Basketball Odds

Враховуючи це, як читати коефіцієнти ставок на баскетбол є надзвичайно важливим, оскільки вони існують багато різних коефіцієнтів і лінії. Від грошової лінії, розкиду очок і загальної кількості очок більше/менше до ставок на окремі чверті та тайми – усе це лише частина того, що пропонують спортивні букмекерські онлайн-букети.

The баскетбольні букмекерські контори онлайн, хто хоче виділитися, пропонує лінії ставок на статистику окремих гравців. Сьогодні ви можете робити ставки на очки гравців, підбирання, передачі, перехоплення, блокування, втрати, триочкові та штрафні кидки.

Здається, що все готово для того, щоб кожен фанат ставок став на баскетбол, але якщо ви не знайомі з лініями ставок і не знаєте, як читати баскетбольні коефіцієнти, ви можете заблукати.

Все про баскетбольні коефіцієнти, лінії ставок і спреди

Все про баскетбольні коефіцієнти, лінії ставок і спреди

Одним із основних елементів кожного командного виду спорту є тривалість гри. Баскетбол є одним із небагатьох видів спорту, якщо не єдиним, ігри в якому тривають по-різному залежно від ліги. The Ігри НБА ігри деяких інших ліг, таких як китайська CBA або філіппінська PBA, граються в періоди 4 x 12 хвилин або загалом 48 хвилин.

Баскетбольні ігри в Європі або всі ті, які організовує ФІБА, проводяться в 4 періоди по 10 хвилин або загалом 40 хвилин.

Дуже важливо знати, як довго триватиме баскетбольна гра, перш ніж робити ставку, особливо якщо ви хочете зробити ставку на більше/менше.

Баскетбольні коефіцієнти

Жодна баскетбольна гра не може закінчитися внічию, а це означає, що в кожній з них повинен бути переможець. Певний відсоток баскетбольних ігор закінчується внічию після звичайних 40 або 48 хвилин. У цих випадках граються додаткові періоди по 5 хвилин, поки одна з команд не стане переможцем цих періодів.

Знаючи, що баскетбольні онлайн-букмекери пропонують 2- і 3-сторонню грошову лінію. У двосторонній грошовій лінії ви отримуєте лише коефіцієнти на перемогу кожної команди. У 3-сторонній грошовій лінії, окрім цих двох, ви побачите коефіцієнти ставок на баскетбол на нічию в регламенті.

Коли справа доходить до ставок на чверті або половини, найпоширенішою є 3-стороння грошова лінія, оскільки чверть або половина можуть закінчитися нічиєю.

Баскетбольні розвороти

Ставки на баскетбол відомі використанням спредів. Розрахунок спредів - це те, що найкращі онлайн букмекери справляються дуже добре. Мета спреду в ставках на баскетбол полягає в тому, щоб дати обом командам рівні шанси на перемогу, встановивши спред на певній точці. Яким буде спред, залежить від багатьох факторів, таких як списки, рекорди, останні результати, розклад звітів про травми тощо.

Все про баскетбольні коефіцієнти, лінії ставок і спреди
Як робити ставки на баскетбольний спред

Як робити ставки на баскетбольний спред

Як робити ставки на баскетбольний спред, найкраще розповімо на прикладі. Отже, припустимо, що Голден Стейт Ворріорз грають з Шарлотт Хорнетс. «Ворріорз», як одна з найкращих команд за останнє десятиліття, були б фаворитом у цій грі. Це призведе до того, що спред складе приблизно -9,5 балів для Ворріорз.

Цей спред означає, що якщо ви робите ставку на Воїнів, щоб покрити спред, їм потрібно буде виграти принаймні з різницею в 10 очок. З іншого боку, якщо ви робите ставку на Хорнетс, ваша ставка буде виграшною, якщо Хорнетс виграють гру або програють, але не більше ніж з різницею в 9 очок.

Як робити ставки на баскетбольний спред
Пояснення ліній ставок на баскетбол

Пояснення ліній ставок на баскетбол

Лінії ставок на баскетбол є одними з найцікавіших у галузі, але також одними з тих, які потребують уваги, щоб їх зрозуміти. Баскетболісти однаково розміщують свої ставки на грошовій лінії і спред, а також загальну кількість ігрових очок.

Більше та менше — це один із варіантів, який обирають багато гравців у ставках на баскетбол онлайн. Встановлення загальної суми балів подібне до встановлення розвороту. Деякі з найкращих онлайн-букмекерських букмекерів пропонують численні лінії більше/менше для однієї гри з різними коефіцієнтами.

