Все, що вам потрібно знати про: Crypto Betting

Зростаюча популярність криптовалют у всьому світі змусила підприємства почати адаптуватися до криптовалют. Сайти iGaming і спортивних ставок є піонерами, коли йдеться про впровадження криптовалюти. Ми вважаємо, що ставки на спорт з використанням криптовалюти – це наступна велика річ, яка рішуче змінить майбутнє індустрії онлайн-гемблінгу.

Сьогодні сайти ставок на крипто-спорт випереджають прогрес звичайних сайтів щодо просування та безпеки. Оскільки з’являється все більше сайтів, які приймають методи криптовалютних депозитів для спортивних ставок, більше людей користуються цією зручністю.

Все, що вам потрібно знати про: Crypto Betting
Oleksandr Ivanov
WriterOleksandr IvanovWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
Ваш посібник із ставок на криптовалюту

Ваш посібник із ставок на криптовалюту

Якщо вас цікавлять ставки на криптовалюту та ви хочете дізнатися більше про те, як робити ставки на криптовалюту, ви в потрібному місці. Ось наш погляд на все, про що вам потрібно знати ставки на спорт за допомогою крипто.

Криптовалюта або криптовалюта — це віртуальна валюта, яка використовує криптографію для захисту транзакцій. Він схожий на баланс вашого рахунку в банківській програмі або на веб-сайті вашого банку. Різниця полягає в тому, що криптовалюта не має регулюючого органу, але баланс вашого рахунку залежить від центрального органу, яким зазвичай є уряд.

Після досягнення найдавнішої криптовалюти, якою є біткойн, громадськості було представлено багато інших криптовалют. Існує широкий спектр доступних криптовалют, таких як Solana (SOL), Ethereum (ETH) і Tether (USDT). Сьогодні криптовалюти використовуються для різних цілей, і одна з них – ставки на криптовалюту.

Спортивні ставки є широко відомим видом азартних ігор. Поява криптовалюти у світі ставок на спорт лише розширила її спектр.

Ставки на криптовалюту включають ставки на спорт з використанням криптовалюти, збереженої в криптовалютних гаманцях.

Ваш посібник із ставок на криптовалюту
Чи варто робити ставки на криптовалюти?

Чи варто робити ставки на криптовалюти?

Є кілька переваг використання криптовалюти для ставок на спорт, але ми зосередимося на трьох найкращих, щоб показати найважливіші елементи.

Перш за все, сайти криптовалютних ставок часто безпечніші за традиційні сайти та казино. Крипто-монети надзвичайно важко зламати, і вони забезпечують набагато більшу безпеку, ніж звичайні методи депозиту.

По-друге, криптовалюта пропонує швидший і зручніший спосіб транзакцій. Під час обміну валюти на іноземних сайтах зазвичай стикаються з труднощами, але торгувати криптовалютою набагато простіше.

Нарешті, ви можете отримати додаткові переваги конфіденційності, використовуючи криптовалюту в ставках. Ставки на криптовалютні види спорту забезпечують анонімність і конфіденційність гравців.

Чи варто робити ставки на криптовалюти?
Найкращі криптовалюти для ставок на спорт

Найкращі криптовалюти для ставок на спорт

Існує величезна кількість причин, чому люди починають цікавитися криптовалютами.

Деякі люди купують Bitcoin як засіб інвестування, а інші отримують такі валюти, як меми DogeCoin робити покупки в інтернет-магазинах.

Solana є ще одним кращим варіантом, оскільки він дозволяє людям виконувати швидкі, зручні та дешеві транзакції.

Як ми вже згадували раніше, криптовалюти є чудовим способом оплати, коли ви робите онлайн-ставки на спорт. Є багато варіантів, які можна використовувати лише для цього конкретного завдання. Нижче ми перерахували деякі з найкращих варіантів криптовалютних платежів для спортивних ставок разом із причинами, чому вам варто вибрати будь-який із них.

