Грайте в кіберспорт сьогодні – вигравайте реальні гроші

Ставки на кіберспорт – це нове захоплення азартними іграми в місті. Щодня проводяться тисячі віртуальних матчів, а букмекери пропонують вигідні коефіцієнти. У ці багатокористувацькі онлайн-ігри грати не тільки весело, але й їх, безперечно, варто подивитися. Ми знаємо, що не завжди легко встигати за тенденціями, що постійно змінюються у світі ставок.

Тож тут ми допоможемо вам орієнтуватися в тенденції ставок на кіберспорт і зробити перші в історії ставки на кіберспорт. Також є достатньо інформації про аналіз коефіцієнтів та розміщення ставок на найкращих сайтах для ставок на кіберспорт. Приготуйтеся до навчання!

Як порівняти відеоігри та онлайн-ставки
2023-11-07

Як порівняти відеоігри та онлайн-ставки

Як ентузіаст ігор, ви коли-небудь розривалися між світом відеоігор і онлайн-ставками? Ви коли-небудь замислювалися про порівняння цих двох популярних видів розваг? Відеоігри революціонізували наш спосіб взаємодії з технологіями, забезпечивши захоплюючі оповіді та захоплюючий ігровий процес. З іншого боку, онлайн-ставки стали основним гравцем в індустрії розваг, пропонуючи гострі відчуття від розміщення ставок і потенціал для прибуткових виграшів.

Twitch забороняє прямим трансляціям рекламувати сайти ставок Skin
2023-07-31

Twitch забороняє прямим трансляціям рекламувати сайти ставок Skin

Ставки на кіберспорт стали масовим явищем серед шанувальників традиційних спортивних ставок. Цей тип ставок дозволяє гравцям прогнозувати результати матчів у кіберспорті, таких як Valorant, CS:SO, Dota 2 тощо.

LOOT.BET виходить на нові ринки
2022-08-17

LOOT.BET виходить на нові ринки

LOOT.BET, імовірно, один з найкращих сайтів ставок на кіберспорт, набирає все більших висот після того, як React Gaming Group придбала свою материнську компанію, Livestream Gaming Inc. Всього через місяці після придбання Livestream Gaming Inc ДОБРОБ. СТАВКАМатеринська компанія React Gaming Group прагне вийти на нові ринки.

Найочікуваніші події кіберспорту 2022 року
2022-03-09

Найочікуваніші події кіберспорту 2022 року

За останні кілька років ставки на кіберспорт закріпили свої позиції в онлайн-ставках на спорт. Пандемія Covid сприяла зростанню, яке перервало основні спортивні заходи, залишивши гравців обмеженими можливостями для ставок. На початку 2022 року заплановано численні кіберспортивні події, які відкриють численні можливості для професійних ставок на спорт. Нижче наведено деякі з найкращих кіберспортивних подій 2022 року, на які варто звернути увагу.

Oleksandr Ivanov
WriterOleksandr IvanovWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher

Що таке ставки на кіберспорт?

Перш за все, що таке ставки на кіберспорт? Ну, кіберспорт — це будь-який тип змагань із відеоігор, у який грають команди чи окремі особи. Основна відмінність від традиційних відеоігор полягає в тому, що гравці змагаються самі проти себе в кіберспорті замість комп’ютерної системи. Отже, загалом, немає суттєвої різниці між ставками на кіберспорт і традиційними ставками. Просто цього разу ставку роблять на віртуальні змагання, такі як автоперегони, скачки, футбол, PUBG тощо.

Цікаво, що азартні ігри в кіберспорті сягають корінням у 40-і роки, коли з’явилася перша відеогра. Пізніше, у 50-х роках, Tennis for Two був представлений як перша змагальна віртуальна гра.

Після цього ситуація в кіберспорті продовжувала бурхливо розвиватися, і у 80-х визнавали чудових гравців. Після розквіту інтернет-технологій та комп’ютерних ігор у 90-х роках, завдяки таким іграм, як Doom, StarCraft, Tetris тощо, було запроваджено більше кіберспортивних змагань. Сьогодні кіберспорт є основою індустрії азартних ігор.

