Кіберспорт cтавки

Ставки на кіберспорт – це нове захоплення азартними іграми в місті. Щодня проводяться тисячі віртуальних матчів, а букмекери пропонують вигідні коефіцієнти. У ці багатокористувацькі онлайн-ігри грати не тільки весело, але й їх, безперечно, варто подивитися. Ми знаємо, що не завжди легко встигати за тенденціями, що постійно змінюються у світі ставок.

Тож тут ми допоможемо вам орієнтуватися в тенденції ставок на кіберспорт і зробити перші в історії ставки на кіберспорт. Також є достатньо інформації про аналіз коефіцієнтів та розміщення ставок на найкращих сайтах для ставок на кіберспорт. Приготуйтеся до навчання!

Кіберспорт cтавки
Що таке ставки на кіберспорт?

Що таке ставки на кіберспорт?

Перш за все, що таке ставки на кіберспорт? Ну, кіберспорт — це будь-який вид змагань у відеоіграх, в які грають команди або окремі особи. Основна відмінність від традиційних відеоігор полягає в тому, що гравці змагаються проти самих себе в кіберспорті, а не в комп’ютерній системі. Отже, по суті, немає суттєвої різниці між ставками на кіберспорт і традиційними ставками. Тільки цього разу ставка робиться на віртуальні змагання, такі як автоперегони, скачки, футбол, PUBG тощо.

Цікаво, що кіберспортивні азартні ігри сягають своїм корінням у 40-ті роки, коли побачила світ перша відеогра. Пізніше, у 50-х роках, Tennis for Two був представлений як перший змагальний віртуальний ігровий процес.

Після цього ситуація в кіберспорті продовжувала розвиватися, і в 80-х роках визнавали чудових гравців. Більше кіберспортивних змагань було введено після піднесення інтернет-технологій та комп’ютерних ігор у 90-х роках завдяки таким іграм, як Doom, StarCraft, Tetris тощо. Сьогодні кіберспорт є опорою в індустрії азартних ігор.

Що таке ставки на кіберспорт?
Як робити ставки на кіберспорт

Як робити ставки на кіберспорт

як сказано, ставки на кіберспорт дуже схожий на традиційні ставки. Однак ринки ставок можуть дещо відрізнятися. Наприклад, гравці можуть робити ставку на команду або особу, яка вперше вбиває в таких іграх, як League of Legends, PUBG або Counter Strike. Іншим поширеним ринком ставок на кіберспорт є карта переможця, де гравці роблять ставку на команду або особу, яка виграє певну карту.

Що стосується коефіцієнтів ставок, то з кіберспортом все залишається незмінним. Букмекери знають, що кіберспорт приваблює міжнародну аудиторію. Таким чином, вони використовують американські, десяткові та дробові коефіцієнти. Тому, залежно від того, звідки ви робите ставки, спочатку навчіться читати коефіцієнти. На щастя, це те, що ви дізнаєтеся далі.

Як читати коефіцієнти ставок на кіберспорт

Кіберспорт коефіцієнти ставок відображають ймовірність результату матчу та те, що виграє гравець на кожному ринку. Як і в традиційних ставках, нижчі коефіцієнти в кіберспорті представляють фаворитів матчу, а команда з більшими коефіцієнтами є аутсайдером. Однак зауважте, що шанси можуть бути оманливими.

Отже, якщо припустити, що дві кіберспортивні команди мають шанси Moneyline +200 і -200 відповідно. У цьому випадку це означає, що учасники ставки можуть виграти 200 доларів, якщо вони поставлять 100 доларів на аутсайдер (+200 шансів). Таким чином, загальний виграш становитиме 300 доларів США плюс початкова ставка. З іншого боку, гравці можуть виграти 100 доларів, якщо поставлять 200 доларів на гарячого фаворита (коефіцієнт -200). Таким чином, знову ж таки, загальний прибуток, якщо виграє команда, яка дає перевагу, становить 300 доларів.

