Розуміння початкової ціни ставок на спорт

Новини

2022-09-14

Багато людей люблять ставки на спорт, особливо онлайн-ставки. Це захоплююче, легко та весело. Крім того, ці люди, які є ставки на спорт можуть стати набагато багатшими за одну ніч, якщо вони роблять ставки на прибуткові види спорту з великим прибутком. Перш ніж робити ставки на спорт, варто вивчити деякі поради щодо ставок на спорт. Ця стаття присвячена початковій ціні ставок на спорт. Необхідно розглянути, що це таке, як це вирішується, і коли це приймати, серед інших аспектів.

Розуміння початкової ціни ставок на спорт

Що означає початкова ціна в ставках на спорт?

Стартова ціна, яка просто називається «SP», відноситься до офіційної узгодженої ціни коефіцієнтів, за якою кінь виходить на початок перегонів. Коротше кажучи, це «стартова ціна» коня на початку перегонів. Вона також відома як остаточна ціна перед подією для «лінії закриття». Початкова ціна визначається кількома факторами. Ціна шансів на коня в перегонах постійно змінюється. Однак, як тільки гравець бере початкову ціну, він погоджується прийняти SP, а не поточну ціну коефіцієнтів у перегонах.

Як визначається стартова ціна?

Традиційно офіційний орган встановлює стартову ціну на основі коефіцієнтів, зазначених букмекерами на курсі. Якщо на курсі немає букмекерської контори, початкова ціна буде розрахована за зразком списку коефіцієнтів онлайн-букмекерської контори. Всі букмекерські коефіцієнти розташовані від низького до високого і розділені на дві половини порівну. Стартова ціна буде взята з найвищої ціни як найкоротшої ціни.

Цей традиційний метод розрахунку початкової ціни безпосередньо не враховує обсяги ставок, зроблених поза курсом, як, наприклад, ставки на спорт онлайн. Однак, оскільки онлайн-ставки стали основною ставкою в гонках, тепер початкова ціна у Великій Британії уважно слідкує за коефіцієнтами на біржі Betfair, які визначаються ринком. Оскільки в прайсах не закладено норму прибутку, учасники ставок часто можуть знайти кращі початкові ціни, представлені біржею ставок, ніж букмекерами.

Чому стартова ціна важлива в скачках?

Стартова ціна зазвичай вказує на те, який кінь дрейфує і який кінь приходить для підтримки перед початком перегонів. Зрозуміло, що приділяти пильну увагу початковій ціні дуже корисно для людей, які роблять ставки під час перегонів. Загалом стартова ціна є фактором підрахунку виграшу для різних видів ставок, як-от трикасти та прогнози або Tote Placepot і Scoop6.

Коли гравець повинен брати початкову ціну?

Ціна коефіцієнтів постійно змінюється протягом дня перед початком гонки. Коли учасник робить ставку в день перегонів, букмекер зазвичай пропонує йому можливість зробити ставку за початковою ціною або за поточною ціною коефіцієнтів, коли учасник робить ставку. Оскільки ціна коефіцієнтів у перегонах постійно коливається, можлива пропозиція перед перегонами може бути вищою або нижчою за початкову ціну.

Більшість гравців приймуть поточну ціну коефіцієнтів, коли вони роблять ставки. В іншому випадку їх прибутковість знизиться, якщо ціна коня зменшиться. Однак учасники ставок повинні брати початкову ціну, якщо вони вірять, що ціна коефіцієнтів під час ставки буде більшою.

Сьогодні більшість сайтів онлайн-ставок на спорт надають гарантовано найкращі коефіцієнти, щоб зменшити ризик, коли вибір не такий хороший, як того хоче гравець. Наприклад, якщо гравець підтримує коня за 12-1, але він покидає рахунок 14-1, перш ніж піти, гравець все одно отримає виплату за 14-1, якщо ставка вдала. BettingRanker це правильне місце, де можна знайти найкращі сайти ставок онлайн і отримати корисні поради щодо ставок на спорт.

Як визначити, хороша чи погана ставка

У перегонах ціна коефіцієнтів постійно змінюється протягом дня перед початком перегонів. Як учасники ставок могли дізнатися, чи є у них велью-бет, до того, як ціна коефіцієнтів встановлюється на рівні приблизної справедливої вартості?

Загалом це можна зробити шляхом порівняння ціни учасника ставки зі стартовою ціною, яку зазвичай називають перевищенням початкової ціни.

  • Якщо койс учасника ставки нижчий за стартовий койс, учасник ставки не отримує велью-бет.
  • Якщо ставка учасника парі перевищує стартову ставку, це означає, що учасник ставки взяв вартісну ставку.

Резюме

Початкова ціна відноситься до ціни шансів, з якою кінь виходить на початку перегонів. Визначається коефіцієнтами букмекерської контори. Стартова ціна має вирішальне значення в скачках. Є деякі переваги взяття початкової ціни над поточною непарною ціною. Порівняння початкової ціни з ціною учасника може допомогти визначити, чи обрав учасник ставку вартісну ставку чи ні.

Останні новини

Вибір найкращих сайтів ставок на баскетбол
2022-09-28

Вибір найкращих сайтів ставок на баскетбол

Новини