Tennis Odds

Тенісний сезон триває 11 із 12 місяців щороку, і в будь-який день проводиться кілька турнірів, за якими стежать букмекери. Теніс пропонує різноманітні лінії ставок, будь то турніри ATP чи WTA, Тур Челленджера чи турніри ITF нижчого рівня.

Турніри Великого Шолома - це справжнє свято для кожного пристрасного гравця, який пропонує різноманітні лінії теніс один із найзахоплюючих видів спорту зробити ставку на.

Все про тенісні коефіцієнти, лінії ставок і спреди

Все про тенісні коефіцієнти, лінії ставок і спреди

Тенісний сезон починається відразу після новорічної ночі і триває до кінця листопада. Рейтинг гравців складається на основі результатів у попередніх сезонах. Система рейтингу розроблена таким чином, щоб не дозволити гравцеві створити перевагу, яку він буде зберігати роками, але кожен гравець повинен демонструвати послідовність і регулярно перемагати.

Існують різні рівні турнірів, які приносять різну кількість очок, на основі яких створюється рейтинг. Чотири турніри Великого шолома, Australian Open, French Open, Вімблдон та US Open є найпрестижнішими, які дають переможцям 1500 балів.

Є 10 турнірів серії Masters, які дають 1000 балів переможцям, і багато турнірів ATP 500 і ATP 250.

Система змагань робить теніс дуже цікавим для спостереження, що є однією з причин, чому цей вид спорту набув великої популярності серед гравців. У будь-який час у світі є доступні тенісні матчі ставки в кращих онлайн-букмекерських конторах.

Все про тенісні коефіцієнти, лінії ставок і спреди
Теніс ставки на moneyline

Теніс ставки на moneyline

Найпоширенішою ставкою на теніс є грошова лінія, коли ви просто намагаєтеся вгадати, який гравець виграє матч. У більшості матчів виграє гравець, який першим виграє два сети, якщо це не турнір Великого шолома або Кубок Девіса.

Коефіцієнти тенісу для ставок на грошовій лінії можуть коливатися від дуже низьких до дуже високих залежно від гравців, які грають один проти одного.

Спортивні букмекерські онлайн-теніси також пропонують грошові ставки на сети та навіть зіграні ігри. Ставки на теніс у реальному часі надзвичайно популярні та пропонують різноманітні лінії, які пропонуються щохвилини.

Теніс ставки на moneyline
Ставки на теніс

Ставки на теніс

Ставки на теніс онлайн пропонують різні розкиди, які стосуються всього матчу або сету. Тому спред можна встановити для сетів або для ігор. Значення спреду залежить від формату матчу. Якщо це матч, який виграно двома сетами, то єдиний спред для сетів становить -1,5, тоді як він може бути -1,5 або -2,5, якщо це матч, який вимагає трьох виграних сетів.

Що стосується розповсюдження ігор, розкид зазвичай коливається від -2,5 до -8,5 залежно від формату матчу.

Варто зазначити, що жінки завжди грають у два виграних сети незалежно від турніру.

Ставки на теніс
Пояснення ліній ставок на теніс

Пояснення ліній ставок на теніс

Крім того грошова лінія і розповсюдження, основною тенісною лінією є тотал ігор. Як і спред, лінія змінюється залежно від формату збігу. Якщо турнір складається з двох виграних сетів, то загальна кількість ігор становить близько 22,5 ігор.

Якщо ви робите ставку вище цієї лінії, це означає, що загальна кількість ігор, зіграних у матчі, повинна бути принаймні 23. Приклад тенісного результату, який розглядатиметься за цією лінією: 6-4, 7-6 . Якщо ви робите ставку під цією лінією, це означає, що матч має завершитися з максимум 22 іграми або 6-4, 7-5 або 6-1, 2-6, 6-1.

За цим же правилом пропонуються і ігрові лінії для набору. Спортивні букмекерські онлайн-теніси пропонують будь-які лінії в наборі від 6,5 до 12,5.

Існують також рядки щодо кількості сетів, які йдуть від 2,5 до 3,5 і 4,5 на турнірах Великого шолома. Тузи, подвійні помилки, перемоги в прямих сетах, перемоги позаду – це також деякі з напрямків ставок на теніс.