 • Солана (SOL): Не даремно цей поміщений на перше місце в нашому списку: Solana отримала дозвіл на виконання понад двох тисяч транзакцій на секунду.
 • Ethereum (ETH): Ethereum використовується частіше, ніж Solana, хоча він трохи повільніший, приблизно з 12-25 транзакціями в секунду.
 • Bitcoin (BTC): Біткойн є першим і все ще найвідомішим доступним варіантом криптовалюти. Якщо ви вже отримали біткойни, ви знайдете безмежні можливості використовувати їх для ставок на спорт.
 • Tether (USDT): Якщо ви нещодавно почали цікавитися криптовалютою, Tether або USDT, мабуть, найпростіша криптовалюта для використання. USDT прив’язаний до долара США, і тому теоретично він не повинен змінюватися через волатильність ринку.
Найкращі криптовалюти для ставок на спорт
Найкращі сайти ставок на спорт для ставок на криптовалюту

Найкращі сайти ставок на спорт для ставок на криптовалюту

Сьогодні існують сотні сайтів спортивних ставок, які дозволяють гравцям робити депозити за допомогою криптовалюти. Тому досить складно знайти легальні сайти ставок онлайн, які є законними, безпечними та відповідають вашим потребам. Ось наші поради, щоб процес вибору пройшов легше:

Знайте, що ви шукаєте

Першим кроком до виявлення найкращого варіанту для вас є знання того, що ви хочете мати на сайті ставок на спорт. Ми рекомендуємо вам поставити собі кілька запитань, щоб дізнатися, наприклад: На які види спорту ви хочете робити ставки? Вам цікаво спробувати певний тип ставок? Як часто ви плануєте робити ставки?

Перегляньте огляди сайту

Огляди сайтів часто є чудовими ресурсами, якщо ви хочете дізнатися про все, що зробило інших гравців задоволеними чи незадоволеними певними сайтами. Тут ви можете переглянути наші відгуки про найкращі онлайн букмекерські контори там.

Порівняйте список різних сайтів ставок на спорт

Оскільки у вас є список із кількох різних сайтів ставок на спорт, завжди варто переглянути їх усі та порівняти один з одним. Це означає, що ви повинні відвідати сайти самостійно після прочитання відгуків.

Викресліть кілька варіантів

Останній крок — дізнатися, хто порушує угоду, і виключити деякі варіанти зі свого списку.

На щастя, ми позбавили вас важкої роботи зі створення власного списку. Ось наш список 10 найкращих сайтів спортивних ставок на криптовалюту:

 • Paf
 • Betsson
 • Містер Грін
 • Казумо
 • Давай
 • Лео Вегас
 • Betsafe
 • Unibet
 • Вільям Хілл
 • 10бет
Найкращі сайти ставок на спорт для ставок на криптовалюту
Як робити ставки з біткойнами

Як робити ставки з біткойнами

Біткойн є найбільш часто використовуваною криптовалютою букмекерами, оскільки її приймають майже всі спортивні букмекерські контори онлайн.

Перший крок, щоб робити ставки з біткойнами, — це вибрати ліцензований і безпечний сайт для ставок, який допускає біткойни як метод депозиту. Деякі інші важливі функції, на які слід звернути увагу на сайті криптовалютних ставок, включають доступні види спорту, бонуси та акції, коефіцієнти ставок, а також комісії за депозит.

Відкривши для себе найкращий сайт ставок на спорт, вам потрібно зареєструватися на платформі та зробити кілька депозитів, використовуючи свій біткойн-гаманець. Останній крок - зробити ставку на результат спортивної події.

Як робити ставки з біткойнами
Ставки на спорт з біткойнами крок за кроком

Ставки на спорт з біткойнами крок за кроком

Ми підготували цю покрокову інструкцію щодо того, як робити ставки на спорт за допомогою біткойнів, щоб допомогти вам краще зрозуміти процес.