Тим часом десяткові шанси поширені в Європі, Азії та Африці. Насправді, це найлегший для читання шанс у світі азартних ігор. Тут просто помножте шанси на ставку, щоб визначити потенційний виграш. Отже, припустимо, що гравець підтримує команду з коефіцієнтом 4,2 і ставкою 100 доларів, це означає, що можлива сума виграшу становить 420 доларів.

Нарешті, учасники ставок у Великобританії та Ірландії добре знайомі з дробовими коефіцієнтами. Як і десяткові коефіцієнти, ці коефіцієнти прості для розуміння. Наприклад, коли підтримуєте команду з коефіцієнтом 5/1, і ви робите 100 доларів, потенційна віддача становить 500 доларів (5x100 доларів/). Просто помножте верхню цифру на ставку, а потім розділіть результат на нижнє число.

Як робити ставки на кіберспорт
Веб-сайти для ставок на кіберспорт

Веб-сайти для ставок на кіберспорт

Справа в тому, що ставки на кіберспорт поширені в більшості букмекерів. Однак деякі букмекерські контори пропонують набагато більше ринків і кращі шанси, ніж інші. Крім цих двох, нижче наведено деякі речі, які слід враховувати при виборі букмекера для кіберспорту:

Різноманітність гри: у ставках на кіберспорт чим більше, тим краще. Це тому, що існує багато кіберспортивних змагань, крім Counter Strike: Global Offensive та Dota 2. Хоча ці дві ігри пропонують більше ринків ставок на більшості сайтів азартних ігор, деякі оператори додають такі назви, як League of Legends, Fortnite, PUBG тощо.

Безпека та безпека. Звичайно, усі учасники ставок хочуть грати на сайті азартних ігор, де їх особиста інформація та кошти захищені. Якщо ви один із них, переконайтеся, що юридична особа має ліцензію на сайт ставок. Крім того, сайт безпечних ставок повинен використовувати шифрування SSL (Secure Socket Layer) для захисту даних гравця. Щоб дізнатися це, перевірте, чи на початку URL-адреси веб-сайту є значок замка.

  • Безпечні та швидкі виплати: Приєднуючись до світу ставок на кіберспорт, оригінальна ідея полягає в тому, щоб якомога швидше отримати прибуток і вивести гроші. Отже, найкращі сайти ставок повинні обробляти депозити і виведення досить швидко. Однак миттєве зняття коштів нечасто.
  • Live ставки: Якщо ви хочете отримати найкращий досвід ставок на кіберспорт, ставки в реальному часі або в грі повинні займати високе місце у вашому контрольному списку. Зазвичай професійні турніри в прямому ефірі мають захоплюючий екшн та високооктанову драму. Отже, використовуйте свої аналітичні здібності, щоб здійснити вбивство.
  • Підтримка клієнтів: Чи пропонує сайт ставок на кіберспорт підтримку в чаті? Якщо ні, то чи легко вони доступні за допомогою телефону, електронної пошти чи соціальних мереж? Крім того, яка їхня репутація серед гравців? Дайте відповіді на ці запитання, перш ніж вибрати сайт для ставок.
Веб-сайти для ставок на кіберспорт
Бонуси для ставок на кіберспорт

Бонуси для ставок на кіберспорт

Як традиційний бонуси для ставок в Інтернеті, бонуси для ставок на кіберспорт — це винагороди, які надає букмекерська контора. Як правило, букмекер видає бонуси новим гравцям, які успішно створили обліковий запис. Крім того, лояльні гравці також отримують безліч бонусів після виконання певних умов.

Тим не менш, новим гравцям може знадобитися внести мінімальну суму, щоб отримати бонусну винагороду. Але це не завжди так, оскільки деякі букмекери відразу активують бонус, не вимагаючи депозиту.

У будь-якому випадку, уважно прочитайте умови кіберспортивних бонусів, перш ніж отримати їх. Крім того, деяким букмекерам може знадобитися, щоб гравці ввели бонусний код для його активації.

Що стосується лояльних гравців, то букмекер може запропонувати періодичні бонуси на депозит і кешбек. Іншими словами, ви повинні спочатку щось зробити, щоб отримати цей бонус. Наприклад, виробник ставок може вирішити повернути певний відсоток від загальної щотижневої або місячної суми ставки.

