Посібники

May 17, 2023

Повний посібник із керування банкроллом для ставок на спорт

Oleksandr Ivanov
WriterOleksandr IvanovWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher

Щоб досягти довгострокового фінансового успіху як гравця спортивних ставок, вам потрібно більше, ніж просто вміння вибирати переможців; вам також потрібно чітке розуміння управління грошима під час ставок на спорт.

Повний посібник із керування банкроллом для ставок на спорт

Припустімо, що неділя ввечері, і ви спостерігаєте за денним футбольним матчем. Підтримати аутсайдера, який програв на шість очок за вісім хвилин до кінця гри. В останні хвилини гри, коли ваша сторона мчить по полю, ви тримаєте кулаки та молитесь про чудесне повернення.

І справді, приголомшливий камбек у четвертій чверті призвів до найбільшої перемоги вашого клубу за день.

Ви щойно виграли багато грошей; що тепер Застосовуючи тактику управління грошима, ви можете збільшити свої шанси на подальший виграш, одночасно зменшуючи ризики втратити все. Усі успішні азартні гравці повинні використовувати ці потужні стратегії для управління своїми банкролами.

Тут ви знайдете комплексну стратегію управління банкроллом у спортивних ставках, доповнену простими порадами, перевіреною тактикою та корисними нагадуваннями про такі речі, як обмеження виграшів і програшів.

Як ви керуєте своїм банкроллом?

Управління банкролом – це тема, яка вимагає розуміння фрази «банкролл», перш ніж ви зможете переходити до інших тем. Банкролл учасника спортивних ставок — це гроші, які вони мають для ставок.

Загальна порада: ніколи не ставте на кон більше грошей, ніж можете дозволити собі втратити.

Розглядаючи це твердження, багато гравців у спортивні азартні ігри відкладають певну суму лише для ставок. Вирішивши, на яку суму грошей ви будете робити ставки, ви зможете ефективно керувати своїм банкроллом. Для цього ви повинні встановити для себе певні вказівки щодо того, як і куди витрачати свої гроші ставки на спорт.

Відстеження одиниць і ставок є важливими компонентами ефективного управління банкроллом. Ви можете досягти правильного розміру банкролу та своїх цілей за допомогою різноманітних інструментів управління банкроллом. Оптимізуйте свій банкролл, щоб максимізувати свої виграші та обмежити програші. І аматори, і досвідчені професіонали можуть отримати користь від прочитання цього.

Навіщо вам керувати банкроллом ставок на спорт

Щоб бути хорошим букмекером, потрібно знати індустрію спортивних ставок і систему управління банкроллом. Ви повинні розуміти, як керувати своїми фінансами, щоб мати процвітаюче майбутнє в найкращі сайти ставок на спорт. Існує пряма залежність між тим, як ви керуєте своїми фінансами, і вашим рівнем успіху.

Банкролл-менеджмент має ряд переваг. Це допомагає пережити програшну тенденцію, захищає вас від розтрати всього вашого банкролу в одній грі та утримує вас від націлювання на великий рахунок.

Це лише невелика частина багатьох способів, за допомогою яких хороше управління банкроллом може допомогти вам заробити на спортивних ставках.

Зі скількох почати свій банкрол для ставок на спорт

Встановлення ліміту банкролу для ставок є першим кроком до управління своїми грошима під час розміщення ставок. Банкролл, як було сказано раніше, — це грошова сума, призначена лише для ставок.

Якщо ви хочете розумно грати в азартні ігри, вам потрібно зберігати ці гроші окремо від інших коштів. Скільки готівки ви повинні вкласти у свій банкролл ставок на спорт тепер, коли ви знаєте, що це потрібно зробити?

Все залежить від того, скільки грошей вам потрібно, щоб звести кінці з кінцями. Ви повинні грати лише на гроші, які ризикуєте програти.

Скільки грошей потрібно ставити на кожну гру?

