Trotting cтавки

Риссю — це форма перегонів, в якій коні ходять риссю або ходять, а не галопом. Цей вид спорту популярний у багатьох частинах світу, включаючи Європу, Північну Америку, Канаду та Австралію. Однією з чудових переваг рисі є те, що вона пропонує чудові можливості для ставок.

Існує ряд онлайн-сайтів для ставок на спорт, які надають ставки на рисі, і це чудовий спосіб додати гонці кайф. У цій статті досліджуються ставки на рисі, щоб гравці могли знати, чого очікувати, коли вони роблять ставку.

Trotting cтавки
Найкращі сайти ставок на Trotting

Найкращі сайти ставок на Trotting

Ставки на рисі — це ставки на спорт, які включають прогнозування результатів перегонів на рисі. Перегони може виграти кінь, який фінішує першим або набере найбільшу кількість очок під час перегонів. І хоча робити ставки так само просто, як ABC, не всі букмекерські букмекерські заклади пропонують ставки на рис. Ну, спорт вже дуже популярні в Європі та США, але ставки в Інтернеті є відносно новою нішею.

Як вид спорту біг риссю існує вже сотні років, і зараз він популярний у багатьох частинах світу, як згадувалося вище. Тим не менш, ставки на рисі — це нове підприємство, яке розпочалося лише кілька років тому. Найстарішим онлайн-сайтам ставок, які пропонують ставки на рис, також кілька десятиліть або менше. Таким чином, ставки на рисі не можуть претендувати на багату історію. Проте ніша має великий потенціал.

Найкращі сайти ставок на Trotting
Як робити ставки на рись

Як робити ставки на рись

Щоб робити ставки онлайн, гравці можуть виконати такі дії:

  • Зареєструйте обліковий запис на сайті ставок. Процес реєстрації повинен бути швидким і легким.
  • Внесіть гроші на їхній рахунок для ставок. Це можна зробити за допомогою кредитної картки, дебетової картки або електронного гаманця.
  • Виберіть перегони, на які вони хочуть зробити ставку
  • Виберіть ставку
  • Підтвердити ставку
Як робити ставки на рись
Типи ставок риссю

Типи ставок риссю

Зазвичай є декілька видів ставок на вибір, і гравці повинні розуміти кожну ставку, щоб знати, куди розмістити свої гроші. Хоча кожна спортивна книга може мати власні ринки ставок, є ринки ставок, які, здається, є спільними для більшості спортивних книг, і вони включають наступне:

Чиста перемога

Це пряма ставка на те, який рисак виграє перегони. Це найпоширеніший тип ставок у ставках на рис.

Фінішна позиція

Це ставка на те, який рисак фінішує першим, другим, третім чи четвертим.

Голова до голови

У цій парі учасники протиставляють двох конкурентів, які бігають риссю, і передбачають, хто з них переможе іншого. Ставка вважається виграшною, навіть якщо кінь, яка перемагає іншу, не виходить першою в перегонах.

Кожен шлях

Це зручна ставка, про яку варто згадати. Це ставка на те, який рисак виграє перегони або фінішує четвертим і далі.

Типи ставок риссю
Розуміння коефіцієнтів ставок

Розуміння коефіцієнтів ставок

Риссю коефіцієнти ставок змінюватися в залежності від перегонів і букмекерської контори. Однак загалом коефіцієнти ставок на рисі трохи вищі, ніж на галопні перегони. Це тому, що біг риссю є більш складною дисципліною, і є більше шансів, що щось піде не так.

Іноді гонки на рисі бувають навіть безнадійними, що, звичайно, нічия. Однак усі коефіцієнти встановлюються таким чином, щоб букмекери мали перевагу, тому перед тим, як робити ставку, завжди доцільно шукати коефіцієнти ставок і поради щодо спортивних ставок.

Розуміння коефіцієнтів ставок
Що впливає на коефіцієнти рисі?

Що впливає на коефіцієнти рисі?

Кілька факторів можуть вплинути на коефіцієнти ставок. Деякі з найважливіших включають:

  • Форма коня: Це, мабуть, найважливіший фактор, оскільки він показує, наскільки добре кінь виступав останнім часом.
  • Вага жокея: Це впливає на швидкість коня.
  • Жокейська форма: якщо жокей останнім часом був у найкращій формі, це вплине на коефіцієнти ставок риссю.
  • Умови траси: якщо доріжка мокра або крижана, це вплине на швидкість коней.
Що впливає на коефіцієнти рисі?