крикет live.

Все про шанси на крикет, лінії ставок і спреди
Як робити ставки на крикет

Як робити ставки на крикет

Ставки на крикет – це комбінація спортивних знань, аналізу матчів і статистики. Трохи удачі ніколи не буває зайвим, але було б помилкою думати, що ставки на крикет — це чиста удача. Якщо ви хочете заробляти на ставках на крикет, дізнайтеся все, що можна дізнатися про цей вид спорту, і дивіться принаймні кілька матчів щотижня.

Після цього виберіть від однієї до максимум трьох команд з крикету, на які ви будете робити ставки, і відстежуйте їх статистику, включаючи форму, ключових гравців, традиції, стан поля та будь-які інші дані, які можуть вплинути на результат матчу з крикету. Тільки при серйозному підході можна розраховувати на довгостроковий дохід від ставок на крикет.

Як робити ставки на крикет
Пояснення ліній ставок на крикет

Пояснення ліній ставок на крикет

На початкових стадіях у крикет грали лише у тестовому форматі гри під назвою «довгий крикет». Згодом і гравці, і глядачі почали обурюватися довгою грою. Як наслідок, деякі крикетні авторитети запропонували коротші формати. Ці короткі формати крикету згодом стали тим, що ми зараз знаємо як крикет ODI та T20.

Ставки на спорт сама по собі була популярною розвагою для шанувальників майже всіх видів спорту. Азартні ігри в крикет також існують десятиліттями. У середині 1660-х років уряд Великої Британії прийняв Закон про азартні ігри 1664 року. Цей акт поставив під загрозу перспективи спортивних азартних ігор, обмеживши ставки до 100 фунтів стерлінгів, але практика стала лише більш популярною, хоча й незаконною.

Відтоді ставки на крикет ніколи не сповільнювалися. З появою найбільшої крикетної ліги у світі, Індійської Прем’єр-ліги (IPL), гравці тепер практикують ставки на крикет, роблячи ставки на мільярди.

Вартість IPL оцінюється в понад 5 мільярдів доларів, і її вартість продовжує зростати кожного турніру. IPL також забезпечує понад 300 мільйонів переглядів у кожному турнірі. Можливо, саме тому в Індії розташована найбільша спільнота гравців у крикет.

Пояснення ліній ставок на крикет
Як знайти найкращі коефіцієнти ставок на крикет

Як знайти найкращі коефіцієнти ставок на крикет

Ставки на крикет - це чудова річ, якщо ви знаєте цей вид спорту. Незважаючи на те, що цей вид спорту є другим за популярністю у світі, це не означає, що на нього роблять ставки лише ті, хто з ним знайомий. Навпаки, більшість букмекерів, які роблять ставки на крикет, є фанатами, які роблять ставки майже виключно напам’ять.

Відвідайте будь-який форум ставок на крикет, і ви побачите, про що ми говоримо. Але армія вболівальників крикету, які роблять ставку на емоції, насправді робить чудову справу для наших професійних гравців: це збільшує їхні коефіцієнти ставок.

А саме, всі букмекерські контори світу онлайн на крикет реагують на велику кількість платежів на певну пару підвищенням або зменшенням коефіцієнтів. Якщо купа англійських уболівальників купить квитки на перемогу Англії проти Австралії, шанси на Австралію зростуть, навіть якщо всі поради щодо ставок передбачають, що Австралія є фаворитом у цьому матчі.

У результаті виникає так звана Value Bet, тобто ситуація, коли висота квоти не відповідає фактичному співвідношенню сил. Ставки Value Bets можна знайти в крикеті, якщо ви знаєте цей вид спорту, і можете винагородити вас коефіцієнтом понад 4, що, безсумнівно, оцінять наші гравці.

Як знайти найкращі коефіцієнти ставок на крикет
Найкращі онлайн-сайти для ставок на крикет

Найкращі онлайн-сайти для ставок на крикет

Велика Британія є батьківщиною крикету та ставок, і William Hill є одним із них найкраща онлайн букмекерська контора для ставок на крикет. Натиснувши кнопку Крикет на сторінці меню, ви введете пропозиції ставок на крикет, які виглядають якнайкраще. William Hill пропонує найцікавіші крикетні пари, спеціальні ставки на них, а також кнопку живого матчу.

Якщо ви обираєте ставки на крикет live, ви матимете доступ до чудової розробки, а також до окремого вікна статистики матчу. William Hill охоплює величезну кількість ліг, чемпіонатів, міжнародних матчів і показових матчів.

Найкращі онлайн-сайти для ставок на крикет
Поради та підказки щодо ставок на крикет

Поради та підказки щодо ставок на крикет

Існують спеціальні онлайн-букмекерські букмекерські контори з крикету, які займаються виключно пошуком букмекерів, які ставлять фаворитам надмірний гандикап. Хоча є команди, які є явними фаворитами гри, букмекери часто вміють переоцінювати їх і пропонувати забагато очок гандикапу за їх перемогу.

Крикет – складний вид спорту, і перемоги аутсайдерів зовсім не рідкість, чим наші гравці знають, як скористатися.

Фітнес і форма є важливою частиною будь-якого спорту, і це особливо вірно для крикету. У спорті, де ігри тривають п'ять днів, психологічний і фізичний стан команди часто перевіряється. Тому для ставок на крикет форум неймовірно важливий, адже на форумах можна знайти інсайдерську інформацію про фізичну форму команд.

Форма команди також є ключовим аспектом ставок, оскільки команди, які підвищили форму, можуть багато перемогти сильніші команди. Справедливо і зворотне: якщо сильні команди знаходяться в поганій формі, вони не можуть вважатися фаворитами в жодному матчі.

Поради та підказки щодо ставок на крикет
Проаналізуйте свої попередні ставки

Проаналізуйте свої попередні ставки

Ваші прогнози на крикет не справдилися, і ваш квиток не виграв? Вчіться на своїх помилках. Проаналізуйте матч з крикету, в якому ви провалилися, і спробуйте зрозуміти, чому це сталося. Справа в форс-мажорних обставинах, збігу обставин, відсутності інформації чи Вашому неправильному розумінні?

Знайдіть помилку і зробіть усе можливе, щоб вона більше не повторилася.

Проаналізуйте свої попередні ставки