Football Odds

Футбол, або відомий як футбол у Північній Америці, є найпопулярнішим видом спорту у всьому світі. Враховуючи це, футбол також є найпопулярнішим, коли мова йде про ставки на спорт. Міжнародні турніри, такі як Чемпіонат світу з футболу, Євро, Копа Америка та Ліга чемпіонів УЄФА, є одними з найбільш популярних спортивних подій у світі, що робить їх дуже привабливими для спортивних ставок.

Така ж ситуація з англійською Прем’єр-лігою, німецькою Бундеслігою, італійською Серією А, іспанською Ла Лігою та французькою Лігою Першою, які вважаються п’ятіркою найкращих ліг Європи.

Як читати коефіцієнти ставок на футбол?

Як читати коефіцієнти ставок на футбол?

Футбол є одним із небагатьох видів спорту, де гра може закінчитися без переможця, якщо це не стадія плей-офф у великих турнірах, таких як Чемпіонат світу з футболу. Це означає, що для футбольної гри існує три коефіцієнти грошової лінії: перемога команди 1, нічия та перемога команди 2.

Коефіцієнти на футбольні матчі надаються для основного часу гри, а в турнірах на вибування, таких як Кубок Англії, або фазі вибування такого турніру, як Чемпіонат світу з футболу, також є коефіцієнти для переможця гри, який вийде далі. далі.

Як читати коефіцієнти ставок на футбол?
Все про футбольні коефіцієнти, лінії ставок і спреди

Все про футбольні коефіцієнти, лінії ставок і спреди

Один з основні правила гри у футбол полягає в тому, що він розділений на дві половини по 45 хвилин. Це означає, що звичайна футбольна гра триває 90 хвилин плюс компенсований час, який суддя дає у разі необхідності.

Якщо це стадія турніру на вибування або турнір з вибуванням і гра завершується внічию, то граються два додаткові тайми по 15 хвилин. Якщо рахунок все ще нічийний, то серія пенальті вирішує переможця гри.

Футбольні коефіцієнти

Коефіцієнти даються на основний час 90 хвилин. На відміну від більшості видів спорту, шанси на грошову лінію у футболі складаються з трьох варіантів: перемога команди 1, нічия та перемога команди 2.

Якщо одна з команд є очевидним фаворитом, виходячи з якості команди, переваги домашнього майданчика, останньої форми, звіту про травми та інших факторів, шанси на перемогу цієї команди набагато нижчі, ніж шанси іншої. У цих випадках коефіцієнти на нічию знаходяться десь між коефіцієнтами двох команд.

У випадках, коли команди близькі, враховуючи їхню якість та інші фактори, шанси на перемогу кожної команди досить близькі один до одного. У цьому випадку шанси на нічию вищі, ніж шанси на перемогу будь-якої команди.

Все про футбольні коефіцієнти, лінії ставок і спреди
Футбол розповсюджується

Футбол розповсюджується

Враховуючи той факт, що футбол є грою з низьким рівнем очок, ставки на футбольні спреди або гандикапи менш популярні, ніж грошові ставки. Тим не менш, існують варіанти ставок зі спредами, які в більшості випадків становлять від 0,5 до 2,5.

Отже, якщо ви хочете зробити ставку на перемогу певної команди з різницею -1,5, це означає, що для того, щоб виграти цю ставку, команда, яку ви підтримуєте, повинна виграти принаймні з різницею в два голи. Якщо ви зробили ставку на +1,5 для команди, ця команда повинна виграти або не програти з різницею більше ніж в один гол, щоб ваша ставка була виграшною.

Якщо ви зробили ставку на -1 для команди, і ця команда виграє з різницею рівно в один гол, ваша ставка буде проштовхнута, і ви повернете гроші, які ви зробили.

Знаючи всі ці деталі, ви отримаєте більше можливостей для ставок і, безумовно, отримаєте більше задоволення від перегляду гри.

Футбол розповсюджується
Пояснення про лінії ставок на футбол

Пояснення про лінії ставок на футбол

Футбол — це вид спорту, у якому найпопулярнішим серед ставників є грошова лінія, тобто вибір переможця в певній грі.

Окрім грошової лінії, лінія воріт або більше/менше є наступною за популярністю серед гравців, які віддають перевагу ставкам на футбол онлайн. Футбол – це вид спорту з низьким результатом, тому кожен забитий гол має велике значення.

Основна лінія воріт у футболі встановлена на рівні 2,5 м’яча, і гравці можуть вибрати опції «більше» та «менше». Найкращі футбольні онлайн-букмекери також пропонують багато різних ліній воріт, які здаються розумними. Тому ви можете побачити варіанти будь-якої маржі, починаючи від 0,5 до 7,5.

