Ice Hockey Odds

Як і в будь-якому виді спорту, є певні відмінності, коли ми дивимося на ліги та кубки, які проводяться. Особливо це стосується ставок на хокей і те, яка це ліга, хоча їх небагато.

Чемпіонат світу з хокею збирає 16 найкращих національних команд світу, і ми часто бачимо поряд із клубами найбільших зірок цього виду спорту.

Однією з головних визначних пам'яток в Зимова Олімпіада звичайно хокей. Регулярно беруть участь збірні Америки, Канади, Швеції, Фінляндії, Швейцарії, Росії та інших країн, які можуть похвалитися своїми успіхами.

Все про коефіцієнти хокею, лінії ставок і спреди

Все про коефіцієнти хокею, лінії ставок і спреди

Хокей, мабуть, найдинамічніший вид спорту у світі, оскільки гравці буквально ніколи не припиняють кататися на льоду. Що робить цей вид спорту дуже захоплюючим, так це те, що команди, якщо вони не обмежені, постійно атакують ворота суперників, чого не скажеш, наприклад, про футбол.

Ігри з хокею проводяться в три періоди по 20 хвилин або загалом 60 хвилин, і це в тому випадку, якщо гра не завершується внічию. Якщо це так, то грається додатковий п’ятихвилинний додатковий час, а якщо переможець все ще не визначений, то проводиться серія пенальті.

Багато деталей роблять хокей унікальним. Літаючі заміни - один з таких. У хокеї темп гри настільки швидкий, що немає зупинок для замін, як у футболі чи баскетболі.

Існують також штрафні хвилини, які здебільшого становлять 2 хвилини, але іноді п’ять. Пенальті не виконуються з певної точки, як, наприклад, у футболі, але атакуючий гравець отримує пакет посеред льоду, а потім атакує воротаря.

Як тільки шайба впадає, все відбувається з неймовірною швидкістю. Слідкуйте за матчами в прямому ефірі та будьте готові відреагувати хорошою ставкою.

Все про коефіцієнти хокею, лінії ставок і спреди
Хокейна лінія і як робити ставки на хокей

Хокейна лінія і як робити ставки на хокей

Це основний спосіб робити ставки на хокей, в якому потрібно вибрати команду, яка переможе. Ви повинні розрізняти двосторонню грошову лінію та 3-сторонню грошову лінію. Наприклад, якщо ви обираєте переможця в 3-ході грошова лінія і гра закінчилася внічию після основних 60 хвилин, ви програли свою ставку, навіть якщо ваша команда виграла в додатковий час або після серії пенальті.

Прямі ставки на переможця ліги/кубка

Тип ставок, де вам потрібно бути терплячими, оскільки ставка базується на тому, хто виграє змагання в кінці сезону. В НХЛ, окрім Кубка Стенлі, який виграє переможець ліги, існують Західна та Східна конференції як окремі змагання, і кожен має свій власний трофей наприкінці сезону.

Ви також можете зробити ставку на те, яка команда здобуде найбільше очок за весь сезон - "Presidents Trophy"

Хокейна лінія і як робити ставки на хокей
Пояснення щодо ліній ставок на хокей

Пояснення щодо ліній ставок на хокей

Поширення хокею

Так само, як і в будь-якому іншому виді спорту, розкид у хокеї відображає різницю м’ячів між двома командами в кінці гри. У хокеї цей ліміт зазвичай становить -1,5, що означає, що якщо ви робите ставку на команду-господаря, вона повинна виграти з різницею в два голи, щоб ви виграли ставку. У той же час, якщо зробити ставку на +1,5 для команди гостей, їм потрібно буде виграти або програти не більше ніж в один гол.

Хокейна лінія воріт

Часто новачки в ставках на хокей вибирають цю лінію, тому що її легко зрозуміти і ви не можете вибирати сторону. Букмекери ставлять в середньому 5,5 або 6,5 голів за гру. Ви тут, щоб зробити ставку на те, чи заб’ють обидві команди більше чи менше голів порівняно із запропонованою кількістю чи прогнозом букмекера.