Також є коефіцієнти ставок на баскетбол для окремих команд і їх статистика в грі, а також статистика окремих баскетболістів. Букмекерські контори, які пропонують найкращі коефіцієнти ставок на баскетбол, також пропонують рядки гравців для очок, підбирань, передач, перехоплень, блоків, забитих штрафних кидків, триочкових, а також різні підсумки цих категорій.

Перед початком сезону та в ході сезону ставки на баскетбол онлайн пропонують коефіцієнти для команди, яка виграє конкретний чемпіонат. Існують також баскетбольні коефіцієнти на найрезультативнішу чи найменш результативну чверть, яка команда чи гравець набере перші очки та багато інших коефіцієнтів ставок на баскетбол.

Пояснення ліній ставок на баскетбол
Як знайти найкращі коефіцієнти ставок на баскетбол

Як знайти найкращі коефіцієнти ставок на баскетбол

Якщо ви є шанувальником ставок на баскетбол, особливо НБА, ви повинні знати, що коефіцієнти ставок на баскетбол є найбільш змінними. Баскетбольні сезони складаються з багатьох ігор і, при всій повазі до команди, не всі для них однаково важливі.

Це означає, що тренери використовують тайм-менеджмент, щоб обмежити хвилини своїх зіркових гравців у певних іграх або навіть не грати в них. Новини про ці кроки з'являються лише за пару годин до підказки, і шанси на баскетбол швидко змінюються.

Якщо вам цікаво, як робити ставки на баскетбол і як вибрати найкращі можливі коефіцієнти ставок на баскетбол, вам потрібно порівняти коефіцієнти, надані різними баскетбольними онлайн-букмекерськими книгами.

Подібні лінії також слід порівнювати, як і коефіцієнти. Є багато статистичних факторів, які впливають на розкид очок і загальну маржу очок, і навіть якщо всі онлайн-букмекери використовують подібні системи, все одно може бути багато відмінностей.

Це ще важливіше, якщо ви робите ставку на статистику окремих гравців, оскільки відсутність певного гравця може означати більше можливостей для забивання очок для гравця, на якого ви хочете зробити ставку.

Як знайти найкращі коефіцієнти ставок на баскетбол
Яка букмекерська контора має найкращі баскетбольні коефіцієнти?

Яка букмекерська контора має найкращі баскетбольні коефіцієнти?

Кожен букмекер пропонує ставки на баскетбол онлайн, але змагання та пропоновані лінії часто відрізняються. Найпопулярніші баскетбольні змагання, такі як NBA, NCAA, Євроліга або Чемпіонат світу з футболу FIBA або олімпіада, запропонував би кожен онлайн-букмекер.

Але якщо ви хочете робити ставки на інші баскетбольні змагання, такі як G-League, CBA, PBA або Big-Three, вам доведеться зробити домашнє завдання та знайти найкращі коефіцієнти ставок на баскетбол.

Порівнювати коефіцієнти між різними онлайн-букмекерами – це не єдине, що вам потрібно зробити. У ставках на баскетбол наведені спреди та підсумкові результати гри, команди чи гравця також мають бути предметом порівняння. Баскетбольні онлайн-букмекери, такі як 1xBet, Bet Winner, 22bet, Rabona або Nomini, пропонують більшість ліній, але фактичні спреди або загальна маржа очок не завжди однакові.

Деякі баскетбольні онлайн-букмекерські контори позначають напрямок, у якому розвиваються певні баскетбольні коефіцієнти, використовуючи стрілки вгору та вниз або зелений і червоний кольори, причому зелений означає, що коефіцієнти знижуються, а червоний означає, що вони зростають.

Яка букмекерська контора має найкращі баскетбольні коефіцієнти?
Поради та підказки щодо коефіцієнтів ставок на баскетбол

Поради та підказки щодо коефіцієнтів ставок на баскетбол

Баскетбол – це вид спорту, для якого сезон дуже динамічний. Команди НБА грають від 3 до 5 ігор на тиждень, часто граючи один за одним. Це регулярний сезон із 82 ігор, у якому команди та тренери стикаються з різними труднощами з гравцями та персоналом.

В Європі команди грають більш ніж в одному змаганні. Вони грають у внутрішніх або регіональних змаганнях, іноді в обох, а також у міжнародних змаганнях, таких як Євроліга, Єврокубок або Ліга чемпіонів.

У такому динамічному середовищі форма та амбіції команд зростають і падають у будь-якій грі. Все це впливає на коефіцієнти баскетболу, і якщо ви хочете бути впевнені, що робите ставку на найкращі з можливих варіантів, вам потрібно стежити за всією цією інформацією. Іноді коефіцієнти надаються на основі записів команди, і склад, який бере участь у наступній грі, виглядає зовсім не так.

Поради та підказки щодо коефіцієнтів ставок на баскетбол