Ще один особливий факт для футбольних ставок, коли справа доходить до лінії воріт, полягає в тому, що ставки на футбол онлайн пропонують різноманітні лінії воріт, які дозволяють передбачити як мінімальну, так і максимальну кількість голів, забитих у певній грі. Ці варіанти включають 0-1 голи, 0-3, 0-4, 1-3, 2-3, 2-4, 2-5, 3-5, 3-6, 4-6 тощо.

Знання всіх цих деталей дасть вам шанс вибрати найкращий варіант, особливо коли ви не можете вирішити, яка команда ближча до перемоги.

Пояснення про лінії ставок на футбол
Як знайти найкращі коефіцієнти ставок на футбол

Як знайти найкращі коефіцієнти ставок на футбол

Хороша річ, якщо ви віддаєте перевагу ставкам на футбольні матчі, це те, що існує маса ігор буквально щодня. У футбол грають по всьому світу, ігри заплановані цілодобово.

Якщо вам цікаво, як робити ставки на футбол і як робити ставки на найкращі з можливих футбольних ліній, вам потрібно порівняти дані коефіцієнти на лінію, на яку ви хочете зробити ставку.

Більшість футбольних букмекерських контор онлайн пропонують майже всі ліги світу, і коли ви порівнюєте коефіцієнти, дуже важливо перевірити коефіцієнти букмекерів з країни, в якій грається дана гра, особливо якщо це змагання нижчого рівня.

Коли мова заходить про футбол, місцеві букмекери зазвичай знають факти, які можуть суттєво вплинути на задані коефіцієнти, що не відразу впливає на коефіцієнти футбольної онлайн-букмекерської контори. Важливо порівняти коефіцієнти для конкретної гри, які дають кілька букмекерів, оскільки коефіцієнти можуть відрізнятися, і ви матимете шанс вибрати той, який найкращий для вас.

Як знайти найкращі коефіцієнти ставок на футбол
Найкращі сайти онлайн ставок на футбольні коефіцієнти

Найкращі сайти онлайн ставок на футбольні коефіцієнти

Немає буквально жодної онлайн-букмекерської контори, яка б не пропонувала футбольні коефіцієнти, тому вам потрібно вибрати найкращу для вас, яка пропонує найкращі коефіцієнти футбольних ставок. Порівняння коефіцієнтів і ліній, безумовно, впливає на ймовірність того, що ваша ставка буде виграшною, а також на суму грошей, яку ви отримаєте за свій виграш.

Перевірте коефіцієнти ставок на футбол на 1xBet, Betwinner, 22bet, Gunsbet та інших найкращих онлайн-букмекерських конторах.

Порівняння коефіцієнтів, наданих для варіанту, на який ви хочете зробити ставку, має важливе значення для розміщення максимальної ставки. Ще одна важлива деталь, на яку потрібно звернути увагу перед тим, як зробити ставку, - це напрямок, у якому рухаються певні коефіцієнти в певній букмекерській конторі.

Деякі онлайн-букмекерські букмекерські книги позначають напрямок, у якому розвиваються певні футбольні коефіцієнти, стрілками вгору чи вниз або зеленим і червоним кольорами, причому зелений означає, що коефіцієнти знижуються, а червоний означає, що вони зростають.

Коли ви порівнюєте коефіцієнти грошової лінії для переможця певної гри, різниця може бути недостатньо великою, щоб мати суттєве значення. Але коли справа доходить до ліній вище/нижче, шанси можуть бути дуже різними.

Найкращі сайти онлайн ставок на футбольні коефіцієнти
Поради та підказки щодо ставок на футбол

Поради та підказки щодо ставок на футбол

Коефіцієнти, які привертають увагу більшості учасників ставок на футбол, є низькими для фаворитів, які не надто низькі, щоб з ними можна було грати. Більшість гравців роблять ставки, роблячи експреси на 3-8 ігор з низькими коефіцієнтами на перемогу фаворитів.

Коли ви починаєте робити ставки на спорт, це здається виграшним варіантом, але спробувавши цю стратегію, ви зрозумієте, що не всі низькі коефіцієнти насправді є виграшними.

Шукати коефіцієнти, які не є низькими, і команда, на яку ви хочете зробити ставку, все одно є кращою. Імовірність виграшу ставки чи екскурсії майже така ж, як і найнижчий коефіцієнт, але остаточний виграш буде вищим.

Якщо ви берете ставку на аутсайдерів, то порівняння футбольних коефіцієнтів ще важливіше. Існує онлайн букмекерські контори чиї шанси на перемогу аутсайдерів високі, але обмежені, і є ті, де шанси на перемогу аутсайдерів захмарно високі.

Настійно рекомендуємо порівнювати ці шанси, оскільки це значно впливає на потенційну суму виграшу.

Поради та підказки щодо ставок на футбол