Якби це був ідеальний світ, усі ми могли б мати величезні банкролли й впевнено ризикувати приблизно 1% із них на кожній ставці. У будь-якому випадку ця стратегія управління банкроллом не найкраща для новачків.

Якщо у вас є банкролл у 1000 доларів США, що є немалою сумою, ви ризикуєте лише 10 доларів США на кожній ставці на 1%. Це навряд чи найпривабливіший спосіб почати нове дозвілля.

Хоча підвищення рівня агресії за допомогою меншого банкролу є нормальним, не рекомендується збільшувати вашу ставку до понад 5% вашого загального банкролу. Більше того, напрошується на неприємності. 2,5% - це гідна золота середина.

Незалежно від того, чи виберете ви 1%, 5% чи проміжне число, цей відсоток слугуватиме вашим «розміром одиниці» в майбутньому.

Що таке ставки?

Гравці, які роблять ставки на спорт, можуть легше оцінити свою ефективність, використовуючи одиниці порівняно з іншими гравцями. Адже порівнюючи, який гравець заробив більше грошей азартні ігри в НФЛ було б несправедливо, якби один гравець мав банкролл у 10 000 доларів, а інший мав лише 500 доларів. Гравець із вищим банкроллом може мати набагато гіршу історію, ніж гравець із меншим банкроллом, але все одно вийти вперед у фінансовому плані через більшу суму виграшів.

Налаштування розміру одиниці дозволяє побачити, наскільки ви випереджаєте свою середню ставку. Одне було б до п’яти одиниць, якби розмір їхньої одиниці становив 100 доларів, а вони подорожчали на 500 доларів. Цей метод також дозволяє прогнозувати майбутні прибутки в міру зростання розміру вашої одиниці.

Як знайти стратегію управління банкроллом для ваших потреб

Вам не потрібно ставити однакову суму в кожній грі. Ви можете адаптувати свій портфель спортивних ставок відповідно до свого бажаного методу ставок, вибравши з кількох різних підходів.

Модель ставок Flat

Незважаючи на уявну простоту, це найнадійніший спосіб управління грошима. Усе, що вам потрібно зробити, це вибрати розмір одиниці та зробити цю суму на кожній ставці. Не має значення, скільки ви останнім часом ставили, наскільки ви впевнені в собі чи які шанси.

 • Щоб визначитися між підходами «виграти» та «ризикувати», ви повинні враховувати лише те, що найкраще відповідає вашим потребам. Використання стратегії «виграти» вимагає розгляду соку, щоб виграти одну одиницю. Це означає, що вам потрібно буде покласти 1,1 одиниці, щоб заробити 1,0, роблячи ставку на звичайну ставку з коефіцієнтом -110.
 • Використовуючи стратегію ризику, ви не ставите достатньо одиниць, щоб покрити чування. Це означає, що вам доведеться поставити 1,0 одиниці на ставку -110, щоб виграти 0,91 одиниці, якщо ви виграєте.

Робити ставки на аутсайдерів із грошовими лініями ризиковано з тієї ж причини. 

 • Якщо ви хочете поставити рівну 1,0 одиницю, ви можете або можете поставити рівно стільки, щоб виграти 1,0 одиницю. Якщо ви хочете зробити ставку на аутсайдера з коефіцієнтом +250, у вас є два варіанти: ризикнути 1,0 одиницею за шанс виграти 2,5 одиниці або ризикнути 4,0 одиницею за шанс виграти 1,0 одиницю.
 • Роблячи ставку, більшість гравців віддають перевагу підходу "виграти" на спредах і підходу "ризику" на аутсайдерах грошової лінії, але ви повинні використовувати будь-яка стратегія допоможе вам почуватись максимально комфортно.

Основна перевага цієї стратегії полягає в тому, що вона захищає ваш банкрол, водночас гарантуючи прибуток, якщо ваш коефіцієнт виграшу перевищує позначку беззбитковості.

