Гольф cтавки

Гольф — це вид спорту, яким захоплюються в усьому світі і має надзвичайно відданих прихильників як чоловіків, так і жінок, незалежно від віку. Це не перша гра, на яку ви думаєте робити ставки, але це напрочуд популярний вид спорту, на якому можна виграти гроші. Гра сягає корінням у Шотландію 15 століття, хоча було виявлено, що інші стародавні цивілізації грали в подібну гру ще в першому столітті до нашої ери.

Спортивні книжки по всьому світу пропонують гольф, зокрема турніри PGA, як популярний варіант ставок. Оскільки спортивні ставки продовжують розвиватися на нових ринках, таких як Сполучені Штати, популярність гольфу лише зростатиме, оскільки все більше людей відкриють напруженість ставок на змагальні турніри.

Гольф cтавки
Найкращі онлайн-сайти спортивних ставок на гольф

Найкращі онлайн-сайти спортивних ставок на гольф

Гольф, який люблять у всьому світі, має неймовірно вірних прихильників, незалежно від віку чи статі. Хоча гольф може бути не першим видом спорту, який спадає на думку щодо ставок, розміщення ставок є досить популярним.

Зародившись у Шотландії 15-го століття, гольф здобув всесвітню популярність. Було встановлено, що стародавні цивілізації грали в подібний вид спорту ще в першому столітті до нашої ери. Незважаючи на це, сьогодні гольф настільки ж поширений, як і будь-коли, особливо на ринку спортивних ставок.

Спортивні онлайн-букмекери в усьому світі включають гольф, особливо турніри PGA, як відомий вибір ставок. І оскільки ставки на спорт розвиваються на нових ринках, включно зі Сполученими Штатами, популярність гольфу лише зростатиме, оскільки більше людей відкриють для себе захоплення ставки на змагальний турнір.

Найкращі онлайн-сайти спортивних ставок на гольф
Що таке ставки на гольф?

Що таке ставки на гольф?

Ставки на гольф, ймовірно, почалися з початком гри. Це простий вид спорту, на який можна робити ставки, особливо між двома гравцями в матчі. Хоча немає точної дати початку ставок на гольф, можна обґрунтовано припустити, що робити ставки на цей вид спорту було створено гру.

У 2019 році PGA Tour охопив ставки на спорт, різкий контраст з іншими професійними спортивними лігами, і відтоді гольф став одним із найпопулярніші спортивні ставки в США.

У наш час гольф є мейнстрімом, особливо коли йдеться про ставки на спорт. Значні онлайн-букмекерські книги про гольф пропонують ставки на гольф, але такі сайти, як FanDuel і DraftKings, пропонують щоденні фантастичні види спорту для гольфу. Сьогодні є більший доступ до потокових трансляцій турнірів і ще доступніший доступ до ставок.

Що таке ставки на гольф?
Як робити ставки на гольф

Як робити ставки на гольф

Ставки на гольф онлайн розвивалися з моменту його появи. Доступно багато типів ставок, у тому числі на переможців турніру. Цей стиль популярний серед гравців, які бажають отримати великі виплати. Вивчення результатів гравців у гольф на певних полях або за різних погодних умов може допомогти звузити вибір щодо ставок.

Інші види ставок подібні матчі гравців у гольф дозволяють гравцям робити парі, хто матиме більш успішний раунд чи турнір між двома рівними гравцями в гольф. Крім того, існують ставки на реквізити для гравців у гольф. Що це?

Ставки на реквізит надзвичайно популярні у великих видах спорту, включаючи баскетбол і футбол. Оскільки гольф продовжує набирати популярність, є сенс включити його до ставок на спорт.

За допомогою ставок на реквізит для гольфу учасники парі можуть робити ставки на кількість пташок, які гравець у гольф робить у кожному раунді, кращого національного гравця чи кращого лівша.

Як робити ставки на гольф
Розуміння ставок на гольф

Розуміння ставок на гольф

Різні фактори вирішують гольф коефіцієнти ставок. По-перше, кожне поле грає по-різному, що впливає на ефективність певного гравця в грі. Наприклад, якщо на певному полі є складні гріни, кращі гравці в гольф можуть мати нижчі шанси.

Наприклад, якщо інше поле має довший фарватер, можуть бути менші шанси на гравців у гольф, які можуть вести м’яч на великі відстані.

Оскільки гольф — це гра на свіжому повітрі, погода впливає на гравців і результати. Подібним чином гравці в гольф постійно борються з важкими травмами через крутний момент, який діє на їхні тіла. Гравець у гольф, який повертається після травми, може здатися цінним, але досить часто він може бути іржавим у першому турнірі.

Коефіцієнти на матч-ап або 2 м’ячі, як називаються в деяких букмекерських книгах з гольфу, вираховуються на основі останніх і минулих результатів на цьому полі. Однак коефіцієнти матчу можуть бути надзвичайно високими, оскільки кілька гравців з високим рейтингом часто будуть фаворитами ставок, тоді як поле матиме надзвичайно великі шанси на перемогу.

Розуміння ставок на гольф
Види ставок на гольф

Види ставок на гольф

Переможець турніру

Простіше кажучи, у гольфі ставки на турнірній лінії — це ставки на те, хто виграє турнір. На відміну від командних видів спорту, учасники парі повинні обирати переможця зі списку з понад ста гравців, оскільки більшість турнірів з гольфу – це кожен чоловік чи жінка окремо. Винагорода за точний вибір чемпіона, як правило, висока.