Загалом, бонуси для ставок на кіберспорт корисні як для гравця, так і для оператора. З людним простір для ставок в Інтернеті, букмекери, безумовно, обійдуться привабливою вітальною пропозицією. Що стосується гравця, то шанс отримати халяву від зазвичай скупих букмекерів є бажаним доповненням.

Бонуси для ставок на кіберспорт
Поради щодо ставок на кіберспорт

Поради щодо ставок на кіберспорт

Для новачка спочатку ставки на кіберспорт можуть здатися страхітливими. Що ж, це, мабуть, правда, враховуючи, що ставки на кіберспорт вимагають певної відданості та наполегливої роботи, щоб скоротити це.

Сказавши це, ви налаштуєте себе на невдачу, якщо нічого не знаєте про топові кіберспортивні ігри. Тож дослідіть щось про StarCraft, League of Legends, Dota 2 та інші ігри. Якщо можливо, спочатку грайте в ігри, перш ніж робити ставки на кіберспорт.

Після ознайомлення з іграми приступайте до створення бюджету азартних ігор. Створення бюджету азартних ігор — це випробувана методика, яка дозволяє гравцям грати довше, не перестараючись. Рекомендується розділити банкрол на менші одиниці, щоб не витрачати все на одну ставку на кіберспорт. Пам’ятайте, що в ігровій індустрії нічого не гарантовано

Нарешті, і що ще важливіше, не робіть ставку на емоціях. Замість цього навчіться розраховувати час гри і коли кидати рушник. У більшості випадків ставки – це удача. Тому деякі дні можуть бути хорошими чи поганими, ніж інші. Простіше кажучи, не ганяйтеся за втратами і не ставте весь награбований з надією відправити букмекера до прибиральників.

Поради щодо ставок на кіберспорт
Відповідальна гра

Відповідальна гра

Щоб бути успішним гравцем, не варто приймати відповідальні азартні ігри. Це означає, що необхідно отримати повний контроль над своїми сесіями ставок.

Як було сказано вище, бюджет ставок і час вашої гри допоможуть вам регулювати час у букмекерській конторі. Також знайте, коли кинути палити або звернутися за допомогою, якщо ви відчуваєте, що залежність від азартних ігор наздоганяє вас. І, перш за все, ставтеся до ставок як до заняття, а не як професії.

Відповідальна гра

Останні новини

Як порівняти відеоігри та онлайн-ставки
2022-09-07

Як порівняти відеоігри та онлайн-ставки

Ігрова індустрія величезна. Як відомі корпорації, так і стартапи все більше виявляють інтерес до розробки ігор. Загальне спостереження полягає в тому, що більшість великих хлопців у індустрії розваг і технологій зараз намагаються вийти на ринок ігор. Нещодавно Netflix і Amazon оголосили про свої наміри, коли почали розробляти ігри. Азартні ігри в Інтернеті також є ще одним аспектом ігрової індустрії.

LOOT.BET виходить на нові ринки
2022-08-17

LOOT.BET виходить на нові ринки

LOOT.BET, імовірно, один з найкращих сайтів ставок на кіберспорт, набирає все більших висот після того, як React Gaming Group придбала свою материнську компанію, Livestream Gaming Inc. Всього через місяці після придбання Livestream Gaming Inc ДОБРОБ. СТАВКАМатеринська компанія React Gaming Group прагне вийти на нові ринки.

Найочікуваніші події кіберспорту 2022 року
2022-03-09

Найочікуваніші події кіберспорту 2022 року

За останні кілька років ставки на кіберспорт закріпили свої позиції в онлайн-ставках на спорт. Пандемія Covid сприяла зростанню, яке перервало основні спортивні заходи, залишивши гравців обмеженими можливостями для ставок. На початку 2022 року заплановано численні кіберспортивні події, які відкриють численні можливості для професійних ставок на спорт. Нижче наведено деякі з найкращих кіберспортивних подій 2022 року, на які варто звернути увагу.