Як робити ставки на кіберспорт

Як сказано, ставки на кіберспорт дуже схожий на традиційні ставки. Однак ринки ставок можуть дещо відрізнятися. Наприклад, гравці можуть зробити ставку на команду чи окрему особу, яка здійснить перше вбивство в таких іграх, як League of Legends, PUBG або Counter Strike. Іншим поширеним ринком ставок на кіберспорт є переможець карти, де гравці роблять ставку на команду чи особу, яка виграє певну карту.

Що стосується ставок, то в кіберспорті все залишається без змін. Букмекери знають, що кіберспорт приваблює міжнародну аудиторію. Таким чином, вони використовують американські, десяткові та дробові коефіцієнти. Отже, залежно від того, звідки ви робите ставки, спочатку навчіться читати коефіцієнти. На щастя, це те, що ви дізнаєтеся далі.

Як читати коефіцієнти ставок на кіберспорт

Кіберспорт коефіцієнти ставок відображати ймовірність результату матчу та те, що гравець може виграти на кожному ринку. Як і в традиційних ставках, нижчі коефіцієнти в кіберспорті представляють фаворитів матчу, а команда з більшими коефіцієнтами є аутсайдером. Однак зауважте, що шанси можуть бути оманливими.

Отже, припустимо, що дві кіберспортивні команди мають шанси +200 і -200 відповідно. У цьому випадку це означає, що гравці можуть виграти 200 доларів, якщо поставлять 100 доларів на аутсайдера (коефіцієнт +200). Таким чином, загальний виграш становитиме 300 доларів США плюс початкова ставка. З іншого боку, гравці можуть виграти 100 доларів, якщо поставлять 200 доларів на фаворита (коефіцієнт -200). Отже, знову ж таки, загальний прибуток, якщо виграє обрана команда, становить 300 доларів.

Тим часом десяткові коефіцієнти поширені в Європі, Азії та Африці. Фактично, це найпростіший для читання коефіцієнт у світі азартних ігор. Тут просто помножте шанси на ставку, щоб визначити потенційний виграш. Отже, припустимо, що гравець підтримує команду з коефіцієнтом 4,2 і ставить 100 доларів, це означає, що можлива сума виграшу становить 420 доларів.

Нарешті, букмекери у Великобританії та Ірландії добре знайомі з дробовими коефіцієнтами. Як і десяткові коефіцієнти, ці коефіцієнти прості для розуміння. Наприклад, якщо ви підтримуєте команду з коефіцієнтом 5/1 і робите ставку 100 доларів, потенційний прибуток становитиме 500 доларів (5x100 доларів). Просто помножте верхню цифру на ставку, а потім розділіть результат на меншу цифру.

Найкращі сайти ставок на кіберспорт

Справа в тому, що ставки на кіберспорт поширені в більшості спортивних букмекерських контор. Проте деякі букмекери пропонують значно більше ринків і кращі коефіцієнти, ніж інші. Окрім цих двох, нижче наведено деякі речі, які слід враховувати при виборі букмекера з кіберспорту:

Різноманітність ігор: у ставках на кіберспорт чим більше, тим веселіше. Це тому, що існує багато кіберспортивних змагань, крім Counter Strike: Global Offensive і Dota 2. Хоча ці дві ігри пропонують більше ринків ставок на більшості азартних сайтів, деякі оператори додають такі назви, як League of Legends, Fortnite, PUBG тощо.

Безпека та безпека: звичайно, усі учасники ставок хочуть грати на сайті азартних ігор, де їх особиста інформація та кошти захищені. Якщо ви один із них, переконайтеся, що юридична особа ліцензує сайт ставок. Крім того, сайт безпечних ставок повинен використовувати шифрування SSL (Secure Socket Layer) для захисту даних гравців. Щоб дізнатися про це, перевірте, чи на початку URL-адреси веб-сайту є значок замка.