Майте на увазі, що ця стратегія вимагає регулярної оцінки банкролу. Якщо ви отримали або втратили значну кількість одиниць, подумайте про те, щоб змінити розмір своїх одиниць відповідно.

Модель впевненості:

Коли ви впевнені в матчі, модель впевненості дозволяє підвищити вашу ставку. Хоча азартна гра в 1,0 одиницю все ще рекомендована, збільшення вашої ставки до 2,0 або 3,0 одиниць іноді є прийнятним. Ми не радимо збільшувати розмір вашої одиниці вище цього, якщо ви не продемонстрували постійну здатність робити найвпевненіші ставки.

Перш ніж прийняти остаточне рішення, доцільно перевірити цю модель. Цього, на щастя, не надто важко досягти. 

 • Ви повинні відстежувати свої ставки в електронній таблиці, незалежно від вашої системи ставок, і ви також повинні почати відзначати свій рівень впевненості в кожній ставці за шкалою довіри від 1 до 3. 
 • Ви можете переглянути свою історію для кожної суми ставки, навіть якщо ви завжди ставите однакову кількість одиниць. Має сенс збільшити суму вашої ставки, якщо ваші найбільш впевнені ставки мають набагато кращий досвід, ніж менш впевнені.
 • Крім того, модель довіри дозволяє час від часу робити ставки на половину одиниці. Це найефективніше, якщо робити ставки на аутсайдерів або екскурсії з великою потенційною виплатою.

Відсоткова модель

Відсоткову модель можна порівняти з системою плоских ставок. Єдина значна зміна полягає в тому, що розмір вашої одиниці залежатиме від вашого банкролу, а не буде заздалегідь визначеним. Початкові чисельні порівняння мають бути близькими, але ваш розмір одиниці зміниться набагато швидше, ніж плоска модель.

Давайте розглянемо як приклад теоретичний банкролл у 1000 доларів.

 •  Незалежно від того, чи буде вона фіксованою чи відсотковою, ваша початкова ставка становитиме 25 доларів, якщо бажана стандартна одиниця становить 2,5%. Відтоді все почне змінюватися. 
 • Початкові $1025 у вашому банкроллі зростуть до $1025, якщо ви виграєте свою першу ставку. 
 • Наступна ставка коштуватиме вам $25,63 або 2,5% від цієї суми.

Основна перевага цієї тактики полягає в тому, що вона використовує гарячі смуги, що є звичайним явищем у спортивних ставках. Після кожної виграшної ставки ви збільшуєте свою ставку на відповідну суму, що підвищує ваш потенційний прибуток під час виграшних смуг.

Недоліком є те, що уникнути неприємної ситуації може бути важче. Розмір вашої ставки зменшиться, якщо ваші гроші впадуть нижче початкової початкової суми. У результаті час вашої виграшної серії стає більш вирішальним, ніж це було за парадигми фіксованих одиниць. Завдяки більшому стандартному відхиленню це більш ризикована стратегія.

Модель критерію Келлі

Модель критеріїв Келлі схожа на розширену версію моделі впевненості. Ваша мета — обчислити точний відсоток виграшу для кожної ставки, а не просто визначити рівень достовірності для кожного вибору. Потім ви використаєте цю цифру в наступному розрахунку, щоб обчислити точну суму вашого банкролу, який має бути в грі в будь-який момент:

Повний посібник із керування банкроллом для ставок на спорт

На перший погляд формула може здатися складною, але вона досить проста. Давайте розглянемо вигаданий сценарій.

Розрахунок міг би виглядати приблизно так, якби ви думали, що у вас є 55% ймовірність виграти звичайну ставку -110:

Повний посібник із керування банкроллом для ставок на спорт

Використовуючи критерій Келлі, це означає 5,5% ризику від усього вашого банкролу.

Програма запропонує більшу ставку тоді і лише тоді, коли ваш рівень впевненості або шанси вашої ставки покращаться. Нерідко ці цифри є дещо жирними.