 • Крок 1: Відкрийте для себе ліцензований і безпечний сайт ставок на спорт, який дозволяє вам робити депозит за допомогою біткойнів. Крім того, переконайтеся, що це найбільш відповідний сайт для ваших потреб на основі функцій, які він надає.
 • Крок 2: Зареєструватися на сайті.
 • крок 3: Переконайтеся, що ваш біткойн-гаманець завантажений мінімальною сумою, яку ви плануєте робити на ставки.
 • крок 4: Тепер настав час перевести трохи біткойнів зі свого гаманця на сайт ставок. Щоб зрозуміти, чи правильну адресу гаманця ви вказали, спочатку зробіть пробний депозит.
 • крок 5: Виберіть спортивну гру або подію, на яку ви хочете зробити ставку.
 • Крок 6: Вивчіть ставку, яку ви віддаєте перевагу щодо коефіцієнтів.
 • Крок 7: Зробіть ставку, використовуючи платіж, який ви здійснили за допомогою Bitcoin.
 • Крок 8: Останній крок - просто дочекатися підтвердження ставки на сайті.
Ставки на спорт з біткойнами крок за кроком
Поради та підказки щодо ставок на спорт з біткойнами

Поради та підказки щодо ставок на спорт з біткойнами

Нижче ми навели кілька порад і хитрощів щодо ставок на спорт за допомогою біткойнів. Ви можете скористатися ними, щоб зробити ставки більш ефективними для себе.

 • Завжди робіть пробний депозит на набагато меншу суму, перш ніж переказувати всю суму. Таким чином ви можете переконатися, що заповнили правильну адресу.
 • Дуже важливо прочитати відгуки про сайт ставок, який ви вибрали для використання своїх біткойнів, щоб дізнатися, чи сайт ліцензований і безпечний. Інакше ви можете стати жертвою шахраїв.
 • Переконайтеся, що ви зберігаєте конфіденційність інформації про свій власний біткойн-гаманець. Сайти ставок на спорт не вимагають такої інформації для депозитів.
 • Вартість валюти Bitcoin постійно змінюється; він може відрізнятися навіть щодня або навіть щогодини. Щоб переконатися, що ви отримуєте потрібну кількість кредитів для ставок, ми рекомендуємо вам спочатку перевірити ціну біткойна.
Поради та підказки щодо ставок на спорт з біткойнами
Ставки на спорт з використанням криптовалют проти інших банківських методів

Ставки на спорт з використанням криптовалют проти інших банківських методів

Незважаючи на те, що між ставками на спорт з використанням криптовалют і ставками з іншими банківськими методами, такими як банківський переказ, Skrill і Neteller, є багато подібності, між ними також залишається багато відмінностей.

Після внесення депозитів вам потрібно буде вибрати ставку на спортивну подію та перевірити коефіцієнти незалежно від того, використовуєте ви криптовалюту чи ні. Єдина відмінність між двома типами ставок полягає в методі депозиту.

Якщо ви хочете використовувати звичайний банківський метод, вам знадобиться або банківський рахунок, або електронний гаманець, що також означає, що вам потрібно відкрити банківський рахунок, щоб ви могли переказувати гроші на свій електронний гаманець. Однак при використанні криптовалюти вам потрібен криптогаманець, який повністю відрізняється від банківського рахунку.

Ще одна велика відмінність між ставками на спорт з використанням криптовалюти та іншими банківськими методами – це анонімність. Ви можете бути анонімними, коли робите депозит за допомогою криптовалюти.

Нарешті, є питання швидкості транзакцій і комісій. У разі використання звичайних банківських методів для внесення депозиту, ймовірно, доведеться чекати більше доби, щоб завершити транзакцію. З іншого боку, ви можете миттєво переказати криптовалюту.

Ставки на спорт з використанням криптовалют проти інших банківських методів
About the author
Oleksandr Ivanov
Oleksandr Ivanov
About

Олександр Іванов, енергійний 26-річний українець, вправно поєднує свою любов до онлайн-казино з вмінням української локалізації, створюючи спеціалізовані казино-посібники для геймерів України.

Send email
More posts by Oleksandr Ivanov