Найкращі сайти ставок на теніс

Новини

2022-08-31

Теніс – надзвичайно популярний вид спорту, входячи в топ-5 найпопулярніших видів спорту у світі та другий улюблений вид спорту у Великобританії. Існує довга історія ставок на теніс, майже така ж довга, як найпопулярніші скачки. Крім того, по всьому світу існує безліч тенісних ліг і змагань великого шолома, які майже щодня пропонують безліч можливостей для ставок на спорт.

Найкращі сайти ставок на теніс

Зіркові гравці стали відомими іменами, і багато людей, які люблять робити ставки на спорт, схопляться можливістю зробити ставку на своїх улюблених зіркових гравців. Поява онлайн ставки на спорт зробив ставки на цей вид спорту ще популярнішими та доступнішими для вболівальників у всьому світі. Є багато різних ринків, на яких можна робити ставки, включаючи безліч варіантів ставок перед матчем і під час гри, а також ставки на ф’ючерси.

Найкращі сайти ставок на теніс

Деякі з найкращих сайтів для ставок на теніс можна знайти на https://bettingranker.com/. Сайти, перелічені тут, є законними та надійними, мають ліцензії від найповажніших органів ліцензування у світі, таких як Кюрасао. Це означає, що вони захищатимуть дані своїх гравців і транзакції в безпеці, тож гравці зможуть вільно робити ставки на їхніх сайтах без будь-яких ризиків. 

Крім того, вони пропонують присутність майже в кожному куточку світу та мають надзвичайну кількість мов, щоб усі люди могли чітко розуміти сайти. Сайти також пропонують широкий вибір варіантів оплати, щоб забезпечити легкий доступ для всіх своїх гравців.

Ці онлайн-сайти для ставок доступні онлайн, а також через мобільні додатки з добре розробленими, інтуїтивно зрозумілими та простими у навігації сайтами, які роблять ставки легкими. Вони пропонують дуже привабливі вітальні бонуси, якими відносно легко скористатися, а також винагороди за лояльність для своїх відомих гравців. На цих сайтах гравці знайдуть одні з найкращих шансів, доступних у галузі, із відсотком виплат 95% і вище. Окрім тенісу, сайти пропонують багато різних видів спорту, тож для всіх шанувальників спортивних ставок знайдеться щось цікаве.

Види популярних ставок на теніс

Теніс став надзвичайно популярним видом спорту для ставок через величезну кількість можливостей, доступних для гравців. Крім того, гра між двома людьми (або чотирма в парних матчах) робить її більш захоплюючою та, можливо, непередбачуваною, особливо якщо один із гравців отримує травму або грає не так добре, як зазвичай. Крім звичайного види ставок, теніс пропонує неймовірну кількість різних можливостей ставок під час гри на основі очок, ігор і сетів.

Ставки Moneyline

Це найпростіші ставки, які просто передбачають, хто виграє матч або турнір. Оскільки зазвичай є явний фаворит, шанси на перемогу улюбленого гравця не є сприятливими для отримання великої виплати, але зазвичай кращі, ніж навіть гроші. Однак, якщо виграє аутсайдер, це може бути вигідним видом спорту для ставки.

Ставки на спред (гандикап)

Ставки на розповсюдження ігор — це ставки на те, скільки ігор один із двох гравців виграє в матчі. Це залежить не від того, хто виграє матч, а від того, як гратимуть гравці. Ставки мають кращі шанси на виграш із цими розкладними ставками, особливо коли є явний фаворит на перемогу. 

Гандикапи надаються 2 гравцям, щоб «вирівняти ігрове поле». Остаточна кількість ігор, виграних кожним гравцем, буде скоригована шляхом додавання або віднімання гандикапів, і якщо гравці прогнозують правильно, вони виграють.

Установити ставки на спред (гандикап)

Цей тип ставок дуже схожий на розклади в іграх, але робиться на основі виграних сетів у матчі. Знову ж таки, оскільки ігрове поле рівне, учасники ставок можуть отримати більш вигідні шанси на перемогу. Навіть на найменш улюбленого гравця можна зробити ставку на перемогу в одному або двох сетах у матчі, навіть якщо він не виграє матч повністю.

Більше/менше ставок

Цей тип ставок передбачає ставку на кількість сетів, необхідних для завершення гри. Гравці роблять ставку на те, чи буде більше (більше) або менше (менше) сетів, ніж прогнозують букмекери на матч. Матчі з трьома сетами завжди матимуть лінію вище/менше 2,5 сетів. Простіше кажучи, ставки на овер означають, що матч триватиме 3 сети. Ставки під означають, що виграш поспіль у 2 сети.

Поради щодо ставок на спорт

Теніс є унікальною грою і має деякі унікальні особливості, які слід враховувати, вирішуючи, на кого і де робити ставки. По-перше, це поверхня, на якій потрібно грати, тверда, глиняна або трав’яна. Кожна з цих поверхонь створює різний тип гри, і тенісисти можуть бути більш талановитими на певній поверхні. 

Як і в усіх видах спорту, статистику гравців слід ретельно вивчати, щоб виявити, в яких аспектах гри вони досягли успіху, незалежно від того, скільки брейк-пойнтів вони виграли, чи кількість невимушених помилок тощо. Вивчення того, як гравці виступають у певних обставинах, може дати учасники ставок мають більше шансів зробити прибуткові ставки.

Останні новини

Вибір найкращих сайтів ставок на баскетбол
2022-09-28

Вибір найкращих сайтів ставок на баскетбол

Новини