Давайте уявимо, що ви думаєте, що аутсайдер +200 має 50% шансів на перемогу. Ось як може виглядати результуюча формула:

Повний посібник із керування банкроллом для ставок на спорт

Модель критеріїв Келлі рекомендує приголомшливо високу ставку в 25% вашого банкролу за певних обставин.

Ось чому дуже точна оцінка ваших шансів на успіх є надзвичайно важливою. Ви втратите значну частину своїх грошей, якщо зробите помилку.

Вам не варто пробувати цю техніку, якщо ви не зробили багато домашнього завдання щодо того, наскільки добре ви можете оцінити свої шанси на перемогу, і навіть тоді вам краще скористатися налаштованою версією алгоритму.

Критерії Келлі зазвичай використовуються професійними букмекерами на спорт, і багато хто вирішує робити ставки лише на частку від рекомендованої суми. Тим не менш, це захистить вас від програшу такої ж суми, як і стандартні моделі фіксованих ставок або процентних ставок.

Поради щодо управління банкроллом щодо ставок на спорт

Ось кілька порад, які допоможуть зберегти ваші спортивні ставки. 

Дотримуйтеся своїх фінансових обмежень

Знати, коли припинити робити ставки, є ключовим знанням для звичайного гравця, який робить ставки на спорт. Якщо ви робите ставку, ризикуйте лише тим, що можете дозволити собі втратити. Таким чином, що б не трапилося, ви зможете розслабитися та добре провести час, не надто турбуючись про невдачу. Важливо пам’ятати, що головна мета – добре провести час. Ніколи не цікаво грати в азартні гроші, які ви не ризикуєте програти.

Створіть окремий фонд для ставок

Це важлива порада, яку багато гравців чують, але ніколи не дотримуються. Щотижня або щомісяця відкладайте фіксовану суму коштів і не витрачайте більше на ставки.

Легко втратити рахунок своїх виграшів або програшів, коли вам доводиться діставати гроші зі своєї кишені щоразу, коли ви робите ставку. Без ретельного моніторингу ставки можуть швидко стати серйозною втратою ваших ресурсів.

Ніколи не беріть кошти зі свого набору коштів

Найуспішніші азартні гравці в спорті роблять це тому, що знають, що зростаючий банкролл необхідний для довгострокового успіху. Один із головних способів досягти цього — підтримувати постійний банкрол і не витрачати свої виграші.

Якщо ви робите ставки на спорт лише для розваги, то значну частину цього задоволення має принести витрачання будь-якого виграшу на щось інше розважальне. Це означає, що ви можете отримати більше грошей зі свого банкролу, ніж зазвичай, якщо ви просто нечастий гравець.

Однак, якщо ви бажаєте вдосконалюватися як гравець спортивних ставок і врешті-решт робити великі виграші, ви повинні відкладати якомога більше своїх прибутків у своєму банкроллі. У світі азартних ігор готівка аналогічна боєприпасам; чим більше у вас є, тим більше шкоди ви можете завдати своїми ставками.

Ретельно документуйте все

Якщо ви не відстежуєте свої виграші та програші, ваші зусилля з управління банкроллом будуть марними. Хоча це може здатися очевидним, ця стратегія вкрай недостатньо використовується у світі спортивних ставок.

Простий і швидкий підхід до відстеження ваших минулих ставок – це вести облік ваших грошей і ставок. Ваші попередні ставки можуть бути проаналізовані таким чином, проливаючи світло на причини ваших виграшів і програшів. Ви можете використовувати для цього Excel або перевірений і надійний блокнот.

Вивчіть джерела свого фінансового успіху. Наскільки ви отримуєте прибуток від ставок на певні види спорту, команди та парі? Інше питання: де ви очікуєте понести найбільші втрати? Це вимагає зусиль, але ви можете істотно змінити свій прибуток, якщо будете використовувати свої сильні сторони та уникати слабких сторін.

Що означає Stop Loss?

