Найкращі стратегії ставок на спорт у 2021 році

Новини

2021-11-24

Ставки на спорт можуть бути дуже веселими. Однак гравця також може розчарувати, якщо все йде не так, як він. Гравці швидко сприймають той факт, що стратегія є ключем до підвищення їхніх шансів в Інтернеті. Учасники ставок в Інтернеті можуть зробити свій досвід ставок на спорт набагато кращим.

Найкращі стратегії ставок на спорт у 2021 році

До них відноситься встановлення лімітів ставок, належне управління банкроллом та використання права сайт ставок на спорт. Гравець також повинен знаходити та використовувати ефективні стратегії ставок. Нижче наведено деякі з найкращих стратегій ставок на спорт, які використовуються в 2021 році.

Стратегія узгоджених ставок Узгоджені ставки – це, мабуть, найпростіша стратегія ставок, яку можуть використовувати гравці. Ця стратегія вимагає від гравця зробити набір ставок на ту саму подію. Однак велика перевага цієї стратегії ставок полягає в тому, що вона покладається на безкоштовні ставки.

Більшість онлайн-сайтів ставок зазвичай пропонують безкоштовні ставки та інші бонуси, які гравці можуть використовувати в цій стратегії. Він підходить для всіх видів спорту, але найкраще підходить для тих, які можуть закінчитися лише двома результатами. Події з найвищими коефіцієнтами також будуть сприятливими для гравця.

Стратегія арбітражних ставок

Ця стратегія зазвичай спрямована на використання відмінностей у коефіцієнтах різних букмекерів. Коефіцієнти зазвичай постійно змінюються, оскільки різні фактори, що впливають на результат гри, постійно змінюються. У деяких випадках зміна може бути достатньо високою, щоб принести віддачу.

Стратегія арбітражу використовує переваги затримок у деяких букмекерських виданнях щодо зміни коефіцієнтів. Виграші, як правило, мінімальні, але їх можна накопичити для більшої віддачі.

Стратегія критерію Келлі

Ця стратегія найчастіше використовується на фінансових ринках, але також добре працює у ставках на спорт. Він спрямований на використання варіацій між ймовірністю та шансами. Все, що потрібно гравцеві, це визначити значення шансів. Після цього гравець може змінювати свою ставку відповідно до варіації ймовірності та шансів. Існують математичні формули, які гравець може використовувати для обчислення значення шансів і накладання.

Стратегія підвищення шансів

Одним із методів, які букмекери використовують для залучення нових гравців, є підвищення коефіцієнтів. Учасники ставок можуть скористатися перевагами такого підвищення коефіцієнтів, щоб збільшити суму свого потенційного виграшу. Ця стратегія працює лише для збільшення суми виграшу, але жодним чином не змінює ймовірність виграшу.

Проте, учасники ставок повинні зазначити, що більшість букмекерів зазвичай мають вагомі причини для підвищення певних коефіцієнтів. Підвищені коефіцієнти можуть бути ознакою того, що результат для коефіцієнтів не буде позитивним.

Стратегія системних ставок

Ця стратегія ставок вимагає від гравців покривати свої ставки різними лініями ставок замість використання акумулятора. У разі ставок з накопичувачем програш однієї ставки означає, що програє весь купон. За допомогою системних ставок ви охоплюєте всі найкращі результати, так що програш однієї ставки не обов’язково означає програш всього купона.

У погоні за Steam

Погоня за парою – це стратегія, яка спирається на значні рухи на ринку ставок. Наприклад, якщо коефіцієнти значно змінюються, це може бути пов’язано з тим, що багато професійних гравців і синдикатів ставок роблять ставки на одній стороні.

Букмекери зазвичай змінюють свої коефіцієнти в таких ситуаціях, щоб мінімізувати свої виплати. Стратегія передбачає, що професійні учасники ставок і синдикати ставок, які спричиняють коливання коефіцієнтів, мають гарне уявлення про ймовірний результат. Таким чином, гравець може використовувати ці знання для ставок.

Останні новини

Грандіозний дебют TonyBet у Латвії після інвестицій у 1,5 мільйона доларів
2022-09-25

Грандіозний дебют TonyBet у Латвії після інвестицій у 1,5 мільйона доларів

Новини