Гольф cтавки

Гольф – це вид спорту, яким користуються у всьому світі, і він має надзвичайно лояльних прихильників як чоловіків, так і жінок, незалежно від віку. Не перша гра, на яку ви думаєте робити ставки, але це напрочуд популярний вид спорту, в якому можна виграти гроші. Гра сягає корінням у Шотландію 15 століття, хоча було виявлено, що інші стародавні цивілізації грали в подібну гру ще в першому столітті до нашої ери. Незважаючи на це, гольф сьогодні настільки ж популярний, як і будь-коли, особливо коли мова йде про ринок ставок на спорт.

Спортивні книги по всьому світу пропонують гольф, зокрема турніри PGA, як популярний варіант ставок. Оскільки ставки на спорт продовжують зростати на нових ринках, таких як Сполучені Штати, популярність гольфу буде тільки зростати, оскільки все більше людей дізнаються про напруженість ставок на змагальних турнірах.

Гольф cтавки
Що таке ставки на гольф?Як зробити ставку на гольфКоефіцієнти ставок на гольф
Що таке ставки на гольф?

Що таке ставки на гольф?

Ставки на гольф, швидше за все, почалися ще в момент гри. На цей вид спорту легко робити ставки, особливо між двома гравцями в матчі. Хоча немає конкретної дати, коли почалися ставки на гольф, ми можемо обґрунтовано припустити, що ставки в тій чи іншій формі відбувалися з самого її існування.

Ще у 2019 році PGA Tour охоплював ставки на спорт, що було різким контрастом з іншими професійними спортивними лігами. З тих пір гольф став однією з найпопулярніших спортивних ставок у Сполучених Штатах.

Сьогодні гольф став мейнстрімом, коли справа доходить до ставок на спорт. Не тільки всі основні спортивні книги пропонують ставки на гольф, але й такі сайти, як FanDuel і DraftKings, пропонують щоденні фентезі-спорти для гольфу на додаток до традиційних ставок. Тепер є більший доступ до потокових трансляцій турнірів і ще легший доступ до розміщення ставок.

Що таке ставки на гольф?
Як зробити ставку на гольф

Як зробити ставку на гольф

Ставки на гольф дійсно розширилися з моменту його появи. Легко зрозуміти ставки, як переможці турнірів, які популярні серед гравців, які шукають великі виплати. Вивчення того, як гравці в гольф працюють на певних полях або в різні типи погоди, може допомогти звузити вибір ставок.

Інші ставки, як-от матчі гравців у гольф, дозволяють учасникам робити ставки на те, хто пройде кращий раунд або турнір між двома однаковими гравцями в гольф. Гольф навіть ввів ставки для гравців у гольф. Ставки на опору були надзвичайно популярний у спорті як баскетбол і футбол, тож має сенс використовувати їх лише в інших видах спорту, як-от гольф.

За допомогою ставок на реквізит для гольфу ви можете робити ставки на такі речі, як кількість пташок, які гравець у гольф може зробити за раунд, або навіть на фініш найкращого гравця національності чи найкращого ліворукого гравця.

Як зробити ставку на гольф
Коефіцієнти ставок на гольф

Коефіцієнти ставок на гольф

Коефіцієнти ставок на гольф визначаються на основі багатьох факторів. Кожен курс грає по-різному і може впливати на те, як грає певний гравець. Наприклад, якщо на одному конкретному полі є складні гріни, у гравців з кращим місцем у гольф шанси можуть бути меншими. Якщо інше поле має довший фарватер, то ми можемо побачити менші шанси на гравців у гольф, які можуть вести м’яч на велику відстань.

Оскільки гольф – гра на свіжому повітрі, погода завжди впливає на гравців. Аналогічно, гравці в гольф завжди борються з важкими травмами через крутний момент, який накладається на їхні тіла. Гравця в гольф, який повертається після травми, може здатися цінністю, але досить часто ми бачимо, що вони досить іржаві в першому турнір назад.

Коефіцієнти на матч у гольф або 2 м’яча, як їх називають у деяких спортивних книгах, визначаються на основі останніх результатів, а також минулих результатів на цьому конкретному полі. Турнірні коефіцієнти можуть бути найвищими, оскільки часто є кілька гравців з високим рейтингом, які будуть фаворитами, тоді як у поля є надзвичайно великі шанси на перемогу.

Коефіцієнти ставок на гольф