Коли мова йде про спортивні ставки, найважче зрозуміти, коли зупинитися. Ми рекомендуємо вам грайте з відповідальністю і уважно прочитайте наступні поради: 

 • Ліміти стоп-лоссу — це максимальна сума грошей, яку інвестор готовий втратити за певний період часу. Коли ваші втрати перевищать цю суму, ви більше не будете грати в азартні ігри. 
 • Наприклад, якщо ви дозволите собі зіграти 100 доларів і програєте все за один день, ви більше не робитимете ставку. Наявність дисципліни для створення плану обмеження стоп-лосс допоможе вам уникнути втрати всіх ваших грошей надто рано.
 • Не кожен отримує ліміт програшу під час ставок на спорт, щоб уникнути швидкої втрати грошей. Легко вводити дані кредитної картки та витрачати гроші на азартні ігри в Інтернеті, тому вкрай важливо знайти реалістичні методи, щоб бути ощадливими.

Дотримуючись наших попередніх вказівок і зберігаючи окремий банкролл для ставок, ви матимете набагато сильнішу позицію. Якщо ви перевантажені, ці поради можуть допомогти.

 1. Якщо ви хочете робити ставки готівкою, найкраще зберігати цю готівку окремо від інших коштів у запечатаному конверті. 
 2. Якщо ви бажаєте використовувати для ставок банківську картку, радимо створити для цього окремий рахунок.

Встановлення ліміту стоп-лосс є одним із методів захисту вашого капіталу ставок, незалежно від стратегії, яку ви виберете. Існує два типи лімітів стоп-лосс. 

Сеанс Stop Loss

Ви можете контролювати, скільки грошей витрачаєте на азартні ігри, якщо розділите свій час на окремі періоди. Типовий гравець, який робить ставки на спорт, відкладає 200 доларів на день і розподіляє ці гроші на двадцять різних ставок на ігри чи лінії.

Пам’ятайте, що якщо ви збираєтеся робити ставки на спорт цілий день, можливо, ви захочете грати багато сеансів, щоб мати достатньо коштів для продовження гри, навіть якщо ви погано почали.

Як тільки гроші вашої сесії закінчаться, припиніть грати, доки ви не одужаєте фінансово.

Stop Win Limit

Як би суперечливо це не звучало, знати, коли вийти, коли ви попереду, так само важливо, як знати, коли піти, коли ви в пані.

Навіть найщасливішій людині в якийсь момент не пощастить, тому, як правило, найкраще вивести готівку, поки ви готові. Встановлення лімітів стоп-виграшів — це фантастичний спосіб тренувати свій самоконтроль, який добре прислужиться вам у будь-якому виді ставок на спорт.

Якщо ви вирішите встановити велику цільову цифру й досягнете її, ви можете припинити робити ставки та провести решту дня, підраховуючи свої виграші.

Заключні думки

Прочитання та перетравлення цієї статті забезпечить міцну основу основ стратегії управління банкроллом у ставках на спорт.

Ми не можемо підкреслити цей момент: правильне управління грошима в азартних іграх принесе величезні винагороди. Це не тільки збільшить ваші шанси на виграш, але й зробить ставки на спорт набагато менш стресовими.

Здатність об’єктивно відстежувати прогрес є ще однією перевагою хорошого фінансового управління. Ви можете бути набагато реалістичнішими щодо своїх результатів, якщо точно знаєте, скільки ви виграли та програли за певний місяць.

About the author
Oleksandr Ivanov
Oleksandr Ivanov
About

Олександр Іванов, енергійний 26-річний українець, вправно поєднує свою любов до онлайн-казино з вмінням української локалізації, створюючи спеціалізовані казино-посібники для геймерів України.

Send email
More posts by Oleksandr Ivanov
undefined is not available in your country. Please try:

Останні новини

Пориньте в гострі відчуття: майбутній вибір Doubledogdare Stakes від Keeneland
2024-04-18

Пориньте в гострі відчуття: майбутній вибір Doubledogdare Stakes від Keeneland

Новини