Переможець матчу

Гравці можуть робити ставки на те, хто переможе в матчах між гравцями (або групуваннях). Наприклад, якщо грошова лінія має Тайгер Вудс на +180 і Філ Мікельсон на -110, Мікельсон є улюбленим гравцем, і гравець повинен поставити 110 доларів, щоб виграти 100 доларів. Якщо гравець робить ставку в 100 доларів на Тайгера Вудса, і він виграє, він виграє 180 доларів.

Лідери раунду

Гравці також можуть робити ставки на те, хто буде лідером у кінці раунду. Наприклад, гравець може зробити ставку на перемогу Джастіна Томаса в першому раунді Masters.

Тоді коефіцієнти для інших раундів будуть доступні після завершення ігрового дня. Ставка на лідера раунду часто непередбачувана, але якщо гравець знає, що гравець завжди добре виступає в першому раунді турніру, це може бути значна ставка.

Національність гравця в гольф

Ставка на національність – це коли учасник парі робить ставку на те, що гравець із певної країни чи регіону виграє або що певний гравець стане найкращим гравцем із країни чи регіону. Наприклад, гравець може поставити, що Джейсон Дей стане кращим австралійським гравцем на турнірі Masters. Якщо він переможе всіх інших австралійських гравців, той, хто робить ставку, виграє ставку.

Парлей

Експрес-ставка — це коли гравець робить ставку на численні результати, і для перемоги потрібно, щоб усі результати були точно визначені. Наприклад, якщо гравець ставить 100 доларів на те, щоб Тайгер Вудс переміг Філа Міклсона, а Брукс Копка переміг Джастіна Томаса в US Open, їм знадобляться обидві ситуації, щоб розіграти, щоб досягти успіху в експресі.

З огляду на те, що гравець має бути точним щодо кожного результату загальної ставки, експреси є більш складним стилем ставок на гольф, але пропонують більші винагороди.

Ф'ючерси

Чи вірите ви, що США повернуть собі Кубок Райдера? Потім ви можете зробити на нього ф'ючерсну ставку. Якщо зараз коефіцієнт +300, а ви поставите 100 доларів, команда США, яка виграє Кубок Райдера, отримає 300 доларів. Важливо відзначити, що ф’ючерси пропонуються задовго до будь-якої події.

Проп ставки

Ставки на реквізит — це додаткові ставки, пов’язані з явними результатами в турнірі (реквізит турніру) або результативністю гравця (реквізит гравця). Як ви думаєте, Дастін Джонсон заб'є найкращий результат у другому раунді US Open?

Ну, на це можна посперечатися. Чи виграє Мастерс перевага всього в три удари? Ви також можете на це зробити ставку. Широко відомі як цікаві ставки, ставки на реквізити зазвичай доступні майже для всього, що пов’язано з грою.

Види ставок на гольф
Шукайте сайт із чудовими варіантами ставок на гольф Live

Шукайте сайт із чудовими варіантами ставок на гольф Live

Ставки в реальному часі – це можливість робити ставки на матч, коли він відбувається. Коефіцієнти беруть участь і оновлюватимуться протягом турніру залежно від розвитку подій. Так, наприклад, якщо після п’ятої лунки Тигр виглядає багатообіцяючим і лідирує, гравцеві слід було б покласти на нього гроші, щоб виграти турнір і отримати винагороди.

Головні турніри з гольфу

 1. Майстри
 2. Відкритий Чемпіонат
 3. Відкритий чемпіонат США
 4. Чемпіонат PGA
 5. Чемпіонат гравців
 6. Меморіал
 7. Чемпіонат Туру
 8. Запрошення Арнольда Палмера
 9. WGC-Fedex St. Jude Invitational
 10. Кубок Райдера
Шукайте сайт із чудовими варіантами ставок на гольф Live
Не робіть ставку на рекламу

Не робіть ставку на рекламу

Оскільки онлайн-ставки на гольф є широко популярними, гравцеві легко зробити ставку на іншого кращого, вважаючи, що вони повинні знати всі тонкощі, якщо вони роблять ставки на цей вид спорту. Однак це не завжди так.

Для учасників ставок важливо отримати власні знання про гру та поточний матч, а не стежити за припущеннями натовпу. Те, що натовп може аплодувати одному імені, не означає, що саме він виграє матч.

Не робіть ставку на рекламу
Поширені помилки в ставках на гольф

Поширені помилки в ставках на гольф

Ставки тільки на фаворитів

У його розквіті ставки на Тайгера були вірною справою. Однак сьогодні більшість турнірів є відкритими, а апсети є стандартними. Перед тим, як зробити ставку, гравці повинні вивчити гравців та їхні минулі результати. Улюблені можуть швидко змінюватися від тижня до тижня. Знайдіть перспективних гравців, які мають чудові шанси на перемогу, але за якими ще не стежать.

Не зосереджуючись на курсі

Схема поля відіграє важливу роль у вирішенні того, хто виступить чудово, а хто провалиться. Якщо сильні сторони гравця відповідають курсу, гравець матиме набагато більше шансів виграти ставку.

Наприклад, якщо широко відкрите поле має довгі переїзди, гравець повинен вибрати гравця, який зможе дістати його до зеленого поля. Якщо є складні грини, гравець повинен вибрати гравця, який чудово вміє пут.

Неправильне управління банкролом

Перш ніж зробити першу ставку, відкладіть гроші для свого банкролу. Найшвидший спосіб втратити цей банкрол — неправильно ним керувати. Не гнайтеся за програшами (ставте більше, ніж зазвичай), щоб компенсувати один програш. Важливо не бути жадібним, якщо ви йдете на переможну серію.

Ключові висновки

 • Розгляньте всі типи ставок
 • Зверніть увагу на погоду
 • Слідкуйте за минулими та поточними результатами кожного гравця
Поширені помилки в ставках на гольф