Як знайти найкращі коефіцієнти ставок на хокей

Як і в будь-якому іншому виді спорту, поради щодо ставок на хокей іноді є справжнім мистецтвом. А саме, необхідно знати, на які ліги і команди орієнтуватися, а також які інвестиції мати при ставках на хокей.

Надзвичайно важливо знати всі ринки, а також те, наскільки ті чи інші квоти представляють цінність по відношенню до певного платежу. Це називається оцінкою ставок, яка може мати вирішальне значення під час розміщення ставок, а також при визначенні команд, на які робити ставки. Ми вважаємо, що це одне з основних знань, які ви повинні мати, щоб отримати прибуток спортивні ставки.

Вам також потрібно порівнювати не лише коефіцієнти ставок на хокей, але й дані лінії ставок на хокей, оскільки між найкращими онлайн-букмекерами та іншими можуть бути значні відмінності.

Багато гравців віддають перевагу ставкам на лінії воріт і не знають, що існує багато спортивних букмекерських онлайн-хокейних онлайн, які також пропонують робити ставки на індивідуальний тотал, забитий певною командою.

Ще одна відмінність полягає в тому, що деякі букмекерські контори пропонують лише 3-сторонню грошову лінію, тоді як є ті, які пропонують двосторонню грошову лінію.

Пояснення щодо ліній ставок на хокей
Найкращі онлайн-сайти ставок на коефіцієнти хокею

Найкращі онлайн-сайти ставок на коефіцієнти хокею

Хокей - це а зимовий вид спорту який грають не в усіх куточках земної кулі, але він привернув увагу гравців з усього світу, навіть у країнах, де цього виду спорту не існує. Оскільки навколо так багато вболівальників, цілком зрозуміло, що ставки на хокей онлайн стали такими популярними.

Це один з найпопулярніших видів спорту серед букмекерів. Вибираючи правильний хокей, потрібно враховувати різні аспекти найкраща онлайн букмекерська контора.

Якщо ви є шанувальником ставок на хокей із шайбою, вам слід дивитися набагато далі, ніж просто НХЛ. У багатьох країнах є дуже якісні ліги, наприклад у Росії, Швеції, Фінляндії, Данії, Чехії та Німеччини.

Не кожен онлайн-букмекер пропонує всі ці змагання, але їх точно можна знайти на 1xBet, Betwinner, 22bet і Megapari.

Крім змагань, вам потрібно переконатися, що онлайн-букмекерська контора з хокею пропонує всі необхідні лінії. Ви точно можете знайти більше однієї лінії воріт за гру або розкид, який включає більше ніж -1,5 або -2,5 варіантів.

Найкращі онлайн-сайти ставок на коефіцієнти хокею
Поради та підказки щодо коефіцієнтів ставок на хокей

Поради та підказки щодо коефіцієнтів ставок на хокей

Незалежно від того, чи ви новачок, чи маєте досвід ставок, хокей є видом спорту, який забувають у багатьох сферах. Але не варто упускати специфіку цього виду спорту і ставок на нього. Все, що вам потрібно, це трохи допитливості, читання та ознайомлення з термінами.

Багато досліджень показали, що в хокеї фаворити важливіші, ніж в інших видах спорту. Лише 41,2% аутсайдерів виграли на відміну від, наприклад, бейсболу, де вони виграли 42,5%. Це звучить як незначна різниця, але ця різниця в 1,3% має велике значення для виграшних квитків.

Також цікаво, що хокей не надає такого значення тому, чи грають команди на «домашньому льоду», як це робиться в інших видах спорту. Це пов’язано зі стадіонами, тому що хокеїсти досить ізольовані від натовпу, на відміну від інших видів спорту, і мають менше відволікань. У НХЛ коефіцієнт домашніх перемог становить 54,9%, а виїзних – 45,1%.

Важливість воротаря

Воротарі в хокеї часто отримують вихідні, особливо якщо їхня команда провела низку успішних ігор. Хоча це, ймовірно, не має такого значення, як стартовий пітчер у бейсболі чи стартовий захисник у американському футболі, різниця між стартовим воротарем команди та дублером може бути значною.

Тому важливо звернути увагу на те, який воротар стартує у матчі, перш ніж робити ставку.

Поради та підказки щодо коефіцієнтів ставок на хокей