Trotting cтавки

Риссю — це форма перегонів, в якій коні ходять риссю або ходять, а не галопом. Цей вид спорту популярний у багатьох частинах світу, включаючи Європу, Північну Америку, Канаду та Австралію. Однією з чудових переваг рисі є те, що вона пропонує чудові можливості для ставок.

Існує ряд онлайн-сайтів для ставок на спорт, які надають ставки на рисі, і це чудовий спосіб додати гонці кайф. У цій статті досліджуються ставки на рисі, щоб гравці могли знати, чого очікувати, коли вони роблять ставку.

Trotting cтавки
Найкращі ставки на рисіТипи ставокКоефіцієнти ставок
Найкращі ставки на рисі

Найкращі ставки на рисі

Ставки риссю — це спортивні ставки, які передбачають результати гонок риссю. У перегонах може виграти кінь, який фінішує першим або набере найбільшу кількість балів під час забігу. І хоча ставки на рисі так само легко, як і на ABC, не всі букмекерські видання пропонують ставки на рисі. Ну, спорт вже є дуже популярний в Європі та США, але ставки в Інтернеті є відносно новою нішею.

Як вид спорту рись існує вже сотні років, і зараз це популярний вид спорту в багатьох частинах світу, як згадувалося вище. Проте ставки на рисі — це нове підприємство, яке почалося лише кілька років тому. Найстарішим онлайн-сайтам ставок, які пропонують ставки на рисі, також кілька десятиліть або менше. Таким чином, ставки на рисі не можуть претендувати на багату історію. Однак ця ніша має великий потенціал.

Як зробити ставку на рисі

Щоб зробити ставки онлайн, гравці можуть виконати такі дії:

  • Зареєструйте обліковий запис на сайті ставок. Процес реєстрації має бути швидким і простим.
  • Внесіть гроші на їхній рахунок для ставок. Це можна зробити за допомогою кредитної, дебетової картки або електронного гаманця.
  • Виберіть гонку риссю, на яку вони хочуть зробити ставку
  • Виберіть ставку
  • Підтвердьте ставку
Найкращі ставки на рисі
Типи ставок

Типи ставок

Зазвичай є кілька видів ставок на вибір, і гравці повинні розуміти кожну ставку, щоб знати, куди покласти свої гроші. Хоча кожна букмекерська контора може мати свої власні ринки ставок, існують ринки ставок, які, здається, є загальними для більшості букмекерів, і вони включають наступне:

Пряма перемога

Це пряма ставка на те, який рисак виграє гонку. Це найпоширеніший тип ставок у ставках на рисі.

Фінішне положення

Це ставка на те, який рисак фінішує першим, другим, третім чи четвертим.

Голова до голови

У цій парі гравці ставлять один проти одного двох суперників, і вони передбачають, хто з них переможе іншого. Пару виграють навіть тоді, коли кінь, який перемагає іншого, не виходить першим у забігу.

У кожну сторону

Це зручна ставка, про яку варто згадати. Це ставка на те, який рисак або виграє гонку, або фінішує на четвертому місці і далі.

Типи ставок
Коефіцієнти ставок

Коефіцієнти ставок

Риссю коефіцієнти ставок змінюються залежно від раси та букмекерської контори. Загалом, однак, коефіцієнти ставок на рисі дещо вищі, ніж у галопових перегонах. Це пов’язано з тим, що риссю – це складніша дисципліна, і є більше шансів, що щось піде не так.

Іноді гонки риссю бувають навіть мертвими, що, звичайно, є нічиєю. Однак усі коефіцієнти встановлені таким чином, що букмекери мають перевагу, тому перед тим, як робити ставку, завжди корисно ознайомитися з коефіцієнтами ставок та порадами щодо ставок на спорт.

Що впливає на шанси рисі?

Кілька факторів можуть впливати на коефіцієнти ставок. Деякі з найважливіших включають:

  • Форма коня: Це, мабуть, найважливіший фактор, оскільки він показує, наскільки добре кінь показав себе останнім часом.
  • Вага жокея: Це впливає на швидкість коня.
  • Жокейська форма: Якщо жокей останнім часом був у вищій формі, це вплине на коефіцієнти ставок.
  • Умови траси: Якщо доріжка мокра або обмерзла, це вплине на швидкість коней.
Коефіцієнти ставок