Пояснення ліній ставок на теніс
Як знайти найкращі коефіцієнти ставок на теніс

Як знайти найкращі коефіцієнти ставок на теніс

теніс коефіцієнти ставок можна знайти в будь-якій спортивній онлайн-книзі, але не всі вони пропонують однакові лінії та варіанти. Moneyline, spread і total game lines можна знайти буквально в будь-якій спортивній онлайн-букмекерській конторі, тоді як інші варіанти пропонують лише найкращі онлайн-букмекерські контори.

Теніс - це вид спорту, шанси на який змінюються найбільше. Це індивідуальний вид спорту, в якому багато факторів можуть вплинути на майбутні події. Тривалість попереднього матчу, пройдена дистанція, форма та травми, попередній рекорд у очному матчі – лише деякі з факторів, які впливають на тенісні шанси.

Усі ці фактори мають різний рівень впливу на коефіцієнти в різних спортивних букмекерських конторах, тому перевірте кілька букмекерів і порівняйте шанси на теніс може справді змінити ситуацію.

Зазначена загальна ігрова лінія також може відрізнятися на різних онлайн-букмекерських конторах. Наприклад, якщо лінія десь знаходиться на рівні 23,5 геймів, і очікується, що обидва гравці будуть тримати свої подачі протягом тривалого періоду матчу, та сама лінія може бути 22,5 десь в іншому місці, що є звичайною лінією в більшості матчів.

Як знайти найкращі коефіцієнти ставок на теніс
Найкращі сайти для ставок на теніс

Найкращі сайти для ставок на теніс

Як згадувалося вище, більшість спортивних онлайн-букмекерів пропонують ставки на теніс онлайн, але лише деякі з них мають багато ліній, які приносять справжнє задоволення кожному шанувальнику тенісу.

Melbet, N1 bet, Unibet, William Hill, Leon bet – деякі з букмекерських контор, які пропонують усі лінії, які хотів би бачити гравець тенісу.

Порівняння тенісних коефіцієнтів дуже важливо для того, щоб зробити правильну ставку та отримати від неї максимальну користь. Коефіцієнти на теніс досить часто зростають і знижуються, і часто існує велика різниця між коефіцієнтами напередодні та в день гри.

Різниця між коефіцієнтами регулярна не лише для ставок на грошовій лінії, але й у спредах та ігрових лініях.

Те саме відбувається, якщо ви ставите на те, хто з гравців виграє турнір. Різні букмекерські контори дають різні коефіцієнти для головного фаворита, і оскільки багатьом гравцям подобається вибирати переможця, дуже важливо знайти букмекерську контору, яка пропонує найвищі коефіцієнти для обраного гравця на перемогу.

Найкращі сайти для ставок на теніс
Поради та підказки щодо ставок на теніс

Поради та підказки щодо ставок на теніс

Як і для будь-якого іншого виду спорту, є багато порад і хитрощів, коли мова заходить про ставки на теніс онлайн.

Перш ніж зробити ставку на переможця матчу, необхідно перевірити багато деталей. Поточний рейтинг дає чітке уявлення про те, наскільки хороший гравець. Запис сезону також багато говорить про форму за останній час і потенціал гравця виграти кілька матчів у турнірі або навіть виграти трофей.

Коли ви перевіряєте сезонний рекорд гравця, є ще одна важлива деталь. Вам потрібно побачити рекорд на певному покритті, оскільки теніс грають на трьох основних покриттях.

Наприклад, якщо ви хочете зробити ставку на матчі Вімблдону, вам потрібно перевірити записи гравців на траві. Те, що гравець хороший чи поганий на грунтовій поверхні, не скаже вам достатньо, оскільки стиль гри на траві та грунті абсолютно різні.

Ще один важливий факт – чи грає гравець у певному турнірі вперше чи він чи вона має історію успіху. Гравці мають турніри та покриття, на яких їм комфортно грати, і це також може змінити ситуацію.

І, нарешті, перевірка результатів очних матчів між двома гравцями є важливою для вибору правильного вибору. Якщо якийсь гравець регулярно перемагає свого суперника, то це хороша перевага для виграшної ставки.

Поради та підказки щодо ставок на теніс