  • Безпечні та швидкі виплати: Коли ви приєднуєтеся до світу ставок на кіберспорт, початкова ідея полягає в тому, щоб отримати прибуток і якомога швидше вивести гроші. Отже, найкращі сайти ставок повинні обробляти депозити і зняття коштів досить швидко. Однак рідко можна зустріти миттєве зняття коштів.
  • Ставки в реальному часі: Ставки в прямому ефірі або під час гри мають займати високе місце у вашому контрольному списку, якщо ви хочете отримати неперевершені враження від ставок на кіберспорт. Зазвичай живі професійні турніри включають захоплюючий екшн і високооктанову драму. Отже, використовуйте свої аналітичні здібності, щоб зробити вбивство.
  • Підтримка клієнтів: Чи надає сайт ставок на кіберспорт підтримку в чаті? Якщо ні, чи доступні вони по телефону, електронною поштою чи в соціальних мережах? Крім того, яка їхня репутація серед гравців? Перш ніж вибрати сайт для ставок, дайте відповідь на ці запитання.

Як працюють бонуси для ставок на кіберспорт?

Як традиційні бонуси для ставок онлайн, бонуси для ставок на кіберспорт – це винагороди, які надаються букмекерам. Як правило, букмекер надає бонуси новим гравцям, які успішно створюють обліковий запис. Крім того, лояльні гравці також отримують безліч бонусів після виконання певних умов.

Тим не менш, новим гравцям може знадобитися внести мінімальну суму, щоб отримати бонусну винагороду. Але це не завжди так, оскільки деякі букмекери активують бонус одразу, не запитуючи депозит.

У будь-якому випадку уважно прочитайте умови бонусу в кіберспорті, перш ніж отримати його. Крім того, деяким букмекерам може знадобитися, щоб гравці ввели бонусний код, щоб активувати його.

Що стосується лояльних гравців, букмекер може періодично пропонувати бонуси на депозит і кешбек. Іншими словами, ви повинні спочатку щось зробити, щоб отримати цей бонус. Наприклад, розробник шансів може вирішити відшкодувати певний відсоток від загальної суми щотижневої або місячної ставки.

Загалом, бонуси ставок на кіберспорт вигідні як гравцеві, так і оператору. З переповненим простір онлайн ставок, букмекери неодмінно задовольняться привабливою вітальною пропозицією. Що стосується гравця, шанс отримати халяву від зазвичай скупих букмекерів є бажаним доповненням.

Поради та підказки щодо ставок на кіберспорт

Для новачка ставки на кіберспорт спочатку можуть здатися страшними. Що ж, це, мабуть, правда, оскільки ставки на кіберспорт вимагають певної відданості та наполегливої роботи, щоб їх скоротити.

Сказавши це, ви будете налаштовані на невдачу, якщо нічого не знаєте про найкращі кіберспортивні ігри. Отже, спробуйте дослідити щось про StarCraft, League of Legends, Dota 2 та інші. Якщо можливо, пограйте в ігри, перш ніж робити ставки на гру.

Ознайомившись з іграми, приступайте до формування грального бюджету. Створення бюджету на азартні ігри – це випробувана техніка, яка дозволяє гравцям довше грати в азартні ігри, не перестараючись. Бажано розділити банкролл на менші одиниці, щоб не витратити все на одну ставку на кіберспорт. Пам’ятайте, що в індустрії азартних ігор нічого не гарантовано

І нарешті, що навіть важливіше, не робіть ставки на емоції. Натомість навчіться визначати час гри та коли кинути рушник. У більшості випадків робити ставки на удачу. Тому деякі дні можуть бути хорошими або поганими, ніж інші. Простіше кажучи, не женіться за збитками і не ставте всю здобич з надією відправити букмекера на прибирання.

Відповідальна азартна гра

Щоб бути успішним гравцем, прийняти відповідальну гру - це не варіант. Це означає, що повний контроль над сесіями ставок є обов’язковим.

Як було сказано вище, бюджет ставок і час вашої гри значною мірою допоможуть регулювати ваш час у букмекерській книзі. Також знайте, коли кинути або звернутися за допомогою, якщо ви відчуваєте, що залежність від азартних ігор вас наздоганяє. І перш за все ставтеся до ставок як до розваги, а не до професії.

About the author
Oleksandr Ivanov
Oleksandr Ivanov
About

Олександр Іванов, енергійний 26-річний українець, вправно поєднує свою любов до онлайн-казино з вмінням української локалізації, створюючи спеціалізовані казино-посібники для геймерів України.

Send email
More posts by Oleksandr Ivanov