Вибір найкращих сайтів ставок на баскетбол

Новини

2022-09-28

За популярністю у світі баскетбол займає друге місце після футболу. Цей вид спорту був створений у 1890-х роках, що робить його відносно новим порівняно з іншими видами спорту. Він має глобальну привабливість, про що свідчить його конкурентоспроможність під час літніх Олімпійських ігор і сезону НБА.

Вибір найкращих сайтів ставок на баскетбол

Ставки на баскетбол — це великий бізнес, у якому кожного сезону ставки на різні баскетбольні події досягають мільярдів доларів на найкращих сайтах ставок на баскетбол. Це прибутковий вид спорту для власників команд, гравців, букмекерів і навіть гравців. Серед них 22Bet, BetWinner і Megapari Топ сайтів для ставок на баскетбол рекомендовано найкращими рецензентами.

22Bet

Європейське онлайн казино 22Bet була створена в 2018 році. Баскетболісти в усьому світі можуть розраховувати на найкращі онлайн-ставки від букмекерської контори. Клієнти отримують чудові враження від них завдяки простому інтерфейсу користувача та високим коефіцієнтам.

З моменту свого створення 22Bet розвивається по всьому світу та Європі. Його швидке зростання пояснюється тим фактом, що він надає величезний вибір щоденних баскетбольних ринків, чудові коефіцієнти та чудовий досвід користувача.

Різноманітність доступних депозитів робить платежі простими. Гравцям доступно все, від банківських переказів до криптовалют. Крім того, доступна велика кількість локально більш популярних технік. Neteller, Skrill, Qiwi, PaySafe, EcoPayz і Webmoney – деякі з них.

Експрес-ставки на 22Bet

Прямі ставки на баскетбол, які включають розміщення ставок на одну команду проти розрізу, є одними з популярних ставок на баскетбол на 22Bet. Експрес-ставки дозволяють гравцям об’єднати багато команд в одну ставку. Гравці можуть додати від двох до восьми команд до гри. Усі ці команди повинні мати загальну суму, що перевищує розкид очок.

Розкид очок зменшується, коли відбувається поштовх або нічия. Пуш відбувається, коли гравці роблять ставку на команду, і результат точно відповідає їхній ставці. Крім того, коли є один поштовх в екскурсії з восьми команд, на яку роблять ставки гравці, він змінюється на екскурс із семи команд. Експрес із чотирьох команд перетворюється на три команди, коли є три переможці та один поштовх.

Як правило, тизер двох команд перетворюється на No Action у разі нічиєї ставок, і гравці отримують свої гроші назад. Тизер трьох команд стає тизером двох команд, якщо рівність. Нарешті тизер із чотирьох команд змінюється на тизер із трьох команд і навпаки.

BetWinner

BetWinner пропонує понад 40 різних ринків, сотні ігор і передматчевих заходів на баскетбольному майданчику. Букмекерська контора пропонує чудові коефіцієнти на більшість ігор і є жорсткою конкуренцією, особливо щодо ставок на перерву та переможця матчу. Betwinner відображає баскетбольні коефіцієнти в американському форматі коефіцієнтів.

Гравці можуть транслювати ігри, а також робити ставки live. Крім того, мобільна сумісність на BetWinner без проблем. Користувачі можуть грати на веб-сайті або завантажити програму, яка доступна для iOS та Android. Користувачі можуть робити ставки на ходу, що неймовірно зручно та легко керувати.

Ставки на 1-й тайм або чверті на BetWinner

Перед початком матчу учасники ставок можуть робити ставки на BetWinner у першій чверті та першій половині гри у функції ставок. Команда, яка за прогнозами покриє спред на кінець чверті, може бути обрана на лінії чверті.

Кілька факторів, які слід враховувати під час розміщення цих ставок, включають можливість того, що команда може лідирувати на початку, але відставати у другому таймі. Крім того, команда може мляво почати перш ніж вийти вперед у четвертій чверті. Тому важливо розуміти історичні показники, а не просто те, як команда в кінцевому підсумку працює.

Мегапарі

Мегапарі – нова букмекерська контора, заснована в 2019 році. Вона має зв’язки зі Східною Європою та працює за ліцензією Кюрасао. Гравці можуть легко зареєструватися в соціальних мережах, телефоном або електронною поштою.
Megapari пропонує надійну статистику з простими, безпечними та практичними способами оплати для геймерів. Сайту довіряють багато тисяч постійних користувачів. Користувачі можуть робити ставки на веб-сайті з повною довірою, оскільки він пропонує високий рівень безпеки та анонімності, а обслуговування надзвичайно професійне.

Ставки на ф'ючерси на баскетбол у Мегапарі

Коли гравці роблять ставку на майбутнє, вони передбачають, що команда виступить настільки добре, що виграє все. Можна зробити ставку, грунтуючись лише на передчутті. Однак гравці також можуть це зробити, використовуючи статистику з недавнього минулого. Вони можуть зробити ставку на те, що команда виграє свою конференцію або чемпіонський титул, якщо програє перші три гри. Шанси можуть раптово змінитися. Однак Megapari гарантує виплату відповідно до чинних коефіцієнтів під час розміщення всіх ставок.

Ставки на реквізит в Megapari

Ставки на баскетбольний реквізит базуються на статистиці. Люди, по суті, роблять ставку на результативність гравця під час гри та на те, наскільки добре чи погано вони впораються. Крім того, геймери в Megapari можуть зробити ставку на те, що гравець набере або не набере більше 50 очок у матчі.

Стратегії ставок на баскетбол на найкращих сайтах

У першу чергу потрібно розглянути гру команди протягом поточного сезону. Крім того, гравці повинні враховувати попередні показники команди на додаток до поточних показників. Інша річ, на яку слід звернути увагу, це те, наскільки добре працює кожен гравець окремо. Треба бути в курсі травм команди та гравців, які, ймовірно, починатимуть гру.

Вивчення розкладу команди також є важливим фактором. З 82 іграми за стислий сезон вони можуть їздити на наступний корт кожні кілька днів. На їх ефективність може вплинути виснаження, спричинене напруженим графіком.

Останні новини

Чемпіонат світу з футболу 2022 - Мексика – Аргентина
2022-11-26

Чемпіонат світу з футболу 2022 - Мексика – Аргентина

Новини